STAVin s.r.o.
Nové Mesto nad Váhom · Výstavba obytných a neobytných budov
302 630 €tržby 2025 ▼ 21 %−7 052 €strata 2025aktívna 22 rokov6 zamestnancov (2025)
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 15. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 232 578 €, výsledok hospodárenia 143 €
- 13 : tržby 206 332 €, výsledok hospodárenia 171 €
- 14 : tržby 171 978 €, výsledok hospodárenia 13 302 €
- 15 : tržby 291 610 €, výsledok hospodárenia -4 621 €
- 16 : tržby 249 412 €, výsledok hospodárenia 939 €
- 17 : tržby 229 030 €, výsledok hospodárenia -3 340 €
- 18 : tržby 251 642 €, výsledok hospodárenia -29 668 €
- 19 : tržby 469 625 €, výsledok hospodárenia -28 839 €
- 20 : tržby 403 888 €, výsledok hospodárenia -85 996 €
- 21 : tržby 377 032 €, výsledok hospodárenia -4 609 €
- 22 : tržby 269 906 €, výsledok hospodárenia -19 865 €
- 23 : tržby 564 147 €, výsledok hospodárenia 801 €
- 24 : tržby 381 949 €, výsledok hospodárenia -1 632 €
- 25 : tržby 302 630 €, výsledok hospodárenia -7 052 €
STAVin s.r.o. (IČO 36331562) mala v roku 2025 tržby 302 630 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 15. 10. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci STAVin
V roku 2025 mala STAVin priemerne 6 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 79 635 €. Odhad hrubej mzdy zo závierky vychádzajú 812 € mesačne, priemerná hrubá mzda v odvetví Stavebníctvo v okrese Nové Mesto nad Váhom bola v roku 2025 1 630 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | 6 | 79 635 € | — |
| 2024 | — | 76 641 € | — |
| 2023 | — | 105 278 € | — |
| 2022 | — | 77 596 € | — |
| 2021 | — | 103 084 € | — |
| 2020 | — | 88 129 € | — |
| 2019 | — | 76 130 € | — |
| 2018 | — | 55 866 € | — |
| 2017 | — | 52 489 € | — |
| 2016 | — | 45 256 € | — |
| 2015 | — | 44 226 € | — |
| 2014 | — | 39 101 € | — |
| 2013 | — | 40 653 € | 28 698 € |
| 2012 | — | 44 830 € | 30 948 € |
Mesačne na zamestnanca v roku 2025 a priemerná hrubá mzda
- STAVin, odhad zo závierky812 €
- Stavebníctvo v okrese Nové Mesto nad Váhom1 630 €
- Všetky odvetvia v okrese Nové Mesto nad Váhom1 721 €
- Stavebníctvo na Slovensku1 580 €
Firma: osobné náklady mikro závierky delené 1,362 (odvody zamestnávateľa), počtom a 12 mesiacmi. Mzdy: ŠÚ SR, DATAcube np3110rr, rok 2025, zber 11. 9. 2026. Odbor podľa registra je Stavebníctvo, porovnanie je preto orientačné.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2025 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 28. 9. 2026.
Konatelia STAVin
Podľa Registra právnických osôb konajú za STAVin 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.
Spoločníci STAVin
V registri sú zapísaní 2 spoločníci.
- Ing. Daniel Durdík50,0 %
- Ing. Jana Durdíková50,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Ing. Daniel Durdíkod 25. 9. 2025 | 3 320 € | 50,0 % |
| Ing. Jana Durdíkováod 25. 9. 2025 | 3 320 € | 50,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok STAVin
Za rok 2025 má STAVin v závierke tržby 302 630 €, o 20,8 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −7 052 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2023: 564 147 €.
Výkaz ziskov a strát STAVin
Najvyššie tržby: rok 2023, 564 147 €. Najnižšie: rok 2014, 171 978 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 302 630 € |
| 2024 | 381 949 € |
| 2023 | 564 147 € |
| 2022 | 269 906 € |
| 2021 | 377 032 € |
| 2020 | 403 888 € |
| 2019 | 469 625 € |
| 2018 | 251 642 € |
| 2017 | 229 030 € |
| 2016 | 249 412 € |
| 2015 | 291 610 € |
| 2014 | 171 978 € |
| 2013 | 206 332 € |
| 2012 | 232 578 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 5 rokoch, strata v 9 rokoch z 14 rokov. Súčet za celé obdobie: −170 266 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −7 052 € |
| 2024 | −1 632 € |
| 2023 | 801 € |
| 2022 | −19 865 € |
| 2021 | −4 609 € |
| 2020 | −85 996 € |
| 2019 | −28 839 € |
| 2018 | −29 668 € |
| 2017 | −3 340 € |
| 2016 | 939 € |
| 2015 | −4 621 € |
| 2014 | 13 302 € |
| 2013 | 171 € |
| 2012 | 143 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- STAVin
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −2,3 %, medián odvetvia +4,2 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | STAVin | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | −2,3 % | +4,2 % |
| 2024 | −0,4 % | +3,0 % |
| 2023 | +0,1 % | +1,8 % |
| 2022 | −7,4 % | +1,5 % |
| 2021 | −1,2 % | +1,4 % |
| 2020 | −21,3 % | +1,4 % |
| 2019 | −6,1 % | +1,5 % |
| 2018 | −11,8 % | +1,5 % |
| 2017 | −1,5 % | +2,3 % |
| 2016 | +0,4 % | +2,5 % |
| 2015 | −1,6 % | +1,9 % |
| 2014 | +7,7 % | — |
| 2013 | +0,1 % | — |
| 2012 | +0,1 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 4 z 13 rokov, najviac v roku 2023 (+109,0 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | −20,8 % |
| 2024 | −32,3 % |
| 2023 | +109,0 % |
| 2022 | −28,4 % |
| 2021 | −6,6 % |
| 2020 | −14,0 % |
| 2019 | +86,6 % |
| 2018 | +9,9 % |
| 2017 | −8,2 % |
| 2016 | −14,5 % |
| 2015 | +69,6 % |
| 2014 | −16,6 % |
| 2013 | −11,3 % |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha STAVin
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 361 073 €, vlastné imanie −47 000 € a záväzky 408 073 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 361 073 € | −47 000 € | 408 073 € |
| 2024 | 275 687 € | −39 949 € | 315 636 € |
| 2023 | 189 387 € | −38 318 € | 227 705 € |
| 2022 | 190 580 € | −39 120 € | 229 700 € |
| 2021 | 180 195 € | −19 257 € | 199 452 € |
| 2020 | 131 878 € | −63 454 € | 195 332 € |
| 2019 | 185 553 € | −14 649 € | 200 202 € |
| 2018 | 156 033 € | −23 960 € | 179 993 € |
| 2017 | 160 520 € | 3 733 € | 156 787 € |
| 2016 | 136 140 € | 6 058 € | 130 082 € |
| 2015 | 101 617 € | 5 063 € | 96 554 € |
| 2014 | 105 056 € | 9 685 € | 95 371 € |
| 2013 | 114 832 € | −3 617 € | 118 449 € |
| 2012 | 119 657 € | −3 801 € | 123 458 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok STAVin (14 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 302 630 € | −7 052 € | 361 073 € | −47 000 € | 408 073 € | 89 244 € | −2,3 % |
| 2024 | 381 949 € | −1 632 € | 275 687 € | −39 949 € | 315 636 € | 89 837 € | −0,4 % |
| 2023 | 564 147 € | 801 € | 189 387 € | −38 318 € | 227 705 € | 109 292 € | +0,1 % |
| 2022 | 269 906 € | −19 865 € | 190 580 € | −39 120 € | 229 700 € | 80 047 € | −7,4 % |
| 2021 | 377 032 € | −4 609 € | 180 195 € | −19 257 € | 199 452 € | 118 756 € | −1,2 % |
| 2020 | 403 888 € | −85 996 € | 131 878 € | −63 454 € | 195 332 € | 68 299 € | −21,3 % |
| 2019 | 469 625 € | −28 839 € | 185 553 € | −14 649 € | 200 202 € | 113 809 € | −6,1 % |
| 2018 | 251 642 € | −29 668 € | 156 033 € | −23 960 € | 179 993 € | 53 236 € | −11,8 % |
| 2017 | 229 030 € | −3 340 € | 160 520 € | 3 733 € | 156 787 € | 78 935 € | −1,5 % |
| 2016 | 249 412 € | 939 € | 136 140 € | 6 058 € | 130 082 € | 69 496 € | +0,4 % |
| 2015 | 291 610 € | −4 621 € | 101 617 € | 5 063 € | 96 554 € | 55 638 € | −1,6 % |
| 2014 | 171 978 € | 13 302 € | 105 056 € | 9 685 € | 95 371 € | 55 513 € | +7,7 % |
| 2013 | 206 332 € | 171 € | 114 832 € | −3 617 € | 118 449 € | 50 611 € | +0,1 % |
| 2012 | 232 578 € | 143 € | 119 657 € | −3 801 € | 123 458 € | 53 831 € | +0,1 % |
Riziko: zaplatí STAVin?
STAVin a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 8 zmlúv s dodávateľom STAVin v objeme 333 671 € z rokov 2014 až 2023. Najväčší objem je s odberateľom Mesto Nové Mesto nad Váhom: 333 671 € v 3 zmluvách.
Rok s najväčším objemom: 2023, 333 671 € v 3 zmluvách.
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmlúv | Objem |
|---|---|---|
| 2023 | 3 | 333 671 € |
| 2018 | 1 | 0 € |
| 2016 | 1 | 0 € |
| 2015 | 1 | 0 € |
| 2014 | 2 | 0 € |
Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk); nezmyselné sumy vynechané, výpočet Štatistiky.sk.
História firmy STAVin
Dátum vzniku STAVin je 19. 11. 2003, teda pred 22 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 10 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/14193/R
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2021762908
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 232 578 € · majetok 119 657 €
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Nové Mesto nad Váhom. Firma vznikla 19. 11. 2003.
- Najväčšia verejná zmluva: 215 575 €Objednávateľ Mesto Nové Mesto nad Váhom. Riešenie havarijného stavu strechy nad hlavnou sálou Spoločenského domu v Novom Meste nad Váhom.
- Nový spoločník: Ing. Jana DurdíkováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 302 630 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti STAVin
- veľkoobchodná činnosť v rozsahu voľnej živnosti
- maloobchodná činnosť v rozsahu voľnej živnosti
- sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti
- reklamné a propagačné činnosti
- sekretárske služby
- poradenská a konzultačná činnosť v rozsahu voľnej živnosti
- uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- uskutočňovanie jednoduchých stavieb, drobných stavieb a ich zmien
- činnosť stavbyvedúceho - Pozemné stavby
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.
STAVin v odvetví výstavba budov
STAVin je v registri v odvetví Výstavba budov (SK NACE 41), činnosť výstavba obytných a neobytných budov. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 61 729 € (9 889 závierok), STAVin má 302 630 €, čo je 4,9-násobok mediánu. V okrese Nové Mesto nad Váhom je v tomto odvetví 545 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je STAVin 14. z 79.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 23 106 €, polovica do 61 729 €, tri štvrtiny do 244 551 €; 10 % firiem má viac než 817 834 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 6 100 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 23 106 € |
| medián | 61 729 € |
| horný kvartil | 244 551 € |
| 10 % firiem má viac než | 817 834 € |
| STAVin | 302 630 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- STAVin
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby STAVin s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | STAVin | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 302 630 € | 61 729 € |
| 2024 | 381 949 € | 55 174 € |
| 2023 | 564 147 € | 57 914 € |
| 2022 | 269 906 € | 62 248 € |
| 2021 | 377 032 € | 55 221 € |
| 2020 | 403 888 € | 54 853 € |
| 2019 | 469 625 € | 59 835 € |
| 2018 | 251 642 € | 59 269 € |
| 2017 | 229 030 € | 55 551 € |
| 2016 | 249 412 € | 62 096 € |
| 2015 | 291 610 € | 61 043 € |
| 2014 | 171 978 € | — |
| 2013 | 206 332 € | — |
| 2012 | 232 578 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| STAVin | 302 630 € |
|---|---|
| medián okresu Nové Mesto nad Váhom | 49 425 € |
| medián kraja | 52 287 € |
| medián Slovenska | 61 729 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- HANDZIUK, s. r. o.Trenčín · tržby 734 212 € (2025)
- BYTSTAV Levice, s.r.o.Levice · tržby 732 448 € (2025)
- MPFB II. a. s.Bratislava - mestská časť Karlova Ves · tržby 732 301 € (2025)
- SkloArch s. r. o.Nová Dedinka · tržby 732 000 € (2024)
- KaExPo s. r. o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 731 666 € (2024)
- A-S Group s.r.o.Terchová · tržby 731 380 € (2025)
- GENERAL s.r.o.Košice - mestská časť Staré Mesto · tržby 730 347 € (2025)
- INbauelektro s.r.o.Orechová · tržby 730 078 € (2025)
- Dostupné bývanie Nitra s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 730 000 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb STAVin, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo STAVin: Nové Mesto nad Váhom
STAVin sídli na adrese Čachtická 7, 915 01 Nové Mesto nad Váhom, okres Nové Mesto nad Váhom. V obci Nové Mesto nad Váhom je 3 814 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 10 790. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.
Nové Mesto nad Váhom: obyvatelia a dáta ›Okres Nové Mesto nad Váhom ›Adresár firiem v okrese Nové Mesto nad Váhom ›
STAVin: IČO, sídlo a základné údaje
STAVin s.r.o. (IČO 36331562) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Nové Mesto nad Váhom, okres Nové Mesto nad Váhom. Dátum vzniku je 19. 11. 2003, na trhu je 22 rokov a štatutármi sú Daniel Durdík a Ing. Jana Durdíková. Za rok 2025 sú v závierke tržby 302 630 € a výsledok hospodárenia −7 052 €, počet zamestnancov podľa registra je 5 až 9.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Výstavba obytných a neobytných budov (SK NACE 4100) |
| Základné imanie | 6 640 € |
| Vznik | 19. 11. 2003 |
| Obec | Nové Mesto nad Váhom |
| Okres | Okres Nové Mesto nad Váhom |
| Účtovných závierok v registri | 17 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví výstavba budov (SK NACE 41) STAVin s.r.o. patrí tržbami do štvrtiny najväčších firiem: za rok 2025 mala 302 630 €, typická firma odvetvia 61 729 €, čo je 4,9-násobok mediánu (medián z 9 889 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Nové Mesto nad Váhom ›Výstavba budov: tržby a mzdy ›Výstavba budov v Trenčianskom kraji ›Mzdy v okrese Nové Mesto nad Váhom ›
Sieť prepojení firmy STAVin
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu STAVin
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu STAVin
- Tendre102súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,5 mil. €
- Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 184 tis. €
- Končiace zmluvy175zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 46 tis. €
- Výhry konkurentov398firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 609 tis. €
- Diery na trhu9odvetví chýba v meste Nové Mesto nad Váhomtypický nepokrytý dopyt 387 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava846 zmlúv za 3 roky · 17 721 907 € · naposledy 30. 9. 2026Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.565 zmlúv za 3 roky · 53 342 987 € · naposledy 12. 10. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.326 zmlúv za 3 roky · 1 032 240 € · naposledy 30. 9. 2026 Všetkých 2 922 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Nové Mesto nad Váhom
Vertiv Slovakia, a. s.ZF Active Safety Slovakia s.r.o.MAGNA SLOVTECA, s.r.o.Bidfood Slovakia s. r. o.Silgan Metal Packaging Nove Mesto a. s.Všetky firmy v obci Nové Mesto nad Váhom ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 41.20) v okrese Nové Mesto nad Váhom
S T A B I L I T , spol. s r.o.IZOTECH Group, spol. s r.o.Royal - Stav s. r. o.ASET, s.r.o.HS-ELECTRIC s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.