Design d15, v.o.s
Ružomberok
0 €tržby 20210 €zisk 2021zaniknutá 20. 7. 2024
Fakturačné údaje
Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 20. 7. 2024. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.
RPO ŠÚ SR a FS, 17. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 71 429 €, výsledok hospodárenia -23 078 €
- 13 : tržby 10 554 €, výsledok hospodárenia 1 870 €
- 20 : tržby 0 €, výsledok hospodárenia 0 €
- 21 : tržby 0 €, výsledok hospodárenia 0 €
- 22 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
Design d15, v.o.s (IČO 36401200), sídlo Ružomberok, je v registri zapísaná od 2. 10. 2001 do 20. 7. 2024 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 17. 10. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Zamestnanci Design d15, v.o.s
osobné náklady v roku 2021 boli 0 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2021 | — | 0 € | 0 € |
| 2020 | — | 0 € | 0 € |
| 2013 | — | 1 237 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2021 v RÚZ.
Náklady: výkaz ziskov a strát 2021 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 9. 10. 2026.
Ľudia a vlastníci Design d15, v.o.s
Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.
Tržby, zisk a majetok Design d15, v.o.s
Za rok 2021 má Design d15, v.o.s v závierke tržby 0 €, a výsledok hospodárenia 0 €. Závierky máme za 5 rokov (2012 až 2022), najvyššie tržby sú z roku 2012: 71 429 €.
Výkaz ziskov a strát Design d15, v.o.s
Najvyššie tržby: rok 2012, 71 429 €. Najnižšie: rok 2020, 0 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2022 | — |
| 2021 | 0 € |
| 2020 | 0 € |
| 2013 | 10 554 € |
| 2012 | 71 429 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 1 roku, strata v 1 roku z 5 rokov. Súčet za celé obdobie: −21 208 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2022 | 0 € |
| 2021 | 0 € |
| 2020 | 0 € |
| 2013 | 1 870 € |
| 2012 | −23 078 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Design d15, v.o.s
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +17,7 %, medián odvetvia +9,4 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Design d15, v.o.s | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2022 | — | +9,6 % |
| 2021 | — | +9,4 % |
| 2020 | — | +9,2 % |
| 2013 | +17,7 % | — |
| 2012 | −32,3 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Design d15, v.o.s
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2022 mala súvaha majetok 0 €, vlastné imanie — a záväzky —.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2022 | 0 € | — | — |
| 2021 | 0 € | 0 € | 0 € |
| 2020 | — | 0 € | 0 € |
| 2013 | 672 € | −6 953 € | 7 625 € |
| 2012 | 15 262 € | −29 618 € | 44 880 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Design d15, v.o.s (5 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022 | — | 0 € | 0 € | — | — | — | — |
| 2021 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € | — |
| 2020 | 0 € | 0 € | — | 0 € | 0 € | 0 € | — |
| 2013 | 10 554 € | 1 870 € | 672 € | −6 953 € | 7 625 € | 5 573 € | +17,7 % |
| 2012 | 71 429 € | −23 078 € | 15 262 € | −29 618 € | 44 880 € | 16 015 € | −32,3 % |
Riziko: zaplatí Design d15, v.o.s?
Peniaze od štátu: Design d15, v.o.s
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Design d15, v.o.s
Dátum vzniku Design d15, v.o.s je 2. 10. 2001. Závierky v registri máme od roku 2012.
- Vznik spoločnostiVerejná obchodná spoločnosť · Sr/10060/L
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 71 429 € · majetok 15 262 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2022Závierok máme 5.
- Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Design d15, v.o.s v odvetví počítačové programovanie a poradenstvo
Design d15, v.o.s je v registri v odvetví Počítačové programovanie a poradenstvo (SK NACE 62). V okrese Ružomberok je v tomto odvetví 181 aktívnych subjektov.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2021.
Čísla v tabuľke
| medián okresu Ružomberok | 43 454 € |
|---|---|
| medián kraja | 43 234 € |
| medián Slovenska | 46 823 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Sídlo Design d15, v.o.s: Ružomberok
Design d15, v.o.s sídli na adrese Mostová ulica 4D, 034 01 Ružomberok, okres Ružomberok. V obci Ružomberok je 4 415 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 8 156.
Ružomberok: obyvatelia a dáta ›Okres Ružomberok ›Adresár firiem v okrese Ružomberok ›
Design d15, v.o.s: IČO, sídlo a základné údaje
Design d15, v.o.s (IČO 36401200) je verejná obchodná spoločnosť so sídlom v obci Ružomberok, okres Ružomberok. Dátum vzniku je 2. 10. 2001, zánik je v registri zapísaný ku dňu 20. 7. 2024, po 22 rokoch. Za rok 2021 sú v závierke tržby 0 € a výsledok hospodárenia 0 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Verejná obchodná spoločnosť |
|---|---|
| Odvetvie | SK NACE 62090 |
| Vznik | 2. 10. 2001 |
| Zánik | 20. 7. 2024 |
| Obec | Ružomberok |
| Okres | Okres Ružomberok |
| Účtovných závierok v registri | 3 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy Design d15, v.o.s
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Design d15, v.o.s
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Design d15, v.o.s
- Tendre12súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 506 tis. €
- Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 202 tis. €
- Končiace zmluvy192zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 15 tis. €
- Výhry konkurentov72firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 97 tis. €
- Diery na trhu8odvetví chýba v meste Ružomberoktypický nepokrytý dopyt 1,8 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Úrad pre investície a akvizície MO SR147 zmlúv za 3 roky · 2 229 485 € · naposledy 14. 10. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava96 zmlúv za 3 roky · 6 234 930 € · naposledy 29. 9. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.91 zmlúv za 3 roky · 15 643 301 € · naposledy 13. 10. 2026 Všetkých 2 776 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Ružomberok
SLOVWOOD Ružomberok, a.s.GATE, a.s.Quehenberger Logistics SVK a.s.GATE SHOP, s. r. o.SPECIALTY MINERALS SLOVAKIA, spol. s r.o.Všetky firmy v obci Ružomberok ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 62.09) v okrese Ružomberok
Limic, s.r.o.Cardberg, s. r. o.PM SYSTEMS, a. s.Ardevop, s. r. o.JEŽO s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.