PLANSTAV VRANOV, spol. s r.o.
Vranov nad Topľou · Výstavba rozvodov (pre plyn a kvapaliny)
1 115 670 €tržby 2025 ▲ 72 %+226 420 €zisk 2025aktívna 28 rokov10 zamestnancov (2025)
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 13. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 949 244 €, výsledok hospodárenia 233 448 €
- 13 : tržby 334 811 €, výsledok hospodárenia 76 441 €
- 14 : tržby 393 035 €, výsledok hospodárenia 82 745 €
- 15 : tržby 214 212 €, výsledok hospodárenia 49 647 €
- 16 : tržby 260 568 €, výsledok hospodárenia 82 438 €
- 17 : tržby 131 179 €, výsledok hospodárenia -4 066 €
- 18 : tržby 180 778 €, výsledok hospodárenia -9 380 €
- 19 : tržby 270 887 €, výsledok hospodárenia 11 741 €
- 20 : tržby 341 616 €, výsledok hospodárenia 87 794 €
- 21 : tržby 163 404 €, výsledok hospodárenia -7 280 €
- 22 : tržby 152 568 €, výsledok hospodárenia 7 430 €
- 23 : tržby 503 135 €, výsledok hospodárenia 92 946 €
- 24 : tržby 647 618 €, výsledok hospodárenia 56 456 €
- 25 : tržby 1 115 670 €, výsledok hospodárenia 226 420 €
PLANSTAV VRANOV, spol. s r.o. (IČO 36451215) mala v roku 2025 tržby 1 115 670 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci PLANSTAV VRANOV
V roku 2025 mala PLANSTAV VRANOV priemerne 10 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 167 766 €. Mzdové náklady na zamestnanca vychádzajú 1 015 € mesačne, priemerná hrubá mzda v odvetví Stavebníctvo v okrese Vranov nad Topľou bola v roku 2025 1 611 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | 10 | 167 766 € | 121 854 € |
| 2024 | 10 | 137 054 € | 100 751 € |
| 2023 | 8 | 101 489 € | 75 619 € |
| 2022 | 7 | 94 023 € | 69 443 € |
| 2021 | 8 | 98 738 € | 72 550 € |
| 2020 | 8 | 94 475 € | 69 716 € |
| 2019 | — | 114 873 € | 85 025 € |
| 2018 | — | 97 195 € | 69 165 € |
| 2017 | — | 66 034 € | 49 746 € |
| 2016 | — | 89 356 € | 67 510 € |
| 2015 | — | 101 916 € | 75 489 € |
| 2014 | — | 142 600 € | 104 717 € |
| 2013 | — | 165 561 € | 121 435 € |
| 2012 | — | 181 750 € | 133 329 € |
Mesačne na zamestnanca v roku 2025 a priemerná hrubá mzda
- PLANSTAV VRANOV, mzdové náklady na zamestnanca1 015 €
- Stavebníctvo v okrese Vranov nad Topľou1 611 €
- Všetky odvetvia v okrese Vranov nad Topľou1 458 €
- Stavebníctvo na Slovensku1 580 €
Firma: mzdové náklady zo závierky (účty 521 a 522) delené priemerným počtom a 12 mesiacmi. Mzdy: ŠÚ SR, DATAcube np3110rr, rok 2025, zber 11. 9. 2026. Odbor podľa registra je Stavebníctvo, porovnanie je preto orientačné.
Na čo išli osobné náklady v roku 2025
- Mzdy 73 % 121 854 €
- Odvody zamestnávateľa 25 % 42 058 €
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2025 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 28. 9. 2026.
Konatelia PLANSTAV VRANOV
Podľa Registra právnických osôb konajú za PLANSTAV VRANOV 3 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026.
Spoločník PLANSTAV VRANOV
V registri je zapísaný 1 spoločník.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok PLANSTAV VRANOV
Za rok 2025 má PLANSTAV VRANOV v závierke tržby 1 115 670 €, o 72,3 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +226 420 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 1 115 670 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 62 363 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát PLANSTAV VRANOV
Najvyššie tržby: rok 2025, 1 115 670 €. Najnižšie: rok 2017, 131 179 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 1 115 670 € |
| 2024 | 647 618 € |
| 2023 | 503 135 € |
| 2022 | 152 568 € |
| 2021 | 163 404 € |
| 2020 | 341 616 € |
| 2019 | 270 887 € |
| 2018 | 180 778 € |
| 2017 | 131 179 € |
| 2016 | 260 568 € |
| 2015 | 214 212 € |
| 2014 | 393 035 € |
| 2013 | 334 811 € |
| 2012 | 949 244 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 11 rokoch, strata v 3 rokoch z 14 rokov. Súčet za celé obdobie: 986 780 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 226 420 € |
| 2024 | 56 456 € |
| 2023 | 92 946 € |
| 2022 | 7 430 € |
| 2021 | −7 280 € |
| 2020 | 87 794 € |
| 2019 | 11 741 € |
| 2018 | −9 380 € |
| 2017 | −4 066 € |
| 2016 | 82 438 € |
| 2015 | 49 647 € |
| 2014 | 82 745 € |
| 2013 | 76 441 € |
| 2012 | 233 448 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- PLANSTAV VRANOV
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +20,3 %, medián odvetvia +2,2 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | PLANSTAV VRANOV | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +20,3 % | +2,2 % |
| 2024 | +8,7 % | +2,4 % |
| 2023 | +18,5 % | +1,9 % |
| 2022 | +4,9 % | +1,6 % |
| 2021 | −4,5 % | +1,5 % |
| 2020 | +25,7 % | +1,7 % |
| 2019 | +4,3 % | +1,8 % |
| 2018 | −5,2 % | +2,5 % |
| 2017 | −3,1 % | +2,5 % |
| 2016 | +31,6 % | +3,0 % |
| 2015 | +23,2 % | +2,2 % |
| 2014 | +21,1 % | — |
| 2013 | +22,8 % | — |
| 2012 | +24,6 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 8 z 13 rokov, najviac v roku 2023 (+229,8 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | +72,3 % |
| 2024 | +28,7 % |
| 2023 | +229,8 % |
| 2022 | −6,6 % |
| 2021 | −52,2 % |
| 2020 | +26,1 % |
| 2019 | +49,8 % |
| 2018 | +37,8 % |
| 2017 | −49,7 % |
| 2016 | +21,6 % |
| 2015 | −45,5 % |
| 2014 | +17,4 % |
| 2013 | −64,7 % |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha PLANSTAV VRANOV
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 1 816 305 €, vlastné imanie 1 111 048 € a záväzky 705 257 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 1 816 305 € | 1 111 048 € | 705 257 € |
| 2024 | 1 071 167 € | 884 628 € | 186 539 € |
| 2023 | 955 834 € | 828 172 € | 127 662 € |
| 2022 | 801 349 € | 735 226 € | 66 264 € |
| 2021 | 790 557 € | 727 796 € | 62 761 € |
| 2020 | 816 765 € | 735 076 € | 81 689 € |
| 2019 | 782 489 € | 647 281 € | 135 208 € |
| 2018 | 779 779 € | 635 541 € | 144 238 € |
| 2017 | 770 464 € | 644 921 € | 125 543 € |
| 2016 | 704 619 € | 648 986 € | 55 633 € |
| 2015 | 624 577 € | 566 548 € | 58 029 € |
| 2014 | 747 794 € | 670 358 € | 77 436 € |
| 2013 | 651 149 € | 587 613 € | 63 536 € |
| 2012 | 646 617 € | 511 171 € | 135 446 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok PLANSTAV VRANOV (14 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1 115 670 € | 226 420 € | 1 816 305 € | 1 111 048 € | 705 257 € | 479 755 € | +20,3 % |
| 2024 | 647 618 € | 56 456 € | 1 071 167 € | 884 628 € | 186 539 € | 249 145 € | +8,7 % |
| 2023 | 503 135 € | 92 946 € | 955 834 € | 828 172 € | 127 662 € | 231 414 € | +18,5 % |
| 2022 | 152 568 € | 7 430 € | 801 349 € | 735 226 € | 66 264 € | 129 481 € | +4,9 % |
| 2021 | 163 404 € | −7 280 € | 790 557 € | 727 796 € | 62 761 € | 111 991 € | −4,5 % |
| 2020 | 341 616 € | 87 794 € | 816 765 € | 735 076 € | 81 689 € | 233 314 € | +25,7 % |
| 2019 | 270 887 € | 11 741 € | 782 489 € | 647 281 € | 135 208 € | 164 616 € | +4,3 % |
| 2018 | 180 778 € | −9 380 € | 779 779 € | 635 541 € | 144 238 € | 114 365 € | −5,2 % |
| 2017 | 131 179 € | −4 066 € | 770 464 € | 644 921 € | 125 543 € | 80 613 € | −3,1 % |
| 2016 | 260 568 € | 82 438 € | 704 619 € | 648 986 € | 55 633 € | 186 483 € | +31,6 % |
| 2015 | 214 212 € | 49 647 € | 624 577 € | 566 548 € | 58 029 € | 163 081 € | +23,2 % |
| 2014 | 393 035 € | 82 745 € | 747 794 € | 670 358 € | 77 436 € | 267 842 € | +21,1 % |
| 2013 | 334 811 € | 76 441 € | 651 149 € | 587 613 € | 63 536 € | 277 627 € | +22,8 % |
| 2012 | 949 244 € | 233 448 € | 646 617 € | 511 171 € | 135 446 € | 503 289 € | +24,6 % |
Riziko: zaplatí PLANSTAV VRANOV?
PLANSTAV VRANOV a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 18 zmlúv s dodávateľom PLANSTAV VRANOV v objeme 3 367 630 € z rokov 2018 až 2025. Najväčší objem je s odberateľom Obec Demjata: 1 787 992 € v 4 zmluvách.
Rok s najväčším objemom: 2025, 3 364 805 € v 10 zmluvách.
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmlúv | Objem |
|---|---|---|
| 2025 | 10 | 3 364 805 € |
| 2024 | 5 | 2 825 € |
| 2022 | 2 | 0 € |
| 2018 | 1 | 0 € |
Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk); nezmyselné sumy vynechané, výpočet Štatistiky.sk.
História firmy PLANSTAV VRANOV
Dátum vzniku PLANSTAV VRANOV je 17. 11. 1997, teda pred 28 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 12 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/10769/P
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2020000466
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 949 244 € · majetok 646 617 €
- Nový štatutár: Samuel LeškoKonateľ
- Nový spoločník: Adriána LeškováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Vranov nad Topľou. Firma vznikla 17. 11. 1997.
- Nový štatutár: Jozef PlančárKonateľ
- Najväčšia verejná zmluva: 959 372 €Objednávateľ obec Jasenov. Zmluva o dielo
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 1 115 670 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti PLANSTAV VRANOV
- - demolácia a zemné práce
- - maliarske a natieračské práce
- - staviteľ - vykonávanie jednoduchých stavieb a poddodávok pre tieto stavby
- - predaj stavebného a hutného materiálu
- - činnosť stavbyvedúceho - vodohospodárske stavby - zdravotno - vodohospodárske stavby
- - plyn
- - činnosť stavebného dozoru; vodohospodárske stavby - vodovod, kanalizácia
- uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- prenájom hnuteľných vecí
- prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľm živnosti (veľkoobchod)
- ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností
- poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
- reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- služby požičovní
- správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026.
PLANSTAV VRANOV v odvetví inžinierske stavby
PLANSTAV VRANOV je v registri v odvetví Inžinierske stavby (SK NACE 42), činnosť výstavba rozvodov (pre plyn a kvapaliny). Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 347 719 € (567 závierok), PLANSTAV VRANOV má 1 115 670 €, čo je 3,2-násobok mediánu. V okrese Vranov nad Topľou je v tomto odvetví 10 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je PLANSTAV VRANOV 2. z 7.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 54 296 €, polovica do 347 719 €, tri štvrtiny do 2 107 490 €; 10 % firiem má viac než 7 015 619 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 12 423 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 54 296 € |
| medián | 347 719 € |
| horný kvartil | 2 107 490 € |
| 10 % firiem má viac než | 7 015 619 € |
| PLANSTAV VRANOV | 1 115 670 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- PLANSTAV VRANOV
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby PLANSTAV VRANOV s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | PLANSTAV VRANOV | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 1 115 670 € | 347 719 € |
| 2024 | 647 618 € | 313 029 € |
| 2023 | 503 135 € | 333 203 € |
| 2022 | 152 568 € | 343 755 € |
| 2021 | 163 404 € | 292 712 € |
| 2020 | 341 616 € | 292 231 € |
| 2019 | 270 887 € | 326 829 € |
| 2018 | 180 778 € | 373 904 € |
| 2017 | 131 179 € | 337 945 € |
| 2016 | 260 568 € | 297 043 € |
| 2015 | 214 212 € | 277 496 € |
| 2014 | 393 035 € | — |
| 2013 | 334 811 € | — |
| 2012 | 949 244 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| PLANSTAV VRANOV | 1 115 670 € |
