VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

RomixCB-work, spol. s r. o.

Banská Bystrica · Oprava a údržba civilných lietadiel a kozmických lodí

500 €tržby 2020 ▼ 93 %−4 965 €strata 2020

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 14. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 1. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

500 €tržby 2020 ▼ 93 %
−4 965 €strata 2020
  1. 12 : tržby 14 840 €, výsledok hospodárenia 80 €
  2. 13 : tržby 14 922 €, výsledok hospodárenia -261 €
  3. 14 : tržby 14 325 €, výsledok hospodárenia 544 €
  4. 15 : tržby 15 182 €, výsledok hospodárenia -195 €
  5. 16 : tržby 16 381 €, výsledok hospodárenia 92 €
  6. 17 : tržby 20 752 €, výsledok hospodárenia 4 639 €
  7. 18 : tržby 21 600 €, výsledok hospodárenia 2 061 €
  8. 19 : tržby 7 220 €, výsledok hospodárenia 738 €
  9. 20 : tržby 500 €, výsledok hospodárenia -4 965 €
  10. 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -2 212 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

RomixCB-work, spol. s r. o. (IČO 36309389), sídlo Banská Bystrica, je v registri zapísaná od 30. 8. 1999 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 1. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2020.

Prejsť na časť profilu 11

Zamestnanci RomixCB-work

V roku 2021 mala RomixCB-work priemerne 0 zamestnancov, osobné náklady v roku 2019 boli -3 €.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2021 v RÚZ, zber 3. 10. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2019 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 29. 9. 2026.

Konateľ RomixCB-work

Podľa Registra právnických osôb koná za RomixCB-work 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 1. 10. 2026.

Spoločník RomixCB-work

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch RomixCB-work
Podiely spoločníkov na vkladoch RomixCB-work Ján Bodnár 100,0 %. Spolu 6 639 €. Ján Bodnár: 6 639 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Ján Bodnár100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Ján Bodnárod 27. 9. 2022 6 639 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok RomixCB-work

Za rok 2020 má RomixCB-work v závierke tržby 500 €, o 93,1 % menej než v roku 2019, a výsledok hospodárenia −4 965 €. Závierky máme za 10 rokov (2012 až 2021), najvyššie tržby sú z roku 2018: 21 600 €.

Tržby 2020500 €▼ −93,1 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2020−4 965 €strata
Majetok (aktíva) 20219 677 €
Vlastné imanie 20219 484 €
Záväzky 2021193 €2,0 % majetku
Pridaná hodnota 2021−2 481 €
Zisková marža 2020−993,0 %medián odvetvia +2,9 %
Súčet výsledkov za 10 rokov521 €2012 až 2021

Výkaz ziskov a strát RomixCB-work

Súvaha RomixCB-work

Všetky čísla zo závierok RomixCB-work (10 rokov)
Čísla zo závierok RomixCB-work po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2021—−2 212 €9 677 €9 484 €193 €−2 481 €—
2020500 €−4 965 €11 982 €11 696 €286 €−4 544 €−993,0 %
20197 220 €738 €17 487 €16 661 €826 €640 €+10,2 %
201821 600 €2 061 €18 893 €15 923 €2 970 €14 590 €+9,5 %
201720 752 €4 639 €16 950 €13 862 €3 088 €15 130 €+22,4 %
201616 381 €92 €12 646 €9 223 €3 423 €10 386 €+0,6 %
201515 182 €−195 €13 735 €9 131 €4 592 €9 999 €−1,3 %
201414 325 €544 €16 556 €9 327 €7 229 €8 651 €+3,8 %
201314 922 €−261 €18 411 €8 782 €9 547 €9 098 €−1,7 %
201214 840 €80 €21 922 €9 043 €12 849 €8 203 €+0,5 %

Riziko: zaplatí RomixCB-work?

Peniaze od štátu: RomixCB-work

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy RomixCB-work

Dátum vzniku RomixCB-work je 30. 8. 1999, teda pred 27 rokmi. Skoršie obchodné meno: MERLIN spol. s r.o.. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 8 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/44891/S
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 14 840 € · majetok 21 922 €
  3. Nový štatutár: Ján BodnárKonateľ
  4. Zmena obchodného menaPredtým MERLIN spol. s r.o., odvtedy RomixCB-work, spol. s r. o.
  5. Nový spoločník: Ján BodnárSpoločník v.o.s. / s.r.o.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

RomixCB-work v odvetví oprava a inštalácia strojov

RomixCB-work je v registri v odvetví Oprava a inštalácia strojov (SK NACE 33), činnosť oprava a údržba civilných lietadiel a kozmických lodí. Medián tržieb odvetvia za rok 2020 je 118 434 € (1 100 závierok), RomixCB-work má 500 €, čo je 0 % mediánu. V okrese Banská Bystrica je v tomto odvetví 127 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je RomixCB-work 41. z 40.

V odvetví v okrese Banská Bystrica127aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou1 100Slovensko, rok 2020
Medián tržieb odvetvia118 tis. €rok 2020
Medián ziskovej marže+2,9 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb RomixCB-work, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Priemyselná výroba v okrese Banská Bystrica ›

Sídlo RomixCB-work: Banská Bystrica

RomixCB-work sídli na adrese Skuteckého 30, 974 01 Banská Bystrica, okres Banská Bystrica. V obci Banská Bystrica je 19 493 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 24 830. Na tej istej adrese je zapísaných 50 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Banská Bystrica19 493aktívnych
Subjektov v okrese Banská Bystrica24 830aktívnych
V tom istom odvetví127okres Banská Bystrica
Na tej istej adrese50aktívnych subjektov

Banská Bystrica: obyvatelia a dáta ›Okres Banská Bystrica ›Adresár firiem v okrese Banská Bystrica ›

RomixCB-work: IČO, sídlo a základné údaje

RomixCB-work, spol. s r. o. (IČO 36309389) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Banská Bystrica, okres Banská Bystrica. Dátum vzniku je 30. 8. 1999, na trhu je 27 rokov a štatutárom je Ján Bodnár. Za rok 2020 sú v závierke tržby 500 € a výsledok hospodárenia −4 965 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 1. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieOprava a údržba civilných lietadiel a kozmických lodí (SK NACE 3316)
Základné imanie6 639 €
Vznik30. 8. 1999
Skoršie názvyMERLIN spol. s r.o.
ObecBanská Bystrica
OkresOkres Banská Bystrica
Účtovných závierok v registri10

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví oprava a inštalácia strojov (SK NACE 33) RomixCB-work, spol. s r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2020 mala 500 €, typická firma odvetvia 118 434 € (medián z 1 100 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Banská Bystrica ›Oprava a inštalácia strojov: tržby a mzdy ›Oprava a inštalácia strojov v Banskobystrickom kraji ›Mzdy v okrese Banská Bystrica ›

Sieť prepojení firmy RomixCB-work

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu RomixCB-work

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu RomixCB-work

  • Tendre17súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 88 tis. €
  • Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 357 tis. €
  • Končiace zmluvy73zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 30 tis. €
  • Výhry konkurentov84firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 2 400 €
  • Diery na trhu6odvetví chýba v meste Banská Bystricatypický nepokrytý dopyt 20,0 mil. €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

AliceTP, spol. s r.o.V A S Gastronomy s.r.o.

Najväčšie firmy v obci Banská Bystrica

Slovenská pošta, a.s.LPP Slovakia, s.r.o.Zeppelin SK s.r.o.TEMPRA, s.r.o.Stredoslovenská vodárenská prevádzková…Všetky firmy v obci Banská Bystrica ›

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk