Štatistiky Kompletné dáta o firme

AGROLED, spol. s r.o.

Buglovce · Služby súvisiace s pestovaním plodín

27 492 €tržby 2025 ▼ 43 %+6 598 €zisk 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 4. 11. 2026 Čo prezradí IČO a ako ho overiť ›

Tržby a zisk rok po roku

27 492 €tržby 2025 ▼ 43 %
+6 598 €zisk 2025
  1. 12 : tržby 49 281 €, výsledok hospodárenia -6 319 €
  2. 13 : tržby 46 952 €, výsledok hospodárenia 3 863 €
  3. 14 : tržby 36 414 €, výsledok hospodárenia 27 152 €
  4. 15 : tržby 40 093 €, výsledok hospodárenia 23 586 €
  5. 16 : tržby 58 133 €, výsledok hospodárenia 338 €
  6. 17 : tržby 57 680 €, výsledok hospodárenia 23 694 €
  7. 18 : tržby 67 266 €, výsledok hospodárenia -498 €
  8. 19 : tržby 85 806 €, výsledok hospodárenia 314 €
  9. 20 : tržby 56 966 €, výsledok hospodárenia -10 530 €
  10. 21 : tržby 37 931 €, výsledok hospodárenia -5 202 €
  11. 22 : tržby 23 332 €, výsledok hospodárenia -6 196 €
  12. 23 : tržby 37 344 €, výsledok hospodárenia -750 €
  13. 24 : tržby 47 909 €, výsledok hospodárenia 12 090 €
  14. 25 : tržby 27 492 €, výsledok hospodárenia 6 598 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

AGROLED, spol. s r.o. (IČO 36482951) mala v roku 2025 tržby 27 492 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 11

Zamestnanci AGROLED

osobné náklady v roku 2022 boli 30 €.

Náklady: výkaz ziskov a strát 2022 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 6. 10. 2026.

Konateľ AGROLED

Podľa Registra právnických osôb koná za AGROLED 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 4. 11. 2026.

Spoločník AGROLED

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch AGROLED
Podiely spoločníkov na vkladoch AGROLED Ing. Vladimír Ledecký 100,0 %. Spolu 5 000 €. Ing. Vladimír Ledecký: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Ing. Vladimír Ledecký100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Ing. Vladimír Ledeckýod 5. 12. 2024 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Kto firmu skutočne vlastní a kde nájsť konečného užívateľa výhod ›

Tržby, zisk a majetok AGROLED

Za rok 2025 má AGROLED v závierke tržby 27 492 €, o 42,6 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +6 598 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2019: 85 806 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 202527 tis. €▼ −42,6 % medziročne
Výsledok hospodárenia 20256 598 €zisk
Majetok (aktíva) 2025134 tis. €
Vlastné imanie 202576 tis. €
Záväzky 202558 tis. €43,3 % majetku
Pridaná hodnota 202514 tis. €
Zisková marža 2025+24,0 %medián odvetvia +3,1 %
Súčet výsledkov za 14 rokov68 tis. €2012 až 2025
Vyrubená daň z príjmov340 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát AGROLED

Súvaha AGROLED

Všetky čísla zo závierok AGROLED (14 rokov)
Čísla zo závierok AGROLED po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202527 492 €6 598 €133 603 €75 786 €57 817 €14 118 €+24,0 %
202447 909 €12 090 €164 187 €69 187 €95 000 €32 335 €+25,2 %
202337 344 €−750 €231 443 €112 096 €119 347 €16 406 €−2,0 %
202223 332 €−6 196 €236 536 €112 845 €123 691 €9 722 €−26,6 %
202137 931 €−5 202 €245 872 €119 042 €126 830 €27 179 €−13,7 %
202056 966 €−10 530 €243 485 €124 245 €119 240 €23 258 €−18,5 %
201985 806 €314 €177 916 €134 775 €43 141 €29 558 €+0,4 %
201867 266 €−498 €186 644 €134 461 €52 183 €35 996 €−0,7 %
201757 680 €23 694 €258 441 €134 959 €123 482 €35 044 €+41,1 %
201658 133 €338 €401 879 €111 266 €290 613 €35 675 €+0,6 %
201540 093 €23 586 €400 185 €110 929 €289 256 €16 410 €+58,8 %
201436 414 €27 152 €392 032 €87 345 €304 687 €13 372 €+74,6 %
201346 952 €3 863 €378 539 €−24 292 €400 588 €14 428 €+8,2 %
201249 281 €−6 319 €196 199 €−28 154 €219 868 €4 193 €−12,8 %
Odkiaľ sú tržby a zisk a kedy pribudne závierka za ďalší rok ›

Riziko: zaplatí AGROLED?

