OBCHOD s.r.o.
Bratislava - Nové Mesto · Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností
92 462 €tržby 2025 ▲ 8 %−599 €strata 2025aktívna 20 rokov2 zamestnanci (2025)
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 12. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 73 487 €, výsledok hospodárenia -1 518 €
- 13 : tržby 66 044 €, výsledok hospodárenia -3 561 €
- 14 : tržby 70 786 €, výsledok hospodárenia -9 393 €
- 15 : tržby 67 760 €, výsledok hospodárenia -3 563 €
- 16 : tržby 65 170 €, výsledok hospodárenia -4 017 €
- 17 : tržby 72 059 €, výsledok hospodárenia 3 773 €
- 18 : tržby 71 417 €, výsledok hospodárenia -603 €
- 19 : tržby 77 967 €, výsledok hospodárenia -1 927 €
- 20 : tržby 80 296 €, výsledok hospodárenia 1 361 €
- 21 : tržby 77 235 €, výsledok hospodárenia 85 138 €
- 22 : tržby 70 130 €, výsledok hospodárenia -20 934 €
- 23 : tržby 82 532 €, výsledok hospodárenia -16 294 €
- 24 : tržby 85 527 €, výsledok hospodárenia -9 395 €
- 25 : tržby 92 462 €, výsledok hospodárenia -599 €
OBCHOD s.r.o. (IČO 36354937) mala v roku 2025 tržby 92 462 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci OBCHOD
V roku 2025 mala OBCHOD priemerne 2 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 19 061 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | 2 | 19 061 € | 13 935 € |
| 2024 | — | 24 940 € | 18 226 € |
| 2023 | — | 21 701 € | 15 925 € |
| 2022 | — | 22 315 € | 15 611 € |
| 2021 | — | 17 071 € | 12 631 € |
| 2020 | — | 14 023 € | 9 794 € |
| 2019 | — | 19 463 € | 13 386 € |
Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer na zamestnanca neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
Na čo išli osobné náklady v roku 2025
- Mzdy 73 % 13 935 €
- Odvody zamestnávateľa 26 % 5 033 €
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2025 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 3. 10. 2026.
Konateľ OBCHOD
Podľa Registra právnických osôb koná za OBCHOD 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.
Spoločník OBCHOD
V registri je zapísaný 1 spoločník.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok OBCHOD
Za rok 2025 má OBCHOD v závierke tržby 92 462 €, o 8,1 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −599 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 92 462 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 960 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát OBCHOD
Najvyššie tržby: rok 2025, 92 462 €. Najnižšie: rok 2016, 65 170 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 92 462 € |
| 2024 | 85 527 € |
| 2023 | 82 532 € |
| 2022 | 70 130 € |
| 2021 | 77 235 € |
| 2020 | 80 296 € |
| 2019 | 77 967 € |
| 2018 | 71 417 € |
| 2017 | 72 059 € |
| 2016 | 65 170 € |
| 2015 | 67 760 € |
| 2014 | 70 786 € |
| 2013 | 66 044 € |
| 2012 | 73 487 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 3 rokoch, strata v 11 rokoch z 14 rokov. Súčet za celé obdobie: 18 468 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −599 € |
| 2024 | −9 395 € |
| 2023 | −16 294 € |
| 2022 | −20 934 € |
| 2021 | 85 138 € |
| 2020 | 1 361 € |
| 2019 | −1 927 € |
| 2018 | −603 € |
| 2017 | 3 773 € |
| 2016 | −4 017 € |
| 2015 | −3 563 € |
| 2014 | −9 393 € |
| 2013 | −3 561 € |
| 2012 | −1 518 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- OBCHOD
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −0,6 %, medián odvetvia +8,8 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | OBCHOD | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | −0,6 % | +8,8 % |
| 2024 | −11,0 % | +6,0 % |
| 2023 | −19,7 % | +4,1 % |
| 2022 | −29,9 % | +4,6 % |
| 2021 | — | +4,4 % |
| 2020 | +1,7 % | +3,4 % |
| 2019 | −2,5 % | +3,2 % |
| 2018 | −0,8 % | +3,5 % |
| 2017 | +5,2 % | +5,1 % |
| 2016 | −6,2 % | +4,6 % |
| 2015 | −5,3 % | +4,2 % |
| 2014 | −13,3 % | — |
| 2013 | −5,4 % | — |
| 2012 | −2,1 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 7 z 13 rokov, najviac v roku 2023 (+17,7 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | +8,1 % |
| 2024 | +3,6 % |
| 2023 | +17,7 % |
| 2022 | −9,2 % |
| 2021 | −3,8 % |
| 2020 | +3,0 % |
| 2019 | +9,2 % |
| 2018 | −0,9 % |
| 2017 | +10,6 % |
| 2016 | −3,8 % |
| 2015 | −4,3 % |
| 2014 | +7,2 % |
| 2013 | −10,1 % |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha OBCHOD
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 781 916 €, vlastné imanie 620 194 € a záväzky 142 117 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 781 916 € | 620 194 € | 142 117 € |
| 2024 | 751 116 € | 620 793 € | 110 725 € |
| 2023 | 729 048 € | 630 188 € | 81 310 € |
| 2022 | 711 162 € | 646 482 € | 49 250 € |
| 2021 | 758 723 € | 667 416 € | 78 018 € |
| 2020 | 687 431 € | 582 278 € | 88 172 € |
| 2019 | 654 780 € | 580 917 € | 59 793 € |
| 2018 | 623 438 € | 582 845 € | 25 385 € |
| 2017 | 623 575 € | 583 448 € | 24 373 € |
| 2016 | 621 006 € | 579 675 € | 25 077 € |
| 2015 | 604 010 € | −16 308 € | 609 514 € |
| 2014 | 620 162 € | −12 745 € | 619 721 € |
| 2013 | 555 029 € | −3 353 € | 550 026 € |
| 2012 | 581 421 € | 209 € | 569 056 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok OBCHOD (14 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 92 462 € | −599 € | 781 916 € | 620 194 € | 142 117 € | 44 855 € | −0,6 % |
| 2024 | 85 527 € | −9 395 € | 751 116 € | 620 793 € | 110 725 € | 39 961 € | −11,0 % |
| 2023 | 82 532 € | −16 294 € | 729 048 € | 630 188 € | 81 310 € | 33 154 € | −19,7 % |
| 2022 | 70 130 € | −20 934 € | 711 162 € | 646 482 € | 49 250 € | 25 661 € | −29,9 % |
| 2021 | 77 235 € | 85 138 € | 758 723 € | 667 416 € | 78 018 € | 19 775 € | +110,2 % |
| 2020 | 80 296 € | 1 361 € | 687 431 € | 582 278 € | 88 172 € | 38 945 € | +1,7 % |
| 2019 | 77 967 € | −1 927 € | 654 780 € | 580 917 € | 59 793 € | 40 072 € | −2,5 % |
| 2018 | 71 417 € | −603 € | 623 438 € | 582 845 € | 25 385 € | 37 850 € | −0,8 % |
| 2017 | 72 059 € | 3 773 € | 623 575 € | 583 448 € | 24 373 € | 40 643 € | +5,2 % |
| 2016 | 65 170 € | −4 017 € | 621 006 € | 579 675 € | 25 077 € | 31 145 € | −6,2 % |
| 2015 | 67 760 € | −3 563 € | 604 010 € | −16 308 € | 609 514 € | 27 035 € | −5,3 % |
| 2014 | 70 786 € | −9 393 € | 620 162 € | −12 745 € | 619 721 € | 40 193 € | −13,3 % |
| 2013 | 66 044 € | −3 561 € | 555 029 € | −3 353 € | 550 026 € | 41 652 € | −5,4 % |
| 2012 | 73 487 € | −1 518 € | 581 421 € | 209 € | 569 056 € | 43 897 € | −2,1 % |
Riziko: zaplatí OBCHOD?
OBCHOD a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom OBCHOD z roku 2020.
História firmy OBCHOD
Dátum vzniku OBCHOD je 25. 4. 2006, teda pred 20 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 8 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/40329/B
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2022174264
- Nový spoločník: Peter KompauerSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 73 487 € · majetok 581 421 €
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Banská Štiavnica. Firma vznikla 25. 4. 2006.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 92 462 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti OBCHOD
- kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod),
- kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),
- sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti,
- stolárstvo,
- čistiace a upratovacie práce,
- sťahovanie bez dopravy,
- prípravné práce pre stavbu - sekacie, búracie a kopacie,
- propagačná a reklamná činnosť v rozsahu voľnej živnosti,
- podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľnej živnosti,
- prenájom nehnuteľností s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom,
- predaj na priamu konzumáciu nealkoholických a priemyselne vyrábaných mliečnych nápojov, piva, vína a destilátov,
- sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť),
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.
OBCHOD v odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností
OBCHOD je v registri v odvetví Činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68), činnosť prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 45 441 € (16 643 závierok), OBCHOD má 92 462 €, čo je 2,0-násobok mediánu. V okrese Bratislava III je v tomto odvetví 1 928 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je OBCHOD 380. z 1 085.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 16 090 €, polovica do 45 441 €, tri štvrtiny do 129 609 €; 10 % firiem má viac než 506 401 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 4 034 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 16 090 € |
| medián | 45 441 € |
| horný kvartil | 129 609 € |
| 10 % firiem má viac než | 506 401 € |
| OBCHOD | 92 462 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- OBCHOD
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby OBCHOD s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | OBCHOD | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 92 462 € | 45 441 € |
| 2024 | 85 527 € | 41 414 € |
| 2023 | 82 532 € | 39 245 € |
| 2022 | 70 130 € | 39 100 € |
| 2021 | 77 235 € | 36 493 € |
| 2020 | 80 296 € | 38 820 € |
| 2019 | 77 967 € | 41 617 € |
| 2018 | 71 417 € | 41 053 € |
| 2017 | 72 059 € | 40 920 € |
| 2016 | 65 170 € | 41 408 € |
| 2015 | 67 760 € | 40 000 € |
| 2014 | 70 786 € | — |
| 2013 | 66 044 € | — |
| 2012 | 73 487 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| OBCHOD | 92 462 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava III | 47 975 € |
| medián kraja | 47 343 € |
| medián Slovenska | 45 441 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- DELTA Rent, s.r.o.Levice · tržby 208 436 € (2025)
- ANTISHOP, s.r.o.Banská Bystrica · tržby 208 334 € (2025)
- EELVF IV Slovakia B1 (Senec) s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 208 333 € (2025)
- Spoločenstvo vlastníkov bytov 26. novembra 1508Humenné · tržby 208 203 € (2025)
- KB Global Development s.r.o.Galanta · tržby 207 878 € (2025)
- SUPER-SPIRIT s.r.o.Modra · tržby 207 864 € (2025)
- W Real s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 207 864 € (2025)
- BENCONT GROUP, a. s.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 207 818 € (2025)
- Therm comfort spol. s r. o.Bratislava - mestská časť Vajnory · tržby 207 756 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb OBCHOD, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo OBCHOD: Bratislava - Nové Mesto
OBCHOD sídli na adrese Tramínová 3/12756, 831 52 Bratislava, okres Bratislava III. V obci Bratislava - Nové Mesto je 24 439 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 46 969.
Bratislava - Nové Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava III ›Adresár firiem v okrese Bratislava III ›
OBCHOD: IČO, sídlo a základné údaje
OBCHOD s.r.o. (IČO 36354937) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Nové Mesto, okres Bratislava III. Dátum vzniku je 25. 4. 2006, na trhu je 20 rokov a štatutárom je Peter Kompauer. Za rok 2025 sú v závierke tržby 92 462 € a výsledok hospodárenia −599 €, počet zamestnancov podľa registra je 2.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností (SK NACE 6820) |
| Základné imanie | 6 639 € |
| Vznik | 25. 4. 2006 |
| Obec | Bratislava - Nové Mesto |
| Okres | Okres Bratislava III |
| Vyrubená daň z príjmov | 960 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 13 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68) OBCHOD s.r.o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 92 462 €, typická firma odvetvia 45 441 €, čo je 2,0-násobok mediánu (medián z 16 643 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava III ›Činnosti v oblasti nehnuteľností: tržby a mzdy ›Činnosti v oblasti nehnuteľností v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava III ›
Sieť prepojení firmy OBCHOD
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu OBCHOD
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu OBCHOD
- Tendre124súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,2 mil. €
- Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 418 tis. €
- Končiace zmluvy435zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 1 700 €
- Výhry konkurentov539firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 326 tis. €
- Diery na trhu1odvetvie chýba v meste Bratislava - Nové Mesto
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.690 zmlúv za 3 roky · 42 531 037 € · naposledy 15. 9. 2026Štátny fond rozvoja bývania561 zmlúv za 3 roky · 187 082 915 € · naposledy 9. 10. 2026Mesto Rajec499 zmlúv za 3 roky · 118 699 € · naposledy 8. 10. 2026 Všetkých 4 223 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Nové Mesto
Kaufland Slovenská republika v.o.s.GGT a. s.Porsche Slovakia, spol. s r.o.ORLEN Unipetrol Slovakia s. r. o.MH Teplárenský holding, a.s.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Nové Mesto ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 68.20) v okrese Bratislava III
POLUS, a.s.STOP.SHOP. Slovakia s.r.o.Immo - Log - SK Alpha s. r. o.EURO INVEST spol. s r.o.TH Správa, s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.