ELEKTRIK - JK, s.r.o.
Čierne · Elektrická inštalácia
111 317 €tržby 2025 ▲ 27 %+4 796 €zisk 2025aktívna 24 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 10. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 84 289 €, výsledok hospodárenia 435 €
- 13 : tržby 80 982 €, výsledok hospodárenia 3 394 €
- 14 : tržby 113 858 €, výsledok hospodárenia 4 813 €
- 15 : tržby 153 197 €, výsledok hospodárenia 6 927 €
- 16 : tržby 166 889 €, výsledok hospodárenia 3 114 €
- 17 : tržby 133 669 €, výsledok hospodárenia 3 406 €
- 18 : tržby 125 928 €, výsledok hospodárenia 3 415 €
- 19 : tržby 64 753 €, výsledok hospodárenia 2 800 €
- 20 : tržby 78 972 €, výsledok hospodárenia 21 950 €
- 21 : tržby 49 794 €, výsledok hospodárenia -189 €
- 22 : tržby 49 032 €, výsledok hospodárenia 1 929 €
- 23 : tržby 101 455 €, výsledok hospodárenia 39 510 €
- 24 : tržby 87 464 €, výsledok hospodárenia 10 978 €
- 25 : tržby 111 317 €, výsledok hospodárenia 4 796 €
ELEKTRIK - JK, s.r.o. (IČO 36404039) mala v roku 2025 tržby 111 317 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci ELEKTRIK - JK
osobné náklady v roku 2024 boli 436 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2024 | — | 436 € | — |
| 2023 | — | 2 € | — |
| 2022 | — | 8 € | — |
| 2021 | — | 7 € | — |
| 2020 | — | 13 € | — |
| 2019 | — | 1 447 € | — |
| 2013 | — | 5 227 € | 3 645 € |
| 2012 | — | 11 877 € | 9 412 € |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2024 v RÚZ.
Náklady: výkaz ziskov a strát 2024 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 3. 10. 2026.
Konateľ ELEKTRIK - JK
Podľa Registra právnických osôb koná za ELEKTRIK - JK 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 10. 10. 2026.
Spoločník ELEKTRIK - JK
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Jozef Kráľ100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Jozef Kráľod 21. 7. 2009 | 6 639 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok ELEKTRIK - JK
Za rok 2025 má ELEKTRIK - JK v závierke tržby 111 317 €, o 27,3 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +4 796 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2016: 166 889 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 1 333 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát ELEKTRIK - JK
Najvyššie tržby: rok 2016, 166 889 €. Najnižšie: rok 2022, 49 032 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 111 317 € |
| 2024 | 87 464 € |
| 2023 | 101 455 € |
| 2022 | 49 032 € |
| 2021 | 49 794 € |
| 2020 | 78 972 € |
| 2019 | 64 753 € |
| 2018 | 125 928 € |
| 2017 | 133 669 € |
| 2016 | 166 889 € |
| 2015 | 153 197 € |
| 2014 | 113 858 € |
| 2013 | 80 982 € |
| 2012 | 84 289 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 13 rokoch, strata v 1 roku z 14 rokov. Súčet za celé obdobie: 107 278 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 4 796 € |
| 2024 | 10 978 € |
| 2023 | 39 510 € |
| 2022 | 1 929 € |
| 2021 | −189 € |
| 2020 | 21 950 € |
| 2019 | 2 800 € |
| 2018 | 3 415 € |
| 2017 | 3 406 € |
| 2016 | 3 114 € |
| 2015 | 6 927 € |
| 2014 | 4 813 € |
| 2013 | 3 394 € |
| 2012 | 435 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- ELEKTRIK - JK
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +4,3 %, medián odvetvia +4,3 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | ELEKTRIK - JK | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +4,3 % | +4,3 % |
| 2024 | +12,6 % | +3,0 % |
| 2023 | +38,9 % | +2,0 % |
| 2022 | +3,9 % | +1,7 % |
| 2021 | −0,4 % | +1,6 % |
| 2020 | +27,8 % | +1,7 % |
| 2019 | +4,3 % | +1,9 % |
| 2018 | +2,7 % | +2,3 % |
| 2017 | +2,5 % | +3,3 % |
| 2016 | +1,9 % | +3,3 % |
| 2015 | +4,5 % | +2,7 % |
| 2014 | +4,2 % | — |
| 2013 | +4,2 % | — |
| 2012 | +0,5 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 6 z 13 rokov, najviac v roku 2023 (+106,9 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | +27,3 % |
| 2024 | −13,8 % |
| 2023 | +106,9 % |
| 2022 | −1,5 % |
| 2021 | −36,9 % |
| 2020 | +22,0 % |
| 2019 | −48,6 % |
| 2018 | −5,8 % |
| 2017 | −19,9 % |
| 2016 | +8,9 % |
| 2015 | +34,6 % |
| 2014 | +40,6 % |
| 2013 | −3,9 % |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha ELEKTRIK - JK
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 198 185 €, vlastné imanie 161 941 € a záväzky 36 244 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 198 185 € | 161 941 € | 36 244 € |
| 2024 | 199 688 € | 95 479 € | 104 209 € |
| 2023 | 280 761 € | 84 501 € | 196 260 € |
| 2022 | 217 038 € | 44 991 € | 172 047 € |
| 2021 | 217 489 € | 43 062 € | 174 427 € |
| 2020 | 245 154 € | 43 251 € | 201 903 € |
| 2019 | 124 423 € | 21 301 € | 103 122 € |
| 2018 | 128 793 € | 18 501 € | 110 292 € |
| 2017 | 139 384 € | 18 492 € | 120 892 € |
| 2016 | 126 546 € | 18 200 € | 108 346 € |
| 2015 | 97 181 € | 22 012 € | 75 169 € |
| 2014 | 84 667 € | 19 899 € | 64 768 € |
| 2013 | 74 795 € | 18 480 € | 56 315 € |
| 2012 | 70 650 € | 15 520 € | 55 130 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok ELEKTRIK - JK (14 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 111 317 € | 4 796 € | 198 185 € | 161 941 € | 36 244 € | 15 875 € | +4,3 % |
| 2024 | 87 464 € | 10 978 € | 199 688 € | 95 479 € | 104 209 € | 21 393 € | +12,6 % |
| 2023 | 101 455 € | 39 510 € | 280 761 € | 84 501 € | 196 260 € | 3 319 € | +38,9 % |
| 2022 | 49 032 € | 1 929 € | 217 038 € | 44 991 € | 172 047 € | 12 258 € | +3,9 % |
| 2021 | 49 794 € | −189 € | 217 489 € | 43 062 € | 174 427 € | 5 573 € | −0,4 % |
| 2020 | 78 972 € | 21 950 € | 245 154 € | 43 251 € | 201 903 € | 30 687 € | +27,8 % |
| 2019 | 64 753 € | 2 800 € | 124 423 € | 21 301 € | 103 122 € | 5 625 € | +4,3 % |
| 2018 | 125 928 € | 3 415 € | 128 793 € | 18 501 € | 110 292 € | 13 911 € | +2,7 % |
| 2017 | 133 669 € | 3 406 € | 139 384 € | 18 492 € | 120 892 € | 5 575 € | +2,5 % |
| 2016 | 166 889 € | 3 114 € | 126 546 € | 18 200 € | 108 346 € | 28 309 € | +1,9 % |
| 2015 | 153 197 € | 6 927 € | 97 181 € | 22 012 € | 75 169 € | 39 353 € | +4,5 % |
| 2014 | 113 858 € | 4 813 € | 84 667 € | 19 899 € | 64 768 € | 16 251 € | +4,2 % |
| 2013 | 80 982 € | 3 394 € | 74 795 € | 18 480 € | 56 315 € | 15 073 € | +4,2 % |
| 2012 | 84 289 € | 435 € | 70 650 € | 15 520 € | 55 130 € | 14 604 € | +0,5 % |
Riziko: zaplatí ELEKTRIK - JK?
Peniaze od štátu: ELEKTRIK - JK
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy ELEKTRIK - JK
Dátum vzniku ELEKTRIK - JK je 26. 2. 2002, teda pred 24 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 6 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/13425/L
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2020136206
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 84 289 € · majetok 70 650 €
- Nový spoločník: Jozef KráľSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 111 317 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti ELEKTRIK - JK
- - elektroinštalatérstvo,
- - opravy a údržba kancelárskych elektrických strojov a prístrojov pre domácnosť,
- - výroba, montáž, rekonštrukcie, opravy a údržba elektrických zariadení a ich častí,
- - sprostredkovateľská činnosť,
- - kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod),
- - kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzakovateľom živnosti (veľkoobchod),
- - prenájom bytových a nebytových priestorov,
- - prenájom dopravných prostriedkov,
- - činnosť vodiča motorových vozidiel,
- - neverejná cestná osobná doprava,
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 10. 10. 2026.
ELEKTRIK - JK v odvetví špecializované stavebné práce
ELEKTRIK - JK je v registri v odvetví Špecializované stavebné práce (SK NACE 43), činnosť elektrická inštalácia. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 71 733 € (14 528 závierok), ELEKTRIK - JK má 111 317 €, čo je 1,6-násobok mediánu. V okrese Čadca je v tomto odvetví 4 005 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je ELEKTRIK - JK 170. z 355.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 25 737 €, polovica do 71 733 €, tri štvrtiny do 268 042 €; 10 % firiem má viac než 849 086 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 7 761 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 25 737 € |
| medián | 71 733 € |
| horný kvartil | 268 042 € |
| 10 % firiem má viac než | 849 086 € |
| ELEKTRIK - JK | 111 317 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- ELEKTRIK - JK
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby ELEKTRIK - JK s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | ELEKTRIK - JK | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 111 317 € | 71 733 € |
| 2024 | 87 464 € | 79 000 € |
| 2023 | 101 455 € | 84 532 € |
| 2022 | 49 032 € | 86 176 € |
| 2021 | 49 794 € | 76 761 € |
| 2020 | 78 972 € | 75 261 € |
| 2019 | 64 753 € | 85 855 € |
| 2018 | 125 928 € | 82 714 € |
| 2017 | 133 669 € | 79 434 € |
| 2016 | 166 889 € | 74 015 € |
| 2015 | 153 197 € | 71 913 € |
| 2014 | 113 858 € | — |
| 2013 | 80 982 € | — |
| 2012 | 84 289 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| ELEKTRIK - JK | 111 317 € |
|---|---|
| medián okresu Čadca | 98 004 € |
| medián kraja | 90 564 € |
| medián Slovenska | 71 733 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- ZKM-SLOVAKIA s. r. o.Považská Bystrica · tržby 275 809 € (2025)
- BOS company, s.r.o.Kochanovce · tržby 275 777 € (2025)
- Brúsené podlahy, s. r. o.Banská Bystrica · tržby 275 456 € (2025)
- EM - LIFT, s.r.o.Žarnovica · tržby 275 400 € (2025)
- HART BAU s.r.o.Trstice · tržby 275 320 € (2025)
- CZV s.r.o.Trnava · tržby 274 960 € (2025)
- Nezarr s.r.o.Bratislava - mestská časť Rača · tržby 274 863 € (2024)
- SPEX, s.r.o.Prešov · tržby 274 849 € (2025)
- Vivi - Peťo s. r. o.Bratislava - mestská časť Rača · tržby 274 759 € (2021)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb ELEKTRIK - JK, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo ELEKTRIK - JK: Čierne
ELEKTRIK - JK sídli na adrese 94, 023 13 Čierne, okres Čadca. V obci Čierne je 713 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 14 473. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.
Čierne: obyvatelia a dáta ›Okres Čadca ›Adresár firiem v okrese Čadca ›
ELEKTRIK - JK: IČO, sídlo a základné údaje
ELEKTRIK - JK, s.r.o. (IČO 36404039) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Čierne, okres Čadca. Dátum vzniku je 26. 2. 2002, na trhu je 24 rokov a štatutárom je Jozef Kráľ. Za rok 2025 sú v závierke tržby 111 317 € a výsledok hospodárenia +4 796 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 10. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Elektrická inštalácia (SK NACE 4321) |
| Základné imanie | 6 639 € |
| Vznik | 26. 2. 2002 |
| Obec | Čierne |
| Okres | Okres Čadca |
| Vyrubená daň z príjmov | 1 333 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 13 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví špecializované stavebné práce (SK NACE 43) ELEKTRIK - JK, s.r.o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 111 317 €, typická firma odvetvia 71 733 € (medián z 14 528 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Čadca ›Špecializované stavebné práce: tržby a mzdy ›Špecializované stavebné práce v Žilinskom kraji ›Mzdy v okrese Čadca ›
Sieť prepojení firmy ELEKTRIK - JK
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu ELEKTRIK - JK
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu ELEKTRIK - JK
- Tendre10súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 617 tis. €
- Granty a dotácie83výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 184 tis. €
- Končiace zmluvy85zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 22 tis. €
- Výhry konkurentov64firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 17 tis. €
- Diery na trhu9odvetví chýba v obci Čiernetypický nepokrytý dopyt 197 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava214 zmlúv za 3 roky · 2 077 406 € · naposledy 21. 9. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.196 zmlúv za 3 roky · 212 307 € · naposledy 29. 9. 2026Úrad pre investície a akvizície MO SR73 zmlúv za 3 roky · 6 233 493 € · naposledy 29. 9. 2026 Všetkých 1 259 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Pozemkové združenie Čierne, s.r.o.Spoločnosť poľovníkov Poľana v likvidácii
Najväčšie firmy v obci Čierne
IPC - SLOVAKIA, s. r. o.STAPP s.r.o.APOLOSPOL, s. r. o.SIMAC s.r.o.M&P Constructing, s. r. o.Všetky firmy v obci Čierne ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 43.21) v okrese Čadca
MJPK, s.r.o.ELMS, s.r.o.MIRACI elektro plus, s.r.o.GAFPO s. r. o.Energo Technology, s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.