|---|---|
| medián kraja | 348 872 € |
| medián Slovenska | 347 719 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- RINIPOL, s.r.o.Žilina · tržby 2 582 612 € (2025)
- TTL Group, s. r. o.Bánovce nad Bebravou · tržby 2 572 827 € (2025)
- LUMIZA, s. r. o.Žilina · tržby 2 566 963 € (2025)
- VÁHOSTAV, a.s.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 2 562 843 € (2024)
- IKOZ, spol. s r.o.Košice - mestská časť Juh · tržby 2 538 115 € (2025)
- T M G , a.s.Prievidza · tržby 2 535 241 € (2025)
- RENOVIA, s.r.o.Lieskovec · tržby 2 514 858 € (2025)
- PAVLIČKO, s. r. o.Osikov · tržby 2 349 548 € (2025)
- TIM IS, s.r.o.Dunajská Streda · tržby 2 347 526 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb PLANSTAV VRANOV, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo PLANSTAV VRANOV: Vranov nad Topľou
PLANSTAV VRANOV sídli na adrese Herlianska 1070/87, 093 03 Vranov nad Topľou, okres Vranov nad Topľou. V obci Vranov nad Topľou je 3 619 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 9 966. Na tej istej adrese je zapísaných 4 aktívnych subjektov.
Vranov nad Topľou: obyvatelia a dáta ›Okres Vranov nad Topľou ›Adresár firiem v okrese Vranov nad Topľou ›
PLANSTAV VRANOV: IČO, sídlo a základné údaje
PLANSTAV VRANOV, spol. s r.o. (IČO 36451215) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Vranov nad Topľou, okres Vranov nad Topľou. Dátum vzniku je 17. 11. 1997, na trhu je 28 rokov a štatutármi sú Jozef Plančár, Samuel Leško a 1 ďalší. Za rok 2025 sú v závierke tržby 1 115 670 € a výsledok hospodárenia +226 420 €, počet zamestnancov podľa registra je 5 až 9.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Výstavba rozvodov (pre plyn a kvapaliny) (SK NACE 4221) |
| Základné imanie | 6 639 € |
| Vznik | 17. 11. 1997 |
| Obec | Vranov nad Topľou |
| Okres | Okres Vranov nad Topľou |
| Vyrubená daň z príjmov | 62 363 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 14 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví inžinierske stavby (SK NACE 42) PLANSTAV VRANOV, spol. s r.o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 1 115 670 €, typická firma odvetvia 347 719 €, čo je 3,2-násobok mediánu (medián z 567 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Vranov nad Topľou ›Inžinierske stavby: tržby a mzdy ›Inžinierske stavby v Prešovskom kraji ›Mzdy v okrese Vranov nad Topľou ›
Sieť prepojení firmy PLANSTAV VRANOV
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu PLANSTAV VRANOV
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu PLANSTAV VRANOV
- Tendre149súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,0 mil. €
- Granty a dotácie84výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 184 tis. €
- Končiace zmluvy115zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 107 tis. €
- Výhry konkurentov509firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 222 tis. €
- Diery na trhu15odvetví chýba v meste Vranov nad Topľoutypický nepokrytý dopyt 465 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.81 zmlúv za 3 roky · 16 310 438 € · naposledy 21. 9. 2026Bratislavská vodárenská spoločnosť, a.s.66 zmlúv za 3 roky · 40 072 476 € · naposledy 28. 9. 2026Východoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.25 zmlúv za 3 roky · 80 001 € · naposledy 2. 10. 2026 Všetkých 387 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Najväčšie firmy v obci Vranov nad Topľou
STD DONIVO a.s.COOP Jednota, Vranov nad Topľou, spotrebné…Vranovská nemocnica, a.s.DMJ MARKET, s.r.o.UNIMONT - VMS, s.r.o.Všetky firmy v obci Vranov nad Topľou ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 42.21) v okrese Vranov nad Topľou
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.