VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

RB BAU, s. r. o.

Nová Dubnica · Služby súvisiace s pestovaním plodín

86 600 €tržby 2025 ▲ 19 %+28 613 €zisk 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 17. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

86 600 €tržby 2025 ▲ 19 %
+28 613 €zisk 2025
  1. 13 : tržby 5 952 €, výsledok hospodárenia -3 982 €
  2. 14 : tržby 11 207 €, výsledok hospodárenia -876 €
  3. 15 : tržby 41 088 €, výsledok hospodárenia 5 911 €
  4. 16 : tržby 17 716 €, výsledok hospodárenia -9 704 €
  5. 17 : tržby 16 907 €, výsledok hospodárenia -9 546 €
  6. 18 : tržby 55 551 €, výsledok hospodárenia -1 817 €
  7. 19 : tržby 30 544 €, výsledok hospodárenia -3 935 €
  8. 20 : tržby 41 777 €, výsledok hospodárenia -10 933 €
  9. 21 : tržby 36 853 €, výsledok hospodárenia -1 724 €
  10. 22 : tržby 49 687 €, výsledok hospodárenia -25 945 €
  11. 23 : tržby 64 787 €, výsledok hospodárenia 276 €
  12. 24 : tržby 72 920 €, výsledok hospodárenia -3 479 €
  13. 25 : tržby 86 600 €, výsledok hospodárenia 28 613 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

RB BAU, s. r. o. (IČO 36340057) mala v roku 2025 tržby 86 600 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci RB BAU

RB BAU má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 1 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 1 907 €.

Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 3. 10. 2026.

Konateľ RB BAU

Podľa Registra právnických osôb koná za RB BAU 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.

Spoločník RB BAU

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch RB BAU
Podiely spoločníkov na vkladoch RB BAU Ing. Róbert Blaško 100,0 %. Spolu 6 639 €. Ing. Róbert Blaško: 6 639 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Ing. Róbert Blaško100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Ing. Róbert Blaškood 14. 11. 2024 6 639 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok RB BAU

Za rok 2025 má RB BAU v závierke tržby 86 600 €, o 18,8 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +28 613 €. Závierky máme za 13 rokov (2013 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 86 600 €.

Tržby 202587 tis. €▲ +18,8 % medziročne
Výsledok hospodárenia 202529 tis. €zisk
Majetok (aktíva) 2025107 tis. €
Vlastné imanie 2025−47 tis. €
Záväzky 2025153 tis. €143,8 % majetku
Pridaná hodnota 202551 tis. €
Zisková marža 2025+33,0 %medián odvetvia +3,1 %
Súčet výsledkov za 13 rokov−37 tis. €2013 až 2025

Výkaz ziskov a strát RB BAU

Súvaha RB BAU

Všetky čísla zo závierok RB BAU (13 rokov)
Čísla zo závierok RB BAU po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202586 600 €28 613 €106 616 €−46 695 €153 311 €50 644 €+33,0 %
202472 920 €−3 479 €78 947 €−75 308 €154 255 €16 928 €−4,8 %
202364 787 €276 €88 764 €−71 829 €160 593 €22 757 €+0,4 %
202249 687 €−25 945 €126 937 €−72 105 €199 042 €−1 462 €−52,2 %
202136 853 €−1 724 €135 311 €−46 160 €181 471 €−1 348 €−4,7 %
202041 777 €−10 933 €57 822 €−44 436 €102 258 €−5 015 €−26,2 %
201930 544 €−3 935 €64 195 €−33 503 €97 698 €3 712 €−12,9 %
201855 551 €−1 817 €64 674 €−29 568 €94 242 €5 730 €−3,3 %
201716 907 €−9 546 €65 847 €−27 752 €93 599 €−3 485 €−56,5 %
201617 716 €−9 704 €58 473 €−18 206 €76 679 €−3 421 €−54,8 %
201541 088 €5 911 €64 574 €−8 502 €73 076 €10 741 €+14,4 %
201411 207 €−876 €46 923 €−14 413 €61 336 €668 €−7,8 %
20135 952 €−3 982 €44 325 €−13 537 €57 862 €−3 762 €−66,9 %

Riziko: zaplatí RB BAU?

RB BAU a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom RB BAU v objeme 12 239 € z roku 2025. Najväčší objem je s odberateľom Mesto Dubnica nad Váhom: 12 239 € v 1 zmluve.

