Innoval, s. r. o.
Nové Mesto nad Váhom · Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce
2 460 €tržby 2025 ▲ 12 %−8 345 €strata 2025Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 18. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 37 734 €, výsledok hospodárenia 5 883 €
- 13 : tržby 38 583 €, výsledok hospodárenia -75 €
- 14 : tržby 16 088 €, výsledok hospodárenia -1 380 €
- 15 : tržby 21 053 €, výsledok hospodárenia 2 765 €
- 16 : tržby 35 487 €, výsledok hospodárenia 1 464 €
- 17 : tržby 13 007 €, výsledok hospodárenia 1 641 €
- 18 : tržby 13 740 €, výsledok hospodárenia -287 €
- 19 : tržby 9 504 €, výsledok hospodárenia 239 €
- 20 : tržby 3 542 €, výsledok hospodárenia -5 €
- 21 : tržby 3 997 €, výsledok hospodárenia -578 €
- 22 : tržby 6 675 €, výsledok hospodárenia 57 €
- 23 : tržby 2 645 €, výsledok hospodárenia 285 €
- 24 : tržby 2 200 €, výsledok hospodárenia -5 203 €
- 25 : tržby 2 460 €, výsledok hospodárenia -8 345 €
Innoval, s. r. o. (IČO 36334936) mala v roku 2025 tržby 2 460 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci Innoval
V roku 2025 mala Innoval priemerne 0 zamestnancov, osobné náklady v roku 2022 boli 275 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | — | — |
| 2022 | — | 275 € | — |
| 2021 | — | 2 012 € | — |
| 2020 | — | 919 € | — |
| 2019 | — | 641 € | — |
| 2018 | — | 4 655 € | — |
| 2017 | — | 3 249 € | — |
| 2016 | — | 4 368 € | — |
| 2015 | — | 4 187 € | 3 056 € |
| 2013 | — | 1 568 € | 1 155 € |
| 2012 | — | 5 835 € | 4 299 € |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2022 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 3. 10. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2022 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 7. 10. 2026.
Konateľ Innoval
Podľa Registra právnických osôb koná za Innoval 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026.
Spoločník Innoval
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Mgr. Peter Bača100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Mgr. Peter Bačaod 28. 2. 2009 | 6 639 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok Innoval
Za rok 2025 má Innoval v závierke tržby 2 460 €, o 11,8 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −8 345 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2013: 38 583 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát Innoval
Najvyššie tržby: rok 2013, 38 583 €. Najnižšie: rok 2024, 2 200 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 2 460 € |
| 2024 | 2 200 € |
| 2023 | 2 645 € |
| 2022 | 6 675 € |
| 2021 | 3 997 € |
| 2020 | 3 542 € |
| 2019 | 9 504 € |
| 2018 | 13 740 € |
| 2017 | 13 007 € |
| 2016 | 35 487 € |
| 2015 | 21 053 € |
| 2014 | 16 088 € |
| 2013 | 38 583 € |
| 2012 | 37 734 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 7 rokoch, strata v 7 rokoch z 14 rokov. Súčet za celé obdobie: −3 539 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −8 345 € |
| 2024 | −5 203 € |
| 2023 | 285 € |
| 2022 | 57 € |
| 2021 | −578 € |
| 2020 | −5 € |
| 2019 | 239 € |
| 2018 | −287 € |
| 2017 | 1 641 € |
| 2016 | 1 464 € |
| 2015 | 2 765 € |
| 2014 | −1 380 € |
| 2013 | −75 € |
| 2012 | 5 883 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Innoval
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +10,8 %, medián odvetvia +4,2 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Innoval | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | — | +4,2 % |
| 2024 | — | +3,0 % |
| 2023 | +10,8 % | +2,0 % |
| 2022 | +0,9 % | +1,7 % |
| 2021 | −14,5 % | +1,6 % |
| 2020 | −0,1 % | +1,7 % |
| 2019 | +2,5 % | +1,9 % |
| 2018 | −2,1 % | +2,3 % |
| 2017 | +12,6 % | +3,3 % |
| 2016 | +4,1 % | +3,3 % |
| 2015 | +13,1 % | +2,7 % |
| 2014 | −8,6 % | — |
| 2013 | −0,2 % | — |
| 2012 | +15,6 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 7 z 13 rokov, najviac v roku 2016 (+68,6 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | +11,8 % |
| 2024 | −16,8 % |
| 2023 | −60,4 % |
| 2022 | +67,0 % |
| 2021 | +12,8 % |
| 2020 | −62,7 % |
| 2019 | −30,8 % |
| 2018 | +5,6 % |
| 2017 | −63,3 % |
| 2016 | +68,6 % |
| 2015 | +30,9 % |
| 2014 | −58,3 % |
| 2013 | +2,2 % |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Innoval
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 21 895 €, vlastné imanie 9 207 € a záväzky 12 688 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 21 895 € | 9 207 € | 12 688 € |
| 2024 | 34 126 € | 17 552 € | 16 574 € |
| 2023 | 24 365 € | 22 758 € | 1 607 € |
| 2022 | 25 810 € | 22 471 € | 3 339 € |
| 2021 | 24 351 € | 22 414 € | 1 937 € |
| 2020 | 25 649 € | 22 993 € | 2 656 € |
| 2019 | 26 818 € | 22 997 € | 3 821 € |
| 2018 | 28 166 € | 22 760 € | 5 406 € |
| 2017 | 28 631 € | 23 047 € | 5 583 € |
| 2016 | 28 205 € | 21 414 € | 6 791 € |
| 2015 | 28 336 € | 19 950 € | 8 386 € |
| 2014 | 23 079 € | 17 185 € | 5 894 € |
| 2013 | 28 338 € | 18 566 € | 9 772 € |
| 2012 | 26 104 € | 18 640 € | 7 464 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Innoval (14 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2 460 € | −8 345 € | 21 895 € | 9 207 € | 12 688 € | 295 € | −339,2 % |
| 2024 | 2 200 € | −5 203 € | 34 126 € | 17 552 € | 16 574 € | 42 € | −236,5 % |
| 2023 | 2 645 € | 285 € | 24 365 € | 22 758 € | 1 607 € | 683 € | +10,8 % |
| 2022 | 6 675 € | 57 € | 25 810 € | 22 471 € | 3 339 € | 833 € | +0,9 % |
| 2021 | 3 997 € | −578 € | 24 351 € | 22 414 € | 1 937 € | 800 € | −14,5 % |
| 2020 | 3 542 € | −5 € | 25 649 € | 22 993 € | 2 656 € | −180 € | −0,1 % |
| 2019 | 9 504 € | 239 € | 26 818 € | 22 997 € | 3 821 € | 1 571 € | +2,5 % |
| 2018 | 13 740 € | −287 € | 28 166 € | 22 760 € | 5 406 € | 4 927 € | −2,1 % |
| 2017 | 13 007 € | 1 641 € | 28 631 € | 23 047 € | 5 583 € | 5 827 € | +12,6 % |
| 2016 | 35 487 € | 1 464 € | 28 205 € | 21 414 € | 6 791 € | 6 763 € | +4,1 % |
| 2015 | 21 053 € | 2 765 € | 28 336 € | 19 950 € | 8 386 € | 7 776 € | +13,1 % |
| 2014 | 16 088 € | −1 380 € | 23 079 € | 17 185 € | 5 894 € | 3 401 € | −8,6 % |
| 2013 | 38 583 € | −75 € | 28 338 € | 18 566 € | 9 772 € | 3 703 € | −0,2 % |
| 2012 | 37 734 € | 5 883 € | 26 104 € | 18 640 € | 7 464 € | 12 902 € | +15,6 % |
Riziko: zaplatí Innoval?
Peniaze od štátu: Innoval
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Innoval
Dátum vzniku Innoval je 27. 4. 2004, teda pred 22 rokmi. Skoršie obchodné mená: MAX CAPITAL MANAGEMENT SLOVAKIA, s.r.o., Eventage, s. r. o.. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 10 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/14573/R
- Zmena obchodného menaPredtým MAX CAPITAL MANAGEMENT SLOVAKIA, s.r.o., odvtedy Eventage, s. r. o.
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 37 734 € · majetok 26 104 €
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2021820966
- Zmena obchodného menaPredtým Eventage, s. r. o., odvtedy Innoval, s. r. o.
- Nový štatutár: Milada KošťálováKonateľ
- Nový spoločník: Mgr. Peter BačaSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 2 460 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Innoval
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľných živností (maloobchod)
- kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti v rozsahu voľných živností (veľkoobchod)
- sprostredkovanie obchodu, výroby a služieb v rozsahu voľných živností
- faktoring a forfaiting
- marketing a manažment
- finančný leasing, operačný leasing
- Predaj tepelne upravovaných mäsových výrobkov a obvyklých príloh, ako aj bezmäsitých jedál na priamu konzumáciu
- Predaj piva, vína a destilátov a nealkoholických nápojov na priamu konzumáciu
- Predaj zmrzliny pripravovanej z priemyselne vyrábaných koncentrátov a mrazených krémov na priamu konzumáciu
- Organizovanie kultúrnych podujatí a iných akcií v oblasti spoločenskej zábavy
- prevádzkovanie cestovnej agentúry
- vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
- vedenie účtovníctva
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu
- Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení
- Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026.
Innoval v odvetví špecializované stavebné práce
Innoval je v registri v odvetví Špecializované stavebné práce (SK NACE 43), činnosť ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 71 954 € (14 574 závierok), Innoval má 2 460 €, čo je 3 % mediánu. V okrese Nové Mesto nad Váhom je v tomto odvetví 1 352 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Innoval 130. z 133.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 25 740 €, polovica do 71 954 €, tri štvrtiny do 269 089 €; 10 % firiem má viac než 853 119 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 7 767 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 25 740 € |
| medián | 71 954 € |
| horný kvartil | 269 089 € |
| 10 % firiem má viac než | 853 119 € |
| Innoval | 2 460 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Innoval
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Innoval s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Innoval | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 2 460 € | 71 954 € |
| 2024 | 2 200 € | 79 046 € |
| 2023 | 2 645 € | 84 776 € |
| 2022 | 6 675 € | 86 378 € |
| 2021 | 3 997 € | 76 829 € |
| 2020 | 3 542 € | 75 550 € |
| 2019 | 9 504 € | 86 068 € |
| 2018 | 13 740 € | 83 121 € |
| 2017 | 13 007 € | 79 675 € |
| 2016 | 35 487 € | 74 221 € |
| 2015 | 21 053 € | 72 054 € |
| 2014 | 16 088 € | — |
| 2013 | 38 583 € | — |
| 2012 | 37 734 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Innoval | 2 460 € |
|---|---|
| medián okresu Nové Mesto nad Váhom | 64 881 € |
| medián kraja | 72 603 € |
| medián Slovenska | 71 954 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- UNIVERZAL TRADE, s.r.o.Dunajská Streda · tržby 5 513 € (2025)
- jersistav s. r. o.Kľače · tržby 5 511 € (2025)
- Global Optical s. r. o.Bernolákovo · tržby 5 510 € (2025)
- ODUR SK s.r.o.Sliač · tržby 5 506 € (2025)
- H&T Group Slovakia s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 5 505 € (2025)
- THNDERZ s. r. o.Bratislava · tržby 5 500 € (2025)
- BAUCEMA s. r. o.Prešov · tržby 5 500 € (2025)
- ATHROLL, s.r.o.Banská Bystrica · tržby 5 500 € (2019)
- Milena Bornstein s.r.o.Dačov Lom · tržby 5 500 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Innoval, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Innoval: Nové Mesto nad Váhom
Innoval sídli na adrese J.Weisseho 334/25, 915 01 Nové Mesto n/Váhom, okres Nové Mesto nad Váhom. V obci Nové Mesto nad Váhom je 3 814 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 10 790.
Nové Mesto nad Váhom: obyvatelia a dáta ›Okres Nové Mesto nad Váhom ›Adresár firiem v okrese Nové Mesto nad Váhom ›
Innoval: IČO, sídlo a základné údaje
Innoval, s. r. o. (IČO 36334936) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Nové Mesto nad Váhom, okres Nové Mesto nad Váhom. Dátum vzniku je 27. 4. 2004, na trhu je 22 rokov a štatutárom je Milada Košťálová. Za rok 2025 sú v závierke tržby 2 460 € a výsledok hospodárenia −8 345 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce (SK NACE 4335) |
| Základné imanie | 6 639 € |
| Vznik | 27. 4. 2004 |
| Skoršie názvy | MAX CAPITAL MANAGEMENT SLOVAKIA, s.r.o. Eventage, s. r. o. |
| Obec | Nové Mesto nad Váhom |
| Okres | Okres Nové Mesto nad Váhom |
| Vyrubená daň z príjmov | 340 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 13 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví špecializované stavebné práce (SK NACE 43) Innoval, s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 2 460 €, typická firma odvetvia 71 954 € (medián z 14 574 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Nové Mesto nad Váhom ›Špecializované stavebné práce: tržby a mzdy ›Špecializované stavebné práce v Trenčianskom kraji ›Mzdy v okrese Nové Mesto nad Váhom ›
Sieť prepojení firmy Innoval
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Innoval
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Innoval
- Tendre91súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,5 mil. €
- Granty a dotácie79výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 184 tis. €
- Končiace zmluvy76zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 56 tis. €
- Výhry konkurentov397firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 605 tis. €
- Diery na trhu9odvetví chýba v meste Nové Mesto nad Váhomtypický nepokrytý dopyt 387 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.802 zmlúv za 3 roky · 1 006 287 € · naposledy 30. 9. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava719 zmlúv za 3 roky · 11 154 233 € · naposledy 16. 10. 2026Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.135 zmlúv za 3 roky · 1 734 972 € · naposledy 10. 9. 2026 Všetkých 3 225 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Nové Mesto nad Váhom
Vertiv Slovakia, a. s.ZF Active Safety Slovakia s.r.o.MAGNA SLOVTECA, s.r.o.Bidfood Slovakia s. r. o.Silgan Metal Packaging Nove Mesto a. s.Všetky firmy v obci Nové Mesto nad Váhom ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 43.39) v okrese Nové Mesto nad Váhom
DIKRA s.r.o.ELIPOS s. r. o.Grade partners s. r. o.KOP elektro s. r. o.COOLTHERM s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.