VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

ID STONE, s.r.o.

Poprad · Rezanie, tvarovanie a konečná úprava kameňa

183 879 €tržby 2024 ▲ 0 %+6 164 €zisk 2024

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 8. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

183 879 €tržby 2024 ▲ 0 %
+6 164 €zisk 2024
  1. 13 : tržby 151 390 €, výsledok hospodárenia 1 932 €
  2. 14 : tržby 163 214 €, výsledok hospodárenia 11 638 €
  3. 15 : tržby 170 519 €, výsledok hospodárenia 7 941 €
  4. 16 : tržby 146 907 €, výsledok hospodárenia 3 466 €
  5. 17 : tržby 176 357 €, výsledok hospodárenia 5 212 €
  6. 18 : tržby 189 581 €, výsledok hospodárenia 1 829 €
  7. 19 : tržby 167 924 €, výsledok hospodárenia 1 566 €
  8. 20 : tržby 165 919 €, výsledok hospodárenia 2 100 €
  9. 21 : tržby 204 870 €, výsledok hospodárenia 6 602 €
  10. 22 : tržby 190 928 €, výsledok hospodárenia 5 925 €
  11. 23 : tržby 183 144 €, výsledok hospodárenia 5 790 €
  12. 24 : tržby 183 879 €, výsledok hospodárenia 6 164 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

ID STONE, s.r.o. (IČO 36477362) mala v roku 2024 tržby 183 879 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2024, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci ID STONE

ID STONE má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 5 až 9 zamestnancov, osobné náklady v roku 2024 boli 36 423 €.

Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2024 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 30. 9. 2026.

Konateľ ID STONE

Podľa Registra právnických osôb koná za ID STONE 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026.

Spoločník ID STONE

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch ID STONE
Podiely spoločníkov na vkladoch ID STONE Ing. Igor Ďurčo 100,0 %. Spolu 6 639 €. Ing. Igor Ďurčo: 6 639 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Ing. Igor Ďurčo100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Ing. Igor Ďurčood 16. 11. 2022 6 639 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok ID STONE

Za rok 2024 má ID STONE v závierke tržby 183 879 €, o 0,4 % viac než v roku 2023, a výsledok hospodárenia +6 164 €. Závierky máme za 12 rokov (2013 až 2024), najvyššie tržby sú z roku 2021: 204 870 €.

Tržby 2024184 tis. €▲ +0,4 % medziročne
Výsledok hospodárenia 20246 164 €zisk
Majetok (aktíva) 2024485 tis. €
Vlastné imanie 2024370 tis. €
Záväzky 2024115 tis. €23,7 % majetku
Pridaná hodnota 2024104 tis. €
Zisková marža 2024+3,4 %medián odvetvia +2,0 %
Súčet výsledkov za 12 rokov60 tis. €2013 až 2024

Výkaz ziskov a strát ID STONE

Súvaha ID STONE

Všetky čísla zo závierok ID STONE (12 rokov)
Čísla zo závierok ID STONE po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2024183 879 €6 164 €484 757 €369 739 €115 018 €103 986 €+3,4 %
2023183 144 €5 790 €499 856 €363 285 €136 571 €71 490 €+3,2 %
2022190 928 €5 925 €516 574 €356 924 €159 650 €65 583 €+3,1 %
2021204 870 €6 602 €492 050 €349 647 €142 403 €71 924 €+3,2 %
2020165 919 €2 100 €522 655 €328 783 €193 872 €80 774 €+1,3 %
2019167 924 €1 566 €574 900 €356 605 €218 295 €97 475 €+0,9 %
2018189 581 €1 829 €570 856 €344 948 €225 908 €89 905 €+1,0 %
2017176 357 €5 212 €593 741 €342 858 €250 883 €89 428 €+3,0 %
2016146 907 €3 466 €590 988 €337 473 €253 515 €89 676 €+2,4 %
2015170 519 €7 941 €925 051 €284 307 €640 744 €57 239 €+4,7 %
2014163 214 €11 638 €406 667 €160 166 €246 501 €70 267 €+7,1 %
2013151 390 €1 932 €375 097 €118 402 €256 695 €38 802 €+1,3 %

Riziko: zaplatí ID STONE?

ID STONE a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv je 13 zmlúv s dodávateľom ID STONE v objeme 224 312 € z rokov 2012 až 2026. Najväčší objem je s odberateľom Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky: 198 100 € v 1 zmluve.

