IMPLEX s.r.o.
Dubnica nad Váhom · Nešpecializovaný veľkoobchod s potravinami, nápojmi a tabakom
6 941 €tržby 2025 ▼ 23 %−12 090 €strata 2025aktívna 23 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 16. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -12 924 €
- 13 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -34 901 €
- 14 : tržby 25 123 €, výsledok hospodárenia -29 032 €
- 15 : tržby 51 302 €, výsledok hospodárenia -23 418 €
- 16 : tržby 45 663 €, výsledok hospodárenia 2 891 €
- 17 : tržby 49 744 €, výsledok hospodárenia 405 €
- 18 : tržby 35 015 €, výsledok hospodárenia -4 715 €
- 19 : tržby 25 035 €, výsledok hospodárenia -5 894 €
- 20 : tržby 25 035 €, výsledok hospodárenia -5 894 €
- 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
- 22 : tržby 27 214 €, výsledok hospodárenia 0 €
- 23 : tržby 14 742 €, výsledok hospodárenia 8 601 €
- 24 : tržby 9 071 €, výsledok hospodárenia 0 €
- 25 : tržby 6 941 €, výsledok hospodárenia -12 090 €
IMPLEX s.r.o. (IČO 36330809) mala v roku 2025 tržby 6 941 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Konateľ IMPLEX
Podľa Registra právnických osôb koná za IMPLEX 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.
Spoločník IMPLEX
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Ing. Ľuboslava Červenáková100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Ing. Ľuboslava Červenákováod 16. 3. 2012 | 6 639 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok IMPLEX
Za rok 2025 má IMPLEX v závierke tržby 6 941 €, o 23,5 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −12 090 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2015: 51 302 €.
Výkaz ziskov a strát IMPLEX
Najvyššie tržby: rok 2015, 51 302 €. Najnižšie: rok 2025, 6 941 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 6 941 € |
| 2024 | 9 071 € |
| 2023 | 14 742 € |
| 2022 | 27 214 € |
| 2021 | — |
| 2020 | 25 035 € |
| 2019 | 25 035 € |
| 2018 | 35 015 € |
| 2017 | 49 744 € |
| 2016 | 45 663 € |
| 2015 | 51 302 € |
| 2014 | 25 123 € |
| 2013 | — |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 3 rokoch, strata v 8 rokoch z 14 rokov. Súčet za celé obdobie: −116 971 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −12 090 € |
| 2024 | 0 € |
| 2023 | 8 601 € |
| 2022 | 0 € |
| 2021 | 0 € |
| 2020 | −5 894 € |
| 2019 | −5 894 € |
| 2018 | −4 715 € |
| 2017 | 405 € |
| 2016 | 2 891 € |
| 2015 | −23 418 € |
| 2014 | −29 032 € |
| 2013 | −34 901 € |
| 2012 | −12 924 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- IMPLEX
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je 0,0 %, medián odvetvia +2,4 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | IMPLEX | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | — | +2,4 % |
| 2024 | 0,0 % | +2,3 % |
| 2023 | +58,3 % | +1,9 % |
| 2022 | 0,0 % | +2,1 % |
| 2021 | — | +2,0 % |
| 2020 | −23,5 % | +1,6 % |
| 2019 | −23,5 % | +1,5 % |
| 2018 | −13,5 % | +1,6 % |
| 2017 | +0,8 % | +2,2 % |
| 2016 | +6,3 % | +2,0 % |
| 2015 | −45,6 % | +1,7 % |
| 2014 | — | — |
| 2013 | — | — |
| 2012 | — | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 2 z 9 rokov, najviac v roku 2015 (+104,2 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | −23,5 % |
| 2024 | −38,5 % |
| 2023 | −45,8 % |
| 2022 | — |
| 2021 | — |
| 2020 | 0,0 % |
| 2019 | −28,5 % |
| 2018 | −29,6 % |
| 2017 | +8,9 % |
| 2016 | −11,0 % |
| 2015 | +104,2 % |
| 2014 | — |
| 2013 | — |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha IMPLEX
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 209 428 €, vlastné imanie 167 664 € a záväzky 41 764 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 209 428 € | 167 664 € | 41 764 € |
| 2024 | 0 € | 182 064 € | 9 245 € |
| 2023 | 16 298 € | 10 772 € | 5 526 € |
| 2022 | 0 € | 24 494 € | 13 540 € |
| 2021 | 0 € | — | — |
| 2020 | 233 109 € | −99 292 € | 332 401 € |
| 2019 | 233 109 € | −99 292 € | 332 401 € |
| 2018 | 241 522 € | −93 399 € | 334 921 € |
| 2017 | 245 861 € | −88 685 € | 334 546 € |
| 2016 | 220 703 € | −86 199 € | 306 902 € |
| 2015 | 218 207 € | −89 093 € | 307 300 € |
| 2014 | 196 105 € | −65 675 € | 261 780 € |
| 2013 | 163 984 € | −36 643 € | 200 627 € |
| 2012 | 173 434 € | −1 742 € | 175 176 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok IMPLEX (14 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 6 941 € | −12 090 € | 209 428 € | 167 664 € | 41 764 € | 2 661 € | −174,2 % |
| 2024 | 9 071 € | 0 € | 0 € | 182 064 € | 9 245 € | −2 618 € | 0,0 % |
| 2023 | 14 742 € | 8 601 € | 16 298 € | 10 772 € | 5 526 € | −14 489 € | +58,3 % |
| 2022 | 27 214 € | 0 € | 0 € | 24 494 € | 13 540 € | 25 820 € | 0,0 % |
| 2021 | — | 0 € | 0 € | — | — | — | — |
| 2020 | 25 035 € | −5 894 € | 233 109 € | −99 292 € | 332 401 € | 2 576 € | −23,5 % |
| 2019 | 25 035 € | −5 894 € | 233 109 € | −99 292 € | 332 401 € | 2 576 € | −23,5 % |
| 2018 | 35 015 € | −4 715 € | 241 522 € | −93 399 € | 334 921 € | 2 120 € | −13,5 % |
| 2017 | 49 744 € | 405 € | 245 861 € | −88 685 € | 334 546 € | 7 404 € | +0,8 % |
| 2016 | 45 663 € | 2 891 € | 220 703 € | −86 199 € | 306 902 € | 10 651 € | +6,3 % |
| 2015 | 51 302 € | −23 418 € | 218 207 € | −89 093 € | 307 300 € | 2 428 € | −45,6 % |
| 2014 | 25 123 € | −29 032 € | 196 105 € | −65 675 € | 261 780 € | −5 128 € | −115,6 % |
| 2013 | — | −34 901 € | 163 984 € | −36 643 € | 200 627 € | −16 808 € | — |
| 2012 | — | −12 924 € | 173 434 € | −1 742 € | 175 176 € | −1 231 € | — |
Riziko: zaplatí IMPLEX?
Peniaze od štátu: IMPLEX
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy IMPLEX
Dátum vzniku IMPLEX je 30. 9. 2003, teda pred 23 rokmi. Skoršie obchodné meno: JMB - Dubnica s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 10 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/14106/R
- Nový štatutár: Ing. Ľuboslava ČervenákováKonateľ
- Zmena obchodného menaPredtým JMB - Dubnica s.r.o., odvtedy IMPLEX, s.r.o.
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2020117099
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012majetok 173 434 €
- Nový spoločník: Ing. Ľuboslava ČervenákováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 6 941 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti IMPLEX
- sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľných živností
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
- opracovanie kovu jednoduchým spôsobom
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- organizovanie kurzov, školení a seminárov
- organizovanie kultúrnych a spoločenských podujatí
- reklamné a marketingové služby
- prieskum trhu a verejnej mienky
- činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- prekladateľské a tlmočnícke služby- nemecký jazyk
- počítačové služby
- prenájom hnuteľných vecí
- ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností
- sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť)
- upratovacie a čistiace služby
- poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve
- správa bytového a nebytového fondu
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.
