Twistorm, s. r. o.
Bratislava - Nové Mesto · Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia
12 550 €tržby 2019 ▼ 28 %+9 955 €zisk 2019aktívna 20 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 9. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 13 : tržby 37 890 €, výsledok hospodárenia 27 516 €
- 14 : tržby 45 177 €, výsledok hospodárenia 29 617 €
- 15 : tržby 20 967 €, výsledok hospodárenia -20 769 €
- 16 : tržby 19 262 €, výsledok hospodárenia -24 111 €
- 17 : tržby 22 163 €, výsledok hospodárenia -25 932 €
- 18 : tržby 17 466 €, výsledok hospodárenia -1 784 €
- 19 : tržby 12 550 €, výsledok hospodárenia 9 955 €
- 20 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -1 999 €
- 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -1 954 €
- 22 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -1 987 €
- 23 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -2 028 €
- 24 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -2 383 €
- 25 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -2 385 €
Twistorm, s. r. o. (IČO 36365149), sídlo Bratislava - mestská časť Nové Mesto, je v registri zapísaná od 1. 6. 2006 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 9. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2019.
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci Twistorm
osobné náklady v roku 2018 boli 13 096 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2018 | — | 13 096 € | — |
| 2017 | — | 42 983 € | — |
| 2016 | — | 26 391 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2018 v RÚZ.
Náklady: výkaz ziskov a strát 2018 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 17. 10. 2026.
Konateľ Twistorm
Podľa Registra právnických osôb koná za Twistorm 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026.
Spoločník Twistorm
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Alfred Augustin100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Alfred Augustinod 22. 8. 2014 | 6 639 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok Twistorm
Za rok 2019 má Twistorm v závierke tržby 12 550 €, o 28,1 % menej než v roku 2018, a výsledok hospodárenia +9 955 €. Závierky máme za 13 rokov (2013 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2014: 45 177 €.
Výkaz ziskov a strát Twistorm
Najvyššie tržby: rok 2014, 45 177 €. Najnižšie: rok 2019, 12 550 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | — |
| 2024 | — |
| 2023 | — |
| 2022 | — |
| 2021 | — |
| 2020 | — |
| 2019 | 12 550 € |
| 2018 | 17 466 € |
| 2017 | 22 163 € |
| 2016 | 19 262 € |
| 2015 | 20 967 € |
| 2014 | 45 177 € |
| 2013 | 37 890 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 3 rokoch, strata v 10 rokoch z 13 rokov. Súčet za celé obdobie: −18 244 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −2 385 € |
| 2024 | −2 383 € |
| 2023 | −2 028 € |
| 2022 | −1 987 € |
| 2021 | −1 954 € |
| 2020 | −1 999 € |
| 2019 | 9 955 € |
| 2018 | −1 784 € |
| 2017 | −25 932 € |
| 2016 | −24 111 € |
| 2015 | −20 769 € |
| 2014 | 29 617 € |
| 2013 | 27 516 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Twistorm
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +79,3 %, medián odvetvia +3,7 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Twistorm | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | — | +10,2 % |
| 2024 | — | +6,5 % |
| 2023 | — | +4,8 % |
| 2022 | — | +4,2 % |
| 2021 | — | +4,7 % |
| 2020 | — | +4,0 % |
| 2019 | +79,3 % | +3,7 % |
| 2018 | −10,2 % | +4,3 % |
| 2017 | — | +5,7 % |
| 2016 | — | +5,6 % |
| 2015 | −99,1 % | +4,9 % |
| 2014 | +65,6 % | — |
| 2013 | +72,6 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 2 z 6 rokov, najviac v roku 2014 (+19,2 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | — |
| 2024 | — |
| 2023 | — |
| 2022 | — |
| 2021 | — |
| 2020 | — |
| 2019 | −28,1 % |
| 2018 | −21,2 % |
| 2017 | +15,1 % |
| 2016 | −8,1 % |
| 2015 | −53,6 % |
| 2014 | +19,2 % |
| 2013 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Twistorm
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 39 599 €, vlastné imanie 1 976 € a záväzky 37 623 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 39 599 € | 1 976 € | 37 623 € |
| 2024 | 41 984 € | 2 362 € | 39 622 € |
| 2023 | 44 026 € | 4 744 € | 39 282 € |
| 2022 | 46 054 € | 6 772 € | 39 282 € |
| 2021 | 48 041 € | 8 759 € | 39 282 € |
| 2020 | 49 995 € | 10 713 € | 39 282 € |
| 2019 | 51 994 € | 12 712 € | 39 282 € |
| 2018 | 46 739 € | 2 757 € | 43 982 € |
| 2017 | 52 116 € | 4 541 € | 47 575 € |
| 2016 | 36 875 € | −37 577 € | 74 452 € |
| 2015 | 40 232 € | −13 467 € | 53 699 € |
| 2014 | 99 210 € | 36 919 € | 62 291 € |
| 2013 | 34 818 € | 34 818 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Twistorm (13 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | −2 385 € | 39 599 € | 1 976 € | 37 623 € | −1 953 € | — |
| 2024 | — | −2 383 € | 41 984 € | 2 362 € | 39 622 € | −1 959 € | — |
| 2023 | — | −2 028 € | 44 026 € | 4 744 € | 39 282 € | −1 937 € | — |
| 2022 | — | −1 987 € | 46 054 € | 6 772 € | 39 282 € | −1 910 € | — |
| 2021 | — | −1 954 € | 48 041 € | 8 759 € | 39 282 € | −1 870 € | — |
| 2020 | — | −1 999 € | 49 995 € | 10 713 € | 39 282 € | −1 915 € | — |
| 2019 | 12 550 € | 9 955 € | 51 994 € | 12 712 € | 39 282 € | 10 055 € | +79,3 % |
| 2018 | 17 466 € | −1 784 € | 46 739 € | 2 757 € | 43 982 € | 11 460 € | −10,2 % |
| 2017 | 22 163 € | −25 932 € | 52 116 € | 4 541 € | 47 575 € | 14 136 € | −117,0 % |
| 2016 | 19 262 € | −24 111 € | 36 875 € | −37 577 € | 74 452 € | 2 021 € | −125,2 % |
| 2015 | 20 967 € | −20 769 € | 40 232 € | −13 467 € | 53 699 € | 18 442 € | −99,1 % |
| 2014 | 45 177 € | 29 617 € | 99 210 € | 36 919 € | 62 291 € | 38 107 € | +65,6 % |
| 2013 | 37 890 € | 27 516 € | 34 818 € | 34 818 € | — | 35 883 € | +72,6 % |
Riziko: zaplatí Twistorm?
Twistorm a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom Twistorm v objeme 5 574 € z roku 2016. Najväčší objem je s odberateľom Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Banská Štiavnica: 5 574 € v 1 zmluve.
História firmy Twistorm
Dátum vzniku Twistorm je 1. 6. 2006, teda pred 20 rokmi. Skoršie obchodné meno: Eurotrade Import & Export, s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2013. Na časovej osi je spolu 11 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/40855/B
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2022216097
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013tržby 37 890 € · majetok 34 818 €
- Zmena obchodného menaPredtým Eurotrade Import & Export, s.r.o., odvtedy Twistorm, s. r. o.
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Banská Štiavnica, hodnota zmluvy 5 574 €. Firma vznikla 1. 6. 2006.
- Nový spoločník: Alfred AugustinSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 13.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Twistorm
- počítačové služby
- služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- vydavateľská činnosť
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- reklamné a marketingové služby
- prieskum trhu a verejnej mienky
- činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026.
Twistorm v odvetví vedenie firiem a poradenstvo v riadení
Twistorm je v registri v odvetví Vedenie firiem a poradenstvo v riadení (SK NACE 70), činnosť poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia. Medián tržieb odvetvia za rok 2019 je 38 640 € (10 503 závierok), Twistorm má 12 550 €, čo je 32 % mediánu. V okrese Bratislava III je v tomto odvetví 3 028 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Twistorm 1 113. z 1 368.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 12 277 €, polovica do 38 640 €, tri štvrtiny do 111 453 €; 10 % firiem má viac než 388 454 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 2 873 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 12 277 € |
| medián | 38 640 € |
| horný kvartil | 111 453 € |
| 10 % firiem má viac než | 388 454 € |
| Twistorm | 12 550 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Twistorm
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Twistorm s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Twistorm | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | — | 46 749 € |
| 2024 | — | 42 193 € |
| 2023 | — | 41 565 € |
| 2022 | — | 40 572 € |
| 2021 | — | 38 055 € |
| 2020 | — | 36 000 € |
| 2019 | 12 550 € | 38 640 € |
| 2018 | 17 466 € | 37 063 € |
| 2017 | 22 163 € | 36 071 € |
| 2016 | 19 262 € | 34 200 € |
| 2015 | 20 967 € | 33 470 € |
| 2014 | 45 177 € | — |
| 2013 | 37 890 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2019.
Čísla v tabuľke
| Twistorm | 12 550 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava III | 49 445 € |
| medián kraja | 43 552 € |
| medián Slovenska | 38 640 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- NextGen Advisory s. r. o.Dunajská Lužná · tržby 29 500 € (2025)
- Hajdula s. r. o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 29 497 € (2025)
- Lipirea s. r. o.Malinovo · tržby 29 495 € (2025)
- In Depth Finder Solutions s. r. o.Hamuliakovo · tržby 29 452 € (2025)
- Lingerien LS s. r. o.Trnava · tržby 29 449 € (2025)
- Projekt consult PO, s. r. o.Prešov · tržby 29 435 € (2025)
- CWD.sk s.r.o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 29 434 € (2025)
- irrealis, spol. s r.o.Veľká Paka · tržby 29 408 € (2025)
- PF services s. r. o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 29 400 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Twistorm, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Bratislava III ›
Sídlo Twistorm: Bratislava - Nové Mesto
Twistorm sídli na adrese Za kasárňou 1, 831 03 Bratislava, okres Bratislava III. V obci Bratislava - Nové Mesto je 24 596 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 47 393. Na tej istej adrese je zapísaných 32 aktívnych subjektov.
Bratislava - Nové Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava III ›Adresár firiem v okrese Bratislava III ›
Twistorm: IČO, sídlo a základné údaje
Twistorm, s. r. o. (IČO 36365149) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Nové Mesto, okres Bratislava III. Dátum vzniku je 1. 6. 2006, na trhu je 20 rokov a štatutárom je Alfred Augustin. Za rok 2019 sú v závierke tržby 12 550 € a výsledok hospodárenia +9 955 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia (SK NACE 7020) |
| Základné imanie | 6 639 € |
| Vznik | 1. 6. 2006 |
| Skoršie názvy | Eurotrade Import & Export, s.r.o. |
| Obec | Bratislava - Nové Mesto |
| Okres | Okres Bratislava III |
| Účtovných závierok v registri | 12 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví vedenie firiem a poradenstvo v riadení (SK NACE 70) Twistorm, s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2019 mala 12 550 €, typická firma odvetvia 38 640 € (medián z 10 503 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava III ›Vedenie firiem a poradenstvo v riadení: tržby a mzdy ›Vedenie firiem a poradenstvo v riadení v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava III ›
Sieť prepojení firmy Twistorm
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Twistorm
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Twistorm
- Tendre45súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1 800 €
- Granty a dotácie69výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 185 tis. €
- Končiace zmluvy266zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 6 000 €
- Výhry konkurentov88firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 900 €
- Diery na trhu1odvetvie chýba v meste Bratislava - Nové Mesto
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.1 096 zmlúv za 3 roky · 548 805 € · naposledy 30. 9. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava629 zmlúv za 3 roky · 6 134 702 € · naposledy 25. 9. 2026Úrad pre investície a akvizície MO SR206 zmlúv za 3 roky · 9 066 120 € · naposledy 13. 10. 2026 Všetkých 3 073 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Nové Mesto
Kaufland Slovenská republika v.o.s.GGT a. s.Porsche Slovakia, spol. s r.o.ORLEN Unipetrol Slovakia s. r. o.MH Teplárenský holding, a.s.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Nové Mesto ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 70.22) v okrese Bratislava III
Baramist, s.r.o.TRANSFER International Staff k.s.Greyson Consulting s.r.o.SZILCAR PARTNERS s.r.o.FBA Slovakia, s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.