VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

SLOVCHIR, s.r.o.

Spišská Belá · Činnosti špeciálnej lekárskej praxe

178 050 €tržby 2025 ▼ 31 %+42 495 €zisk 2025

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 16. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 8. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

178 050 €tržby 2025 ▼ 31 %
+42 495 €zisk 2025
  1. 12 : tržby 141 821 €, výsledok hospodárenia 38 017 €
  2. 13 : tržby 144 308 €, výsledok hospodárenia 21 755 €
  3. 14 : tržby 160 505 €, výsledok hospodárenia 33 738 €
  4. 15 : tržby 168 083 €, výsledok hospodárenia 36 390 €
  5. 16 : tržby 183 441 €, výsledok hospodárenia 41 633 €
  6. 17 : tržby 188 223 €, výsledok hospodárenia 35 881 €
  7. 18 : tržby 215 941 €, výsledok hospodárenia 66 712 €
  8. 19 : tržby 242 324 €, výsledok hospodárenia 67 116 €
  9. 20 : tržby 244 309 €, výsledok hospodárenia 50 145 €
  10. 21 : tržby 261 304 €, výsledok hospodárenia 72 134 €
  11. 22 : tržby 260 652 €, výsledok hospodárenia 64 214 €
  12. 23 : tržby 262 933 €, výsledok hospodárenia 80 652 €
  13. 24 : tržby 257 211 €, výsledok hospodárenia 76 181 €
  14. 25 : tržby 178 050 €, výsledok hospodárenia 42 495 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

SLOVCHIR, s.r.o. (IČO 36476617) mala v roku 2025 tržby 178 050 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci SLOVCHIR

V roku 2025 mala SLOVCHIR priemerne 3 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 58 333 €. Odhad hrubej mzdy zo závierky vychádzajú 1 190 € mesačne, priemerná hrubá mzda v odvetví Zdravotníctvo a sociálna pomoc v okrese Kežmarok bola v roku 2025 1 892 €.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 30. 9. 2026.

Konatelia SLOVCHIR

Podľa Registra právnických osôb konajú za SLOVCHIR 3 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026.

Spoločník SLOVCHIR

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch SLOVCHIR
Podiely spoločníkov na vkladoch SLOVCHIR MUDr. Pavol Slovík 100,0 %. Spolu 6 639 €. MUDr. Pavol Slovík: 6 639 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • MUDr. Pavol Slovík100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
MUDr. Pavol Slovíkod 28. 4. 2010 6 639 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok SLOVCHIR

Za rok 2025 má SLOVCHIR v závierke tržby 178 050 €, o 30,8 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +42 495 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2023: 262 933 €.

Tržby 2025178 tis. €▼ −30,8 % medziročne
Výsledok hospodárenia 202542 tis. €zisk
Majetok (aktíva) 2025161 tis. €
Vlastné imanie 2025153 tis. €
Záväzky 20257 890 €4,9 % majetku
Pridaná hodnota 2025128 tis. €
Zisková marža 2025+23,9 %medián odvetvia +15,7 %
Súčet výsledkov za 14 rokov727 tis. €2012 až 2025

Výkaz ziskov a strát SLOVCHIR

Súvaha SLOVCHIR

Všetky čísla zo závierok SLOVCHIR (14 rokov)
Čísla zo závierok SLOVCHIR po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025178 050 €42 495 €161 056 €153 166 €7 890 €127 908 €+23,9 %
2024257 211 €76 181 €193 890 €180 670 €13 220 €194 847 €+29,6 %
2023262 933 €80 652 €201 992 €184 489 €17 503 €194 034 €+30,7 %
2022260 652 €64 214 €211 298 €198 837 €12 461 €208 060 €+24,6 %
2021261 304 €72 134 €213 686 €184 624 €29 062 €217 211 €+27,6 %
2020244 309 €50 145 €216 394 €152 490 €63 904 €186 986 €+20,5 %
2019242 324 €67 116 €221 885 €168 345 €53 540 €202 679 €+27,7 %
2018215 941 €66 712 €196 815 €167 229 €29 586 €168 127 €+30,9 %
2017188 223 €35 881 €160 419 €130 517 €29 902 €134 587 €+19,1 %
2016183 441 €41 633 €166 427 €124 636 €41 791 €142 485 €+22,7 %
2015168 083 €36 390 €123 539 €100 103 €23 436 €122 760 €+21,7 %
2014160 505 €33 738 €126 717 €95 813 €30 904 €119 545 €+21,0 %
2013144 308 €21 755 €128 755 €82 075 €46 464 €97 546 €+15,1 %
2012141 821 €38 017 €72 815 €60 320 €12 495 €101 347 €+26,8 %

Riziko: zaplatí SLOVCHIR?

SLOVCHIR a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv je 34 zmlúv s dodávateľom SLOVCHIR z rokov 2011 až 2026.

Zmluvy so štátom34Centrálny register zmlúv
Prvá zmluva201131. 12. 2011

História firmy SLOVCHIR

Dátum vzniku SLOVCHIR je 7. 11. 2001, teda pred 24 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 9 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/13183/P
  2. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.. Firma vznikla 7. 11. 2001.
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 141 821 € · majetok 72 815 €
  4. Nový spoločník: MUDr. Pavol SlovíkSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  5. Nový štatutár: MUDr. Pavol SlovíkKonateľ
  6. Nový štatutár: PaedDr. Iveta SlovíkováKonateľ
  7. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 178 050 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti SLOVCHIR

  • - maloobchod v rozsahu voľných živností
  • - veľkoobchod v rozsahu voľných živností
  • - podnikateľské poradenstvo
  • - sprostredkovanie obchodu a služieb v rozsahu voľných živností
  • - poskytovanie zdravotnej starostlivosti v neštátnom zdravotníckom zariadení - ambulancia v odbore chirurgia
  • Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Čistiace a upratovanie služby
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026.

SLOVCHIR v odvetví zdravotníctvo

SLOVCHIR je v registri v odvetví Zdravotníctvo (SK NACE 86), činnosť činnosti špeciálnej lekárskej praxe. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 182 668 € (6 337 závierok), SLOVCHIR má 178 050 €, čo je 97 % mediánu. V okrese Kežmarok je v tomto odvetví 82 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je SLOVCHIR 21. z 42.

V odvetví v okrese Kežmarok82aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou6 337Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia183 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+15,7 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb SLOVCHIR, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Zdravotníctvo a sociálna pomoc v okrese Kežmarok ›

Sídlo SLOVCHIR: Spišská Belá

SLOVCHIR sídli na adrese Popradská 64, 059 01 Spišská Belá - Strážky, okres Kežmarok. V obci Spišská Belá je 949 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 9 425.

Subjektov v obci Spišská Belá949aktívnych
Subjektov v okrese Kežmarok9 425aktívnych
V tom istom odvetví82okres Kežmarok

Spišská Belá: obyvatelia a dáta ›Okres Kežmarok ›Adresár firiem v okrese Kežmarok ›

SLOVCHIR: IČO, sídlo a základné údaje

SLOVCHIR, s.r.o. (IČO 36476617) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Spišská Belá, okres Kežmarok. Dátum vzniku je 7. 11. 2001, na trhu je 24 rokov a štatutármi sú JUDr. Timotej Slovík, MUDr. Pavol Slovík a 1 ďalší. Za rok 2025 sú v závierke tržby 178 050 € a výsledok hospodárenia +42 495 €, počet zamestnancov podľa registra je 2.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieČinnosti špeciálnej lekárskej praxe (SK NACE 8622)
Základné imanie6 639 €
Vznik7. 11. 2001
ObecSpišská Belá
OkresOkres Kežmarok
Účtovných závierok v registri14

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví zdravotníctvo (SK NACE 86) SLOVCHIR, s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 178 050 €, typická firma odvetvia 182 668 € (medián z 6 337 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Kežmarok ›Zdravotníctvo: tržby a mzdy ›Zdravotníctvo v Prešovskom kraji ›Mzdy v okrese Kežmarok ›

Sieť prepojení firmy SLOVCHIR

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu SLOVCHIR

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu SLOVCHIR

  • Tendre39súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 356 tis. €
  • Granty a dotácie72výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 385 tis. €
  • Končiace zmluvy44zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 2 600 €
  • Výhry konkurentov179firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 15 tis. €
  • Diery na trhu13odvetví chýba v meste Spišská Belátypický nepokrytý dopyt 789 tis. €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

SLOVÍK LAW, s. r. o.Wings of Support

Najväčšie firmy v obci Spišská Belá

Róbert Mačák AQUATERM, s. r. o.C.I.M.A. Slovakia, s.r.o.KRaF, s.r.o.BEMIX, s.r.o.Marko Tatry s.r.o.Všetky firmy v obci Spišská Belá ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 86.22) v okrese Kežmarok

PED - GYN, s.r.o.ORLY, s.r.o.GYNAMAP, s. r. o.EMEDI, s.r.o.GYNETA, s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk