VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Penta V Trading, s.r.o.

Bardejov · Veľkoobchod s odevmi a obuvou

39 088 €tržby 2017 ▲ 627 %−12 283 €strata 2017

Fakturačné údaje

Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 4. 2. 2026. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 14. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 2. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

39 088 €tržby 2017 ▲ 627 %
−12 283 €strata 2017
  1. 12 : tržby 167 835 €, výsledok hospodárenia 55 993 €
  2. 13 : tržby 40 886 €, výsledok hospodárenia -36 416 €
  3. 14 : tržby 14 746 €, výsledok hospodárenia -91 544 €
  4. 15 : tržby 438 €, výsledok hospodárenia -78 593 €
  5. 16 : tržby 5 380 €, výsledok hospodárenia -63 422 €
  6. 17 : tržby 39 088 €, výsledok hospodárenia -12 283 €
  7. 18 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -54 690 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Penta V Trading, s.r.o. (IČO 36470953), sídlo Bardejov, je v registri zapísaná od 25. 1. 2001 do 4. 2. 2026 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 2. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2017.

Prejsť na časť profilu 11

Zamestnanci Penta V Trading

osobné náklady v roku 2013 boli 52 922 €.

Náklady: výkaz ziskov a strát 2013 (Súvaha Úč POD 1-01) v Registri účtovných závierok, zber 14. 10. 2026.

Ľudia a vlastníci Penta V Trading

Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.

Tržby, zisk a majetok Penta V Trading

Za rok 2017 má Penta V Trading v závierke tržby 39 088 €, o 626,5 % viac než v roku 2016, a výsledok hospodárenia −12 283 €. Závierky máme za 7 rokov (2012 až 2018), najvyššie tržby sú z roku 2012: 167 835 €.

Tržby 201739 tis. €▲ +626,5 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2017−12 tis. €strata
Majetok (aktíva) 2018375 tis. €
Vlastné imanie 2018−29 tis. €
Záväzky 2018404 tis. €107,8 % majetku
Pridaná hodnota 2018−23 tis. €
Zisková marža 2017−31,4 %medián odvetvia +2,2 %
Súčet výsledkov za 7 rokov−281 tis. €2012 až 2018

Výkaz ziskov a strát Penta V Trading

Súvaha Penta V Trading

Všetky čísla zo závierok Penta V Trading (7 rokov)
Čísla zo závierok Penta V Trading po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2018—−54 690 €374 758 €−29 118 €403 876 €−23 488 €—
201739 088 €−12 283 €308 180 €25 573 €282 607 €16 196 €−31,4 %
20165 380 €−63 422 €295 140 €37 856 €257 284 €−35 832 €−1 178,8 %
2015438 €−78 593 €334 672 €101 278 €233 394 €−62 692 €−17 943,6 %
201414 746 €−91 544 €256 535 €179 871 €76 664 €−37 581 €−620,8 %
201340 886 €−36 416 €300 971 €271 415 €29 556 €−27 634 €−89,1 %
2012167 835 €55 993 €676 424 €307 831 €368 593 €29 697 €+33,4 %

Riziko: zaplatí Penta V Trading?

Peniaze od štátu: Penta V Trading

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy Penta V Trading

Dátum vzniku Penta V Trading je 25. 1. 2001. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 5 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/12608/P
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 167 835 € · majetok 676 424 €
  3. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2018Závierok máme 7.
  4. Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Penta V Trading v odvetví veľkoobchod

Penta V Trading je v registri v odvetví Veľkoobchod (SK NACE 46), činnosť veľkoobchod s odevmi a obuvou. Medián tržieb odvetvia za rok 2017 je 106 248 € (16 656 závierok), Penta V Trading má 39 088 €, čo je 37 % mediánu. V okrese Bardejov je v tomto odvetví 330 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Penta V Trading 83. z 120.

V odvetví v okrese Bardejov330aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou16 656Slovensko, rok 2017
Medián tržieb odvetvia106 tis. €rok 2017
Medián ziskovej marže+2,2 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Penta V Trading, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Bardejov ›

Sídlo Penta V Trading: Bardejov

Penta V Trading sídli na adrese Kellerova 1, 085 01 Bardejov, okres Bardejov. V obci Bardejov je 5 683 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 11 669. Na tej istej adrese je zapísaných 15 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bardejov5 683aktívnych
Subjektov v okrese Bardejov11 669aktívnych
V tom istom odvetví330okres Bardejov
Na tej istej adrese15aktívnych subjektov

Bardejov: obyvatelia a dáta ›Okres Bardejov ›Adresár firiem v okrese Bardejov ›

Penta V Trading: IČO, sídlo a základné údaje

Penta V Trading, s.r.o. (IČO 36470953) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bardejov, okres Bardejov. Dátum vzniku je 25. 1. 2001, zánik je v registri zapísaný ku dňu 4. 2. 2026, po 25 rokoch. Za rok 2017 sú v závierke tržby 39 088 € a výsledok hospodárenia −12 283 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 2. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieVeľkoobchod s odevmi a obuvou (SK NACE 4642)
Vznik25. 1. 2001
Zánik4. 2. 2026
ObecBardejov
OkresOkres Bardejov
Účtovných závierok v registri6

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

Sieť prepojení firmy Penta V Trading

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Penta V Trading

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Penta V Trading

  • Tendre2súťaže štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 5 300 €
  • Granty a dotácie80výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 201 tis. €
  • Končiace zmluvy1 685zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 15 tis. €
  • Výhry konkurentov16firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 800 €
  • Diery na trhu12odvetví chýba v meste Bardejovtypický nepokrytý dopyt 2,7 mil. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Bardejov

MAKOS, a.s.NsP Sv. Jakuba, n.o., BardejovHUDOS s.r.o.CIMBAĽÁK s.r.o.BARDEJOVSKÉ KÚPELE a. s.Všetky firmy v obci Bardejov ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 46.42) v okrese Bardejov

DE-PLUS, spol. s r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk