VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

LEVEL plus, s.r.o.

Modra

12 000 €tržby 2013 ▲ 0 %−16 719 €strata 2013

Fakturačné údaje

Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 31. 1. 2015. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 16. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 8. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

12 000 €tržby 2013 ▲ 0 %
−16 719 €strata 2013
  1. 12 : tržby 12 000 €, výsledok hospodárenia -11 309 €
  2. 13 : tržby 12 000 €, výsledok hospodárenia -16 719 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

LEVEL plus, s.r.o. (IČO 36382183), sídlo Modra, je v registri zapísaná od 17. 9. 1998 do 31. 1. 2015 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 8. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2013.

Prejsť na časť profilu 10

Ľudia a vlastníci LEVEL plus

Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.

Tržby, zisk a majetok LEVEL plus

Za rok 2013 má LEVEL plus v závierke tržby 12 000 €, o 0,0 % viac než v roku 2012, a výsledok hospodárenia −16 719 €. Závierky máme za 2 roky (2012 až 2013), najvyššie tržby sú z roku 2012: 12 000 €.

Tržby 201312 tis. €▲ 0,0 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2013−17 tis. €strata
Majetok (aktíva) 201398 tis. €
Vlastné imanie 2013−16 tis. €
Záväzky 2013114 tis. €116,7 % majetku
Pridaná hodnota 2013−1 715 €
Zisková marža 2013−139,3 %výsledok k tržbám
Súčet výsledkov za 2 roky−28 tis. €2012 až 2013

Výkaz ziskov a strát LEVEL plus

Súvaha LEVEL plus

Všetky čísla zo závierok LEVEL plus (2 roky)
Čísla zo závierok LEVEL plus po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
201312 000 €−16 719 €97 689 €−16 397 €114 041 €−1 715 €−139,3 %
201212 000 €−11 309 €109 287 €321 €108 966 €1 093 €−94,2 %

Riziko: zaplatí LEVEL plus?

Peniaze od štátu: LEVEL plus

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy LEVEL plus

Dátum vzniku LEVEL plus je 17. 9. 1998. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 5 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/101834/B
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 12 000 € · majetok 109 287 €
  3. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013Závierok máme 2, posledné tržby 12 000 €.
  4. Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

LEVEL plus v odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností

LEVEL plus je v registri v odvetví Činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68). V okrese Pezinok je v tomto odvetví 443 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je LEVEL plus 167. z 211.

V odvetví v okrese Pezinok443aktívnych subjektov

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb LEVEL plus, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Činnosti v oblasti nehnuteľností v okrese Pezinok ›

Sídlo LEVEL plus: Modra

LEVEL plus sídli na adrese Okružná 3239, 900 01 Modra, okres Pezinok. V obci Modra je 1 792 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 13 500. Na tej istej adrese je zapísaných 36 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Modra1 792aktívnych
Subjektov v okrese Pezinok13 500aktívnych
V tom istom odvetví443okres Pezinok
Na tej istej adrese36aktívnych subjektov

Modra: obyvatelia a dáta ›Okres Pezinok ›Adresár firiem v okrese Pezinok ›

LEVEL plus: IČO, sídlo a základné údaje

LEVEL plus, s.r.o. (IČO 36382183) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Modra, okres Pezinok. Dátum vzniku je 17. 9. 1998, zánik je v registri zapísaný ku dňu 31. 1. 2015, po 16 rokoch. Za rok 2013 sú v závierke tržby 12 000 € a výsledok hospodárenia −16 719 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieSK NACE 68200
Vznik17. 9. 1998
Zánik31. 1. 2015
ObecModra
OkresOkres Pezinok
Účtovných závierok v registri1

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

Sieť prepojení firmy LEVEL plus

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu LEVEL plus

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu LEVEL plus

  • Tendre112súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,4 mil. €
  • Granty a dotácie68výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 416 tis. €
  • Končiace zmluvy449zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 1 600 €
  • Výhry konkurentov531firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 319 tis. €
  • Diery na trhu4odvetvia chýbajú v meste Modratypický nepokrytý dopyt 382 tis. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Modra

Bohnenkamp s. r. o.Ko.Ma.Co-sk s.r.o.KNOTT spol. s r.o.hameln rds s. r. o.NALE TABAK s. r. o.Všetky firmy v obci Modra ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 68.20) v okrese Pezinok

BETA - CAR s.r.o.JŠ servis, s.r.o.Cargo Centrum, s.r.o.Anglo-Imports, s.r.o.SKOT - E, s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk