International Trade and Service, spol. s r.o.
Kysucké Nové Mesto
zaniknutá 24. 6. 2017
Fakturačné údaje
Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 24. 6. 2017. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.
RPO ŠÚ SR a FS, 16. 10. 2026
Tržby a zisk
International Trade and Service, spol. s r.o.: subjekt je zrušený ku dňu 24. 6. 2017, tržby v registri nemá.
International Trade and Service, spol. s r.o. (IČO 36409278), sídlo Kysucké Nové Mesto, je v registri zapísaná od 17. 1. 2003 do 24. 6. 2017 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 16. 10. 2026).
Prejsť na časť profilu 10
Ľudia a vlastníci International Trade and Service
Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.
Tržby, zisk a majetok International Trade and Service
Závierky máme za 5 rokov (2012 až 2016), riadok s tržbami v nich nie je vyplnený.
Výkaz ziskov a strát International Trade and Service
Zisk v 0 rokoch, strata v 3 rokoch z 5 rokov. Súčet za celé obdobie: −1 440 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2016 | −480 € |
| 2015 | −480 € |
| 2014 | −480 € |
| 2013 | 0 € |
| 2012 | 0 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha International Trade and Service
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2016 mala súvaha majetok 3 848 €, vlastné imanie 2 408 € a záväzky 1 440 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2016 | 3 848 € | 2 408 € | 1 440 € |
| 2015 | 384 760 € | 2 888 € | 960 € |
| 2014 | 3 848 € | 3 368 € | 480 € |
| 2013 | 3 848 € | 3 848 € | — |
| 2012 | 3 848 € | 3 848 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok International Trade and Service (5 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016 | — | −480 € | 3 848 € | 2 408 € | 1 440 € | — | — |
| 2015 | — | −480 € | 384 760 € | 2 888 € | 960 € | — | — |
| 2014 | — | −480 € | 3 848 € | 3 368 € | 480 € | — | — |
| 2013 | — | 0 € | 3 848 € | 3 848 € | — | — | — |
| 2012 | — | 0 € | 3 848 € | 3 848 € | — | — | — |
Riziko: zaplatí International Trade and Service?
Peniaze od štátu: International Trade and Service
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy International Trade and Service
Dátum vzniku International Trade and Service je 17. 1. 2003. Závierky v registri máme od roku 2012.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/13971/L
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012majetok 3 848 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2016Závierok máme 5.
- Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
International Trade and Service v odvetví veľkoobchod
International Trade and Service je v registri v odvetví Veľkoobchod (SK NACE 46). V okrese Kysucké Nové Mesto je v tomto odvetví 177 aktívnych subjektov.
Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Kysucké Nové Mesto ›
Sídlo International Trade and Service: Kysucké Nové Mesto
International Trade and Service sídli na adrese Nábrežná 908, 024 01 Kysucké Nové Mesto, okres Kysucké Nové Mesto. V obci Kysucké Nové Mesto je 2 311 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 4 971.
Kysucké Nové Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Kysucké Nové Mesto ›Adresár firiem v okrese Kysucké Nové Mesto ›
International Trade and Service: IČO, sídlo a základné údaje
International Trade and Service, spol. s r.o. (IČO 36409278) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Kysucké Nové Mesto, okres Kysucké Nové Mesto. Dátum vzniku je 17. 1. 2003, zánik je v registri zapísaný ku dňu 24. 6. 2017, po 14 rokoch.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | SK NACE 46900 |
| Vznik | 17. 1. 2003 |
| Zánik | 24. 6. 2017 |
| Obec | Kysucké Nové Mesto |
| Okres | Okres Kysucké Nové Mesto |
| Účtovných závierok v registri | 4 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy International Trade and Service
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu International Trade and Service
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu International Trade and Service
- Tendre11súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 6 000 €
- Granty a dotácie71výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 201 tis. €
- Končiace zmluvy612zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 15 tis. €
- Výhry konkurentov82firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 11 tis. €
- Diery na trhu16odvetví chýba v meste Kysucké Nové Mestotypický nepokrytý dopyt 1,1 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Sekcia verejného obstarávanie MO SR696 zmlúv za 3 roky · 9 404 367 € · naposledy 12. 10. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava507 zmlúv za 3 roky · 9 572 737 € · naposledy 28. 9. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.396 zmlúv za 3 roky · 2 214 418 € · naposledy 8. 9. 2026 Všetkých 2 525 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Kysucké Nové Mesto
Schaeffler Kysuce, spol. s r.o.DAECHANG SEAT SK s. r. o.HMSK, s.r.o.TN SLOVAKIA, s. r. o.Schaeffler Special Machinery, spol. s r.o.Všetky firmy v obci Kysucké Nové Mesto ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 46.90) v okrese Kysucké Nové Mesto
Kysucká lekárenská, s.r.o.JAGE, s.r.o.INŠTALAD s.r.o.CENTROPEN SR, s.r.o.GALEA SK, s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.