ELEKTROSERVIS PARTIZÁNSKE s.r.o.
Bánovce nad Bebravou · Oprava a údržba spotrebnej elektroniky
33 169 €tržby 2025 ▲ 327 %+18 441 €zisk 2025aktívna 24 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 15. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 13 : tržby 26 796 €, výsledok hospodárenia 5 095 €
- 14 : tržby 25 367 €, výsledok hospodárenia 994 €
- 15 : tržby 24 909 €, výsledok hospodárenia 2 905 €
- 16 : tržby 28 400 €, výsledok hospodárenia 3 520 €
- 17 : tržby 12 574 €, výsledok hospodárenia -5 176 €
- 18 : tržby 10 995 €, výsledok hospodárenia 12 €
- 19 : tržby 10 080 €, výsledok hospodárenia 1 090 €
- 20 : tržby 8 845 €, výsledok hospodárenia -2 645 €
- 21 : tržby 8 731 €, výsledok hospodárenia -4 652 €
- 22 : tržby 8 226 €, výsledok hospodárenia -1 620 €
- 23 : tržby 8 093 €, výsledok hospodárenia -5 698 €
- 24 : tržby 7 759 €, výsledok hospodárenia -2 849 €
- 25 : tržby 33 169 €, výsledok hospodárenia 18 441 €
ELEKTROSERVIS PARTIZÁNSKE s.r.o. (IČO 36325554) mala v roku 2025 tržby 33 169 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci ELEKTROSERVIS PARTIZÁNSKE
V roku 2025 mala ELEKTROSERVIS PARTIZÁNSKE priemerne 0 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 133 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | 133 € | — |
| 2024 | — | 145 € | — |
| 2023 | — | 521 € | — |
| 2022 | — | 343 € | — |
| 2020 | — | 106 € | — |
| 2019 | — | 189 € | — |
| 2013 | — | 5 342 € | 3 721 € |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2025 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 5. 10. 2026.
Konatelia ELEKTROSERVIS PARTIZÁNSKE
Podľa Registra právnických osôb konajú za ELEKTROSERVIS PARTIZÁNSKE 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.
Spoločníci ELEKTROSERVIS PARTIZÁNSKE
V registri sú zapísaní 2 spoločníci.
- Marek Adamec50,0 %
- Milan Adamec50,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Marek Adamecod 14. 3. 2025 | 3 320 € | 50,0 % |
| Milan Adamecod 22. 7. 2009 | 3 320 € | 50,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok ELEKTROSERVIS PARTIZÁNSKE
Za rok 2025 má ELEKTROSERVIS PARTIZÁNSKE v závierke tržby 33 169 €, o 327,5 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +18 441 €. Závierky máme za 13 rokov (2013 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 33 169 €.
Výkaz ziskov a strát ELEKTROSERVIS PARTIZÁNSKE
Najvyššie tržby: rok 2025, 33 169 €. Najnižšie: rok 2024, 7 759 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 33 169 € |
| 2024 | 7 759 € |
| 2023 | 8 093 € |
| 2022 | 8 226 € |
| 2021 | 8 731 € |
| 2020 | 8 845 € |
| 2019 | 10 080 € |
| 2018 | 10 995 € |
| 2017 | 12 574 € |
| 2016 | 28 400 € |
| 2015 | 24 909 € |
| 2014 | 25 367 € |
| 2013 | 26 796 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 7 rokoch, strata v 6 rokoch z 13 rokov. Súčet za celé obdobie: 9 417 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 18 441 € |
| 2024 | −2 849 € |
| 2023 | −5 698 € |
| 2022 | −1 620 € |
| 2021 | −4 652 € |
| 2020 | −2 645 € |
| 2019 | 1 090 € |
| 2018 | 12 € |
| 2017 | −5 176 € |
| 2016 | 3 520 € |
| 2015 | 2 905 € |
| 2014 | 994 € |
| 2013 | 5 095 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- ELEKTROSERVIS PARTIZÁNSKE
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +55,6 %, medián odvetvia +2,3 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | ELEKTROSERVIS PARTIZÁNSKE | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +55,6 % | +2,3 % |
| 2024 | −36,7 % | +2,0 % |
| 2023 | −70,4 % | +1,3 % |
| 2022 | −19,7 % | +0,9 % |
| 2021 | −53,3 % | +0,8 % |
| 2020 | −29,9 % | +0,6 % |
| 2019 | +10,8 % | +0,7 % |
| 2018 | +0,1 % | +0,7 % |
| 2017 | −41,2 % | +1,3 % |
| 2016 | +12,4 % | +1,2 % |
