Odbytové družstvo producentov ovocia SK FRUIT
Ostratice · Veľkoobchod s ovocím a zeleninou
2 746 €tržby 2022 ▼ 100 %+1 935 €zisk 2022aktívna 26 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 9. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 13 : tržby 4 329 896 €, výsledok hospodárenia 2 345 €
- 14 : tržby 5 834 062 €, výsledok hospodárenia 7 063 €
- 15 : tržby 4 468 240 €, výsledok hospodárenia 527 €
- 16 : tržby 4 225 316 €, výsledok hospodárenia -24 156 €
- 17 : tržby 994 878 €, výsledok hospodárenia -35 651 €
- 18 : tržby 3 235 538 €, výsledok hospodárenia 51 521 €
- 19 : tržby 2 456 890 €, výsledok hospodárenia -16 382 €
- 20 : tržby 3 068 254 €, výsledok hospodárenia 13 022 €
- 21 : tržby 1 132 339 €, výsledok hospodárenia 8 040 €
- 22 : tržby 2 746 €, výsledok hospodárenia 1 935 €
- 23 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -20 816 €
- 24 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -26 306 €
- 25 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -9 603 €
- 26 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -3 693 €
Odbytové družstvo producentov ovocia SK FRUIT (IČO 36313556), sídlo Ostratice, je v registri zapísaná od 19. 7. 2000 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 9. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2022.
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci Odbytové družstvo producentov ovocia SK FRUIT
V roku 2026 mala Odbytové družstvo producentov ovocia SK FRUIT priemerne 0 zamestnancov, osobné náklady v roku 2024 boli 4 635 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2026 | 0 | — | — |
| 2024 | — | 4 635 € | 4 572 € |
| 2023 | — | 368 € | 368 € |
| 2022 | — | 3 258 € | 2 255 € |
| 2021 | — | 41 797 € | 26 325 € |
| 2020 | — | 56 477 € | 31 223 € |
| 2019 | — | 54 125 € | 29 600 € |
| 2018 | — | 52 677 € | 29 030 € |
| 2017 | — | 42 700 € | 23 787 € |
| 2016 | — | 56 300 € | 31 171 € |
| 2015 | — | 55 541 € | 30 653 € |
| 2014 | — | 58 723 € | 33 341 € |
| 2013 | — | 54 553 € | 30 807 € |
Na čo išli osobné náklady v roku 2024
- Mzdy 99 % 4 572 €
- Odvody zamestnávateľa 1,4 % 63 €
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2026 (PDF), výkaz 2024 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2026 v RÚZ, zber 3. 10. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2024 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 11. 10. 2026.
Predstavenstvo Odbytové družstvo producentov ovocia SK FRUIT
Podľa Registra právnických osôb konajú za Odbytové družstvo producentov ovocia SK FRUIT 3 členovia predstavenstva. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026.
Spoločníci Odbytové družstvo producentov ovocia SK FRUIT
V registri sú zapísaní 3 spoločníci.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok Odbytové družstvo producentov ovocia SK FRUIT
Za rok 2022 má Odbytové družstvo producentov ovocia SK FRUIT v závierke tržby 2 746 €, o 99,8 % menej než v roku 2021, a výsledok hospodárenia +1 935 €. Závierky máme za 14 rokov (2013 až 2026), najvyššie tržby sú z roku 2014: 5 834 062 €.
