Tender Service Group, k.s.
Trnava · Počítačová infraštruktúra, spracovanie dát, poskytovanie serverového priestoru a súvisiace činnosti
880 345 €tržby 2025 ▼ 5 %+188 043 €zisk 2025aktívna 20 rokov2 zamestnanci (2025)
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 13. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 1 091 739 €, výsledok hospodárenia 577 876 €
- 13 : tržby 1 013 985 €, výsledok hospodárenia 315 695 €
- 14 : tržby 938 419 €, výsledok hospodárenia 213 928 €
- 15 : tržby 995 860 €, výsledok hospodárenia 248 062 €
- 16 : tržby 1 007 831 €, výsledok hospodárenia 319 162 €
- 17 : tržby 1 024 636 €, výsledok hospodárenia 207 362 €
- 18 : tržby 1 109 541 €, výsledok hospodárenia 443 232 €
- 19 : tržby 876 629 €, výsledok hospodárenia 568 668 €
- 20 : tržby 879 107 €, výsledok hospodárenia 792 035 €
- 21 : tržby 941 670 €, výsledok hospodárenia 1 283 235 €
- 22 : tržby 1 026 134 €, výsledok hospodárenia 895 925 €
- 23 : tržby 867 727 €, výsledok hospodárenia 252 796 €
- 24 : tržby 931 454 €, výsledok hospodárenia 432 765 €
- 25 : tržby 880 345 €, výsledok hospodárenia 188 043 €
Tender Service Group, k.s. (IČO 36362581) mala v roku 2025 tržby 880 345 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci Tender Service Group
V roku 2025 mala Tender Service Group priemerne 2 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 48 268 €.
Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer na zamestnanca neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
Na čo išli osobné náklady v roku 2025
- Mzdy 71 % 34 467 €
- Odvody zamestnávateľa 25 % 12 277 €
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2025 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 28. 9. 2026.
Štatutári Tender Service Group
Podľa Registra právnických osôb konajú za Tender Service Group 2 štatutári. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026.
Spoločníci Tender Service Group
V registri sú zapísaní 4 spoločníci.
- Ivo Stapf75,5 %
- Heinz Derndorfer20,0 %
- Martin Stapf4,5 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Ivo Stapfod 10. 11. 2022 | 4 195 € | 75,5 % |
| Heinz Derndorferod 10. 11. 2022 | 1 111 € | 20,0 % |
| Martin Stapfod 6. 3. 2014 | 250 € | 4,5 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok Tender Service Group
Za rok 2025 má Tender Service Group v závierke tržby 880 345 €, o 5,5 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +188 043 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2018: 1 109 541 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 3 840 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát Tender Service Group
Najvyššie tržby: rok 2018, 1 109 541 €. Najnižšie: rok 2023, 867 727 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 880 345 € |
| 2024 | 931 454 € |
| 2023 | 867 727 € |
| 2022 | 1 026 134 € |
| 2021 | 941 670 € |
| 2020 | 879 107 € |
| 2019 | 876 629 € |
| 2018 | 1 109 541 € |
| 2017 | 1 024 636 € |
| 2016 | 1 007 831 € |
| 2015 | 995 860 € |
| 2014 | 938 419 € |
| 2013 | 1 013 985 € |
| 2012 | 1 091 739 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 14 rokoch, strata v 0 rokoch z 14 rokov. Súčet za celé obdobie: 6 738 784 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 188 043 € |
| 2024 | 432 765 € |
| 2023 | 252 796 € |
| 2022 | 895 925 € |
| 2021 | 1 283 235 € |
| 2020 | 792 035 € |
| 2019 | 568 668 € |
| 2018 | 443 232 € |
| 2017 | 207 362 € |
| 2016 | 319 162 € |
| 2015 | 248 062 € |
| 2014 | 213 928 € |
| 2013 | 315 695 € |
| 2012 | 577 876 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Tender Service Group
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +21,4 %, medián odvetvia +9,7 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tender Service Group | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +21,4 % | +9,7 % |
| 2024 | +46,5 % | +6,9 % |
| 2023 | +29,1 % | +6,2 % |
| 2022 | +87,3 % | +5,7 % |
| 2021 | — | +6,5 % |
| 2020 | +90,1 % | +5,9 % |
| 2019 | +64,9 % | +4,9 % |
| 2018 | +39,9 % | +4,7 % |
| 2017 | +20,2 % | +6,7 % |
| 2016 | +31,7 % | +6,6 % |
| 2015 | +24,9 % | +6,4 % |
| 2014 | +22,8 % | — |
| 2013 | +31,1 % | — |
| 2012 | +52,9 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 8 z 13 rokov, najviac v roku 2022 (+9,0 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | −5,5 % |
| 2024 | +7,3 % |
| 2023 | −15,4 % |
| 2022 | +9,0 % |
| 2021 | +7,1 % |
| 2020 | +0,3 % |
| 2019 | −21,0 % |
| 2018 | +8,3 % |
| 2017 | +1,7 % |
| 2016 | +1,2 % |
| 2015 | +6,1 % |
| 2014 | −7,5 % |
| 2013 | −7,1 % |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Tender Service Group
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 10 864 090 €, vlastné imanie 2 783 266 € a záväzky 8 054 590 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 10 864 090 € | 2 783 266 € | 8 054 590 € |
| 2024 | 9 253 649 € | 74 441 € | 9 145 157 € |
| 2023 | 7 465 572 € | 553 578 € | 6 898 044 € |
| 2022 | 6 234 250 € | 479 426 € | 5 736 424 € |
| 2021 | 3 838 394 € | 382 584 € | 3 455 810 € |
| 2020 | 4 146 077 € | 1 060 631 € | 3 085 446 € |
| 2019 | 1 986 902 € | 482 306 € | 1 504 596 € |
| 2018 | 1 636 002 € | 361 548 € | 1 274 454 € |
| 2017 | 1 587 970 € | 701 596 € | 886 374 € |
| 2016 | 1 048 364 € | 481 668 € | 566 696 € |
| 2015 | 899 265 € | 161 130 € | 738 135 € |
| 2014 | 886 385 € | 228 556 € | 657 829 € |
| 2013 | 1 049 141 € | 324 767 € | 724 374 € |
| 2012 | 1 010 117 € | 586 948 € | 423 169 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Tender Service Group (14 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 880 345 € | 188 043 € | 10 864 090 € | 2 783 266 € | 8 054 590 € | −276 708 € | +21,4 % |
| 2024 | 931 454 € | 432 765 € | 9 253 649 € | 74 441 € | 9 145 157 € | −127 300 € | +46,5 % |
| 2023 | 867 727 € | 252 796 € | 7 465 572 € | 553 578 € | 6 898 044 € | −172 132 € | +29,1 % |
| 2022 | 1 026 134 € | 895 925 € | 6 234 250 € | 479 426 € | 5 736 424 € | 182 513 € | +87,3 % |
| 2021 | 941 670 € | 1 283 235 € | 3 838 394 € | 382 584 € | 3 455 810 € | 152 230 € | +136,3 % |
| 2020 | 879 107 € | 792 035 € | 4 146 077 € | 1 060 631 € | 3 085 446 € | 73 666 € | +90,1 % |
| 2019 | 876 629 € | 568 668 € | 1 986 902 € | 482 306 € | 1 504 596 € | 52 903 € | +64,9 % |
| 2018 | 1 109 541 € | 443 232 € | 1 636 002 € | 361 548 € | 1 274 454 € | 307 940 € | +39,9 % |
| 2017 | 1 024 636 € | 207 362 € | 1 587 970 € | 701 596 € | 886 374 € | 263 009 € | +20,2 % |
| 2016 | 1 007 831 € | 319 162 € | 1 048 364 € | 481 668 € | 566 696 € | 344 474 € | +31,7 % |
| 2015 | 995 860 € | 248 062 € | 899 265 € | 161 130 € | 738 135 € | 257 016 € | +24,9 % |
| 2014 | 938 419 € | 213 928 € | 886 385 € | 228 556 € | 657 829 € | 281 848 € | +22,8 % |
| 2013 | 1 013 985 € | 315 695 € | 1 049 141 € | 324 767 € | 724 374 € | 355 813 € | +31,1 % |
| 2012 | 1 091 739 € | 577 876 € | 1 010 117 € | 586 948 € | 423 169 € | 710 930 € | +52,9 % |
Riziko: zaplatí Tender Service Group?
Peniaze od štátu: Tender Service Group
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Tender Service Group
Dátum vzniku Tender Service Group je 24. 5. 2006, teda pred 20 rokmi. Skoršie obchodné meno: Tender Service Slovakia, k.s.. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 14 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiKomanditná spoločnosť · Sr/10060/T
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2022203590
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 1 091 739 € · majetok 1 010 117 €
- Zmena obchodného menaPredtým Tender Service Slovakia, k.s., odvtedy Tender Service Group, k.s.
- Nový štatutár: Dernstap s.r.o.Komplementár
- Nový zápis v registri: Dernstap s.r.o.Komplementár
- Nový spoločník: Heinz DerndorferKomanditista
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 880 345 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Tender Service Group
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi ( maloobchod ) v rozsahu voľnej živnosti
- kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti ( veľkoobchod ) v rozsahu voľnej živnosti
- sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti
- ekonomické, obchodné a marketingové poradenstvo v rozsahu voľnej živnosti
- reklamná a propagačná činnosť
- vydavateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti
- organizovanie kultúrnych a spoločenských podujatí
- organizovanie kurzov a školení
- faktoring a forfaiting
- leasingová činnosť v rozsahu voľnej živnosti
- automatizované spracovanie dát
- nakladanie s výsledkami tvorivej činnosti so súhlasom autora
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026.
Tender Service Group v odvetví informačné služby
Tender Service Group je v registri v odvetví Informačné služby (SK NACE 63), činnosť počítačová infraštruktúra, spracovanie dát, poskytovanie serverového priestoru a súvisiace činnosti. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 51 416 € (2 073 závierok), Tender Service Group má 880 345 €, čo je 17-násobok mediánu. V okrese Trnava je v tomto odvetví 205 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Tender Service Group 5. z 54.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 21 194 €, polovica do 51 416 €, tri štvrtiny do 144 180 €; 10 % firiem má viac než 569 754 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 4 909 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 21 194 € |
| medián | 51 416 € |
| horný kvartil | 144 180 € |
| 10 % firiem má viac než | 569 754 € |
| Tender Service Group | 880 345 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Tender Service Group
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Tender Service Group s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tender Service Group | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 880 345 € | 51 416 € |
| 2024 | 931 454 € | 49 462 € |
| 2023 | 867 727 € | 49 007 € |
| 2022 | 1 026 134 € | 48 109 € |
| 2021 | 941 670 € | 47 261 € |
| 2020 | 879 107 € | 43 657 € |
| 2019 | 876 629 € | 43 887 € |
| 2018 | 1 109 541 € | 42 401 € |
| 2017 | 1 024 636 € | 39 839 € |
| 2016 | 1 007 831 € | 39 597 € |
| 2015 | 995 860 € | 37 822 € |
| 2014 | 938 419 € | — |
| 2013 | 1 013 985 € | — |
| 2012 | 1 091 739 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Tender Service Group | 880 345 € |
|---|---|
| medián okresu Trnava | 54 094 € |
| medián kraja | 49 285 € |
| medián Slovenska | 51 416 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Blue Brain Games, s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 1 946 846 € (2025)
- JZ Pharma s.r.o.Miloslavov · tržby 1 943 210 € (2025)
- PharmINFO spol. s r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 1 851 936 € (2025)
- TEKDAN, spol. s r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 1 818 158 € (2025)
- NetSuccess, s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 1 812 721 € (2025)
- KMF SLOVAKIA, s. r. o.Dunajská Lužná · tržby 1 810 430 € (2025)
- FOOD GROUP, s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 1 792 254 € (2025)
- Grain Slovakia s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 1 774 390 € (2025)
- SONAJ s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 1 763 538 € (2016)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Tender Service Group, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Tender Service Group: Trnava
Tender Service Group sídli na adrese Vajanského 22, 917 00 Trnava, okres Trnava. V obci Trnava je 15 933 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 27 418. Na tej istej adrese je zapísaných 18 aktívnych subjektov.
Trnava: obyvatelia a dáta ›Okres Trnava ›Adresár firiem v okrese Trnava ›
Tender Service Group: IČO, sídlo a základné údaje
Tender Service Group, k.s. (IČO 36362581) je komanditná spoločnosť so sídlom v obci Trnava, okres Trnava. Dátum vzniku je 24. 5. 2006, na trhu je 20 rokov a štatutármi sú Dernstap s.r.o. a Ivo Stapf. Za rok 2025 sú v závierke tržby 880 345 € a výsledok hospodárenia +188 043 €, počet zamestnancov podľa registra je 2.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Komanditná spoločnosť |
|---|---|
| Odvetvie | Počítačová infraštruktúra, spracovanie dát, poskytovanie serverového priestoru a súvisiace činnosti (SK NACE 6310) |
| Základné imanie | 5 556 € |
| Vznik | 24. 5. 2006 |
| Skoršie názvy | Tender Service Slovakia, k.s. |
| Obec | Trnava |
| Okres | Okres Trnava |
| Vyrubená daň z príjmov | 3 840 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 17 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví informačné služby (SK NACE 63) Tender Service Group, k.s. patrí tržbami medzi 10 % najväčších firiem: za rok 2025 mala 880 345 €, typická firma odvetvia 51 416 €, čo je 17-násobok mediánu (medián z 2 073 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Trnava ›Informačné služby: tržby a mzdy ›Informačné služby v Trnavskom kraji ›Mzdy v okrese Trnava ›
Sieť prepojení firmy Tender Service Group
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Tender Service Group
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Tender Service Group
- Tendre10súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 998 tis. €
- Granty a dotácie84výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 201 tis. €
- Končiace zmluvy79zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 12 tis. €
- Výhry konkurentov48firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 133 tis. €
- Diery na trhu7odvetví chýba v meste Trnavatypický nepokrytý dopyt 1,2 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava170 zmlúv za 3 roky · 2 139 689 € · naposledy 24. 9. 2026Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR126 zmlúv za 3 roky · 28 085 462 € · naposledy 28. 5. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.121 zmlúv za 3 roky · 275 994 € · naposledy 30. 9. 2026 Všetkých 2 233 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Tender Service, s.r.o.Dernstap s.r.o.
Najväčšie firmy v obci Trnava
PCA Slovakia, s.r.o.ZF Slovakia, a.s.INTERAGROS, a. s.BOGE Elastmetall Slovakia, a.s.Agropodnik a. s. TrnavaVšetky firmy v obci Trnava ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 63.11) v okrese Trnava
Qintec a.s.ALIEN studio s.r.o.FOR MONT SK s.r.o.FOX Automation, s.r.o.AST Group, s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.