VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

MIS Žilina, s.r.o.

Žilina · Nešpecializovaný veľkoobchod

114 824 €tržby 2025 ▲ 136 %+39 418 €zisk 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 5. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

114 824 €tržby 2025 ▲ 136 %
+39 418 €zisk 2025
  1. 12 : tržby 68 480 €, výsledok hospodárenia 2 222 €
  2. 13 : tržby 93 720 €, výsledok hospodárenia -3 289 €
  3. 14 : tržby 109 567 €, výsledok hospodárenia -7 479 €
  4. 15 : tržby 51 234 €, výsledok hospodárenia 3 366 €
  5. 16 : tržby 51 561 €, výsledok hospodárenia 3 431 €
  6. 17 : tržby 51 801 €, výsledok hospodárenia 6 501 €
  7. 18 : tržby 57 310 €, výsledok hospodárenia 843 €
  8. 19 : tržby 41 752 €, výsledok hospodárenia -145 €
  9. 20 : tržby 51 827 €, výsledok hospodárenia 1 097 €
  10. 21 : tržby 43 276 €, výsledok hospodárenia 488 €
  11. 22 : tržby 45 724 €, výsledok hospodárenia 9 240 €
  12. 23 : tržby 45 062 €, výsledok hospodárenia 2 152 €
  13. 24 : tržby 48 605 €, výsledok hospodárenia 5 095 €
  14. 25 : tržby 114 824 €, výsledok hospodárenia 39 418 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

MIS Žilina, s.r.o. (IČO 36410900) mala v roku 2025 tržby 114 824 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci MIS Žilina

V roku 2025 mala MIS Žilina priemerne 0 zamestnancov.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026.

Konateľ MIS Žilina

Podľa Registra právnických osôb koná za MIS Žilina 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 10. 2026.

Spoločník MIS Žilina

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch MIS Žilina
Podiely spoločníkov na vkladoch MIS Žilina DSI DATA, a. s. 100,0 %. Spolu 6 640 €. DSI DATA, a. s.: 6 640 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • DSI DATA, a. s.100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
DSI DATA, a. s.od 5. 11. 2024 6 640 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok MIS Žilina

Za rok 2025 má MIS Žilina v závierke tržby 114 824 €, o 136,2 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +39 418 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 114 824 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 6 572 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 2025115 tis. €▲ +136,2 % medziročne
Výsledok hospodárenia 202539 tis. €zisk
Majetok (aktíva) 2025117 tis. €
Vlastné imanie 202590 tis. €
Záväzky 202526 tis. €22,5 % majetku
Pridaná hodnota 202562 tis. €
Zisková marža 2025+34,3 %medián odvetvia +2,4 %
Súčet výsledkov za 14 rokov63 tis. €2012 až 2025
Vyrubená daň z príjmov6 572 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát MIS Žilina

Súvaha MIS Žilina

Všetky čísla zo závierok MIS Žilina (14 rokov)
Čísla zo závierok MIS Žilina po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025114 824 €39 418 €116 581 €90 301 €26 280 €62 088 €+34,3 %
202448 605 €5 095 €27 219 €22 036 €5 183 €5 548 €+10,5 %
202345 062 €2 152 €28 175 €19 093 €9 082 €3 142 €+4,8 %
202245 724 €9 240 €21 717 €16 942 €4 775 €2 373 €+20,2 %
202143 276 €488 €24 684 €7 702 €16 982 €1 517 €+1,1 %
202051 827 €1 097 €32 064 €7 214 €24 850 €2 227 €+2,1 %
201941 752 €−145 €18 425 €6 117 €12 308 €978 €−0,3 %
201857 310 €843 €18 867 €6 262 €12 605 €1 103 €+1,5 %
201751 801 €6 501 €20 655 €5 419 €15 236 €7 540 €+12,5 %
201651 561 €3 431 €22 751 €−1 083 €23 834 €4 472 €+6,7 %
201551 234 €3 366 €25 562 €−4 514 €30 076 €4 172 €+6,6 %
2014109 567 €−7 479 €29 305 €−7 880 €37 185 €1 034 €−6,8 %
201393 720 €−3 289 €40 831 €−401 €41 195 €−3 251 €−3,5 %
201268 480 €2 222 €32 730 €2 887 €28 882 €2 419 €+3,2 %

Riziko: zaplatí MIS Žilina?

MIS Žilina a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv je 5 zmlúv s dodávateľom MIS Žilina z rokov 2023 až 2024.

Zmluvy so štátom5Centrálny register zmlúv
Prvá zmluva20236. 4. 2023

História firmy MIS Žilina

Dátum vzniku MIS Žilina je 9. 4. 2003, teda pred 23 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 11 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/14139/L
  2. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2021737938
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 68 480 € · majetok 32 730 €
  4. Nový štatutár: Mgr. Rastislav DraveckýKonateľ
  5. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Dopravný podnik mesta Žiliny s.r.o.. Firma vznikla 9. 4. 2003.
  6. Nový spoločník: DSI DATA, a. s.Spoločník v.o.s. / s.r.o.
  7. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 114 824 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti MIS Žilina

  • - obchodná činnosť v rozsahu voľných živností
  • - podnikateľské poradenstvo
  • - reklamná činnosť
  • - sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti
  • - poradenská a konzultačná činnosť v oblasti informačných systémov
  • - montáž, údržba a oprava telekomunikačných zariadení

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 10. 2026.

MIS Žilina v odvetví veľkoobchod

MIS Žilina je v registri v odvetví Veľkoobchod (SK NACE 46), činnosť nešpecializovaný veľkoobchod. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 139 070 € (14 223 závierok), MIS Žilina má 114 824 €, čo je 83 % mediánu. V okrese Žilina je v tomto odvetví 1 710 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je MIS Žilina 370. z 677.

V odvetví v okrese Žilina1 710aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou14 223Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia139 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+2,4 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb MIS Žilina, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Žilina ›

Sídlo MIS Žilina: Žilina

MIS Žilina sídli na adrese Závodská cesta 2945/38, 010 01 Žilina, okres Žilina. V obci Žilina je 21 470 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 34 952. Na tej istej adrese je zapísaných 17 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Žilina21 470aktívnych
Subjektov v okrese Žilina34 952aktívnych
V tom istom odvetví1 710okres Žilina
Na tej istej adrese17aktívnych subjektov

Žilina: obyvatelia a dáta ›Okres Žilina ›Adresár firiem v okrese Žilina ›

MIS Žilina: IČO, sídlo a základné údaje

MIS Žilina, s.r.o. (IČO 36410900) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Žilina, okres Žilina. Dátum vzniku je 9. 4. 2003, na trhu je 23 rokov a štatutárom je Mgr. Rastislav Dravecký. Za rok 2025 sú v závierke tržby 114 824 € a výsledok hospodárenia +39 418 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieNešpecializovaný veľkoobchod (SK NACE 4690)
Základné imanie6 640 €
Vznik9. 4. 2003
ObecŽilina
OkresOkres Žilina
Vyrubená daň z príjmov6 572 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri13

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví veľkoobchod (SK NACE 46) MIS Žilina, s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 114 824 €, typická firma odvetvia 139 070 € (medián z 14 223 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Žilina ›Veľkoobchod: tržby a mzdy ›Veľkoobchod v Žilinskom kraji ›Mzdy v okrese Žilina ›

Sieť prepojení firmy MIS Žilina

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu MIS Žilina

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu MIS Žilina

  • Tendre13súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 33 tis. €
  • Granty a dotácie80výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 201 tis. €
  • Končiace zmluvy612zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 15 tis. €
  • Výhry konkurentov82firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 11 tis. €
  • Diery na trhu3odvetvia chýbajú v meste Žilinatypický nepokrytý dopyt 1,2 mil. €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

DSI DATA, a. s.

Najväčšie firmy v obci Žilina

Stredoslovenská energetika, a. s.SUNGWOO HITECH Slovakia s.r.o.Stredoslovenská distribučná, a.s.TIPSPORT SK, a.s.Hyundai Transys Slovakia s. r. o.Všetky firmy v obci Žilina ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 46.90) v okrese Žilina

COOP Jednota - Logistické centrum, a. s.ALBI, s.r.o.OVER OCEANS TRADE s. r. o.HYDROIZOL SLOVAKIA s.r.o.ROAD SK, s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk