VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

PAMINO, s. r. o.

Novoť · Účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo

5 063 €tržby 2021 ▼ 91 %+608 €zisk 2021

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 30. 9. 2026

Tržby a zisk rok po roku

5 063 €tržby 2021 ▼ 91 %
+608 €zisk 2021
  1. 12 : tržby 78 789 €, výsledok hospodárenia 12 060 €
  2. 13 : tržby 86 618 €, výsledok hospodárenia 19 903 €
  3. 14 : tržby 93 826 €, výsledok hospodárenia 19 838 €
  4. 15 : tržby 59 862 €, výsledok hospodárenia 5 381 €
  5. 16 : tržby 63 702 €, výsledok hospodárenia 1 085 €
  6. 17 : tržby 60 666 €, výsledok hospodárenia 5 864 €
  7. 18 : tržby 56 840 €, výsledok hospodárenia 5 475 €
  8. 19 : tržby 55 795 €, výsledok hospodárenia 2 362 €
  9. 20 : tržby 53 957 €, výsledok hospodárenia 7 465 €
  10. 21 : tržby 5 063 €, výsledok hospodárenia 608 €
  11. 22 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -414 €
  12. 23 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -3 252 €
  13. 24 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
  14. 25 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

PAMINO, s. r. o. (IČO 36409405), sídlo Novoť, je v registri zapísaná od 22. 1. 2003 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 30. 9. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2021.

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci PAMINO

PAMINO má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 1 zamestnancov, osobné náklady v roku 2021 boli 1 842 €.

Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2021 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 8. 10. 2026.

Konateľ PAMINO

Podľa Registra právnických osôb koná za PAMINO 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 30. 9. 2026.

Spoločník PAMINO

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch PAMINO
Podiely spoločníkov na vkladoch PAMINO Mgr. Pavol Mikolajčík 100,0 %. Spolu 6 639 €. Mgr. Pavol Mikolajčík: 6 639 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Mgr. Pavol Mikolajčík100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Mgr. Pavol Mikolajčíkod 17. 5. 2024 6 639 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok PAMINO

Za rok 2021 má PAMINO v závierke tržby 5 063 €, o 90,6 % menej než v roku 2020, a výsledok hospodárenia +608 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2014: 93 826 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 351 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 20215 063 €▼ −90,6 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2021608 €zisk
Majetok (aktíva) 20250 €
Zisková marža 2021+12,0 %medián odvetvia +6,7 %
Súčet výsledkov za 14 rokov76 tis. €2012 až 2025
Vyrubená daň z príjmov351 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát PAMINO

Súvaha PAMINO

Všetky čísla zo závierok PAMINO (14 rokov)
Čísla zo závierok PAMINO po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025—0 €0 €————
2024—0 €0 €————
2023—−3 252 €3 719 €3 719 €—−602 €—
2022—−414 €22 645 €22 645 €1 €−538 €—
20215 063 €608 €23 257 €23 060 €197 €3 908 €+12,0 %
202053 957 €7 465 €30 222 €22 451 €7 771 €40 091 €+13,8 %
201955 795 €2 362 €33 061 €23 703 €9 358 €38 854 €+4,2 %
201856 840 €5 475 €34 081 €22 685 €11 396 €40 541 €+9,6 %
201760 666 €5 864 €90 130 €77 710 €12 420 €40 508 €+9,7 %
201663 702 €1 085 €94 216 €82 512 €11 704 €39 451 €+1,7 %
201559 862 €5 381 €112 634 €103 214 €9 420 €33 632 €+9,0 %
201493 826 €19 838 €115 101 €97 833 €17 268 €53 434 €+21,1 %
201386 618 €19 903 €93 926 €77 995 €15 931 €47 755 €+23,0 %
201278 789 €12 060 €70 775 €60 384 €10 391 €54 790 €+15,3 %

Riziko: zaplatí PAMINO?

Peniaze od štátu: PAMINO

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy PAMINO

Dátum vzniku PAMINO je 22. 1. 2003, teda pred 23 rokmi. Skoršie obchodné meno: VIKA EFEKT PLUS, s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 10 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/13984/L
  2. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2021707424
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 78 789 € · majetok 70 775 €
  4. Nový štatutár: Mgr. Pavol MikolajčíkKonateľ
  5. Nový spoločník: Mgr. Pavol MikolajčíkSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  6. Zmena obchodného menaPredtým VIKA EFEKT PLUS, s.r.o., odvtedy PAMINO, s. r. o.
  7. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti PAMINO

  • - sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľných živností
  • - spracovanie údajov
  • - poradenská služba a dodávanie programového vybavenia počítača (software)
  • - poradenská služba k technickému vybaveniu počítača (hardware)
  • prenájom bytových a nebytových priestorov, ak sa popri prenájme poskytujú aj iné než základné služby spojené s prenájmom
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Poskytovanie služieb pre poľnohospodárstvo, záhradníctvo, rybárstvo, lesníctvo a poľovníctvo
  • Čistiace a upratovacie služby
  • Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 30. 9. 2026.

PAMINO v odvetví právne a účtovnícke činnosti

PAMINO je v registri v odvetví Právne a účtovnícke činnosti (SK NACE 69), činnosť účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo. Medián tržieb odvetvia za rok 2021 je 36 071 € (8 531 závierok), PAMINO má 5 063 €, čo je 14 % mediánu. V okrese Námestovo je v tomto odvetví 181 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je PAMINO 34. z 37.

V odvetví v okrese Námestovo181aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou8 531Slovensko, rok 2021
Medián tržieb odvetvia36 tis. €rok 2021
Medián ziskovej marže+6,7 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb PAMINO, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Námestovo ›

Sídlo PAMINO: Novoť

PAMINO sídli na adrese Novoť 157, 029 55 Novoť, okres Námestovo. V obci Novoť je 823 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 14 240. Na tej istej adrese je zapísaných 20 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Novoť823aktívnych
Subjektov v okrese Námestovo14 240aktívnych
V tom istom odvetví181okres Námestovo
Na tej istej adrese20aktívnych subjektov

Novoť: obyvatelia a dáta ›Okres Námestovo ›Adresár firiem v okrese Námestovo ›

PAMINO: IČO, sídlo a základné údaje

PAMINO, s. r. o. (IČO 36409405) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Novoť, okres Námestovo. Dátum vzniku je 22. 1. 2003, na trhu je 23 rokov a štatutárom je Mgr. Pavol Mikolajčík. Za rok 2021 sú v závierke tržby 5 063 € a výsledok hospodárenia +608 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 30. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieÚčtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo (SK NACE 6920)
Základné imanie6 639 €
Vznik22. 1. 2003
Skoršie názvyVIKA EFEKT PLUS, s.r.o.
ObecNovoť
OkresOkres Námestovo
Vyrubená daň z príjmov351 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri13

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví právne a účtovnícke činnosti (SK NACE 69) PAMINO, s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2021 mala 5 063 €, typická firma odvetvia 36 071 € (medián z 8 531 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Námestovo ›Právne a účtovnícke činnosti: tržby a mzdy ›Právne a účtovnícke činnosti v Žilinskom kraji ›Mzdy v okrese Námestovo ›

Sieť prepojení firmy PAMINO

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu PAMINO

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu PAMINO

  • Tendre2súťaže štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 138,6 mil. €
  • Granty a dotácie81výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 185 tis. €
  • Končiace zmluvy259zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 2 300 €
  • Výhry konkurentov41firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 200 €
  • Diery na trhu9odvetví chýba v obci Novoťtypický nepokrytý dopyt 197 tis. €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

HOPE NOVOŤ, n. o. v likvidáciiTelovýchovná jednota NOVOŤ

Najväčšie firmy v obci Novoť

COLORSPOL, spol. s r.o.K.V.N.-NOVOŤ, spol. s r.o.B.V.M. s.r.o.Stavebniny Techno, s. r. o.VDD Orava, s.r.o.Všetky firmy v obci Novoť ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 69.20) v okrese Námestovo

HLR group, s. r. o.MARETOM, s. r. o.TaskLogy s. r. o.V-K Parket, s.r.o.EcoTrans s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk