MANASERVIS, s.r.o.
Trenčín · Ostatný nešpecializovaný maloobchod
aktívna 24 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 15. 10. 2026
Tržby a zisk
MANASERVIS, s.r.o.: závierky v registri má, ale bez riadku s tržbami.
MANASERVIS, s.r.o. (IČO 36323578), sídlo Trenčín, je v registri zapísaná od 24. 4. 2002 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 15. 10. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci MANASERVIS
V roku 2025 mala MANASERVIS priemerne 0 zamestnancov.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF).
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 3. 10. 2026.
Konateľ MANASERVIS
Podľa Registra právnických osôb koná za MANASERVIS 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.
Spoločníci MANASERVIS
V registri sú zapísaní 2 spoločníci.
- Ing. Anna Budayová85,0 %
- Helena Vranková15,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Ing. Anna Budayováod 26. 2. 2010 | 5 643 € | 85,0 % |
| Helena Vrankováod 26. 2. 2010 | 996 € | 15,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok MANASERVIS
Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), riadok s tržbami v nich nie je vyplnený. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát MANASERVIS
Zisk v 0 rokoch, strata v 14 rokoch z 14 rokov. Súčet za celé obdobie: −10 735 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −2 476 € |
| 2024 | −462 € |
| 2023 | −111 € |
| 2022 | −379 € |
| 2021 | −267 € |
| 2020 | −188 € |
| 2019 | −105 € |
| 2018 | −283 € |
| 2017 | −439 € |
| 2016 | −712 € |
| 2015 | −712 € |
| 2014 | −710 € |
| 2013 | −508 € |
| 2012 | −3 383 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha MANASERVIS
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 844 €, vlastné imanie 504 € a záväzky 340 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 844 € | 504 € | 340 € |
| 2024 | 3 322 € | 2 982 € | 340 € |
| 2023 | 3 444 € | 3 444 € | — |
| 2022 | 3 556 € | 3 556 € | 26 712 € |
| 2021 | 3 885 € | −22 827 € | 26 712 € |
| 2020 | 4 152 € | −22 560 € | 26 712 € |
| 2019 | 3 341 € | −22 371 € | 25 712 € |
| 2018 | 3 373 € | −22 265 € | 25 638 € |
| 2017 | 3 436 € | −21 982 € | 25 418 € |
| 2016 | 4 145 € | −21 543 € | 25 688 € |
| 2015 | 4 722 € | −20 351 € | 25 073 € |
| 2014 | 5 299 € | −20 119 € | 25 418 € |
| 2013 | 5 529 € | −19 409 € | 24 938 € |
| 2012 | 5 972 € | −18 900 € | 24 872 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok MANASERVIS (14 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | −2 476 € | 844 € | 504 € | 340 € | — | — |
| 2024 | — | −462 € | 3 322 € | 2 982 € | 340 € | — | — |
| 2023 | — | −111 € | 3 444 € | 3 444 € | — | 0 € | — |
| 2022 | — | −379 € | 3 556 € | 3 556 € | 26 712 € | — | — |
| 2021 | — | −267 € | 3 885 € | −22 827 € | 26 712 € | 0 € | — |
| 2020 | — | −188 € | 4 152 € | −22 560 € | 26 712 € | 0 € | — |
| 2019 | — | −105 € | 3 341 € | −22 371 € | 25 712 € | — | — |
| 2018 | — | −283 € | 3 373 € | −22 265 € | 25 638 € | — | — |
| 2017 | — | −439 € | 3 436 € | −21 982 € | 25 418 € | — | — |
| 2016 | — | −712 € | 4 145 € | −21 543 € | 25 688 € | — | — |
| 2015 | — | −712 € | 4 722 € | −20 351 € | 25 073 € | 0 € | — |
| 2014 | — | −710 € | 5 299 € | −20 119 € | 25 418 € | 0 € | — |
| 2013 | — | −508 € | 5 529 € | −19 409 € | 24 938 € | −75 € | — |
| 2012 | — | −3 383 € | 5 972 € | −18 900 € | 24 872 € | — | — |
Riziko: zaplatí MANASERVIS?
Peniaze od štátu: MANASERVIS
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy MANASERVIS
Dátum vzniku MANASERVIS je 24. 4. 2002, teda pred 24 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 6 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/13223/R
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012majetok 5 972 €
- Nový spoločník: Helena VrankováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti MANASERVIS
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľných živností (maloobchod)
- kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti v rozsahu voľných živností (veľkoobchod)
- sprostredkovanie obchodu, služieb a výroby
- vedenie účtovníctva
- činnosť účtovných poradcov
- činnosť organizačných a ekonomických poradcov
- poľnohospodárstvo a lesníctvo vrátane predaja nespracovaných poľnohospodárskych a lesných výrobkov za účelom spracovania alebo ďalšieho predaja
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.
MANASERVIS v odvetví maloobchod
MANASERVIS je v registri v odvetví Maloobchod (SK NACE 47), činnosť ostatný nešpecializovaný maloobchod. V okrese Trenčín je v tomto odvetví 1 418 aktívnych subjektov.
Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Trenčín ›
Sídlo MANASERVIS: Trenčín
MANASERVIS sídli na adrese Hurbanova 6831/43, 911 61 Trenčín, okres Trenčín. V obci Trenčín je 12 280 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 19 848. Na tej istej adrese je zapísaných 3 aktívnych subjektov.
Trenčín: obyvatelia a dáta ›Okres Trenčín ›Adresár firiem v okrese Trenčín ›
MANASERVIS: IČO, sídlo a základné údaje
MANASERVIS, s.r.o. (IČO 36323578) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Trenčín, okres Trenčín. Dátum vzniku je 24. 4. 2002, na trhu je 24 rokov a štatutárom je Ing. Anna Budayová.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Ostatný nešpecializovaný maloobchod (SK NACE 4712) |
| Základné imanie | 6 639 € |
| Vznik | 24. 4. 2002 |
| Obec | Trenčín |
| Okres | Okres Trenčín |
| Vyrubená daň z príjmov | 340 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 13 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy MANASERVIS
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu MANASERVIS
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu MANASERVIS
- Tendre28súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 105 tis. €
- Granty a dotácie79výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 158 tis. €
- Končiace zmluvy218zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 9 500 €
- Výhry konkurentov140firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 5 400 €
- Diery na trhu6odvetví chýba v meste Trenčíntypický nepokrytý dopyt 855 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava2 247 zmlúv za 3 roky · 18 679 669 € · naposledy 16. 10. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.1 350 zmlúv za 3 roky · 629 430 € · naposledy 30. 9. 2026Vojenský historický ústav156 zmlúv za 3 roky · 1 884 553 € · naposledy 6. 10. 2026 Všetkých 1 878 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Najväčšie firmy v obci Trenčín
4MP International, s.r.o.MSM LAND SYSTEMS s.r.o.DEFENCE TRADE SLOVAKIA, s.r.o.LEONI Wiring Systems Slovakia, spol. s r. o.A R A V E R a. s.Všetky firmy v obci Trenčín ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 47.19) v okrese Trenčín
Grandvino, s. r. o.ELVAC SK s. r. o.HONEST, spol. s r.o.MGE plus s. r. o.Big ONE, s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.