F.K. + Š.K., s.r.o.
Ružomberok · Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností
40 400 €tržby 2025 ▲ 66 %+20 661 €zisk 2025aktívna 24 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 8. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 13 : tržby 16 800 €, výsledok hospodárenia 1 405 €
- 14 : tržby 18 200 €, výsledok hospodárenia -255 €
- 15 : tržby 14 400 €, výsledok hospodárenia 770 €
- 16 : tržby 14 400 €, výsledok hospodárenia 3 126 €
- 17 : tržby 14 400 €, výsledok hospodárenia 1 016 €
- 18 : tržby 17 600 €, výsledok hospodárenia 3 092 €
- 19 : tržby 14 400 €, výsledok hospodárenia 4 906 €
- 20 : tržby 34 400 €, výsledok hospodárenia -3 593 €
- 21 : tržby 34 400 €, výsledok hospodárenia -3 593 €
- 22 : tržby 23 300 €, výsledok hospodárenia 7 932 €
- 23 : tržby 24 400 €, výsledok hospodárenia 2 664 €
- 24 : tržby 24 400 €, výsledok hospodárenia 935 €
- 25 : tržby 40 400 €, výsledok hospodárenia 20 661 €
F.K. + Š.K., s.r.o. (IČO 36407844) mala v roku 2025 tržby 40 400 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci F.K. + Š.K.
osobné náklady v roku 2025 boli 2 189 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | — | 2 189 € | — |
| 2024 | — | 2 151 € | — |
| 2023 | — | 2 010 € | — |
| 2022 | — | 2 021 € | — |
| 2021 | — | 1 650 € | — |
| 2020 | — | 1 650 € | — |
| 2019 | — | 1 377 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2025 v RÚZ.
Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 4. 10. 2026.
Konatelia F.K. + Š.K.
Podľa Registra právnických osôb konajú za F.K. + Š.K. 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026.
Spoločníci F.K. + Š.K.
V registri sú zapísaní 2 spoločníci.
- MUDr. Zora Zdráhalová50,0 %
- S-DENT, s.r.o.50,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| MUDr. Zora Zdráhalováod 18. 12. 2019 | 28 016 € | 50,0 % |
| S-DENT, s.r.o.od 6. 1. 2016 | 28 016 € | 50,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok F.K. + Š.K.
Za rok 2025 má F.K. + Š.K. v závierke tržby 40 400 €, o 65,6 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +20 661 €. Závierky máme za 13 rokov (2013 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 40 400 €.
Výkaz ziskov a strát F.K. + Š.K.
Najvyššie tržby: rok 2025, 40 400 €. Najnižšie: rok 2015, 14 400 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 40 400 € |
| 2024 | 24 400 € |
| 2023 | 24 400 € |
| 2022 | 23 300 € |
| 2021 | 34 400 € |
| 2020 | 34 400 € |
| 2019 | 14 400 € |
| 2018 | 17 600 € |
| 2017 | 14 400 € |
| 2016 | 14 400 € |
| 2015 | 14 400 € |
| 2014 | 18 200 € |
| 2013 | 16 800 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 10 rokoch, strata v 3 rokoch z 13 rokov. Súčet za celé obdobie: 39 066 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 20 661 € |
| 2024 | 935 € |
| 2023 | 2 664 € |
| 2022 | 7 932 € |
| 2021 | −3 593 € |
| 2020 | −3 593 € |
| 2019 | 4 906 € |
| 2018 | 3 092 € |
| 2017 | 1 016 € |
| 2016 | 3 126 € |
| 2015 | 770 € |
| 2014 | −255 € |
| 2013 | 1 405 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- F.K. + Š.K.
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +51,1 %, medián odvetvia +8,8 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | F.K. + Š.K. | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +51,1 % | +8,8 % |
| 2024 | +3,8 % | +6,0 % |
| 2023 | +10,9 % | +4,1 % |
| 2022 | +34,0 % | +4,6 % |
| 2021 | −10,4 % | +4,4 % |
| 2020 | −10,4 % | +3,4 % |
| 2019 | +34,1 % | +3,2 % |
| 2018 | +17,6 % | +3,6 % |
| 2017 | +7,1 % | +5,1 % |
| 2016 | +21,7 % | +4,6 % |
| 2015 | +5,3 % | +4,2 % |
| 2014 | −1,4 % | — |
| 2013 | +8,4 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 5 z 12 rokov, najviac v roku 2020 (+138,9 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | +65,6 % |
| 2024 | 0,0 % |
| 2023 | +4,7 % |
| 2022 | −32,3 % |
| 2021 | 0,0 % |
| 2020 | +138,9 % |
| 2019 | −18,2 % |
| 2018 | +22,2 % |
| 2017 | 0,0 % |
| 2016 | 0,0 % |
| 2015 | −20,9 % |
| 2014 | +8,3 % |
| 2013 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha F.K. + Š.K.
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 93 889 €, vlastné imanie 91 222 € a záväzky 2 667 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 93 889 € | 91 222 € | 2 667 € |
| 2024 | 73 259 € | 72 715 € | 544 € |
| 2023 | 73 100 € | 71 781 € | 1 319 € |
| 2022 | 70 315 € | 69 117 € | 1 198 € |
| 2021 | 62 264 € | 61 184 € | 1 080 € |
| 2020 | 62 264 € | 61 184 € | 1 080 € |
| 2019 | 64 373 € | 66 065 € | −1 692 € |
| 2018 | 61 994 € | 61 160 € | 834 € |
| 2017 | 59 563 € | 58 069 € | 1 494 € |
| 2016 | 57 789 € | 57 052 € | 737 € |
| 2015 | 55 207 € | 53 927 € | 1 280 € |
| 2014 | 54 008 € | 53 157 € | 791 € |
| 2013 | 54 387 € | 53 412 € | 975 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok F.K. + Š.K. (13 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 40 400 € | 20 661 € | 93 889 € | 91 222 € | 2 667 € | 33 284 € | +51,1 % |
| 2024 | 24 400 € | 935 € | 73 259 € | 72 715 € | 544 € | 7 400 € | +3,8 % |
| 2023 | 24 400 € | 2 664 € | 73 100 € | 71 781 € | 1 319 € | 8 853 € | +10,9 % |
| 2022 | 23 300 € | 7 932 € | 70 315 € | 69 117 € | 1 198 € | 16 040 € | +34,0 % |
| 2021 | 34 400 € | −3 593 € | 62 264 € | 61 184 € | 1 080 € | 1 477 € | −10,4 % |
| 2020 | 34 400 € | −3 593 € | 62 264 € | 61 184 € | 1 080 € | 1 477 € | −10,4 % |
| 2019 | 14 400 € | 4 906 € | 64 373 € | 66 065 € | −1 692 € | 10 095 € | +34,1 % |
| 2018 | 17 600 € | 3 092 € | 61 994 € | 61 160 € | 834 € | 7 817 € | +17,6 % |
| 2017 | 14 400 € | 1 016 € | 59 563 € | 58 069 € | 1 494 € | 5 587 € | +7,1 % |
| 2016 | 14 400 € | 3 126 € | 57 789 € | 57 052 € | 737 € | 7 896 € | +21,7 % |
| 2015 | 14 400 € | 770 € | 55 207 € | 53 927 € | 1 280 € | 5 590 € | +5,3 % |
| 2014 | 18 200 € | −255 € | 54 008 € | 53 157 € | 791 € | 5 956 € | −1,4 % |
| 2013 | 16 800 € | 1 405 € | 54 387 € | 53 412 € | 975 € | 7 297 € | +8,4 % |
Riziko: zaplatí F.K. + Š.K.?
Peniaze od štátu: F.K. + Š.K.
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy F.K. + Š.K.
Dátum vzniku F.K. + Š.K. je 26. 9. 2002, teda pred 24 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2013. Na časovej osi je spolu 8 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/13821/L
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013tržby 16 800 € · majetok 54 387 €
- Nový štatutár: MDDr. Štefan StrakaKonateľ
- Nový štatutár: MUDr. Zora ZdráhalováKonateľ
- Nový spoločník: MUDr. Zora ZdráhalováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Nový spoločník: S-DENT, s.r.o.Spoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 13, posledné tržby 40 400 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti F.K. + Š.K.
- - kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti v rozsahu voľnej živnosti
- - kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľnej živnosti
- - sprostredkovanie obchodu
- - prenájom nehnuteľností
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026.
F.K. + Š.K. v odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností
F.K. + Š.K. je v registri v odvetví Činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68), činnosť prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 45 458 € (16 659 závierok), F.K. + Š.K. má 40 400 €, čo je 89 % mediánu. V okrese Ružomberok je v tomto odvetví 236 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je F.K. + Š.K. 55. z 95.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 16 100 €, polovica do 45 458 €, tri štvrtiny do 129 609 €; 10 % firiem má viac než 506 662 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 4 039 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 16 100 € |
| medián | 45 458 € |
| horný kvartil | 129 609 € |
| 10 % firiem má viac než | 506 662 € |
| F.K. + Š.K. | 40 400 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- F.K. + Š.K.
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby F.K. + Š.K. s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | F.K. + Š.K. | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 40 400 € | 45 458 € |
| 2024 | 24 400 € | 41 451 € |
| 2023 | 24 400 € | 39 296 € |
| 2022 | 23 300 € | 39 137 € |
| 2021 | 34 400 € | 36 517 € |
| 2020 | 34 400 € | 38 849 € |
| 2019 | 14 400 € | 41 631 € |
| 2018 | 17 600 € | 41 078 € |
| 2017 | 14 400 € | 40 922 € |
| 2016 | 14 400 € | 41 408 € |
| 2015 | 14 400 € | 40 006 € |
| 2014 | 18 200 € | — |
| 2013 | 16 800 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| F.K. + Š.K. | 40 400 € |
|---|---|
| medián okresu Ružomberok | 48 625 € |
| medián kraja | 45 702 € |
| medián Slovenska | 45 458 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- JJ REAL, s.r.o.Trnava · tržby 90 200 € (2025)
- PJ REAL, s.r.o.Nitra · tržby 90 165 € (2025)
- Sankur-real, s.r.o.Prešov · tržby 90 161 € (2025)
- Vajno s.r.o.Bratislava - mestská časť Karlova Ves · tržby 90 107 € (2025)
- Space Consulting, s.r.o.Kremnica · tržby 90 040 € (2025)
- Stribog3, s. r. o.Žilina · tržby 90 000 € (2025)
- 4ward Consulting, s. r. o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 90 000 € (2025)
- PP House s. r. o.Svit · tržby 90 000 € (2023)
- SIM - MAX s.r.o.Prešov · tržby 90 000 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb F.K. + Š.K., posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo F.K. + Š.K.: Ružomberok
F.K. + Š.K. sídli na adrese Bystrická cesta č. 16, 034 01 Ružomberok, okres Ružomberok. V obci Ružomberok je 4 413 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 8 156. Na tej istej adrese je zapísaných 4 aktívnych subjektov.
Ružomberok: obyvatelia a dáta ›Okres Ružomberok ›Adresár firiem v okrese Ružomberok ›
F.K. + Š.K.: IČO, sídlo a základné údaje
F.K. + Š.K., s.r.o. (IČO 36407844) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Ružomberok, okres Ružomberok. Dátum vzniku je 26. 9. 2002, na trhu je 24 rokov a štatutármi sú MUDr. Zora Zdráhalová a MDDr. Štefan Straka. Za rok 2025 sú v závierke tržby 40 400 € a výsledok hospodárenia +20 661 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností (SK NACE 6820) |
| Základné imanie | 56 032 € |
| Vznik | 26. 9. 2002 |
| Obec | Ružomberok |
| Okres | Okres Ružomberok |
| Účtovných závierok v registri | 13 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68) F.K. + Š.K., s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 40 400 €, typická firma odvetvia 45 458 € (medián z 16 659 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Ružomberok ›Činnosti v oblasti nehnuteľností: tržby a mzdy ›Činnosti v oblasti nehnuteľností v Žilinskom kraji ›Mzdy v okrese Ružomberok ›
Sieť prepojení firmy F.K. + Š.K.
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu F.K. + Š.K.
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu F.K. + Š.K.
- Tendre133súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,5 mil. €
- Granty a dotácie80výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 416 tis. €
- Končiace zmluvy441zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 1 700 €
- Výhry konkurentov534firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 326 tis. €
- Diery na trhu8odvetví chýba v meste Ružomberoktypický nepokrytý dopyt 1,8 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.690 zmlúv za 3 roky · 42 531 037 € · naposledy 15. 9. 2026Štátny fond rozvoja bývania555 zmlúv za 3 roky · 186 236 595 € · naposledy 9. 10. 2026Mesto Rajec498 zmlúv za 3 roky · 118 399 € · naposledy 8. 10. 2026 Všetkých 4 224 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
S-DENT, s. r. o.MANELI, s.r.o.
Najväčšie firmy v obci Ružomberok
SLOVWOOD Ružomberok, a.s.GATE, a.s.Quehenberger Logistics SVK a.s.GATE SHOP, s. r. o.SPECIALTY MINERALS SLOVAKIA, spol. s r.o.Všetky firmy v obci Ružomberok ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 68.20) v okrese Ružomberok
CPI Retails THREE, a.s.SCP - PSS, s.r.o.P.S. INVEST GROUP, s. r. o.CPI Services Slovakia, a. s.Skipark RK, s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.