Výkaz ziskov a strát Odbytové družstvo producentov ovocia SK FRUIT
Najvyššie tržby: rok 2014, 5 834 062 €. Najnižšie: rok 2022, 2 746 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2026 | — |
| 2025 | — |
| 2024 | — |
| 2023 | — |
| 2022 | 2 746 € |
| 2021 | 1 132 339 € |
| 2020 | 3 068 254 € |
| 2019 | 2 456 890 € |
| 2018 | 3 235 538 € |
| 2017 | 994 878 € |
| 2016 | 4 225 316 € |
| 2015 | 4 468 240 € |
| 2014 | 5 834 062 € |
| 2013 | 4 329 896 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 7 rokoch, strata v 7 rokoch z 14 rokov. Súčet za celé obdobie: −52 154 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2026 | −3 693 € |
| 2025 | −9 603 € |
| 2024 | −26 306 € |
| 2023 | −20 816 € |
| 2022 | 1 935 € |
| 2021 | 8 040 € |
| 2020 | 13 022 € |
| 2019 | −16 382 € |
| 2018 | 51 521 € |
| 2017 | −35 651 € |
| 2016 | −24 156 € |
| 2015 | 527 € |
| 2014 | 7 063 € |
| 2013 | 2 345 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Odbytové družstvo producentov ovocia SK FRUIT
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +70,5 %, medián odvetvia +2,1 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Odbytové družstvo producentov ovocia SK FRUIT | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2026 | — | +1,9 % |
| 2025 | — | +2,4 % |
| 2024 | — | +2,3 % |
| 2023 | — | +1,9 % |
| 2022 | +70,5 % | +2,1 % |
| 2021 | +0,7 % | +2,0 % |
| 2020 | +0,4 % | +1,6 % |
| 2019 | −0,7 % | +1,5 % |
| 2018 | +1,6 % | +1,6 % |
| 2017 | −3,6 % | +2,2 % |
| 2016 | −0,6 % | +2,0 % |
| 2015 | 0,0 % | +1,7 % |
| 2014 | +0,1 % | — |
| 2013 | +0,1 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 3 z 9 rokov, najviac v roku 2018 (+225,2 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2026 | — |
| 2025 | — |
| 2024 | — |
| 2023 | — |
| 2022 | −99,8 % |
| 2021 | −63,1 % |
| 2020 | +24,9 % |
| 2019 | −24,1 % |
| 2018 | +225,2 % |
| 2017 | −76,5 % |
| 2016 | −5,4 % |
| 2015 | −23,4 % |
| 2014 | +34,7 % |
| 2013 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Odbytové družstvo producentov ovocia SK FRUIT
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2026 mala súvaha majetok 63 714 €, vlastné imanie 62 226 € a záväzky 454 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2026 | 63 714 € | 62 226 € | 454 € |
| 2025 | 71 345 € | 65 920 € | 454 € |
| 2024 | 90 180 € | 75 524 € | 114 € |
| 2023 | 141 955 € | 101 830 € | 2 973 € |
| 2022 | 202 240 € | 122 646 € | 3 904 € |
| 2021 | 380 078 € | 120 711 € | 129 551 € |
| 2020 | 609 109 € | 112 671 € | 348 470 € |
| 2019 | 664 259 € | 99 649 € | 361 662 € |
| 2018 | 832 384 € | 116 032 € | 472 043 € |
| 2017 | 484 594 € | 64 510 € | 227 985 € |
| 2016 | 897 343 € | 100 162 € | 610 159 € |
| 2015 | 1 509 232 € | 124 317 € | 1 129 143 € |
| 2014 | 1 014 961 € | 123 791 € | 753 892 € |
| 2013 | 1 016 692 € | 116 728 € | 811 060 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Odbytové družstvo producentov ovocia SK FRUIT (14 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | — | −3 693 € | 63 714 € | 62 226 € | 454 € | −1 680 € | — |
| 2025 | — | −9 603 € | 71 345 € | 65 920 € | 454 € | −2 275 € | — |
| 2024 | — | −26 306 € | 90 180 € | 75 524 € | 114 € | −3 372 € | — |
| 2023 | — | −20 816 € | 141 955 € | 101 830 € | 2 973 € | −2 460 € | — |
| 2022 | 2 746 € | 1 935 € | 202 240 € | 122 646 € | 3 904 € | −3 913 € | +70,5 % |
| 2021 | 1 132 339 € | 8 040 € | 380 078 € | 120 711 € | 129 551 € | −14 467 € | +0,7 % |
| 2020 | 3 068 254 € | 13 022 € | 609 109 € | 112 671 € | 348 470 € | 12 813 € | +0,4 % |
| 2019 | 2 456 890 € | −16 382 € | 664 259 € | 99 649 € | 361 662 € | −20 155 € | −0,7 % |
| 2018 | 3 235 538 € | 51 521 € | 832 384 € | 116 032 € | 472 043 € | −7 421 € | +1,6 % |
| 2017 | 994 878 € | −35 651 € | 484 594 € | 64 510 € | 227 985 € | −22 991 € | −3,6 % |
| 2016 | 4 225 316 € | −24 156 € | 897 343 € | 100 162 € | 610 159 € | −44 126 € | −0,6 % |
| 2015 | 4 468 240 € | 527 € | 1 509 232 € | 124 317 € | 1 129 143 € | −26 468 € | 0,0 % |
| 2014 | 5 834 062 € | 7 063 € | 1 014 961 € | 123 791 € | 753 892 € | 858 € | +0,1 % |
| 2013 | 4 329 896 € | 2 345 € | 1 016 692 € | 116 728 € | 811 060 € | −17 934 € | +0,1 % |
Riziko: zaplatí Odbytové družstvo producentov ovocia SK FRUIT?
Peniaze od štátu: Odbytové družstvo producentov ovocia SK FRUIT
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Odbytové družstvo producentov ovocia SK FRUIT
Dátum vzniku Odbytové družstvo producentov ovocia SK FRUIT je 19. 7. 2000, teda pred 26 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2013. Na časovej osi je spolu 15 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiDružstvo · Dr/10084/R
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2020139990
- Nový štatutár: Ing. Miloš ŠeboPredstavenstvo
- Nový zápis v registri: Ing. Jozef ČaradaČlen dozorného orgánu
- Nový zápis v registri: Ing. František KadlčekČlen dozorného orgánu
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013tržby 4 329 896 € · majetok 1 016 692 €
- Nový štatutár: Ing. Peter PodhornýPredstavenstvo
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2026Závierok máme 14.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Odbytové družstvo producentov ovocia SK FRUIT
- kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ v rozsahu voľnej živnosti
- kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/ v rozsahu voľnej živnosti
- poradenstvo v odbore pestovania rastlín
- skladovanie
- úprava a spracovanie ovocia a zeleniny
- - sprostredkovateľská činnosť
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026.
Odbytové družstvo producentov ovocia SK FRUIT v odvetví veľkoobchod
Odbytové družstvo producentov ovocia SK FRUIT je v registri v odvetví Veľkoobchod (SK NACE 46), činnosť veľkoobchod s ovocím a zeleninou. Medián tržieb odvetvia za rok 2022 je 133 387 € (15 604 závierok), Odbytové družstvo producentov ovocia SK FRUIT má 2 746 €, čo je 2 % mediánu. V okrese Partizánske je v tomto odvetví 275 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Odbytové družstvo producentov ovocia SK FRUIT 90. z 92.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 27 511 €, polovica do 133 387 €, tri štvrtiny do 762 764 €; 10 % firiem má viac než 3 801 456 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 5 328 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 27 511 € |
| medián | 133 387 € |
| horný kvartil | 762 764 € |
| 10 % firiem má viac než | 3 801 456 € |
| Odbytové družstvo producentov ovocia SK FRUIT | 2 746 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Odbytové družstvo producentov ovocia SK FRUIT
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Odbytové družstvo producentov ovocia SK FRUIT s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Odbytové družstvo producentov ovocia SK FRUIT | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2026 | — | 453 874 € |
| 2025 | — | 139 070 € |
| 2024 | — | 139 431 € |
| 2023 | — | 134 713 € |
| 2022 | 2 746 € | 133 387 € |
| 2021 | 1 132 339 € | 117 770 € |
| 2020 | 3 068 254 € | 112 044 € |
| 2019 | 2 456 890 € | 120 438 € |
| 2018 | 3 235 538 € | 118 275 € |
| 2017 | 994 878 € | 106 248 € |
| 2016 | 4 225 316 € | 97 883 € |
| 2015 | 4 468 240 € | 98 123 € |
| 2014 | 5 834 062 € | — |
| 2013 | 4 329 896 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2022.
Čísla v tabuľke
| Odbytové družstvo producentov ovocia SK FRUIT | 2 746 € |
|---|---|
| medián okresu Partizánske | 122 039 € |
| medián kraja | 161 332 € |
| medián Slovenska | 133 387 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- KENET, s.r.o.Kostoľany nad Hornádom · tržby 6 338 € (2025)
- Varuna s. r. o.Slovenský Grob · tržby 6 338 € (2025)
- Pietro Art s. r. o.Abrahámovce · tržby 6 336 € (2025)
- AMIKO, s.r.o.Košice - mestská časť Košická Nová Ves · tržby 6 331 € (2025)
- Hrabovský/Lazár, s.r.o.Žilina · tržby 6 326 € (2025)
- ENERGOPROGRES s. r. o.Bratislava - mestská časť Dúbravka · tržby 6 321 € (2023)
- LASTERS s. r. o.Slovenský Grob · tržby 6 320 € (2024)
- Zlato & Striebro s.r.o.Lužianky · tržby 6 297 € (2024)
- KRISKOR s.r.o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 6 289 € (2024)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Odbytové družstvo producentov ovocia SK FRUIT, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Partizánske ›
Sídlo Odbytové družstvo producentov ovocia SK FRUIT: Ostratice
Odbytové družstvo producentov ovocia SK FRUIT sídli na adrese 144, 956 34 Ostratice, okres Partizánske. V obci Ostratice je 84 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 6 051. Na tej istej adrese je zapísaných 3 aktívnych subjektov.
Ostratice: obyvatelia a dáta ›Okres Partizánske ›Adresár firiem v okrese Partizánske ›
Odbytové družstvo producentov ovocia SK FRUIT: IČO, sídlo a základné údaje
Odbytové družstvo producentov ovocia SK FRUIT (IČO 36313556) je družstvo so sídlom v obci Ostratice, okres Partizánske. Dátum vzniku je 19. 7. 2000, na trhu je 26 rokov a štatutármi sú Ing. Emil Schultz, Ing. Miloš Šebo a 1 ďalší. Za rok 2022 sú v závierke tržby 2 746 € a výsledok hospodárenia +1 935 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Družstvo |
|---|---|
| Odvetvie | Veľkoobchod s ovocím a zeleninou (SK NACE 4631) |
| Základné imanie | 14 400 € |
| Vznik | 19. 7. 2000 |
| Obec | Ostratice |
| Okres | Okres Partizánske |
| Účtovných závierok v registri | 15 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví veľkoobchod (SK NACE 46) Odbytové družstvo producentov ovocia SK FRUIT má nižšie tržby než typická firma: za rok 2022 mala 2 746 €, typická firma odvetvia 133 387 € (medián z 15 604 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Partizánske ›Veľkoobchod: tržby a mzdy ›Veľkoobchod v Trenčianskom kraji ›Mzdy v okrese Partizánske ›
Sieť prepojení firmy Odbytové družstvo producentov ovocia SK FRUIT
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Odbytové družstvo producentov ovocia SK FRUIT
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Odbytové družstvo producentov ovocia SK FRUIT
- Tendre6súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 101 tis. €
- Granty a dotácie81výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 201 tis. €
- Končiace zmluvy97zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 20 tis. €
- Výhry konkurentov49firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 33 tis. €
- Diery na trhu1odvetvie chýba v obci Ostraticetypický nepokrytý dopyt 42 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ministerstvo obrany SR41 zmlúv za 3 roky · 960 098 € · naposledy 15. 7. 2026Pôdohospodárska platobná agentúra35 zmlúv za 3 roky · 4 068 827 € · naposledy 24. 11. 2025Mesto Košice17 zmlúv za 3 roky · 159 280 € · naposledy 31. 1. 2025 Všetkých 1 001 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Odbytové družstvo mlieka Levice, družstvoAGROTOP Topoľníky, a.s.OVD - Ovocinárske družstvoFRUCTOP, s.r.o.Žitava fruct s.r.o.
Najväčšie firmy v obci Ostratice
AGRO - FERMAT s.r.o.BIOPLANT, s.r.o.EXMART s. r. o.BFL s.r.o.BENMAX s. r. o.Všetky firmy v obci Ostratice ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 46.31) v okrese Partizánske
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.