Slovexperta, s.r.o.
Žilina · Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia
5 892 842 €tržby 2025 ▲ 1 %+13 603 €zisk 2025aktívna 24 rokov161 zamestnancov (2024)
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 15. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 2 722 064 €, výsledok hospodárenia 159 568 €
- 13 : tržby 3 021 388 €, výsledok hospodárenia 337 320 €
- 14 : tržby 3 030 756 €, výsledok hospodárenia 201 062 €
- 15 : tržby 3 416 330 €, výsledok hospodárenia 263 174 €
- 16 : tržby 3 638 524 €, výsledok hospodárenia 190 960 €
- 17 : tržby 3 931 861 €, výsledok hospodárenia 128 049 €
- 18 : tržby 4 522 109 €, výsledok hospodárenia 34 887 €
- 19 : tržby 4 943 364 €, výsledok hospodárenia 81 505 €
- 20 : tržby 4 012 612 €, výsledok hospodárenia 36 449 €
- 21 : tržby 4 012 480 €, výsledok hospodárenia 52 808 €
- 22 : tržby 4 495 947 €, výsledok hospodárenia 20 364 €
- 23 : tržby 5 224 259 €, výsledok hospodárenia 85 135 €
- 24 : tržby 5 848 843 €, výsledok hospodárenia 63 288 €
- 25 : tržby 5 892 842 €, výsledok hospodárenia 13 603 €
Slovexperta, s.r.o. (IČO 36404811) mala v roku 2025 tržby 5 892 842 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci Slovexperta
V roku 2024 mala Slovexperta priemerne 161 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 4 547 201 €. Mzdové náklady na zamestnanca vychádzajú 1 535 € mesačne, priemerná hrubá mzda v odvetví Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Žilina bola v roku 2024 1 797 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | — | 4 547 201 € | 3 107 246 € |
| 2024 | 161 | 4 339 446 € | 2 965 030 € |
| 2023 | 151 | 3 774 257 € | 2 586 688 € |
| 2022 | 148 | 3 242 802 € | 2 243 564 € |
| 2021 | — | 2 945 450 € | 2 035 148 € |
| 2020 | 164 | 2 926 210 € | 2 012 432 € |
| 2019 | — | 3 486 886 € | 2 422 301 € |
| 2018 | — | 3 185 712 € | 2 206 124 € |
| 2017 | — | 2 673 965 € | 1 846 738 € |
| 2016 | — | 2 305 165 € | 1 585 918 € |
| 2015 | — | 2 099 623 € | 1 441 549 € |
| 2014 | — | 1 783 991 € | 1 217 314 € |
| 2013 | — | 1 736 108 € | 1 189 624 € |
| 2012 | — | 1 608 493 € | 1 074 342 € |
Mesačne na zamestnanca v roku 2024 a priemerná hrubá mzda
- Slovexperta, mzdové náklady na zamestnanca1 535 €
- Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Žilina1 797 €
- Všetky odvetvia v okrese Žilina1 786 €
- Odborné, vedecké a technické činnosti na Slovensku2 025 €
Firma: mzdové náklady zo závierky (účty 521 a 522) delené priemerným počtom a 12 mesiacmi. Mzdy: ŠÚ SR, DATAcube np3110rr, rok 2024, zber 11. 9. 2026. Odbor podľa registra je Odborné, vedecké a technické činnosti, porovnanie je preto orientačné.
Na čo išli osobné náklady v roku 2025
- Mzdy 68 % 3 107 246 €
- Odvody zamestnávateľa 25 % 1 141 093 €
- Odmeny členom orgánov 1,0 % 44 200 €
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2024 (PDF), výkaz 2025 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2024 v RÚZ, zber 4. 10. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 28. 9. 2026.
Konatelia Slovexperta
Podľa Registra právnických osôb konajú za Slovexperta 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.
Spoločníci Slovexperta
V registri sú zapísaní 6 spoločníkov.
- KOOPERATIVA poisťovňa, a.s. Vienna Insurance Group85,0 %
- KOMUNÁLNA poisťovňa, a.s. Vienna Insurance Group15,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| KOOPERATIVA poisťovňa, a.s. Vienna Insurance Groupod 20. 3. 2009 | 5 643 € | 85,0 % |
| KOMUNÁLNA poisťovňa, a.s. Vienna Insurance Groupod 20. 3. 2009 | 996 € | 15,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok Slovexperta
Za rok 2025 má Slovexperta v závierke tržby 5 892 842 €, o 0,8 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +13 603 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 5 892 842 €.
Výkaz ziskov a strát Slovexperta
Najvyššie tržby: rok 2025, 5 892 842 €. Najnižšie: rok 2012, 2 722 064 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 5 892 842 € |
| 2024 | 5 848 843 € |
| 2023 | 5 224 259 € |
| 2022 | 4 495 947 € |
| 2021 | 4 012 480 € |
| 2020 | 4 012 612 € |
| 2019 | 4 943 364 € |
| 2018 | 4 522 109 € |
| 2017 | 3 931 861 € |
| 2016 | 3 638 524 € |
| 2015 | 3 416 330 € |
| 2014 | 3 030 756 € |
| 2013 | 3 021 388 € |
| 2012 | 2 722 064 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 14 rokoch, strata v 0 rokoch z 14 rokov. Súčet za celé obdobie: 1 668 172 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 13 603 € |
| 2024 | 63 288 € |
| 2023 | 85 135 € |
| 2022 | 20 364 € |
| 2021 | 52 808 € |
| 2020 | 36 449 € |
| 2019 | 81 505 € |
| 2018 | 34 887 € |
| 2017 | 128 049 € |
| 2016 | 190 960 € |
| 2015 | 263 174 € |
| 2014 | 201 062 € |
| 2013 | 337 320 € |
| 2012 | 159 568 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Slovexperta
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +0,2 %, medián odvetvia +10,2 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Slovexperta | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +0,2 % | +10,2 % |
| 2024 | +1,1 % | +6,5 % |
| 2023 | +1,6 % | +4,8 % |
| 2022 | +0,5 % | +4,2 % |
| 2021 | +1,3 % | +4,7 % |
| 2020 | +0,9 % | +4,0 % |
| 2019 | +1,6 % | +3,7 % |
| 2018 | +0,8 % | +4,3 % |
| 2017 | +3,3 % | +5,7 % |
| 2016 | +5,2 % | +5,6 % |
| 2015 | +7,7 % | +4,9 % |
| 2014 | +6,6 % | — |
| 2013 | +11,2 % | — |
| 2012 | +5,9 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 11 z 13 rokov, najviac v roku 2023 (+16,2 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | +0,8 % |
| 2024 | +12,0 % |
| 2023 | +16,2 % |
| 2022 | +12,0 % |
| 2021 | 0,0 % |
| 2020 | −18,8 % |
| 2019 | +9,3 % |
| 2018 | +15,0 % |
| 2017 | +8,1 % |
| 2016 | +6,5 % |
| 2015 | +12,7 % |
| 2014 | +0,3 % |
| 2013 | +11,0 % |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Slovexperta
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 1 230 965 €, vlastné imanie 382 680 € a záväzky 848 285 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 1 230 965 € | 382 680 € | 848 285 € |
| 2024 | 1 099 434 € | 369 077 € | 730 357 € |
| 2023 | 1 182 434 € | 365 789 € | 816 645 € |
| 2022 | 783 806 € | 298 980 € | 484 819 € |
| 2021 | 752 254 € | 293 616 € | 458 627 € |
| 2020 | 753 293 € | 245 808 € | 507 470 € |
| 2019 | 926 546 € | 224 359 € | 702 169 € |
| 2018 | 816 049 € | 142 854 € | 673 195 € |
| 2017 | 886 127 € | 236 016 € | 650 111 € |
| 2016 | 654 864 € | 248 927 € | 405 937 € |
| 2015 | 704 618 € | 271 141 € | 433 383 € |
| 2014 | 595 911 € | 209 029 € | 386 623 € |
| 2013 | 769 647 € | 345 287 € | 424 153 € |
| 2012 | 441 076 € | 167 535 € | 273 421 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Slovexperta (14 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 5 892 842 € | 13 603 € | 1 230 965 € | 382 680 € | 848 285 € | 4 957 952 € | +0,2 % |
| 2024 | 5 848 843 € | 63 288 € | 1 099 434 € | 369 077 € | 730 357 € | 4 757 790 € | +1,1 % |
| 2023 | 5 224 259 € | 85 135 € | 1 182 434 € | 365 789 € | 816 645 € | 4 172 611 € | +1,6 % |
| 2022 | 4 495 947 € | 20 364 € | 783 806 € | 298 980 € | 484 819 € | 3 516 734 € | +0,5 % |
| 2021 | 4 012 480 € | 52 808 € | 752 254 € | 293 616 € | 458 627 € | 3 042 893 € | +1,3 % |
| 2020 | 4 012 612 € | 36 449 € | 753 293 € | 245 808 € | 507 470 € | 3 064 447 € | +0,9 % |
| 2019 | 4 943 364 € | 81 505 € | 926 546 € | 224 359 € | 702 169 € | 3 904 096 € | +1,6 % |
| 2018 | 4 522 109 € | 34 887 € | 816 049 € | 142 854 € | 673 195 € | 3 554 993 € | +0,8 % |
| 2017 | 3 931 861 € | 128 049 € | 886 127 € | 236 016 € | 650 111 € | 3 143 866 € | +3,3 % |
| 2016 | 3 638 524 € | 190 960 € | 654 864 € | 248 927 € | 405 937 € | 2 854 186 € | +5,2 % |
| 2015 | 3 416 330 € | 263 174 € | 704 618 € | 271 141 € | 433 383 € | 2 669 109 € | +7,7 % |
| 2014 | 3 030 756 € | 201 062 € | 595 911 € | 209 029 € | 386 623 € | 2 303 736 € | +6,6 % |
| 2013 | 3 021 388 € | 337 320 € | 769 647 € | 345 287 € | 424 153 € | 2 271 457 € | +11,2 % |
| 2012 | 2 722 064 € | 159 568 € | 441 076 € | 167 535 € | 273 421 € | 2 021 539 € | +5,9 % |
Riziko: zaplatí Slovexperta?
Slovexperta a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom Slovexperta z roku 2020.
História firmy Slovexperta
Dátum vzniku Slovexperta je 4. 4. 2002, teda pred 24 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 14 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/13502/L
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK7020000746
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 2 722 064 € · majetok 441 076 €
- Nový zápis v registri: JUDr. Ľuboš Tóth, LL.M., MBAProkurista
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Žilina. Firma vznikla 4. 4. 2002.
- Nový spoločník: KOMUNÁLNA poisťovňa, a.s. Vienna Insurance GroupSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Nový zápis v registri: Mag. iur Patrick SkybaČlen dozorného orgánu
- Nový štatutár: Ing. Rastislav DolníkKonateľ
- Nový zápis v registri: Ing. Juraj JurčíkČlen dozorného orgánu
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 5 892 842 €.
- Nový štatutár: Ing. Tomáš JančoKonateľ
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Slovexperta
- činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
- informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly
- služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- administratívne služby
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.
Slovexperta v odvetví vedenie firiem a poradenstvo v riadení
Slovexperta je v registri v odvetví Vedenie firiem a poradenstvo v riadení (SK NACE 70), činnosť poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 46 722 € (13 612 závierok), Slovexperta má 5 892 842 €, čo je 126-násobok mediánu. V okrese Žilina je v tomto odvetví 989 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Slovexperta 2. z 456.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 17 058 €, polovica do 46 722 €, tri štvrtiny do 115 959 €; 10 % firiem má viac než 406 310 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 4 487 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 17 058 € |
| medián | 46 722 € |
| horný kvartil | 115 959 € |
| 10 % firiem má viac než | 406 310 € |
| Slovexperta | 5 892 842 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Slovexperta
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Slovexperta s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Slovexperta | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 5 892 842 € | 46 722 € |
| 2024 | 5 848 843 € | 42 171 € |
| 2023 | 5 224 259 € | 41 550 € |
| 2022 | 4 495 947 € | 40 571 € |
| 2021 | 4 012 480 € | 38 017 € |
| 2020 | 4 012 612 € | 36 000 € |
| 2019 | 4 943 364 € | 38 633 € |
| 2018 | 4 522 109 € | 37 012 € |
| 2017 | 3 931 861 € | 36 060 € |
| 2016 | 3 638 524 € | 34 198 € |
| 2015 | 3 416 330 € | 33 443 € |
| 2014 | 3 030 756 € | — |
| 2013 | 3 021 388 € | — |
| 2012 | 2 722 064 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Slovexperta | 5 892 842 € |
|---|---|
| medián okresu Žilina | 46 475 € |
| medián kraja | 45 612 € |
| medián Slovenska | 46 722 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- INTRA 24 SK s.r.o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 13 348 315 € (2025)
- Greyson Consulting s.r.o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 13 046 302 € (2025)
- uniconsult, s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 12 856 733 € (2017)
- Verve Facility Services, s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 12 241 949 € (2025)
- SZILCAR PARTNERS s.r.o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 12 197 754 € (2025)
- Synpulse Slovakia s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 11 755 705 € (2025)
- CoolPeople s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 11 710 776 € (2025)
- Baliona Trading s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 11 601 426 € (2019)
- Manuvia, a. s.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 11 587 745 € (2024)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Slovexperta, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Slovexperta: Žilina
Slovexperta sídli na adrese M. R. Štefánika 32, 010 01 Žilina, okres Žilina. V obci Žilina je 21 468 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 34 948. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.
Žilina: obyvatelia a dáta ›Okres Žilina ›Adresár firiem v okrese Žilina ›
Slovexperta: IČO, sídlo a základné údaje
Slovexperta, s.r.o. (IČO 36404811) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Žilina, okres Žilina. Dátum vzniku je 4. 4. 2002, na trhu je 24 rokov a štatutármi sú Ing. Rastislav Dolník a Ing. Tomáš Jančo. Za rok 2025 sú v závierke tržby 5 892 842 € a výsledok hospodárenia +13 603 €, počet zamestnancov podľa registra je 100 až 149.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia (SK NACE 7020) |
| Základné imanie | 6 639 € |
| Vznik | 4. 4. 2002 |
| Obec | Žilina |
| Okres | Okres Žilina |
| Účtovných závierok v registri | 15 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví vedenie firiem a poradenstvo v riadení (SK NACE 70) Slovexperta, s.r.o. patrí tržbami medzi 10 % najväčších firiem: za rok 2025 mala 5 892 842 €, typická firma odvetvia 46 722 €, čo je 126-násobok mediánu (medián z 13 612 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Žilina ›Vedenie firiem a poradenstvo v riadení: tržby a mzdy ›Vedenie firiem a poradenstvo v riadení v Žilinskom kraji ›Mzdy v okrese Žilina ›
Sieť prepojení firmy Slovexperta
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Slovexperta
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Slovexperta
- Tendre37súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 2 400 €
- Granty a dotácie77výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 185 tis. €
- Končiace zmluvy264zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 6 000 €
- Výhry konkurentov88firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 800 €
- Diery na trhu3odvetvia chýbajú v meste Žilinatypický nepokrytý dopyt 1,2 mil. €
Najbližší tender zadarmo
Nákup výpočtovej techniky 1Mesto Prešovlehota 19. 10. 2026 · odhad 62 tis. € · ÚVOKto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.1 096 zmlúv za 3 roky · 548 805 € · naposledy 30. 9. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava629 zmlúv za 3 roky · 6 134 702 € · naposledy 25. 9. 2026Úrad pre investície a akvizície MO SR206 zmlúv za 3 roky · 9 066 120 € · naposledy 13. 10. 2026 Všetkých 3 070 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
GLOBAL ASSISTANCE SLOVAKIA, s.r.o.VIG Offices, s.r.o.CAPITOL, akciová spoločnosťVIG Home, s. r. o.Global Call, s. r. o.
Najväčšie firmy v obci Žilina
Stredoslovenská energetika, a. s.SUNGWOO HITECH Slovakia s.r.o.Stredoslovenská distribučná, a.s.TIPSPORT SK, a.s.Hyundai Transys Slovakia s. r. o.Všetky firmy v obci Žilina ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 70.22) v okrese Žilina
solution4U s. r. o.aMARTINI & PARTNERS s. r. o.InterConti Trading s. r. o.NEPI Slovakia Management s.r.o.EnergyTech, s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.