| 2015 | +11,7 % | +1,4 % |
| 2014 | +3,9 % | — |
| 2013 | +19,0 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 2 z 12 rokov, najviac v roku 2025 (+327,5 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | +327,5 % |
| 2024 | −4,1 % |
| 2023 | −1,6 % |
| 2022 | −5,8 % |
| 2021 | −1,3 % |
| 2020 | −12,3 % |
| 2019 | −8,3 % |
| 2018 | −12,6 % |
| 2017 | −55,7 % |
| 2016 | +14,0 % |
| 2015 | −1,8 % |
| 2014 | −5,3 % |
| 2013 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha ELEKTROSERVIS PARTIZÁNSKE
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 24 791 €, vlastné imanie 22 032 € a záväzky 2 759 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 24 791 € | 22 032 € | 2 759 € |
| 2024 | 6 319 € | 3 591 € | 2 728 € |
| 2023 | 7 879 € | 687 € | 7 192 € |
| 2022 | 9 056 € | 1 385 € | 7 671 € |
| 2021 | 10 151 € | 3 006 € | 7 145 € |
| 2020 | 12 522 € | 5 401 € | 7 121 € |
| 2019 | 15 148 € | 8 045 € | 7 103 € |
| 2018 | 14 043 € | 6 955 € | 7 088 € |
| 2017 | 16 029 € | 6 944 € | 9 085 € |
| 2016 | 21 329 € | 12 122 € | 9 207 € |
| 2015 | 18 165 € | 8 601 € | 9 564 € |
| 2014 | 16 611 € | 5 696 € | 10 915 € |
| 2013 | 14 655 € | 4 701 € | 9 954 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok ELEKTROSERVIS PARTIZÁNSKE (13 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 33 169 € | 18 441 € | 24 791 € | 22 032 € | 2 759 € | 19 660 € | +55,6 % |
| 2024 | 7 759 € | −2 849 € | 6 319 € | 3 591 € | 2 728 € | −1 891 € | −36,7 % |
| 2023 | 8 093 € | −5 698 € | 7 879 € | 687 € | 7 192 € | −4 695 € | −70,4 % |
| 2022 | 8 226 € | −1 620 € | 9 056 € | 1 385 € | 7 671 € | −758 € | −19,7 % |
| 2021 | 8 731 € | −4 652 € | 10 151 € | 3 006 € | 7 145 € | −4 309 € | −53,3 % |
| 2020 | 8 845 € | −2 645 € | 12 522 € | 5 401 € | 7 121 € | −1 921 € | −29,9 % |
| 2019 | 10 080 € | 1 090 € | 15 148 € | 8 045 € | 7 103 € | 1 668 € | +10,8 % |
| 2018 | 10 995 € | 12 € | 14 043 € | 6 955 € | 7 088 € | −288 € | +0,1 % |
| 2017 | 12 574 € | −5 176 € | 16 029 € | 6 944 € | 9 085 € | −1 355 € | −41,2 % |
| 2016 | 28 400 € | 3 520 € | 21 329 € | 12 122 € | 9 207 € | 14 088 € | +12,4 % |
| 2015 | 24 909 € | 2 905 € | 18 165 € | 8 601 € | 9 564 € | 12 236 € | +11,7 % |
| 2014 | 25 367 € | 994 € | 16 611 € | 5 696 € | 10 915 € | 10 293 € | +3,9 % |
| 2013 | 26 796 € | 5 095 € | 14 655 € | 4 701 € | 9 954 € | 10 481 € | +19,0 % |
Riziko: zaplatí ELEKTROSERVIS PARTIZÁNSKE?
Peniaze od štátu: ELEKTROSERVIS PARTIZÁNSKE
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy ELEKTROSERVIS PARTIZÁNSKE
Dátum vzniku ELEKTROSERVIS PARTIZÁNSKE je 25. 9. 2002, teda pred 24 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2013. Na časovej osi je spolu 9 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/13443/R
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2020141695
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013tržby 26 796 € · majetok 14 655 €
- Nový spoločník: Milan AdamecSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Nový štatutár: Marek AdamecKonateľ
- Nový spoločník: Marek AdamecSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 13, posledné tržby 33 169 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti ELEKTROSERVIS PARTIZÁNSKE
- montáž a opravy kancelárskej a reprodukčnej techniky
- veľkoobchod v rozsahu živnosti voľnej
- maloobchod v rozsahu živnosti voľnej
- výroba, inštalácia, opravy elektrických strojov a prístrojov
- elektroinštalácie
- montáž káblových rozvodov
- oprava domácich elektrických spotrebičov
- sprostredkovanie obchodu
- projektovanie elektrických zariadení
- revízie elektrických zariadení do 1000 V a bleskozvodov
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.
ELEKTROSERVIS PARTIZÁNSKE v odvetví oprava počítačov a potrieb pre domácnosť
ELEKTROSERVIS PARTIZÁNSKE je v registri v odvetví Oprava počítačov a potrieb pre domácnosť (SK NACE 95), činnosť oprava a údržba spotrebnej elektroniky. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 61 965 € (4 091 závierok), ELEKTROSERVIS PARTIZÁNSKE má 33 169 €, čo je 54 % mediánu. V okrese Bánovce nad Bebravou je v tomto odvetví 19 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je ELEKTROSERVIS PARTIZÁNSKE 2. z 3.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 23 649 €, polovica do 61 965 €, tri štvrtiny do 214 895 €; 10 % firiem má viac než 643 085 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 7 663 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 23 649 € |
| medián | 61 965 € |
| horný kvartil | 214 895 € |
| 10 % firiem má viac než | 643 085 € |
| ELEKTROSERVIS PARTIZÁNSKE | 33 169 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- ELEKTROSERVIS PARTIZÁNSKE
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby ELEKTROSERVIS PARTIZÁNSKE s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | ELEKTROSERVIS PARTIZÁNSKE | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 33 169 € | 61 965 € |
| 2024 | 7 759 € | 59 930 € |
| 2023 | 8 093 € | 55 031 € |
| 2022 | 8 226 € | 53 572 € |
| 2021 | 8 731 € | 49 786 € |
| 2020 | 8 845 € | 47 510 € |
| 2019 | 10 080 € | 49 532 € |
| 2018 | 10 995 € | 49 264 € |
| 2017 | 12 574 € | 48 116 € |
| 2016 | 28 400 € | 50 330 € |
| 2015 | 24 909 € | 47 453 € |
| 2014 | 25 367 € | — |
| 2013 | 26 796 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| ELEKTROSERVIS PARTIZÁNSKE | 33 169 € |
|---|---|
| medián kraja | 49 260 € |
| medián Slovenska | 61 965 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- RIco elektronik s.r.o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 78 268 € (2025)
- ERPRO s. r. o.Senec · tržby 78 236 € (2025)
- DELTACOM COMPUTERS s.r.o.Žarnovica · tržby 77 413 € (2025)
- NOVIA s.r.o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 77 377 € (2023)
- SEGA Audio, s.r.o.Galanta · tržby 77 167 € (2025)
- DEVTASIA s. r. o.Bratislava - mestská časť Rača · tržby 76 575 € (2025)
- RZA Services s. r. o.Štúrovo · tržby 75 359 € (2025)
- Miroslav Lipnický, s.r.o.Železná Breznica · tržby 74 994 € (2025)
- emer bikes s. r. o.Valča · tržby 74 739 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb ELEKTROSERVIS PARTIZÁNSKE, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo ELEKTROSERVIS PARTIZÁNSKE: Bánovce nad Bebravou
ELEKTROSERVIS PARTIZÁNSKE sídli na adrese Cibislávska 1025/5, 957 01 Bánovce nad Bebravou, okres Bánovce nad Bebravou. V obci Bánovce nad Bebravou je 2 339 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 4 976. Na tej istej adrese je zapísaných 4 aktívnych subjektov.
Bánovce nad Bebravou: obyvatelia a dáta ›Okres Bánovce nad Bebravou ›Adresár firiem v okrese Bánovce nad Bebravou ›
ELEKTROSERVIS PARTIZÁNSKE: IČO, sídlo a základné údaje
ELEKTROSERVIS PARTIZÁNSKE s.r.o. (IČO 36325554) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bánovce nad Bebravou, okres Bánovce nad Bebravou. Dátum vzniku je 25. 9. 2002, na trhu je 24 rokov a štatutármi sú Marek Adamec a Milan Adamec. Za rok 2025 sú v závierke tržby 33 169 € a výsledok hospodárenia +18 441 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Oprava a údržba spotrebnej elektroniky (SK NACE 9521) |
| Základné imanie | 6 640 € |
| Vznik | 25. 9. 2002 |
| Obec | Bánovce nad Bebravou |
| Okres | Okres Bánovce nad Bebravou |
| Účtovných závierok v registri | 13 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví oprava počítačov a potrieb pre domácnosť (SK NACE 95) ELEKTROSERVIS PARTIZÁNSKE s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 33 169 €, typická firma odvetvia 61 965 € (medián z 4 091 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bánovce nad Bebravou ›Oprava počítačov a potrieb pre domácnosť: tržby a mzdy ›Oprava počítačov a potrieb pre domácnosť v Trenčianskom kraji ›Mzdy v okrese Bánovce nad Bebravou ›
Sieť prepojení firmy ELEKTROSERVIS PARTIZÁNSKE
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu ELEKTROSERVIS PARTIZÁNSKE
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu ELEKTROSERVIS PARTIZÁNSKE
- Tendre30súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1 700 €
- Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 128 tis. €
- Končiace zmluvy36zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 2 500 €
- Výhry konkurentov67firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 700 €
- Diery na trhu19odvetví chýba v meste Bánovce nad Bebravoutypický nepokrytý dopyt 524 tis. €
Najbližší tender zadarmo
Nákup výpočtovej techniky 1Mesto Prešovlehota 19. 10. 2026 · odhad 62 tis. € · ÚVOKto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Trebišov16 zmlúv za 3 roky · 202 372 € · naposledy 19. 3. 2026Mestské kultúrne stredisko3 zmluvy za 3 roky · 78 672 € · naposledy 28. 11. 2025Mesto Galanta3 zmluvy za 3 roky · · naposledy 12. 3. 2024 Všetkých 12 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Bánovce nad Bebravou
MAN Components s.r.o.Gabor spol. s r.o.MILSY a.s.MTA SLOVAKIA s.r.o.Hörmann Automotive Slovakia s.r.o.Všetky firmy v obci Bánovce nad Bebravou ›
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.