Zmluvy so štátom1Centrálny register zmlúv
Objem zmlúv12 tis. €spolu za všetky roky
Prvá zmluva202513. 11. 2025

História firmy RB BAU

Dátum vzniku RB BAU je 24. 11. 2004, teda pred 21 rokmi. Skoršie obchodné meno: LOTOS - ZÁHRADNÍCKE CENTRUM, s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2013. Na časovej osi je spolu 12 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/15157/R
  2. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2021909945
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013tržby 5 952 € · majetok 44 325 €
  4. Zmena obchodného menaPredtým LOTOS - ZÁHRADNÍCKE CENTRUM, s.r.o., odvtedy RB BAU, s. r. o.
  5. Nový štatutár: Ing. Róbert BlaškoKonateľ
  6. Nový spoločník: Ing. Róbert BlaškoSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  7. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Mesto Dubnica nad Váhom, hodnota zmluvy 12 239 €. Firma vznikla 24. 11. 2004.
  8. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 13, posledné tržby 86 600 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti RB BAU

  • vedenie účtovníctva
  • činnosť organizačných a ekonomických poradcov
  • sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľných živností
  • veľkoobchod v rozsahu voľných živností
  • maloobchod v rozsahu voľných živností
  • reklamné činnosti
  • organizovanie školení a výstav
  • inžinierske činnosti mimo vybraných činností v stavebníctve
  • prenájom strojov a prístrojov bez obsluhujúceho personálu
  • faktoring a forfaiting
  • sadovnícke úpravy - návrh, výsadba, údržba okrasných záhrad a parkov
  • poradenská činnosť v oblasti záhradníctva
  • predaj výpestkov a množiteľského materiálu okrasných drevín
  • organizovanie kurzov, školení a seminárov
  • poradenstvo v oblasti vzdelávania v rozsahu voľných živností
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Výkon činnosti vedenia uskutočňovania stavieb na individuálnu rekreáciu, prízemných stavieb a stavieb zariadenia staveniska, ak ich zastavaná plocha nepresahuje 300 m2 a výšku 15 m, drobných stavieb a ich zmien

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.

RB BAU v odvetví pestovanie plodín a chov zvierat

RB BAU je v registri v odvetví Pestovanie plodín a chov zvierat (SK NACE 01), činnosť služby súvisiace s pestovaním plodín. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 102 765 € (3 907 závierok), RB BAU má 86 600 €, čo je 84 % mediánu. V okrese Ilava je v tomto odvetví 135 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je RB BAU 17. z 30.

V odvetví v okrese Ilava135aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou3 907Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia103 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+3,1 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb RB BAU, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Poľnohospodárstvo, lesníctvo a rybolov v okrese Ilava ›

Sídlo RB BAU: Nová Dubnica

RB BAU sídli na adrese Slobody 4393/88, 018 51 Nová Dubnica, okres Ilava. V obci Nová Dubnica je 1 460 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 8 036.

Subjektov v obci Nová Dubnica1 460aktívnych
Subjektov v okrese Ilava8 036aktívnych
V tom istom odvetví135okres Ilava

Nová Dubnica: obyvatelia a dáta ›Okres Ilava ›Adresár firiem v okrese Ilava ›

RB BAU: IČO, sídlo a základné údaje

RB BAU, s. r. o. (IČO 36340057) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Nová Dubnica, okres Ilava. Dátum vzniku je 24. 11. 2004, na trhu je 21 rokov a štatutárom je Ing. Róbert Blaško. Za rok 2025 sú v závierke tržby 86 600 € a výsledok hospodárenia +28 613 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieSlužby súvisiace s pestovaním plodín (SK NACE 0161)
Základné imanie6 639 €
Vznik24. 11. 2004
Skoršie názvyLOTOS - ZÁHRADNÍCKE CENTRUM, s.r.o.
ObecNová Dubnica
OkresOkres Ilava
Účtovných závierok v registri12

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví pestovanie plodín a chov zvierat (SK NACE 01) RB BAU, s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 86 600 €, typická firma odvetvia 102 765 € (medián z 3 907 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Ilava ›Pestovanie plodín a chov zvierat: tržby a mzdy ›Pestovanie plodín a chov zvierat v Trenčianskom kraji ›Mzdy v okrese Ilava ›

Sieť prepojení firmy RB BAU

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu RB BAU

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu RB BAU

  • Tendre6súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 714 tis. €
  • Granty a dotácie79výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 90 tis. €
  • Končiace zmluvy56zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 500 €
  • Výhry konkurentov75firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 36 tis. €
  • Diery na trhu8odvetví chýba v meste Nová Dubnicatypický nepokrytý dopyt 968 tis. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Nová Dubnica

GPV Slovakia (Nova) s. r. o.NEWAYS SLOVAKIA, a.s.EVPÚ a.s.NES Nová Dubnica s.r.o.Groupe Atlantic Slovakia, s.r.o. v…Všetky firmy v obci Nová Dubnica ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 01.61) v okrese Ilava

JMG Agro, s. r. o.AGRODULOV s.r.o.AGROteam s.r.o.KostaliX s. r. o.iDEFiX, s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk