PEMA GROUP, s.r.o.
Snina
1 103 515 €tržby 2014 ▲ 88 %+566 €zisk 2014zaniknutá 10. 3. 2016
Fakturačné údaje
Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 10. 3. 2016. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.
RPO ŠÚ SR a FS, 30. 9. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 223 299 €, výsledok hospodárenia 11 177 €
- 13 : tržby 585 555 €, výsledok hospodárenia 3 694 €
- 14 : tržby 1 103 515 €, výsledok hospodárenia 566 €
PEMA GROUP, s.r.o. (IČO 36492744), sídlo Snina, je v registri zapísaná od 14. 4. 2004 do 10. 3. 2016 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 30. 9. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2014.
Prejsť na časť profilu 11
Zamestnanci PEMA GROUP
osobné náklady v roku 2012 boli 1 530 €.
Na čo išli osobné náklady v roku 2012
- Mzdy 98 % 1 505 €
- Odvody zamestnávateľa 1,0 % 16 €
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2012 v RÚZ.
Náklady: výkaz ziskov a strát 2012 (Výkaz ziskov a strát Úč POD 2-01) v Registri účtovných závierok, zber 12. 10. 2026.
Ľudia a vlastníci PEMA GROUP
Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.
Tržby, zisk a majetok PEMA GROUP
Za rok 2014 má PEMA GROUP v závierke tržby 1 103 515 €, o 88,5 % viac než v roku 2013, a výsledok hospodárenia +566 €. Závierky máme za 3 roky (2012 až 2014), najvyššie tržby sú z roku 2014: 1 103 515 €.
Výkaz ziskov a strát PEMA GROUP
Najvyššie tržby: rok 2014, 1 103 515 €. Najnižšie: rok 2012, 223 299 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2014 | 1 103 515 € |
| 2013 | 585 555 € |
| 2012 | 223 299 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 3 rokoch, strata v 0 rokoch z 3 roky. Súčet za celé obdobie: 15 437 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2014 | 566 € |
| 2013 | 3 694 € |
| 2012 | 11 177 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- PEMA GROUP
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +0,1 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | PEMA GROUP |
|---|---|
| 2014 | +0,1 % |
| 2013 | +0,6 % |
| 2012 | +5,0 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha PEMA GROUP
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2014 mala súvaha majetok 647 833 €, vlastné imanie 120 207 € a záväzky 527 626 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2014 | 647 833 € | 120 207 € | 527 626 € |
| 2013 | 332 342 € | 26 311 € | 306 031 € |
| 2012 | 102 725 € | 22 617 € | 80 108 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok PEMA GROUP (3 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2014 | 1 103 515 € | 566 € | 647 833 € | 120 207 € | 527 626 € | 69 920 € | +0,1 % |
| 2013 | 585 555 € | 3 694 € | 332 342 € | 26 311 € | 306 031 € | 34 543 € | +0,6 % |
| 2012 | 223 299 € | 11 177 € | 102 725 € | 22 617 € | 80 108 € | 20 638 € | +5,0 % |
Riziko: zaplatí PEMA GROUP?
Peniaze od štátu: PEMA GROUP
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy PEMA GROUP
Dátum vzniku PEMA GROUP je 14. 4. 2004. Závierky v registri máme od roku 2012.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/14851/P
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 223 299 € · majetok 102 725 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2014Závierok máme 3, posledné tržby 1 103 515 €.
- Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
PEMA GROUP v odvetví veľkoobchod
PEMA GROUP je v registri v odvetví Veľkoobchod (SK NACE 46). V okrese Snina je v tomto odvetví 127 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je PEMA GROUP 5. z 24.
Podobne veľké firmy v odvetví
- GAJAR, s.r.o.Čadca · tržby 2 582 532 € (2025)
- ALSO Slovakia s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 2 577 803 € (2025)
- JRK Waste Management s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 2 577 477 € (2025)
- Enterra s.r.o.Michalovce · tržby 2 576 180 € (2025)
- Outletic s.r.o.Veľké Dvorníky · tržby 2 576 128 € (2025)
- Dörken SK, s.r.o.Ivanka pri Dunaji · tržby 2 575 405 € (2025)
- PERPETUAL FOOD, s. r. o.Žilina · tržby 2 571 379 € (2025)
- Beauté & Spa s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 2 570 172 € (2025)
- CEOD, s. r. o.Bratislava - mestská časť Záhorská Bystrica · tržby 2 569 780 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb PEMA GROUP, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo PEMA GROUP: Snina
PEMA GROUP sídli na adrese Sládkovičova 326, 069 01 Snina, okres Snina. V obci Snina je 2 741 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 4 996.
Snina: obyvatelia a dáta ›Okres Snina ›Adresár firiem v okrese Snina ›
PEMA GROUP: IČO, sídlo a základné údaje
PEMA GROUP, s.r.o. (IČO 36492744) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Snina, okres Snina. Dátum vzniku je 14. 4. 2004, zánik je v registri zapísaný ku dňu 10. 3. 2016, po 11 rokoch. Za rok 2014 sú v závierke tržby 1 103 515 € a výsledok hospodárenia +566 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 30. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | SK NACE 46180 |
| Vznik | 14. 4. 2004 |
| Zánik | 10. 3. 2016 |
| Obec | Snina |
| Okres | Okres Snina |
| Účtovných závierok v registri | 3 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy PEMA GROUP
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu PEMA GROUP
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu PEMA GROUP
- Tendre37súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 356 tis. €
- Granty a dotácie77výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 201 tis. €
- Končiace zmluvy68zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 8 900 €
- Výhry konkurentov178firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 17 tis. €
- Diery na trhu24odvetví chýba v meste Sninatypický nepokrytý dopyt 702 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava319 zmlúv za 3 roky · 4 521 087 € · naposledy 29. 9. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.203 zmlúv za 3 roky · 93 206 € · naposledy 25. 9. 2026Univerzita Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach80 zmlúv za 3 roky · 2 061 751 € · naposledy 18. 8. 2026 Všetkých 1 291 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Snina
D.P. EKOPLAST, spol. s r.o.MOPS PRESS, s.r.o.Nemocnica Snina, s.r.o.EKOPLAST TRADE, s. r. o.UNEX Slovakia, a.s.Všetky firmy v obci Snina ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 46.18) v okrese Snina
VF Capital s.r.o.Qstore s.r.o.CHMS, s.r.o.ARMAVIN, s. r. o.NEO PROGRES, s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.