Peniaze od štátu: AGROLED

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy AGROLED

Dátum vzniku AGROLED je 3. 12. 2002, teda pred 23 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 8 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/15953/V
  2. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2020035930
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 49 281 € · majetok 196 199 €
  4. Nový spoločník: Ing. Vladimír LedeckýSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  5. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 27 492 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti AGROLED

  • služby súvisiace so živočíšnou výrobou okrem veterinárnych služieb
  • služby súvisiace s rastlinnou výrobou
  • služby v rámci lesníctva a ťažby dreva
  • sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti
  • maloobchod a veľkoobchod v rozsahu voľných živností
  • poľnohospodárska rastlinná a živočíšna výroba
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Vedenie účtovníctva
  • Prenájom hnuteľných vecí

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 4. 11. 2026.

AGROLED v odvetví pestovanie plodín a chov zvierat

AGROLED je v registri v odvetví Pestovanie plodín a chov zvierat (SK NACE 01), činnosť služby súvisiace s pestovaním plodín. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 102 765 € (3 905 závierok), AGROLED má 27 492 €, čo je 27 % mediánu. V okrese Levoča je v tomto odvetví 181 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je AGROLED 21. z 41.

V odvetví v okrese Levoča181aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou3 905Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia103 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+3,1 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb AGROLED, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Poľnohospodárstvo, lesníctvo a rybolov v okrese Levoča ›

Sídlo AGROLED: Buglovce

AGROLED sídli na adrese 26, 053 04 Buglovce, okres Levoča. V obci Buglovce je 40 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 4 254. Na tej istej adrese je zapísaných 6 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Buglovce40aktívnych
Subjektov v okrese Levoča4 254aktívnych
V tom istom odvetví181okres Levoča
Na tej istej adrese6aktívnych subjektov

Buglovce: obyvatelia a dáta ›Okres Levoča ›Adresár firiem v okrese Levoča ›

AGROLED: IČO, sídlo a základné údaje

AGROLED, spol. s r.o. (IČO 36482951) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Buglovce, okres Levoča. Dátum vzniku je 3. 12. 2002, na trhu je 23 rokov a štatutárom je Ing. Vladimír Ledecký. Za rok 2025 sú v závierke tržby 27 492 € a výsledok hospodárenia +6 598 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 4. 11. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieSlužby súvisiace s pestovaním plodín (SK NACE 0161)
Základné imanie5 000 €
Vznik3. 12. 2002
ObecBuglovce
OkresOkres Levoča
Vyrubená daň z príjmov340 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri14

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví pestovanie plodín a chov zvierat (SK NACE 01) AGROLED, spol. s r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 27 492 €, typická firma odvetvia 102 765 € (medián z 3 905 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 5. 11. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Levoča ›Pestovanie plodín a chov zvierat: tržby a mzdy ›Pestovanie plodín a chov zvierat v Prešovskom kraji ›Mzdy v okrese Levoča ›

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

LEDOS s.r.o.LEDOServices s.r.o.LEDOSlužby s. r. o.LEDOServis s. r. o.LEDO, spol. s r.o.

Najväčšie firmy v obci Buglovce

VKP Trans s.r.o.Cargo Engine, s.r.o.REAGRO s.r.o.Hrakos s.r.o.Obec BuglovceVšetky firmy v obci Buglovce ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 01.61) v okrese Levoča

TOP ARD, s.r.o.AgroMIJA s.r.o.Farma Harakovce s. r. o.RUBAN s.r.o.Calaya, s.r.o.

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.skDatahorses, kybernetická bezpečnosť