IMPLEX v odvetví veľkoobchod
IMPLEX je v registri v odvetví Veľkoobchod (SK NACE 46), činnosť nešpecializovaný veľkoobchod s potravinami, nápojmi a tabakom. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 139 031 € (14 222 závierok), IMPLEX má 6 941 €, čo je 5 % mediánu. V okrese Ilava je v tomto odvetví 434 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je IMPLEX 130. z 138.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 34 014 €, polovica do 139 031 €, tri štvrtiny do 778 941 €; 10 % firiem má viac než 4 006 409 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 7 686 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 34 014 € |
| medián | 139 031 € |
| horný kvartil | 778 941 € |
| 10 % firiem má viac než | 4 006 409 € |
| IMPLEX | 6 941 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- IMPLEX
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby IMPLEX s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | IMPLEX | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 6 941 € | 139 031 € |
| 2024 | 9 071 € | 139 389 € |
| 2023 | 14 742 € | 134 750 € |
| 2022 | 27 214 € | 133 421 € |
| 2021 | — | 117 743 € |
| 2020 | 25 035 € | 112 008 € |
| 2019 | 25 035 € | 120 401 € |
| 2018 | 35 015 € | 118 273 € |
| 2017 | 49 744 € | 106 235 € |
| 2016 | 45 663 € | 97 886 € |
| 2015 | 51 302 € | 98 091 € |
| 2014 | 25 123 € | — |
| 2013 | — | — |
| 2012 | — | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| IMPLEX | 6 941 € |
|---|---|
| medián okresu Ilava | 158 277 € |
| medián kraja | 166 924 € |
| medián Slovenska | 139 031 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- FEBAS s.r.o.Levoča · tržby 16 850 € (2025)
- PROTOMING, s.r.o.Ružomberok · tržby 16 830 € (2025)
- EjBiTi, s.r.o.Banská Bystrica · tržby 16 830 € (2025)
- IDEA LABORATORY, spol. s r.o.Bratislava - mestská časť Karlova Ves · tržby 16 823 € (2025)
- ELIFT, s. r. o.Pezinok · tržby 16 820 € (2025)
- SIMPET, spol. s r.o.Považská Bystrica · tržby 16 802 € (2025)
- SH ONE s.r.o.Žilina · tržby 16 765 € (2025)
- ECOP CONSULTING, s.r.o.Svätý Peter · tržby 16 760 € (2025)
- STUDIO SK, s.r.o.Prešov · tržby 16 728 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb IMPLEX, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo IMPLEX: Dubnica nad Váhom
IMPLEX sídli na adrese Pod kaštieľom 643/43, 018 41 Dubnica nad Váhom, okres Ilava. V obci Dubnica nad Váhom je 3 425 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 8 038. Na tej istej adrese je zapísaných 9 aktívnych subjektov.
Dubnica nad Váhom: obyvatelia a dáta ›Okres Ilava ›Adresár firiem v okrese Ilava ›
IMPLEX: IČO, sídlo a základné údaje
IMPLEX s.r.o. (IČO 36330809) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Dubnica nad Váhom, okres Ilava. Dátum vzniku je 30. 9. 2003, na trhu je 23 rokov a štatutárom je Ing. Ľuboslava Červenáková. Za rok 2025 sú v závierke tržby 6 941 € a výsledok hospodárenia −12 090 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Nešpecializovaný veľkoobchod s potravinami, nápojmi a tabakom (SK NACE 4639) |
| Základné imanie | 6 639 € |
| Vznik | 30. 9. 2003 |
| Skoršie názvy | JMB - Dubnica s.r.o. |
| Obec | Dubnica nad Váhom |
| Okres | Okres Ilava |
| Účtovných závierok v registri | 13 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví veľkoobchod (SK NACE 46) IMPLEX s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 6 941 €, typická firma odvetvia 139 031 € (medián z 14 222 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Ilava ›Veľkoobchod: tržby a mzdy ›Veľkoobchod v Trenčianskom kraji ›Mzdy v okrese Ilava ›
Sieť prepojení firmy IMPLEX
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu IMPLEX
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu IMPLEX
- Tendre5súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 176 tis. €
- Granty a dotácie72výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 201 tis. €
- Končiace zmluvy246zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 15 tis. €
- Výhry konkurentov56firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 30 tis. €
- Diery na trhu13odvetví chýba v meste Dubnica nad Váhomtypický nepokrytý dopyt 877 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ministerstvo obrany SR92 zmlúv za 3 roky · 1 629 318 € · naposledy 16. 9. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava50 zmlúv za 3 roky · 542 169 € · naposledy 28. 8. 2026Ústav na výkon väzby v Bratislave47 zmlúv za 3 roky · 1 681 090 € · naposledy 15. 6. 2026 Všetkých 899 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Dubnica nad Váhom
MSM EXPORT, s.r.o.ZVS holding, a.s.Delta Electronics (Slovakia), s.r.o.VMT Trade s.r.o.APIS Plastic Slovakia s. r. o.Všetky firmy v obci Dubnica nad Váhom ›
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.