Zmluvy so štátom13Centrálny register zmlúv
Objem zmlúv224 tis. €spolu za všetky roky
Prvá zmluva20125. 4. 2012

História firmy ID STONE

Dátum vzniku ID STONE je 20. 12. 2001, teda pred 24 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2013. Na časovej osi je spolu 9 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/13263/P
  2. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2020020079
  3. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ LESY Slovenskej republiky, š. p., hodnota zmluvy 4 620 €. Firma vznikla 20. 12. 2001.
  4. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013tržby 151 390 € · majetok 375 097 €
  5. Najväčšia verejná zmluva: 198 100 €Objednávateľ Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky. ZMLUVA O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU
  6. Nový spoločník: Ing. Igor ĎurčoSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  7. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2024Závierok máme 12, posledné tržby 183 879 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti ID STONE

  • - maloobchod v rozsahu voľných živností
  • - veľkoobchod v rozsahu voľných živností
  • - sprostredkovanie obchodu, dopravy, služieb a výroby
  • mechanické úpravy na zákazku alebo na zmluvnom základe
  • kamenárstvo
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Vedenie účtovníctva
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Prenájom hnuteľných vecí
  • Administratívne služby
  • Čistiace a upratovacie služby
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Nákladná cesná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026.

ID STONE v odvetví výroba nekovových minerálnych výrobkov

ID STONE je v registri v odvetví Výroba nekovových minerálnych výrobkov (SK NACE 23), činnosť rezanie, tvarovanie a konečná úprava kameňa. Medián tržieb odvetvia za rok 2024 je 79 491 € (1 020 závierok), ID STONE má 183 879 €, čo je 2,3-násobok mediánu. V okrese Poprad je v tomto odvetví 29 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je ID STONE 5. z 13.

V odvetví v okrese Poprad29aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou1 020Slovensko, rok 2024
Medián tržieb odvetvia79 tis. €rok 2024
Medián ziskovej marže+2,0 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb ID STONE, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Priemyselná výroba v okrese Poprad ›

Sídlo ID STONE: Poprad

ID STONE sídli na adrese Hodžova 5314, 058 01 Poprad, okres Poprad. V obci Poprad je 9 473 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 17 231.

Subjektov v obci Poprad9 473aktívnych
Subjektov v okrese Poprad17 231aktívnych
V tom istom odvetví29okres Poprad

Poprad: obyvatelia a dáta ›Okres Poprad ›Adresár firiem v okrese Poprad ›

ID STONE: IČO, sídlo a základné údaje

ID STONE, s.r.o. (IČO 36477362) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Poprad, okres Poprad. Dátum vzniku je 20. 12. 2001, na trhu je 24 rokov a štatutárom je Ing. Igor Ďurčo. Za rok 2024 sú v závierke tržby 183 879 € a výsledok hospodárenia +6 164 €, počet zamestnancov podľa registra je 5 až 9.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieRezanie, tvarovanie a konečná úprava kameňa (SK NACE 2370)
Základné imanie6 639 €
Vznik20. 12. 2001
ObecPoprad
OkresOkres Poprad
Účtovných závierok v registri11

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví výroba nekovových minerálnych výrobkov (SK NACE 23) ID STONE, s.r.o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2024 mala 183 879 €, typická firma odvetvia 79 491 €, čo je 2,3-násobok mediánu (medián z 1 020 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Poprad ›Výroba nekovových minerálnych výrobkov: tržby a mzdy ›Výroba nekovových minerálnych výrobkov v Prešovskom kraji ›Mzdy v okrese Poprad ›

Sieť prepojení firmy ID STONE

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu ID STONE

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu ID STONE

  • Tendre121súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,0 mil. €
  • Granty a dotácie71výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 332 tis. €
  • Končiace zmluvy17zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 25 tis. €
  • Výhry konkurentov498firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 200 tis. €
  • Diery na trhu13odvetví chýba v meste Popradtypický nepokrytý dopyt 695 tis. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Poprad

PETROLTRANS, a.s.TATRAVAGÓNKA a.s.Beko Manufacturing Slovakia spol. s r.o.LUNYS, s.r.o.Hossa family, s. r. o.Všetky firmy v obci Poprad ›

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk