BMM Trading, s.r.o.
Martin · Nešpecializovaný veľkoobchod
99 483 €tržby 2025 ▼ 64 %+35 002 €zisk 2025aktívna 21 rokov2 zamestnanci (2025)
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 12. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 660 €, výsledok hospodárenia 467 €
- 13 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -30 €
- 14 : tržby 82 251 €, výsledok hospodárenia 7 824 €
- 15 : tržby 40 614 €, výsledok hospodárenia 3 531 €
- 16 : tržby 6 500 €, výsledok hospodárenia 3 348 €
- 17 : tržby 5 000 €, výsledok hospodárenia 3 804 €
- 18 : tržby 55 019 €, výsledok hospodárenia 12 669 €
- 19 : tržby 948 222 €, výsledok hospodárenia 156 187 €
- 20 : tržby 799 702 €, výsledok hospodárenia 101 673 €
- 21 : tržby 659 771 €, výsledok hospodárenia 95 977 €
- 22 : tržby 1 100 218 €, výsledok hospodárenia 6 181 €
- 23 : tržby 2 244 908 €, výsledok hospodárenia 224 776 €
- 24 : tržby 276 603 €, výsledok hospodárenia 10 005 €
- 25 : tržby 99 483 €, výsledok hospodárenia 35 002 €
BMM Trading, s.r.o. (IČO 36425168) mala v roku 2025 tržby 99 483 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci BMM Trading
V roku 2025 mala BMM Trading priemerne 2 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 8 929 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | 2 | 8 929 € | 6 446 € |
| 2024 | — | 120 € | — |
| 2023 | — | 978 € | — |
Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer na zamestnanca neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
Na čo išli osobné náklady v roku 2025
- Mzdy 72 % 6 446 €
- Odvody zamestnávateľa 25 % 2 232 €
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2025 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 3. 10. 2026.
Konateľ BMM Trading
Podľa Registra právnických osôb koná za BMM Trading 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.
Spoločník BMM Trading
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Ing. Peter Hriňa100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Ing. Peter Hriňaod 28. 6. 2022 | 6 640 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok BMM Trading
Za rok 2025 má BMM Trading v závierke tržby 99 483 €, o 64,0 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +35 002 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2023: 2 244 908 €.
Výkaz ziskov a strát BMM Trading
Najvyššie tržby: rok 2023, 2 244 908 €. Najnižšie: rok 2012, 660 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 99 483 € |
| 2024 | 276 603 € |
| 2023 | 2 244 908 € |
| 2022 | 1 100 218 € |
| 2021 | 659 771 € |
| 2020 | 799 702 € |
| 2019 | 948 222 € |
| 2018 | 55 019 € |
| 2017 | 5 000 € |
| 2016 | 6 500 € |
| 2015 | 40 614 € |
| 2014 | 82 251 € |
| 2013 | — |
| 2012 | 660 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 13 rokoch, strata v 1 roku z 14 rokov. Súčet za celé obdobie: 661 414 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 35 002 € |
| 2024 | 10 005 € |
| 2023 | 224 776 € |
| 2022 | 6 181 € |
| 2021 | 95 977 € |
| 2020 | 101 673 € |
| 2019 | 156 187 € |
| 2018 | 12 669 € |
| 2017 | 3 804 € |
| 2016 | 3 348 € |
| 2015 | 3 531 € |
| 2014 | 7 824 € |
| 2013 | −30 € |
| 2012 | 467 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- BMM Trading
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +35,2 %, medián odvetvia +2,4 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | BMM Trading | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +35,2 % | +2,4 % |
| 2024 | +3,6 % | +2,3 % |
| 2023 | +10,0 % | +1,9 % |
| 2022 | +0,6 % | +2,1 % |
| 2021 | +14,5 % | +2,0 % |
| 2020 | +12,7 % | +1,6 % |
| 2019 | +16,5 % | +1,5 % |
| 2018 | +23,0 % | +1,6 % |
| 2017 | +76,1 % | +2,2 % |
| 2016 | +51,5 % | +2,0 % |
| 2015 | +8,7 % | +1,7 % |
| 2014 | +9,5 % | — |
| 2013 | — | — |
| 2012 | +70,8 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 2 z 9 rokov, najviac v roku 2023 (+104,0 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | −64,0 % |
