VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

MODOS SK, s.r.o.

Námestovo

81 164 €tržby 2015 ▲ 36 %+5 665 €zisk 2015

Fakturačné údaje

Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 8. 12. 2016. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 18. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 18. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

81 164 €tržby 2015 ▲ 36 %
+5 665 €zisk 2015
  1. 12 : tržby 38 857 €, výsledok hospodárenia -10 714 €
  2. 13 : tržby 41 966 €, výsledok hospodárenia 3 572 €
  3. 14 : tržby 59 774 €, výsledok hospodárenia 5 100 €
  4. 15 : tržby 81 164 €, výsledok hospodárenia 5 665 €
  5. 16 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -14 681 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

MODOS SK, s.r.o. (IČO 36442771), sídlo Námestovo, je v registri zapísaná od 28. 4. 2006 do 8. 12. 2016 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 18. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2015.

Prejsť na časť profilu 11

Zamestnanci MODOS SK

osobné náklady v roku 2016 boli 12 275 €.

Náklady: výkaz ziskov a strát 2016 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 18. 10. 2026.

Ľudia a vlastníci MODOS SK

Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.

Tržby, zisk a majetok MODOS SK

Za rok 2015 má MODOS SK v závierke tržby 81 164 €, o 35,8 % viac než v roku 2014, a výsledok hospodárenia +5 665 €. Závierky máme za 5 rokov (2012 až 2016), najvyššie tržby sú z roku 2015: 81 164 €.

Tržby 201581 tis. €▲ +35,8 % medziročne
Výsledok hospodárenia 20155 665 €zisk
Majetok (aktíva) 201635 tis. €
Vlastné imanie 201613 tis. €
Záväzky 201622 tis. €63,5 % majetku
Pridaná hodnota 2016−819 €
Zisková marža 2015+7,0 %medián odvetvia +1,3 %
Súčet výsledkov za 5 rokov−11 tis. €2012 až 2016

Výkaz ziskov a strát MODOS SK

Súvaha MODOS SK

Všetky čísla zo závierok MODOS SK (5 rokov)
Čísla zo závierok MODOS SK po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2016—−14 681 €34 670 €12 669 €22 001 €−819 €—
201581 164 €5 665 €46 760 €27 351 €19 409 €35 384 €+7,0 %
201459 774 €5 100 €48 405 €21 686 €26 719 €35 518 €+8,5 %
201341 966 €3 572 €40 288 €16 586 €23 702 €24 756 €+8,5 %
201238 857 €−10 714 €27 857 €15 993 €11 864 €13 081 €−27,6 %

Riziko: zaplatí MODOS SK?

Peniaze od štátu: MODOS SK

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy MODOS SK

Dátum vzniku MODOS SK je 28. 4. 2006. Závierky v registri máme od roku 2012.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/17476/L
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 38 857 € · majetok 27 857 €
  3. Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.
  4. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2016Závierok máme 5.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

MODOS SK v odvetví maloobchod

MODOS SK je v registri v odvetví Maloobchod (SK NACE 47). Medián tržieb odvetvia za rok 2015 je 73 016 € (17 771 závierok), MODOS SK má 81 164 €, čo je 1,1-násobok mediánu. V okrese Námestovo je v tomto odvetví 502 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je MODOS SK 88. z 147.

V odvetví v okrese Námestovo502aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou17 771Slovensko, rok 2015
Medián tržieb odvetvia73 tis. €rok 2015
Medián ziskovej marže+1,3 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb MODOS SK, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Námestovo ›

Sídlo MODOS SK: Námestovo

MODOS SK sídli na adrese Hamuljakova 177/22, 029 01 Námestovo, okres Námestovo. V obci Námestovo je 2 070 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 14 384.

Subjektov v obci Námestovo2 070aktívnych
Subjektov v okrese Námestovo14 384aktívnych
V tom istom odvetví502okres Námestovo

Námestovo: obyvatelia a dáta ›Okres Námestovo ›Adresár firiem v okrese Námestovo ›

MODOS SK: IČO, sídlo a základné údaje

MODOS SK, s.r.o. (IČO 36442771) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Námestovo, okres Námestovo. Dátum vzniku je 28. 4. 2006, zánik je v registri zapísaný ku dňu 8. 12. 2016, po 10 rokoch. Za rok 2015 sú v závierke tržby 81 164 € a výsledok hospodárenia +5 665 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieSK NACE 47789
Vznik28. 4. 2006
Zánik8. 12. 2016
ObecNámestovo
OkresOkres Námestovo
Účtovných závierok v registri4

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

Sieť prepojení firmy MODOS SK

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu MODOS SK

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu MODOS SK

  • Tendre51súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 2 200 €
  • Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 158 tis. €
  • Končiace zmluvy64zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 6 100 €
  • Výhry konkurentov93firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 700 €
  • Diery na trhu0odvetví chýba v meste Námestovo

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Námestovo

MAHLE Thermal and Fluid Systems Slovakia s…Visteon Electronics Slovakia s. r. o.COOP Jednota Námestovo, spotrebné družstvoHERN s.r.o.MAHLE Industrial Thermal Systems Námestovo…Všetky firmy v obci Námestovo ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 47.78) v okrese Námestovo

HS corporation s.r.o.MT-SPORT Trading s. r. o.TRIOMAT, s.r.o.DOMATRA, s. r. o.U - MAX, spol. s r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk