PRAMEŇ Slovakia, s.r.o. "v likvidácii"
Šútovo
7 €tržby 2014 ▼ 96 %−32 €strata 2014zaniknutá 8. 4. 2022
Fakturačné údaje
Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 8. 4. 2022. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.
RPO ŠÚ SR a FS, 6. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 285 €, výsledok hospodárenia -169 €
- 13 : tržby 161 €, výsledok hospodárenia -145 €
- 14 : tržby 7 €, výsledok hospodárenia -32 €
PRAMEŇ Slovakia, s.r.o. "v likvidácii" (IČO 36375519), sídlo Šútovo, je v registri zapísaná od 28. 10. 1997 do 8. 4. 2022 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 6. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2014.
Prejsť na časť profilu 10
Ľudia a vlastníci PRAMEŇ Slovakia, s.r.o. "v likvidácii"
Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.
Tržby, zisk a majetok PRAMEŇ Slovakia, s.r.o. "v likvidácii"
Za rok 2014 má PRAMEŇ Slovakia, s.r.o. "v likvidácii" v závierke tržby 7 €, o 95,7 % menej než v roku 2013, a výsledok hospodárenia −32 €. Závierky máme za 3 roky (2012 až 2014), najvyššie tržby sú z roku 2012: 285 €.
Výkaz ziskov a strát PRAMEŇ Slovakia, s.r.o. "v likvidácii"
Najvyššie tržby: rok 2012, 285 €. Najnižšie: rok 2014, 7 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2014 | 7 € |
| 2013 | 161 € |
| 2012 | 285 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 0 rokoch, strata v 3 rokoch z 3 roky. Súčet za celé obdobie: −346 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2014 | −32 € |
| 2013 | −145 € |
| 2012 | −169 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- PRAMEŇ Slovakia, s.r.o. "v likvidácii"
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −90,1 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | PRAMEŇ Slovakia, s.r.o. "v likvidácii" |
|---|---|
| 2014 | — |
| 2013 | −90,1 % |
| 2012 | −59,3 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha PRAMEŇ Slovakia, s.r.o. "v likvidácii"
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2014 mala súvaha majetok —, vlastné imanie −258 € a záväzky 258 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2014 | — | −258 € | 258 € |
| 2013 | 74 € | −226 € | 300 € |
| 2012 | 119 € | −81 € | 200 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok PRAMEŇ Slovakia, s.r.o. "v likvidácii" (3 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2014 | 7 € | −32 € | — | −258 € | 258 € | −32 € | −457,1 % |
| 2013 | 161 € | −145 € | 74 € | −226 € | 300 € | −145 € | −90,1 % |
| 2012 | 285 € | −169 € | 119 € | −81 € | 200 € | 19 € | −59,3 % |
Riziko: zaplatí PRAMEŇ Slovakia, s.r.o. "v likvidácii"?
Peniaze od štátu: PRAMEŇ Slovakia, s.r.o. "v likvidácii"
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy PRAMEŇ Slovakia, s.r.o. "v likvidácii"
Dátum vzniku PRAMEŇ Slovakia, s.r.o. "v likvidácii" je 28. 10. 1997. Závierky v registri máme od roku 2012.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/10692/L
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 285 € · majetok 119 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2014Závierok máme 3, posledné tržby 7 €.
- Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
PRAMEŇ Slovakia, s.r.o. "v likvidácii" v odvetví maloobchod
PRAMEŇ Slovakia, s.r.o. "v likvidácii" je v registri v odvetví Maloobchod (SK NACE 47). V okrese Martin je v tomto odvetví 1 189 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je PRAMEŇ Slovakia, s.r.o. "v likvidácii" 332. z 331.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Vivaro s. r. o.Komárno · tržby 15 € (2025)
- PD Siladice, s.r.o.Siladice · tržby 13 € (2025)
- Mimmi, s. r. o.Považská Bystrica · tržby 12 € (2025)
- PHNIX s.r.o.Dechtice · tržby 9 € (2025)
- POĽNO - SPIŠ, s.r.o.Stará Ľubovňa · tržby 6 € (2025)
- Babylonteka s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 5 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb PRAMEŇ Slovakia, s.r.o. "v likvidácii", posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo PRAMEŇ Slovakia, s.r.o. "v likvidácii": Šútovo
PRAMEŇ Slovakia, s.r.o. "v likvidácii" sídli na adrese Rieka 180, 038 54 Šútovo, okres Martin. V obci Šútovo je 57 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 15 728.
Šútovo: obyvatelia a dáta ›Okres Martin ›Adresár firiem v okrese Martin ›
PRAMEŇ Slovakia, s.r.o. "v likvidácii": IČO, sídlo a základné údaje
PRAMEŇ Slovakia, s.r.o. "v likvidácii" (IČO 36375519) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Šútovo, okres Martin. Dátum vzniku je 28. 10. 1997, zánik je v registri zapísaný ku dňu 8. 4. 2022, po 24 rokoch. Za rok 2014 sú v závierke tržby 7 € a výsledok hospodárenia −32 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | SK NACE 47789 |
| Vznik | 28. 10. 1997 |
| Zánik | 8. 4. 2022 |
| Obec | Šútovo |
| Okres | Okres Martin |
| Účtovných závierok v registri | 2 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy PRAMEŇ Slovakia, s.r.o. "v likvidácii"
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu PRAMEŇ Slovakia, s.r.o. "v likvidácii"
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu PRAMEŇ Slovakia, s.r.o. "v likvidácii"
- Tendre51súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 2 200 €
- Granty a dotácie71výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 158 tis. €
- Končiace zmluvy64zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 8 000 €
- Výhry konkurentov93firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 700 €
- Diery na trhu1odvetvie chýba v obci Šútovotypický nepokrytý dopyt 31 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Úrad pre investície a akvizície MO SR518 zmlúv za 3 roky · 3 428 666 € · naposledy 14. 10. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny, Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Nitra369 zmlúv za 3 roky · 2 874 310 € · naposledy 1. 10. 2026Žilinská univerzita v Žiline358 zmlúv za 3 roky · 2 963 367 € · naposledy 14. 10. 2026 Všetkých 1 053 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Šútovo
AM-K s. r. o.Rieka, s.r.o.URBÁR, pozemkové spoločenstvo ŠútovoAPISTIKA s.r.o.BV účtovníctvo, s.r.o.Všetky firmy v obci Šútovo ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 47.78) v okrese Martin
eland, s. r. o.MZ-BETA, a.s.PEEG - brusivo, s. r. o.BioMar Slovakia s. r. o.Metalpro SK, s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.