STIMCORECT, s.r.o.
Stará Turá · Maloobchod so športovými potrebami
347 312 €tržby 2025 ▲ 52 %+18 578 €zisk 2025aktívna 20 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 14. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 88 395 €, výsledok hospodárenia 3 035 €
- 13 : tržby 183 990 €, výsledok hospodárenia 5 980 €
- 14 : tržby 266 421 €, výsledok hospodárenia 8 840 €
- 15 : tržby 233 099 €, výsledok hospodárenia 1 604 €
- 16 : tržby 151 338 €, výsledok hospodárenia 3 077 €
- 17 : tržby 286 589 €, výsledok hospodárenia 9 700 €
- 18 : tržby 271 805 €, výsledok hospodárenia 7 448 €
- 19 : tržby 401 448 €, výsledok hospodárenia 16 635 €
- 20 : tržby 288 779 €, výsledok hospodárenia 18 055 €
- 21 : tržby 537 212 €, výsledok hospodárenia 216 799 €
- 22 : tržby 190 389 €, výsledok hospodárenia 11 574 €
- 23 : tržby 644 152 €, výsledok hospodárenia 45 175 €
- 24 : tržby 228 704 €, výsledok hospodárenia 16 912 €
- 25 : tržby 347 312 €, výsledok hospodárenia 18 578 €
STIMCORECT, s.r.o. (IČO 36351024) mala v roku 2025 tržby 347 312 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci STIMCORECT
V roku 2025 mala STIMCORECT priemerne 0 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 1 397 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | 1 397 € | — |
| 2024 | — | 172 € | — |
| 2023 | — | 14 775 € | — |
| 2022 | — | 14 754 € | — |
| 2021 | — | 12 777 € | — |
| 2020 | — | 12 231 € | — |
| 2019 | — | 10 761 € | — |
| 2018 | — | 9 147 € | — |
| 2017 | — | 7 935 € | — |
| 2016 | — | 7 650 € | — |
| 2015 | — | 7 571 € | — |
| 2014 | — | 6 832 € | — |
| 2013 | — | 6 859 € | 5 051 € |
| 2012 | — | 6 863 € | 5 054 € |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2025 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 28. 9. 2026.
Konateľ STIMCORECT
Podľa Registra právnických osôb koná za STIMCORECT 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.
Spoločníci STIMCORECT
V registri sú zapísaní 2 spoločníci.
- Stanislav Červeňanský100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Stanislav Červeňanskýod 25. 11. 2009 | 6 639 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok STIMCORECT
Za rok 2025 má STIMCORECT v závierke tržby 347 312 €, o 51,9 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +18 578 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2023: 644 152 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 4 974 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát STIMCORECT
Najvyššie tržby: rok 2023, 644 152 €. Najnižšie: rok 2012, 88 395 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 347 312 € |
| 2024 | 228 704 € |
| 2023 | 644 152 € |
| 2022 | 190 389 € |
| 2021 | 537 212 € |
| 2020 | 288 779 € |
| 2019 | 401 448 € |
| 2018 | 271 805 € |
| 2017 | 286 589 € |
| 2016 | 151 338 € |
| 2015 | 233 099 € |
| 2014 | 266 421 € |
| 2013 | 183 990 € |
| 2012 | 88 395 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 14 rokoch, strata v 0 rokoch z 14 rokov. Súčet za celé obdobie: 383 412 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 18 578 € |
| 2024 | 16 912 € |
| 2023 | 45 175 € |
| 2022 | 11 574 € |
| 2021 | 216 799 € |
| 2020 | 18 055 € |
| 2019 | 16 635 € |
| 2018 | 7 448 € |
| 2017 | 9 700 € |
| 2016 | 3 077 € |
| 2015 | 1 604 € |
| 2014 | 8 840 € |
| 2013 | 5 980 € |
| 2012 | 3 035 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- STIMCORECT
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +5,3 %, medián odvetvia +2,3 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | STIMCORECT | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +5,3 % | +2,3 % |
| 2024 | +7,4 % | +2,1 % |
| 2023 | +7,0 % | +1,4 % |
| 2022 | +6,1 % | +1,3 % |
| 2021 | +40,4 % | +1,2 % |
| 2020 | +6,3 % | +1,1 % |
| 2019 | +4,1 % | +1,1 % |
| 2018 | +2,7 % | +1,2 % |
| 2017 | +3,4 % | +1,7 % |
| 2016 | +2,0 % | +1,6 % |
| 2015 | +0,7 % | +1,3 % |
| 2014 | +3,3 % | — |
| 2013 | +3,3 % | — |
| 2012 | +3,4 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 7 z 13 rokov, najviac v roku 2023 (+238,3 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | +51,9 % |
| 2024 | −64,5 % |
| 2023 | +238,3 % |
| 2022 | −64,6 % |
| 2021 | +86,0 % |
| 2020 | −28,1 % |
| 2019 | +47,7 % |
| 2018 | −5,2 % |
| 2017 | +89,4 % |
| 2016 | −35,1 % |
| 2015 | −12,5 % |
| 2014 | +44,8 % |
| 2013 | +108,1 % |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha STIMCORECT
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 75 584 €, vlastné imanie 43 330 € a záväzky 32 254 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 75 584 € | 43 330 € | 32 254 € |
| 2024 | 54 958 € | 24 752 € | 30 206 € |
| 2023 | 175 391 € | 173 861 € | 1 530 € |
| 2022 | 196 887 € | 128 686 € | 68 201 € |
| 2021 | 284 089 € | 224 639 € | 59 450 € |
| 2020 | 95 743 € | 89 708 € | 6 035 € |
| 2019 | 118 250 € | 71 654 € | 46 596 € |
| 2018 | 64 839 € | 55 019 € | 9 820 € |
| 2017 | 51 469 € | 47 571 € | 3 898 € |
| 2016 | 55 712 € | 37 871 € | 17 841 € |
| 2015 | 39 963 € | 34 794 € | 5 169 € |
| 2014 | 76 444 € | 33 189 € | 43 255 € |
| 2013 | 28 318 € | 24 350 € | 3 968 € |
| 2012 | 25 651 € | 18 369 € | 7 282 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok STIMCORECT (14 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 347 312 € | 18 578 € | 75 584 € | 43 330 € | 32 254 € | 29 204 € | +5,3 % |
| 2024 | 228 704 € | 16 912 € | 54 958 € | 24 752 € | 30 206 € | 24 311 € | +7,4 % |
| 2023 | 644 152 € | 45 175 € | 175 391 € | 173 861 € | 1 530 € | 75 270 € | +7,0 % |
| 2022 | 190 389 € | 11 574 € | 196 887 € | 128 686 € | 68 201 € | 40 793 € | +6,1 % |
| 2021 | 537 212 € | 216 799 € | 284 089 € | 224 639 € | 59 450 € | 296 723 € | +40,4 % |
| 2020 | 288 779 € | 18 055 € | 95 743 € | 89 708 € | 6 035 € | 42 518 € | +6,3 % |
| 2019 | 401 448 € | 16 635 € | 118 250 € | 71 654 € | 46 596 € | 42 408 € | +4,1 % |
| 2018 | 271 805 € | 7 448 € | 64 839 € | 55 019 € | 9 820 € | 19 858 € | +2,7 % |
| 2017 | 286 589 € | 9 700 € | 51 469 € | 47 571 € | 3 898 € | 20 807 € | +3,4 % |
| 2016 | 151 338 € | 3 077 € | 55 712 € | 37 871 € | 17 841 € | 13 007 € | +2,0 % |
| 2015 | 233 099 € | 1 604 € | 39 963 € | 34 794 € | 5 169 € | 10 095 € | +0,7 % |
| 2014 | 266 421 € | 8 840 € | 76 444 € | 33 189 € | 43 255 € | 19 629 € | +3,3 % |
| 2013 | 183 990 € | 5 980 € | 28 318 € | 24 350 € | 3 968 € | 14 254 € | +3,3 % |
| 2012 | 88 395 € | 3 035 € | 25 651 € | 18 369 € | 7 282 € | 11 257 € | +3,4 % |
Riziko: zaplatí STIMCORECT?
STIMCORECT a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom STIMCORECT z roku 2020.
História firmy STIMCORECT
Dátum vzniku STIMCORECT je 27. 1. 2006, teda pred 20 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 8 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/16403/R
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2022126799
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 88 395 € · majetok 25 651 €
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Nové Mesto nad Váhom. Firma vznikla 27. 1. 2006.
- Nový spoločník: Stanislav ČerveňanskýSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 347 312 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti STIMCORECT
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností
- kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností
- sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľných živností
- reklamná a propagačná činnosť
- poradenská a konzultačná činnosť v rozsahu voľných živností
- organizovanie kultúrnych, spločenských, zábavných a športových podujatí v rozsahu voľných živností
- prenájom strojov, prístrojov a zariadení
- ubytovacie služby v rozsahu voľných živností
- prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním doplnkových služieb
- inžinierska činnosť v oblasti strojárenstva, príprava a organizácia výroby
- spracovanie údajov
- prekladateľské a tlmočnícke služby
- kancelárske a sekretárske služby
- nakladanie s výsledkami tvorivej činnosť so súhlasom autora
- výroba strojárenských celkov, strojov a zariadení pre strojárenský priemysel
- výroba kovových konštrukcií a ich častí
- mechanické úpravy na zákazku, jednoduchá mechanická montáž
- zváračské práce
- výskum a vývoj v oblasti strojárenstva
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.
STIMCORECT v odvetví maloobchod
STIMCORECT je v registri v odvetví Maloobchod (SK NACE 47), činnosť maloobchod so športovými potrebami. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 97 643 € (17 953 závierok), STIMCORECT má 347 312 €, čo je 3,6-násobok mediánu. V okrese Nové Mesto nad Váhom je v tomto odvetví 681 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je STIMCORECT 46. z 192.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 28 000 €, polovica do 97 643 €, tri štvrtiny do 451 627 €; 10 % firiem má viac než 1 461 451 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 7 174 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 28 000 € |
| medián | 97 643 € |
| horný kvartil | 451 627 € |
| 10 % firiem má viac než | 1 461 451 € |
| STIMCORECT | 347 312 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- STIMCORECT
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby STIMCORECT s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | STIMCORECT | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 347 312 € | 97 643 € |
| 2024 | 228 704 € | 93 145 € |
| 2023 | 644 152 € | 95 743 € |
| 2022 | 190 389 € | 101 116 € |
| 2021 | 537 212 € | 87 423 € |
| 2020 | 288 779 € | 81 900 € |
| 2019 | 401 448 € | 85 084 € |
| 2018 | 271 805 € | 80 953 € |
| 2017 | 286 589 € | 74 679 € |
| 2016 | 151 338 € | 63 581 € |
| 2015 | 233 099 € | 73 009 € |
| 2014 | 266 421 € | — |
| 2013 | 183 990 € | — |
| 2012 | 88 395 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| STIMCORECT | 347 312 € |
|---|---|
| medián okresu Nové Mesto nad Váhom | 100 115 € |
| medián kraja | 102 694 € |
| medián Slovenska | 97 643 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Dr.Max 601 s.r.o.Košice - mestská časť Juh · tržby 844 215 € (2025)
- Poľnonákup Plešivec s.r.o.Plešivec · tržby 844 052 € (2025)
- CHEMOS, s.r.o.Hul · tržby 843 676 € (2025)
- KOVOSPOL KK, s.r.o.Kežmarok · tržby 843 660 € (2025)
- CRvision s.r.o.Humenné · tržby 842 751 € (2025)
- ROBBEN s.r.o.Bara · tržby 842 424 € (2025)
- CRAZY DREAM, s. r. o.Lovča · tržby 841 520 € (2025)
- Lekáreň POLI-PHARMA Rožňava s.r.o.Rožňava · tržby 841 515 € (2025)
- KOMAL s. r. o.Mokroluh · tržby 841 467 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb STIMCORECT, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Nové Mesto nad Váhom ›
Sídlo STIMCORECT: Stará Turá
STIMCORECT sídli na adrese SNP 261/35, 916 01 Stará Turá, okres Nové Mesto nad Váhom. V obci Stará Turá je 1 087 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 10 790. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.
Stará Turá: obyvatelia a dáta ›Okres Nové Mesto nad Váhom ›Adresár firiem v okrese Nové Mesto nad Váhom ›
STIMCORECT: IČO, sídlo a základné údaje
STIMCORECT, s.r.o. (IČO 36351024) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Stará Turá, okres Nové Mesto nad Váhom. Dátum vzniku je 27. 1. 2006, na trhu je 20 rokov a štatutárom je Stanislav Červeňanský. Za rok 2025 sú v závierke tržby 347 312 € a výsledok hospodárenia +18 578 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Maloobchod so športovými potrebami (SK NACE 4763) |
| Základné imanie | 6 639 € |
| Vznik | 27. 1. 2006 |
| Obec | Stará Turá |
| Okres | Okres Nové Mesto nad Váhom |
| Vyrubená daň z príjmov | 4 974 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 13 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví maloobchod (SK NACE 47) STIMCORECT, s.r.o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 347 312 €, typická firma odvetvia 97 643 €, čo je 3,6-násobok mediánu (medián z 17 953 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Nové Mesto nad Váhom ›Maloobchod: tržby a mzdy ›Maloobchod v Trenčianskom kraji ›Mzdy v okrese Nové Mesto nad Váhom ›
Sieť prepojení firmy STIMCORECT
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu STIMCORECT
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu STIMCORECT
- Tendre38súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 2 300 €
- Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 158 tis. €
- Končiace zmluvy63zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 9 000 €
- Výhry konkurentov93firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 700 €
- Diery na trhu9odvetví chýba v meste Stará Turátypický nepokrytý dopyt 480 tis. €
Najbližší tender zadarmo
Nákup výpočtovej techniky 1Mesto Prešovlehota 19. 10. 2026 · odhad 62 tis. € · ÚVOKto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Úrad pre investície a akvizície MO SR516 zmlúv za 3 roky · 3 421 143 € · naposledy 9. 10. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny, Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Nitra369 zmlúv za 3 roky · 2 874 310 € · naposledy 1. 10. 2026Žilinská univerzita v Žiline356 zmlúv za 3 roky · 2 951 471 € · naposledy 12. 10. 2026 Všetkých 1 051 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Stará Turá
BizLink Industry Slovakia spol. s r. o.Elster s. r. o.Sensus Slovensko s. r. o.CHIRANA T.Injecta, a. s.BELVE, s.r.o.Všetky firmy v obci Stará Turá ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 47.78) v okrese Nové Mesto nad Váhom
ADATEX, s.r.o.COMTEC s. r. o.GAS Trade, s.r.o.Optika Žácka s. r. o.CBDpredajna s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.