VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

ZEVA, s.r.o.

Spišská Belá · Pohrebné a súvisiace služby

56 173 €tržby 2025 ▼ 51 %−906 €strata 2025

aktívna 29 rokov3 až 4 zamestnanci

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 2. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

56 173 €tržby 2025 ▼ 51 %
−906 €strata 2025
  1. 12 : tržby 83 044 €, výsledok hospodárenia 10 259 €
  2. 13 : tržby 67 379 €, výsledok hospodárenia -1 525 €
  3. 14 : tržby 52 452 €, výsledok hospodárenia -8 685 €
  4. 15 : tržby 50 306 €, výsledok hospodárenia -5 724 €
  5. 16 : tržby 50 524 €, výsledok hospodárenia -8 732 €
  6. 17 : tržby 46 458 €, výsledok hospodárenia -11 988 €
  7. 18 : tržby 53 636 €, výsledok hospodárenia -1 762 €
  8. 19 : tržby 55 626 €, výsledok hospodárenia 5 814 €
  9. 20 : tržby 31 320 €, výsledok hospodárenia -7 509 €
  10. 21 : tržby 45 064 €, výsledok hospodárenia -4 338 €
  11. 22 : tržby 61 596 €, výsledok hospodárenia -1 818 €
  12. 23 : tržby 93 815 €, výsledok hospodárenia 23 979 €
  13. 24 : tržby 114 283 €, výsledok hospodárenia 6 318 €
  14. 25 : tržby 56 173 €, výsledok hospodárenia -906 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

ZEVA, s.r.o. (IČO 36448991) mala v roku 2025 tržby 56 173 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci ZEVA

ZEVA má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 3 až 4 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 20 204 €.

Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 4. 10. 2026.

Konateľ ZEVA

Podľa Registra právnických osôb koná za ZEVA 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 2. 10. 2026.

Spoločníci ZEVA

V registri sú zapísaní 2 spoločníci.

Podiely spoločníkov na vkladoch ZEVA
Podiely spoločníkov na vkladoch ZEVA Zuzana Porubovičová 50,0 %, Ing. Július Zentko 50,0 %. Spolu 6 640 €. Zuzana Porubovičová: 3 320 €, 50,0 %Ing. Július Zentko: 3 320 €, 50,0 %50,0 % najväčší podiel
  • Zuzana Porubovičová50,0 %
  • Ing. Július Zentko50,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Zuzana Porubovičováod 27. 1. 2010 3 320 €50,0 %
Ing. Július Zentkood 28. 1. 2010 3 320 €50,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok ZEVA

Za rok 2025 má ZEVA v závierke tržby 56 173 €, o 50,8 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −906 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2024: 114 283 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 960 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 202556 tis. €▼ −50,8 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2025−906 €strata
Majetok (aktíva) 202542 tis. €
Vlastné imanie 202536 tis. €
Záväzky 20255 409 €13,0 % majetku
Pridaná hodnota 202522 tis. €
Zisková marža 2025−1,6 %medián odvetvia +4,5 %
Súčet výsledkov za 14 rokov−6 617 €2012 až 2025
Vyrubená daň z príjmov960 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát ZEVA

Súvaha ZEVA

Všetky čísla zo závierok ZEVA (14 rokov)
Čísla zo závierok ZEVA po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202556 173 €−906 €41 611 €36 202 €5 409 €22 443 €−1,6 %
2024114 283 €6 318 €44 563 €37 109 €7 454 €29 893 €+5,5 %
202393 815 €23 979 €46 133 €30 792 €15 341 €47 688 €+25,6 %
202261 596 €−1 818 €21 849 €6 813 €15 036 €19 189 €−3,0 %
202145 064 €−4 338 €14 901 €8 632 €6 269 €13 096 €−9,6 %
202031 320 €−7 509 €13 186 €3 269 €9 917 €5 945 €−24,0 %
201955 626 €5 814 €16 132 €10 778 €5 354 €21 246 €+10,5 %
201853 636 €−1 762 €18 801 €4 964 €13 837 €17 783 €−3,3 %
201746 458 €−11 988 €18 965 €1 727 €17 238 €12 218 €−25,8 %
201650 524 €−8 732 €23 909 €3 715 €20 194 €17 155 €−17,3 %
201550 306 €−5 724 €28 490 €12 448 €16 042 €15 427 €−11,4 %
201452 452 €−8 685 €29 603 €−16 428 €46 031 €16 828 €−16,6 %
201367 379 €−1 525 €35 966 €−7 743 €43 705 €24 446 €−2,3 %
201283 044 €10 259 €48 561 €−6 217 €53 351 €36 078 €+12,4 %

Riziko: zaplatí ZEVA?

Peniaze od štátu: ZEVA

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy ZEVA

Dátum vzniku ZEVA je 28. 8. 1997, teda pred 29 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 7 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/10552/P
  2. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2020021102
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 83 044 € · majetok 48 561 €
  4. Nový spoločník: Zuzana PorubovičováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  5. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 56 173 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti ZEVA

  • - výroba, predaj a montáž výrobkov z prírodného kameňa a umelého kameňa, kamenosochárske práce
  • - maloobchod a veľkoobchod v rozsahu voľných živností
  • - sprostredkovanie obchodu a služieb
  • - pohrebná služba vrátane prepravy zosnulých
  • - prevádzkovanie cintorínov
  • - staviteľ - vykonávanie jednoduchých stavieb a poddodávok
  • reklamná, inzertná a propagačná činnosť
  • tvorba inetrnetových stránok
  • ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 2. 10. 2026.

ZEVA v odvetví ostatné osobné služby

ZEVA je v registri v odvetví Ostatné osobné služby (SK NACE 96), činnosť pohrebné a súvisiace služby. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 29 714 € (4 116 závierok), ZEVA má 56 173 €, čo je 1,9-násobok mediánu. V okrese Kežmarok je v tomto odvetví 246 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je ZEVA 8. z 24.

V odvetví v okrese Kežmarok246aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou4 116Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia30 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+4,5 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb ZEVA, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Ostatné činnosti v okrese Kežmarok ›

Sídlo ZEVA: Spišská Belá

ZEVA sídli na adrese Štefánikova 2, 059 01 Spišská Belá, okres Kežmarok. V obci Spišská Belá je 941 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 9 322.

Subjektov v obci Spišská Belá941aktívnych
Subjektov v okrese Kežmarok9 322aktívnych
V tom istom odvetví246okres Kežmarok

Spišská Belá: obyvatelia a dáta ›Okres Kežmarok ›Adresár firiem v okrese Kežmarok ›

ZEVA: IČO, sídlo a základné údaje

ZEVA, s.r.o. (IČO 36448991) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Spišská Belá, okres Kežmarok. Dátum vzniku je 28. 8. 1997, na trhu je 29 rokov a štatutárom je Ing. Július Zentko. Za rok 2025 sú v závierke tržby 56 173 € a výsledok hospodárenia −906 €, počet zamestnancov podľa registra je 3 až 4.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 2. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetviePohrebné a súvisiace služby (SK NACE 9630)
Základné imanie6 640 €
Vznik28. 8. 1997
ObecSpišská Belá
OkresOkres Kežmarok
Vyrubená daň z príjmov960 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri14

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví ostatné osobné služby (SK NACE 96) ZEVA, s.r.o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 56 173 €, typická firma odvetvia 29 714 € (medián z 4 116 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Kežmarok ›Ostatné osobné služby: tržby a mzdy ›Ostatné osobné služby v Prešovskom kraji ›Mzdy v okrese Kežmarok ›

Sieť prepojení firmy ZEVA

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu ZEVA

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu ZEVA

  • Tendre0súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiaca
  • Granty a dotácie81výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 118 tis. €
  • Končiace zmluvy91zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 4 100 €
  • Výhry konkurentov13firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 101 tis. €
  • Diery na trhu12odvetví chýba v meste Spišská Belátypický nepokrytý dopyt 754 tis. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Spišská Belá

Róbert Mačák AQUATERM, s. r. o.C.I.M.A. Slovakia, s.r.o.KRaF, s.r.o.BEMIX, s.r.o.Marko Tatry s.r.o.Všetky firmy v obci Spišská Belá ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 96.03) v okrese Kežmarok

Pohrebné a kamenárske služby Paciga, s. r…Ameno-KH, s.r.o.QUO VADIS PS, s. r. o.PS QUO VADIS, s. r. o.Archa Belá, s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk