CarNet, spol. s r. o.
Bratislava - Ružinov
67 689 €tržby 2013 ▼ 68 %+9 962 €zisk 2013zaniknutá 17. 12. 2014
Fakturačné údaje
Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 17. 12. 2014. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.
RPO ŠÚ SR a FS, 2. 10. 2026 Čo prezradí IČO a ako ho overiť ›
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 213 399 €, výsledok hospodárenia 9 308 €
- 13 : tržby 67 689 €, výsledok hospodárenia 9 962 €
- 14 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -328 €
CarNet, spol. s r. o. (IČO 36346420), sídlo Bratislava, je v registri zapísaná od 30. 7. 2005 do 17. 12. 2014 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 2. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2013.
Prejsť na časť profilu 10
Zamestnanci CarNet
osobné náklady v roku 2014 boli 0 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2014 | — | 0 € | — |
| 2013 | — | -91 € | — |
| 2012 | — | -252 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2014 v RÚZ.
Náklady: výkaz ziskov a strát 2014 (Výkaz ziskov a strát Úč POD 2-01) v Registri účtovných závierok, zber 19. 10. 2026.
Ľudia a vlastníci CarNet
Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.
Tržby, zisk a majetok CarNet
Za rok 2013 má CarNet v závierke tržby 67 689 €, o 68,3 % menej než v roku 2012, a výsledok hospodárenia +9 962 €. Závierky máme za 3 roky (2012 až 2014), najvyššie tržby sú z roku 2012: 213 399 €.
Výkaz ziskov a strát CarNet
Najvyššie tržby: rok 2012, 213 399 €. Najnižšie: rok 2013, 67 689 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2014 | — |
| 2013 | 67 689 € |
| 2012 | 213 399 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 20. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 2 rokoch, strata v 1 roku z 3 roky. Súčet za celé obdobie: 18 942 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2014 | −328 € |
| 2013 | 9 962 € |
| 2012 | 9 308 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 20. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- CarNet
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +14,7 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | CarNet |
|---|---|
| 2014 | — |
| 2013 | +14,7 % |
| 2012 | +4,4 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 20. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha CarNet
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2014 mala súvaha majetok 190 197 €, vlastné imanie 190 197 € a záväzky —.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2014 | 190 197 € | 190 197 € | — |
| 2013 | 197 871 € | 190 525 € | 7 346 € |
| 2012 | 190 752 € | 180 563 € | 10 189 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 20. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok CarNet (3 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2014 | — | −328 € | 190 197 € | 190 197 € | — | −105 € | — |
| 2013 | 67 689 € | 9 962 € | 197 871 € | 190 525 € | 7 346 € | 12 503 € | +14,7 % |
| 2012 | 213 399 € | 9 308 € | 190 752 € | 180 563 € | 10 189 € | 9 806 € | +4,4 % |
Riziko: zaplatí CarNet?
Peniaze od štátu: CarNet
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy CarNet
Dátum vzniku CarNet je 30. 7. 2005. Skoršie obchodné mená: CarNet, spol. s r. o., CarNet, spol. s r. o. v likvidácii. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 12 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/62576/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 213 399 € · majetok 190 752 €
- Zmena obchodného menaPredtým CarNet, spol. s r. o., odvtedy CarNet, spol. s r. o. v likvidácii.
- Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2014Závierok máme 3.
- Zmena sídlaPlynárenská 7/B|82109|Bratislava - mestská časť Ružinov → Plynárenská 7/B|82109|Bratislava
- Zmena názvuCarNet, spol. s r. o. v likvidácii → CarNet, spol. s r. o.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
CarNet v odvetví počítačové programovanie a poradenstvo
CarNet je v registri v odvetví Počítačové programovanie a poradenstvo (SK NACE 62). V okrese Bratislava II je v tomto odvetví 2 597 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je CarNet 711. z 1 448.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Commodus s.r.o.Bratislava - mestská časť Dúbravka · tržby 157 848 € (2025)
- BiteBerry s. r. o.Žilina · tržby 157 722 € (2025)
- TboTech s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 157 590 € (2025)
- MASIL s.r.oVáhovce · tržby 157 375 € (2025)
- ORANGUTAN, s. r. o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 157 268 € (2025)
- Beautrium s. r. o.Trnava · tržby 157 221 € (2025)
- MCDATA s.r.o.Holíč · tržby 157 209 € (2025)
- MMIT, s.r.o.Bratislava - mestská časť Vajnory · tržby 157 111 € (2025)
- CloudMatrix s.r.o.Dunajská Streda · tržby 157 107 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb CarNet, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo CarNet: Bratislava - Ružinov
CarNet sídli na adrese Plynárenská 7/B, 821 09 Bratislava, okres Bratislava II. V obci Bratislava - Ružinov je 43 934 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 55 315.
Bratislava - Ružinov: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava II ›Adresár firiem v okrese Bratislava II ›
CarNet: IČO, sídlo a základné údaje
CarNet, spol. s r. o. (IČO 36346420) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Ružinov, okres Bratislava II. Dátum vzniku je 30. 7. 2005, zánik je v registri zapísaný ku dňu 17. 12. 2014, po 9 rokoch. Za rok 2013 sú v závierke tržby 67 689 € a výsledok hospodárenia +9 962 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 2. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | SK NACE 62010 |
| Vznik | 30. 7. 2005 |
| Zánik | 17. 12. 2014 |
| Skoršie názvy | CarNet, spol. s r. o. CarNet, spol. s r. o. v likvidácii |
| Obec | Bratislava - Ružinov |
| Okres | Okres Bratislava II |
| Účtovných závierok v registri | 2 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 20. 9. 2026.
Súvisiace firmy
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov
SLOVNAFT, a.s.Slovenské elektrárne, a.s.Lidl Slovenská republika, s.r.o.Slovak Telekom, a.s.Alza.sk s. r. o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 62.01) v okrese Bratislava II
SAP Slovensko s.r.o.DITEC, a.s.Sygic a. s.msg life Slovakia s.r.o.Gratex International, a.s.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.