VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

OLBIA s.r.o.

Púchov · Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia

15 665 €tržby 2025 ▼ 70 %+10 151 €zisk 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 6. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

15 665 €tržby 2025 ▼ 70 %
+10 151 €zisk 2025
  1. 12 : tržby 12 495 €, výsledok hospodárenia 975 €
  2. 13 : tržby 16 210 €, výsledok hospodárenia 1 012 €
  3. 14 : tržby 19 016 €, výsledok hospodárenia 2 707 €
  4. 15 : tržby 16 090 €, výsledok hospodárenia 16 540 €
  5. 16 : tržby 25 050 €, výsledok hospodárenia 6 401 €
  6. 17 : tržby 38 800 €, výsledok hospodárenia 11 952 €
  7. 18 : tržby 48 200 €, výsledok hospodárenia 11 914 €
  8. 19 : tržby 60 280 €, výsledok hospodárenia 11 786 €
  9. 20 : tržby 39 500 €, výsledok hospodárenia 6 052 €
  10. 21 : tržby 44 000 €, výsledok hospodárenia 13 661 €
  11. 22 : tržby 41 000 €, výsledok hospodárenia 10 972 €
  12. 23 : tržby 44 000 €, výsledok hospodárenia 11 794 €
  13. 24 : tržby 52 450 €, výsledok hospodárenia 17 389 €
  14. 25 : tržby 15 665 €, výsledok hospodárenia 10 151 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

OLBIA s.r.o. (IČO 36337366) mala v roku 2025 tržby 15 665 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci OLBIA

V roku 2025 mala OLBIA priemerne 1 zamestnanca, osobné náklady v tom roku boli 18 709 €.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 7. 10. 2026.

Konateľ OLBIA

Podľa Registra právnických osôb koná za OLBIA 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 10. 2026.

Spoločník OLBIA

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch OLBIA
Podiely spoločníkov na vkladoch OLBIA Ing. Roman Lokšík 100,0 %. Spolu 6 640 €. Ing. Roman Lokšík: 6 640 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Ing. Roman Lokšík100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Ing. Roman Lokšíkod 22. 5. 2025 6 640 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok OLBIA

Za rok 2025 má OLBIA v závierke tržby 15 665 €, o 70,1 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +10 151 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2019: 60 280 €.

Tržby 202516 tis. €▼ −70,1 % medziročne
Výsledok hospodárenia 202510 tis. €zisk
Majetok (aktíva) 2025214 tis. €
Vlastné imanie 2025126 tis. €
Záväzky 202587 tis. €40,9 % majetku
Pridaná hodnota 202511 tis. €
Zisková marža 2025+64,8 %medián odvetvia +10,2 %
Súčet výsledkov za 14 rokov133 tis. €2012 až 2025

Výkaz ziskov a strát OLBIA

Súvaha OLBIA

Všetky čísla zo závierok OLBIA (14 rokov)
Čísla zo závierok OLBIA po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202515 665 €10 151 €213 599 €126 197 €87 402 €10 929 €+64,8 %
202452 450 €17 389 €221 095 €134 045 €87 050 €47 072 €+33,2 %
202344 000 €11 794 €205 608 €123 867 €81 741 €39 425 €+26,8 %
202241 000 €10 972 €217 554 €139 074 €78 480 €35 682 €+26,8 %
202144 000 €13 661 €219 897 €143 102 €76 795 €38 440 €+31,0 %
202039 500 €6 052 €201 573 €129 441 €72 132 €32 886 €+15,3 %
201960 280 €11 786 €195 972 €123 389 €72 583 €49 997 €+19,6 %
201848 200 €11 914 €201 069 €131 603 €69 466 €39 511 €+24,7 %
201738 800 €11 952 €228 377 €46 690 €181 687 €33 443 €+30,8 %
201625 050 €6 401 €38 717 €34 738 €3 979 €21 692 €+25,6 %
201516 090 €16 540 €34 376 €28 336 €6 040 €11 539 €+102,8 %
201419 016 €2 707 €14 147 €11 796 €2 351 €11 880 €+14,2 %
201316 210 €1 012 €12 029 €10 431 €1 598 €12 857 €+6,2 %
201212 495 €975 €27 576 €26 418 €1 158 €7 794 €+7,8 %

Riziko: zaplatí OLBIA?

OLBIA a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom OLBIA z roku 2020.

Zmluvy so štátom1Centrálny register zmlúv
Prvá zmluva202030. 5. 2020

História firmy OLBIA

Dátum vzniku OLBIA je 28. 7. 2004, teda pred 22 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 9 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/14844/R
  2. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2021853922
  3. Nový štatutár: Ing. Roman LokšíkKonateľ
  4. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 12 495 € · majetok 27 576 €
  5. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Považská Bystrica. Firma vznikla 28. 7. 2004.
  6. Nový spoločník: Ing. Roman LokšíkSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  7. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 15 665 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti OLBIA

  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živností (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností
  • poskytovanie občerstvenia v rozsahu voľných živností
  • sprostredkovanie obchodu a služieb v rozsahu voľných živností
  • reklamná a propagačná činnosť
  • upratovacie a čistiace služby
  • služby v oblasti logistiky
  • vedenie účtovníctva
  • poradenská a konzultačná činnosť v rozsahu voľných živností
  • poriadanie výstav, prehliadok a veľtrhov
  • prenájom nebytových priestorov spojený s prenájmom zariadenia interiéru a upratovacími službami
  • ubytovacie služby v rozsahu voľných živností
  • prevádzkovanie skladov mimo verejných skladov
  • poradenská služba v oblasti informačných technológií
  • činnosť ekonomických, organizačných a účtovných poradcov
  • prenájom nehnuteľností spojený s prenájmom zariadenia ich interiéru a upratovacími prácami
  • prenájom a požičiavanie hnuteľných vecí v rozsahu voľných živností
  • kancelárske a sekretárske služby vrátane kopírovacích služieb
  • výroba hračiek
  • výroba jednoduchých výrobkov z dreva, kovu, plastov a skla v rozsahu voľných živností
  • pneuservis

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 10. 2026.

OLBIA v odvetví vedenie firiem a poradenstvo v riadení

OLBIA je v registri v odvetví Vedenie firiem a poradenstvo v riadení (SK NACE 70), činnosť poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 46 711 € (13 596 závierok), OLBIA má 15 665 €, čo je 34 % mediánu. V okrese Púchov je v tomto odvetví 133 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je OLBIA 33. z 46.

V odvetví v okrese Púchov133aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou13 596Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia47 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+10,2 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb OLBIA, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Púchov ›

Sídlo OLBIA: Púchov

OLBIA sídli na adrese Astrová 1762/4, 020 01 Púchov - Horné Kočkovce, okres Púchov. V obci Púchov je 3 065 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 6 123. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Púchov3 065aktívnych
Subjektov v okrese Púchov6 123aktívnych
V tom istom odvetví133okres Púchov
Na tej istej adrese2aktívnych subjektov

Púchov: obyvatelia a dáta ›Okres Púchov ›Adresár firiem v okrese Púchov ›

OLBIA: IČO, sídlo a základné údaje

OLBIA s.r.o. (IČO 36337366) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Púchov, okres Púchov. Dátum vzniku je 28. 7. 2004, na trhu je 22 rokov a štatutárom je Ing. Roman Lokšík. Za rok 2025 sú v závierke tržby 15 665 € a výsledok hospodárenia +10 151 €, počet zamestnancov podľa registra je 2.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetviePoradenské služby v oblasti podnikania a riadenia (SK NACE 7020)
Základné imanie6 640 €
Vznik28. 7. 2004
ObecPúchov
OkresOkres Púchov
Účtovných závierok v registri13

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví vedenie firiem a poradenstvo v riadení (SK NACE 70) OLBIA s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 15 665 €, typická firma odvetvia 46 711 € (medián z 13 596 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Púchov ›Vedenie firiem a poradenstvo v riadení: tržby a mzdy ›Vedenie firiem a poradenstvo v riadení v Trenčianskom kraji ›Mzdy v okrese Púchov ›

Sieť prepojení firmy OLBIA

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu OLBIA

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu OLBIA

  • Tendre28súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 3 500 €
  • Granty a dotácie82výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 185 tis. €
  • Končiace zmluvy264zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 6 000 €
  • Výhry konkurentov89firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 900 €
  • Diery na trhu8odvetví chýba v meste Púchovtypický nepokrytý dopyt 665 tis. €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

Poľnohospodárske družstvo Vlára Nemšová…

Najväčšie firmy v obci Púchov

MIKONA, s r.o.Mäsokombinát Púchov, a.s.Krásno Slovakia, s.r.o.LABANT, spol. s r.o.FERRMONT, a.s.Všetky firmy v obci Púchov ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 70.22) v okrese Púchov

TOOLS-Support_MM s. r. o.Panakei Slovakia, s. r. o.LIsyst s.r.o.Trafer s.r.o.TSÜ, a.s.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk