VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

PULPO SK, s.r.o. "v konkurze"

Zvolen

Fakturačné údaje

Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 28. 4. 2021. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 15. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 11. 10. 2026

Tržby a zisk

PULPO SK, s.r.o. "v konkurze": subjekt je zrušený ku dňu 28. 4. 2021, tržby v registri nemá.

zmluvy so štátom0

PULPO SK, s.r.o. "v konkurze" (IČO 36333255), sídlo Zvolen, je v registri zapísaná od 26. 1. 2004 do 28. 4. 2021 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 11. 10. 2026).

Prejsť na časť profilu 10

Spoločník PULPO SK, s.r.o. "v konkurze"

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026.

Tržby, zisk a majetok PULPO SK, s.r.o. "v konkurze"

Závierky máme za 6 rokov (2013 až 2018), riadok s tržbami v nich nie je vyplnený.

Majetok (aktíva) 201824 tis. €
Vlastné imanie 2018−1,40 mil. €
Záväzky 20181,42 mil. €5 922,0 % majetku
Súčet výsledkov za 6 rokov−3 175 €2013 až 2018

Výkaz ziskov a strát PULPO SK, s.r.o. "v konkurze"

Súvaha PULPO SK, s.r.o. "v konkurze"

Všetky čísla zo závierok PULPO SK, s.r.o. "v konkurze" (6 rokov)
Čísla zo závierok PULPO SK, s.r.o. "v konkurze" po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2018—0 €23 962 €−1 395 070 €1 419 032 €——
2017—222 €23 962 €−1 395 070 €1 419 032 €——
2016—119 €23 740 €−1 395 292 €1 419 032 €——
2015—−615 €23 621 €−1 395 411 €1 419 032 €−535 €—
2014—−2 901 €24 236 €−1 394 796 €1 419 032 €−780 €—
2013—0 €27 137 €−1 396 904 €1 424 041 €——

Riziko: zaplatí PULPO SK, s.r.o. "v konkurze"?

Peniaze od štátu: PULPO SK, s.r.o. "v konkurze"

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy PULPO SK, s.r.o. "v konkurze"

Dátum vzniku PULPO SK, s.r.o. "v konkurze" je 26. 1. 2004. Závierky v registri máme od roku 2013.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/17822/S
  2. Nový zápis v registri: Ing. Jaroslav ĎaďoSprávca konkurznej podstaty
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013majetok 27 137 €
  4. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2018Závierok máme 6.
  5. Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

PULPO SK, s.r.o. "v konkurze" v odvetví veľkoobchod

PULPO SK, s.r.o. "v konkurze" je v registri v odvetví Veľkoobchod (SK NACE 46). V okrese Zvolen je v tomto odvetví 639 aktívnych subjektov.

V odvetví v okrese Zvolen639aktívnych subjektov

Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Zvolen ›

Sídlo PULPO SK, s.r.o. "v konkurze": Zvolen

PULPO SK, s.r.o. "v konkurze" sídli na adrese Buzulucká 3, 961 50 Zvolen, okres Zvolen. V obci Zvolen je 7 365 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 11 367. Na tej istej adrese je zapísaných 23 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Zvolen7 365aktívnych
Subjektov v okrese Zvolen11 367aktívnych
V tom istom odvetví639okres Zvolen
Na tej istej adrese23aktívnych subjektov

Zvolen: obyvatelia a dáta ›Okres Zvolen ›Adresár firiem v okrese Zvolen ›

PULPO SK, s.r.o. "v konkurze": IČO, sídlo a základné údaje

PULPO SK, s.r.o. "v konkurze" (IČO 36333255) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Zvolen, okres Zvolen. Dátum vzniku je 26. 1. 2004, zánik je v registri zapísaný ku dňu 28. 4. 2021, po 17 rokoch.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieSK NACE 46900
Vznik26. 1. 2004
Zánik28. 4. 2021
ObecZvolen
OkresOkres Zvolen
Účtovných závierok v registri5

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

Sieť prepojení firmy PULPO SK, s.r.o. "v konkurze"

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu PULPO SK, s.r.o. "v konkurze"

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu PULPO SK, s.r.o. "v konkurze"

  • Tendre13súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 18 tis. €
  • Granty a dotácie72výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 201 tis. €
  • Končiace zmluvy612zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 15 tis. €
  • Výhry konkurentov82firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 11 tis. €
  • Diery na trhu15odvetví chýba v meste Zvolentypický nepokrytý dopyt 949 tis. €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

ESOX CONSULTING, s.r.o.AAA Experts, s.r.o.

Najväčšie firmy v obci Zvolen

AUMOVIO Slovakia s. r. o.KRONOSPAN, s.r.o.SKOIL s.r.o.ML consortio s.r.o.Nemocnica AGEL Zvolen a.s.Všetky firmy v obci Zvolen ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 46.90) v okrese Zvolen

INMEDIA, spol. s r.o.VALASAHA Group, a. s.CLAYTON EUROPE s.r.o.VALTEC spol.s r. o.Xepap, spol. s r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk