DEPOL, s.r.o.
Humenné · Činnosti zubnej lekárskej praxe
144 365 €tržby 2023 ▲ 11 %+79 666 €zisk 2023aktívna 25 rokov1 zamestnanec
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 2. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 13 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -51 €
- 14 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -542 €
- 15 : tržby 6 815 €, výsledok hospodárenia 1 556 €
- 16 : tržby 82 299 €, výsledok hospodárenia 19 512 €
- 17 : tržby 80 963 €, výsledok hospodárenia 24 849 €
- 18 : tržby 87 441 €, výsledok hospodárenia 53 144 €
- 19 : tržby 87 496 €, výsledok hospodárenia 92 025 €
- 20 : tržby 99 490 €, výsledok hospodárenia 149 677 €
- 21 : tržby 114 791 €, výsledok hospodárenia 55 347 €
- 22 : tržby 129 482 €, výsledok hospodárenia 59 714 €
- 23 : tržby 144 365 €, výsledok hospodárenia 79 666 €
- 24 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
- 25 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
DEPOL, s.r.o. (IČO 36475211), sídlo Humenné, je v registri zapísaná od 13. 9. 2001 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 2. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2023.
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci DEPOL
DEPOL má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 1 zamestnancov, osobné náklady v roku 2023 boli 5 546 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2023 | — | 5 546 € | — |
| 2022 | — | 5 227 € | — |
| 2021 | — | 5 810 € | — |
| 2020 | — | 6 012 € | — |
| 2019 | — | 5 227 € | — |
| 2017 | — | 4 693 € | — |
| 2016 | — | 5 205 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2023 v RÚZ.
Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2023 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 1. 10. 2026.
Konateľ DEPOL
Podľa Registra právnických osôb koná za DEPOL 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 2. 10. 2026.
Spoločník DEPOL
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- MUDr. Alexandra Grecová100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| MUDr. Alexandra Grecováod 11. 9. 2015 | 10 956 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok DEPOL
Za rok 2023 má DEPOL v závierke tržby 144 365 €, o 11,5 % viac než v roku 2022, a výsledok hospodárenia +79 666 €. Závierky máme za 13 rokov (2013 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2023: 144 365 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 20 460 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát DEPOL
Najvyššie tržby: rok 2023, 144 365 €. Najnižšie: rok 2015, 6 815 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | — |
| 2024 | — |
| 2023 | 144 365 € |
| 2022 | 129 482 € |
| 2021 | 114 791 € |
| 2020 | 99 490 € |
| 2019 | 87 496 € |
| 2018 | 87 441 € |
| 2017 | 80 963 € |
| 2016 | 82 299 € |
| 2015 | 6 815 € |
| 2014 | — |
| 2013 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 9 rokoch, strata v 2 rokoch z 13 rokov. Súčet za celé obdobie: 534 897 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 0 € |
| 2024 | 0 € |
| 2023 | 79 666 € |
| 2022 | 59 714 € |
| 2021 | 55 347 € |
| 2020 | 149 677 € |
| 2019 | 92 025 € |
| 2018 | 53 144 € |
| 2017 | 24 849 € |
| 2016 | 19 512 € |
| 2015 | 1 556 € |
| 2014 | −542 € |
| 2013 | −51 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- DEPOL
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +55,2 %, medián odvetvia +17,2 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | DEPOL | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | — | +15,7 % |
| 2024 | — | +16,0 % |
| 2023 | +55,2 % | +17,2 % |
| 2022 | +46,1 % | +16,1 % |
| 2021 | +48,2 % | +15,7 % |
| 2020 | — | +14,2 % |
| 2019 | — | +13,5 % |
| 2018 | +60,8 % | +11,4 % |
| 2017 | +30,7 % | +10,2 % |
| 2016 | +23,7 % | +10,9 % |
| 2015 | +22,8 % | +9,9 % |
| 2014 | — | — |
| 2013 | — | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 6 z 7 rokov, najviac v roku 2021 (+15,4 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | — |
| 2024 | — |
| 2023 | +11,5 % |
| 2022 | +12,8 % |
| 2021 | +15,4 % |
| 2020 | +13,7 % |
| 2019 | +0,1 % |
| 2018 | +8,0 % |
| 2017 | −1,6 % |
| 2016 | +1 107,6 % |
| 2015 | — |
| 2014 | — |
| 2013 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha DEPOL
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 0 €, vlastné imanie — a záväzky —.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 0 € | — | — |
| 2024 | 0 € | — | — |
| 2023 | 363 415 € | 362 754 € | 661 € |
| 2022 | 288 680 € | 283 088 € | 5 592 € |
| 2021 | 256 514 € | 223 374 € | 33 140 € |
| 2020 | 202 818 € | 166 696 € | 36 122 € |
| 2019 | 154 959 € | 109 044 € | 45 915 € |
| 2018 | 68 750 € | 70 163 € | −1 413 € |
| 2017 | 42 269 € | 41 868 € | 401 € |
| 2016 | 34 433 € | 32 018 € | 2 415 € |
| 2015 | 13 625 € | 12 512 € | 1 113 € |
| 2014 | 405 € | 8 223 € | −7 818 € |
| 2013 | 466 € | 8 764 € | −8 298 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok DEPOL (13 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | 0 € | 0 € | — | — | — | — |
| 2024 | — | 0 € | 0 € | — | — | — | — |
| 2023 | 144 365 € | 79 666 € | 363 415 € | 362 754 € | 661 € | 106 667 € | +55,2 % |
| 2022 | 129 482 € | 59 714 € | 288 680 € | 283 088 € | 5 592 € | 80 964 € | +46,1 % |
| 2021 | 114 791 € | 55 347 € | 256 514 € | 223 374 € | 33 140 € | 75 172 € | +48,2 % |
| 2020 | 99 490 € | 149 677 € | 202 818 € | 166 696 € | 36 122 € | 74 291 € | +150,4 % |
| 2019 | 87 496 € | 92 025 € | 154 959 € | 109 044 € | 45 915 € | 54 761 € | +105,2 % |
| 2018 | 87 441 € | 53 144 € | 68 750 € | 70 163 € | −1 413 € | 36 166 € | +60,8 % |
| 2017 | 80 963 € | 24 849 € | 42 269 € | 41 868 € | 401 € | 36 548 € | +30,7 % |
| 2016 | 82 299 € | 19 512 € | 34 433 € | 32 018 € | 2 415 € | 30 474 € | +23,7 % |
| 2015 | 6 815 € | 1 556 € | 13 625 € | 12 512 € | 1 113 € | 2 036 € | +22,8 % |
| 2014 | — | −542 € | 405 € | 8 223 € | −7 818 € | — | — |
| 2013 | — | −51 € | 466 € | 8 764 € | −8 298 € | — | — |
Riziko: zaplatí DEPOL?
DEPOL a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 23 zmlúv s dodávateľom DEPOL z rokov 2015 až 2025.
Rok s najväčším objemom: 2015, 0 € v 1 zmluve.
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmlúv | Objem |
|---|---|---|
| 2025 | 2 | 0 € |
| 2024 | 1 | 0 € |
| 2023 | 2 | 0 € |
| 2022 | 3 | 0 € |
| 2021 | 2 | 0 € |
| 2020 | 3 | 0 € |
| 2019 | 4 | 0 € |
| 2018 | 3 | 0 € |
| 2017 | 2 | 0 € |
| 2015 | 1 | 0 € |
Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk); nezmyselné sumy vynechané, výpočet Štatistiky.sk.
História firmy DEPOL
Dátum vzniku DEPOL je 13. 9. 2001, teda pred 25 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2013. Na časovej osi je spolu 10 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/13032/P
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013majetok 466 €
- Nový štatutár: MUDr. Alexandra GrecováKonateľ
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.. Firma vznikla 13. 9. 2001.
- Nový spoločník: MUDr. Alexandra GrecováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 13.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti DEPOL
- - maloobchodná činnosť v rozsahu voľných živností
- - veľkoobchodná činnosť v rozsahu voľných živností
- - sprostredkovanie obchodu a služieb
- - nákup a predaj nehnuteľností prenájom nehnuteľností a poskytovanie iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Prevádzkovanie zdravotníckeho zariadenia ambulantnej zdravotnej starostlivosti: všeobecná ambulancia pre deti a dorast v špecializačnom odbore všeobecná starostlivosť pre deti a dorast.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 2. 10. 2026.
DEPOL v odvetví zdravotníctvo
DEPOL je v registri v odvetví Zdravotníctvo (SK NACE 86), činnosť činnosti zubnej lekárskej praxe. Medián tržieb odvetvia za rok 2023 je 163 167 € (6 533 závierok), DEPOL má 144 365 €, čo je 88 % mediánu. V okrese Humenné je v tomto odvetví 164 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je DEPOL 59. z 97.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 104 040 €, polovica do 163 167 €, tri štvrtiny do 255 192 €; 10 % firiem má viac než 507 656 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 55 541 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 104 040 € |
| medián | 163 167 € |
| horný kvartil | 255 192 € |
| 10 % firiem má viac než | 507 656 € |
| DEPOL | 144 365 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- DEPOL
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby DEPOL s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | DEPOL | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | — | 182 668 € |
| 2024 | — | 175 576 € |
| 2023 | 144 365 € | 163 167 € |
| 2022 | 129 482 € | 137 698 € |
| 2021 | 114 791 € | 124 862 € |
| 2020 | 99 490 € | 106 843 € |
| 2019 | 87 496 € | 104 573 € |
| 2018 | 87 441 € | 91 372 € |
| 2017 | 80 963 € | 83 292 € |
| 2016 | 82 299 € | 80 644 € |
| 2015 | 6 815 € | 74 470 € |
| 2014 | — | — |
| 2013 | — | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2023.
Čísla v tabuľke
| DEPOL | 144 365 € |
|---|---|
| medián okresu Humenné | 184 140 € |
| medián kraja | 169 847 € |
| medián Slovenska | 163 167 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- ONCOMEDICAL, s.r.o.Veľký Krtíš · tržby 364 847 € (2025)
- SORRISSO s.r.o.Čataj · tržby 364 610 € (2025)
- DIAGMED s.r.o.Košice - mestská časť Barca · tržby 364 550 € (2025)
- PALMED, s.r.o.Stará Ľubovňa · tržby 364 538 € (2025)
- iDental, s.r.o.Prešov · tržby 363 993 € (2025)
- Galileo - Medici, s.r.o.Topoľníky · tržby 363 865 € (2025)
- Kardiomedina s. r. o.Ružomberok · tržby 363 846 € (2025)
- GynMart, gynekologické centrum, s.r.o.Martin · tržby 363 777 € (2025)
- MEDISON PLUS, s.r.o.Kúty · tržby 363 711 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb DEPOL, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo DEPOL: Humenné
DEPOL sídli na adrese Hviezdoslavova 29, 066 01 Humenné, okres Humenné. V obci Humenné je 5 611 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 9 280. Na tej istej adrese je zapísaných 3 aktívnych subjektov.
Humenné: obyvatelia a dáta ›Okres Humenné ›Adresár firiem v okrese Humenné ›
DEPOL: IČO, sídlo a základné údaje
DEPOL, s.r.o. (IČO 36475211) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Humenné, okres Humenné. Dátum vzniku je 13. 9. 2001, na trhu je 25 rokov a štatutárom je MUDr. Alexandra Grecová. Za rok 2023 sú v závierke tržby 144 365 € a výsledok hospodárenia +79 666 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 2. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Činnosti zubnej lekárskej praxe (SK NACE 8623) |
| Základné imanie | 10 956 € |
| Vznik | 13. 9. 2001 |
| Obec | Humenné |
| Okres | Okres Humenné |
| Vyrubená daň z príjmov | 20 460 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 12 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví zdravotníctvo (SK NACE 86) DEPOL, s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2023 mala 144 365 €, typická firma odvetvia 163 167 € (medián z 6 533 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Humenné ›Zdravotníctvo: tržby a mzdy ›Zdravotníctvo v Prešovskom kraji ›Mzdy v okrese Humenné ›
Sieť prepojení firmy DEPOL
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu DEPOL
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu DEPOL
- Tendre38súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 375 tis. €
- Granty a dotácie71výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 385 tis. €
- Končiace zmluvy494zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 200 €
- Výhry konkurentov179firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 16 tis. €
- Diery na trhu18odvetví chýba v meste Humennétypický nepokrytý dopyt 2,6 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.7 012 zmlúv za 3 roky · 52 688 € · naposledy 28. 9. 2026Správa majetku Košického samosprávneho kraja145 zmlúv za 3 roky · 113 € · naposledy 6. 10. 2026Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Vranov nad Topľou75 zmlúv za 3 roky · 509 550 € · naposledy 20. 9. 2026 Všetkých 168 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Humenné
MECOM GROUP s.r.o.GVP, spol. s r.o. HumennéANDRITZ Slovakia s.r.o.Nexis Fibers a.s.OLDRATI SLOVENSKO s.r.o.Všetky firmy v obci Humenné ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 86.23) v okrese Humenné
Be Dentle s. r. o.GRIFFA, s.r.o.EeveDent s.r.o.S + S STOM s.r.o.Avident s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.