FETAX, s.r.o.
Bardejov
41 897 €tržby 2015 ▲ 0 %+16 337 €zisk 2015zaniknutá 1. 1. 2016
Fakturačné údaje
Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 1. 1. 2016. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.
RPO ŠÚ SR a FS, 2. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 13 : tržby 41 030 €, výsledok hospodárenia 22 655 €
- 14 : tržby 41 897 €, výsledok hospodárenia 21 894 €
- 15 : tržby 41 897 €, výsledok hospodárenia 16 337 €
FETAX, s.r.o. (IČO 36468827), sídlo Bardejov, je v registri zapísaná od 10. 10. 2000 do 1. 1. 2016 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 2. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2015.
Prejsť na časť profilu 10
Ľudia a vlastníci FETAX
Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.
Tržby, zisk a majetok FETAX
Za rok 2015 má FETAX v závierke tržby 41 897 €, o 0,0 % viac než v roku 2014, a výsledok hospodárenia +16 337 €. Závierky máme za 3 roky (2013 až 2015), najvyššie tržby sú z roku 2014: 41 897 €.
Výkaz ziskov a strát FETAX
Najvyššie tržby: rok 2014, 41 897 €. Najnižšie: rok 2013, 41 030 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2015 | 41 897 € |
| 2014 | 41 897 € |
| 2013 | 41 030 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 3 rokoch, strata v 0 rokoch z 3 roky. Súčet za celé obdobie: 60 886 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2015 | 16 337 € |
| 2014 | 21 894 € |
| 2013 | 22 655 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- FETAX
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +39,0 %, medián odvetvia +1,3 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | FETAX |
|---|---|
| 2015 | +39,0 % |
| 2014 | +52,3 % |
| 2013 | +55,2 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha FETAX
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2015 mala súvaha majetok 156 923 €, vlastné imanie 155 771 € a záväzky 1 152 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2015 | 156 923 € | 155 771 € | 1 152 € |
| 2014 | 164 186 € | 160 934 € | 3 252 € |
| 2013 | 168 392 € | 161 540 € | 6 852 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok FETAX (3 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2015 | 41 897 € | 16 337 € | 156 923 € | 155 771 € | 1 152 € | 17 897 € | +39,0 % |
| 2014 | 41 897 € | 21 894 € | 164 186 € | 160 934 € | 3 252 € | 23 897 € | +52,3 % |
| 2013 | 41 030 € | 22 655 € | 168 392 € | 161 540 € | 6 852 € | 23 030 € | +55,2 % |
Riziko: zaplatí FETAX?
Peniaze od štátu: FETAX
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy FETAX
Dátum vzniku FETAX je 10. 10. 2000. Závierky v registri máme od roku 2013.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/12397/P
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013tržby 41 030 € · majetok 168 392 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2015Závierok máme 3, posledné tržby 41 897 €.
- Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
FETAX v odvetví maloobchod
FETAX je v registri v odvetví Maloobchod (SK NACE 47). Medián tržieb odvetvia za rok 2015 je 72 940 € (17 759 závierok), FETAX má 41 897 €, čo je 57 % mediánu. V okrese Bardejov je v tomto odvetví 742 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je FETAX 137. z 202.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 18 692 €, polovica do 72 940 €, tri štvrtiny do 337 566 €; 10 % firiem má viac než 1 044 257 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 4 199 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 18 692 € |
| medián | 72 940 € |
| horný kvartil | 337 566 € |
| 10 % firiem má viac než | 1 044 257 € |
| FETAX | 41 897 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026; mierka je logaritmická.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2015.
Čísla v tabuľke
| FETAX | 41 897 € |
|---|---|
| medián okresu Bardejov | 97 302 € |
| medián kraja | 94 321 € |
| medián Slovenska | 72 940 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- CHANG SHENG s.r.o.Kráľovský Chlmec · tržby 103 781 € (2025)
- KOREKO SK, s.r.o.Kláštor pod Znievom · tržby 103 737 € (2025)
- SIPASPOL s.r.o.Ladomirová · tržby 103 721 € (2025)
- Eco Solutions Company s.r.o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 103 693 € (2023)
- MAMBO Team s. r. o.Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice · tržby 103 591 € (2025)
- H&T starsnack, s. r. o.Vozokany · tržby 103 538 € (2025)
- MULTIFLOOR s.r.o.Komárno · tržby 103 521 € (2025)
- FLEX eu, spol. s r.o.Žilina · tržby 103 436 € (2025)
- JPL group s. r. o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 103 417 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb FETAX, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Bardejov ›
Sídlo FETAX: Bardejov
FETAX sídli na adrese Radničné námestie 6, 085 01 Bardejov, okres Bardejov. V obci Bardejov je 5 641 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 11 558. Na tej istej adrese je zapísaných 6 aktívnych subjektov.
Bardejov: obyvatelia a dáta ›Okres Bardejov ›Adresár firiem v okrese Bardejov ›
FETAX: IČO, sídlo a základné údaje
FETAX, s.r.o. (IČO 36468827) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bardejov, okres Bardejov. Dátum vzniku je 10. 10. 2000, zánik je v registri zapísaný ku dňu 1. 1. 2016, po 15 rokoch. Za rok 2015 sú v závierke tržby 41 897 € a výsledok hospodárenia +16 337 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 2. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | SK NACE 47190 |
| Vznik | 10. 10. 2000 |
| Zánik | 1. 1. 2016 |
| Obec | Bardejov |
| Okres | Okres Bardejov |
| Účtovných závierok v registri | 2 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy FETAX
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu FETAX
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu FETAX
- Tendre9súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 128 tis. €
- Granty a dotácie83výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 158 tis. €
- Končiace zmluvy214zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 9 500 €
- Výhry konkurentov103firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 800 €
- Diery na trhu11odvetví chýba v meste Bardejovtypický nepokrytý dopyt 2,7 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava2 235 zmlúv za 3 roky · 18 588 515 € · naposledy 7. 10. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.1 345 zmlúv za 3 roky · 629 757 € · naposledy 30. 9. 2026Vojenský historický ústav158 zmlúv za 3 roky · 1 887 006 € · naposledy 6. 10. 2026 Všetkých 1 871 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Bardejov
MAKOS, a.s.NsP Sv. Jakuba, n.o., BardejovHUDOS s.r.o.CIMBAĽÁK s.r.o.BARDEJOVSKÉ KÚPELE a. s.Všetky firmy v obci Bardejov ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 47.19) v okrese Bardejov
POLBARD, s.r.o.LEKÁREŇ PHARMACIA, s.r.o.JANEL SK s.r.o.Lekáreň Vinbarg s.r.o.VTV s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.