| 2024 | −87,7 % |
| 2023 | +104,0 % |
| 2022 | +66,8 % |
| 2021 | −17,5 % |
| 2020 | −15,7 % |
| 2019 | +1 623,4 % |
| 2018 | +1 000,4 % |
| 2017 | −23,1 % |
| 2016 | −84,0 % |
| 2015 | −50,6 % |
| 2014 | — |
| 2013 | — |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha BMM Trading
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 347 394 €, vlastné imanie 191 647 € a záväzky 155 747 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 347 394 € | 191 647 € | 155 747 € |
| 2024 | 336 300 € | 172 494 € | 163 806 € |
| 2023 | 802 076 € | 257 250 € | 544 826 € |
| 2022 | 2 204 331 € | 32 474 € | 2 171 857 € |
| 2021 | 668 553 € | 223 943 € | 444 610 € |
| 2020 | 802 737 € | 296 822 € | 505 915 € |
| 2019 | 747 775 € | 195 150 € | 552 625 € |
| 2018 | 269 663 € | 38 962 € | 230 701 € |
| 2017 | 212 368 € | 26 293 € | 186 075 € |
| 2016 | 208 885 € | 22 490 € | 186 395 € |
| 2015 | 37 899 € | 19 142 € | 18 757 € |
| 2014 | 87 721 € | 15 611 € | 72 110 € |
| 2013 | 7 787 € | 7 787 € | — |
| 2012 | 7 927 € | 7 817 € | 110 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok BMM Trading (14 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 99 483 € | 35 002 € | 347 394 € | 191 647 € | 155 747 € | 55 748 € | +35,2 % |
| 2024 | 276 603 € | 10 005 € | 336 300 € | 172 494 € | 163 806 € | 10 604 € | +3,6 % |
| 2023 | 2 244 908 € | 224 776 € | 802 076 € | 257 250 € | 544 826 € | 301 276 € | +10,0 % |
| 2022 | 1 100 218 € | 6 181 € | 2 204 331 € | 32 474 € | 2 171 857 € | 14 286 € | +0,6 % |
| 2021 | 659 771 € | 95 977 € | 668 553 € | 223 943 € | 444 610 € | 122 048 € | +14,5 % |
| 2020 | 799 702 € | 101 673 € | 802 737 € | 296 822 € | 505 915 € | 130 074 € | +12,7 % |
| 2019 | 948 222 € | 156 187 € | 747 775 € | 195 150 € | 552 625 € | 165 919 € | +16,5 % |
| 2018 | 55 019 € | 12 669 € | 269 663 € | 38 962 € | 230 701 € | 16 260 € | +23,0 % |
| 2017 | 5 000 € | 3 804 € | 212 368 € | 26 293 € | 186 075 € | 4 950 € | +76,1 % |
| 2016 | 6 500 € | 3 348 € | 208 885 € | 22 490 € | 186 395 € | 6 013 € | +51,5 % |
| 2015 | 40 614 € | 3 531 € | 37 899 € | 19 142 € | 18 757 € | 7 831 € | +8,7 % |
| 2014 | 82 251 € | 7 824 € | 87 721 € | 15 611 € | 72 110 € | 10 799 € | +9,5 % |
| 2013 | — | −30 € | 7 787 € | 7 787 € | — | — | — |
| 2012 | 660 € | 467 € | 7 927 € | 7 817 € | 110 € | 630 € | +70,8 % |
Riziko: zaplatí BMM Trading?
Peniaze od štátu: BMM Trading
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy BMM Trading
Dátum vzniku BMM Trading je 5. 12. 2004, teda pred 21 rokmi. Skoršie obchodné mená: L & M VIDEO, s. r. o., PRH PLUS, s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 12 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/15661/L
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 660 € · majetok 7 927 €
- Zmena obchodného menaPredtým L & M VIDEO, s. r. o., odvtedy PRH PLUS, s.r.o.
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2021914818
- Prvé tržby po 2 rokoch bez tržiebZa rok 2014 firma vykázala 82 251 €.
- Zmena obchodného menaPredtým PRH PLUS, s.r.o., odvtedy BMM Trading, s.r.o.
- Nový spoločník: Ing. Peter HriňaSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Nový štatutár: Leoš PolkaKonateľ
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 99 483 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti BMM Trading
- - podnikateľské poradenstvo a obchodný manažment
- - sprostredkovanie obchodu a služieb v rozsahu voľných živností
- - veľkoobchod v rozsahu voľných živností
- - maloobchod v rozsahu voľných živností
- - prenájom motorových vozidiel
- - výskum trhu
- - prenájom hnuteľností, strojov a zariadení
- - kancelárske a sekretárske služby (vrátane kopírovacích a rozmnožovacích služieb)
- - kompletovanie dodávok (v rozsahu voľných živností)
- - konsignačné sklady - mimo prevádzkovanie verejných skladov
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.
BMM Trading v odvetví veľkoobchod
BMM Trading je v registri v odvetví Veľkoobchod (SK NACE 46), činnosť nešpecializovaný veľkoobchod. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 138 922 € (14 215 závierok), BMM Trading má 99 483 €, čo je 72 % mediánu. V okrese Martin je v tomto odvetví 1 029 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je BMM Trading 192. z 344.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 34 000 €, polovica do 138 922 €, tri štvrtiny do 775 831 €; 10 % firiem má viac než 3 998 549 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 7 682 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 34 000 € |
| medián | 138 922 € |
| horný kvartil | 775 831 € |
| 10 % firiem má viac než | 3 998 549 € |
| BMM Trading | 99 483 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- BMM Trading
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby BMM Trading s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | BMM Trading | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 99 483 € | 138 922 € |
| 2024 | 276 603 € | 139 355 € |
| 2023 | 2 244 908 € | 134 610 € |
| 2022 | 1 100 218 € | 133 200 € |
| 2021 | 659 771 € | 117 726 € |
| 2020 | 799 702 € | 111 877 € |
| 2019 | 948 222 € | 120 229 € |
| 2018 | 55 019 € | 118 244 € |
| 2017 | 5 000 € | 106 142 € |
| 2016 | 6 500 € | 97 867 € |
| 2015 | 40 614 € | 98 124 € |
| 2014 | 82 251 € | — |
| 2013 | — | — |
| 2012 | 660 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| BMM Trading | 99 483 € |
|---|---|
| medián okresu Martin | 141 893 € |
| medián kraja | 140 794 € |
| medián Slovenska | 138 922 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- PETMALL s.r.o.Trstice · tržby 240 010 € (2025)
- FAUNA SK s.r.o.Veľké Zálužie · tržby 239 853 € (2025)
- HAIR CLINIC, s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 239 777 € (2025)
- TEBIT, s.r.o.Dubnica nad Váhom · tržby 239 739 € (2025)
- BB office s. r. o.Banská Bystrica · tržby 239 634 € (2025)
- POLTRANS s.r.o.Šaľa · tržby 239 632 € (2024)
- Slovcaps s.r.o.Štúrovo · tržby 239 484 € (2025)
- TELRED s.r.o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 239 425 € (2025)
- PINUS PLUS s.r.o.Zvolen · tržby 239 415 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb BMM Trading, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo BMM Trading: Martin
BMM Trading sídli na adrese Kollárova 73A, 036 01 Martin, okres Martin. V obci Martin je 8 855 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 15 605. Na tej istej adrese je zapísaných 3 aktívnych subjektov.
Martin: obyvatelia a dáta ›Okres Martin ›Adresár firiem v okrese Martin ›
BMM Trading: IČO, sídlo a základné údaje
BMM Trading, s.r.o. (IČO 36425168) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Martin, okres Martin. Dátum vzniku je 5. 12. 2004, na trhu je 21 rokov a štatutárom je Leoš Polka. Za rok 2025 sú v závierke tržby 99 483 € a výsledok hospodárenia +35 002 €, počet zamestnancov podľa registra je 2.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Nešpecializovaný veľkoobchod (SK NACE 4690) |
| Základné imanie | 6 640 € |
| Vznik | 5. 12. 2004 |
| Skoršie názvy | L & M VIDEO, s. r. o. PRH PLUS, s.r.o. |
| Obec | Martin |
| Okres | Okres Martin |
| Účtovných závierok v registri | 13 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví veľkoobchod (SK NACE 46) BMM Trading, s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 99 483 €, typická firma odvetvia 138 922 € (medián z 14 215 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Martin ›Veľkoobchod: tržby a mzdy ›Veľkoobchod v Žilinskom kraji ›Mzdy v okrese Martin ›
Sieť prepojení firmy BMM Trading
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu BMM Trading
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu BMM Trading
- Tendre13súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 86 tis. €
- Granty a dotácie83výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 201 tis. €
- Končiace zmluvy604zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 15 tis. €
- Výhry konkurentov83firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 11 tis. €
- Diery na trhu13odvetví chýba v meste Martintypický nepokrytý dopyt 6,5 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Sekcia verejného obstarávanie MO SR695 zmlúv za 3 roky · 9 403 608 € · naposledy 6. 10. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava507 zmlúv za 3 roky · 9 572 737 € · naposledy 28. 9. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.397 zmlúv za 3 roky · 2 214 775 € · naposledy 8. 9. 2026 Všetkých 2 522 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Najväčšie firmy v obci Martin
ŽP EKO QELET a.s.Unilabs Slovensko, s. r. o.DS Smith Turpak Obaly, a.s.Martinus, s.r.o.Mountfield SK, s.r.o.Všetky firmy v obci Martin ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 46.90) v okrese Martin
ŽOS TRADING s.r.o.VITAR SLOVAKIA, spol. s r.o.FAREN SLOVAKIA, s.r.o.voestalpine High Performance Metals…BMM, spol. s r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.