Denak plus, s.r.o.
Nové Mesto nad Váhom · Inštalácia kanalizačných, výhrevných a klimatizačných zariadení
579 784 €tržby 2023 ▲ 70 %+13 167 €zisk 2023Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 6. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 35 015 €, výsledok hospodárenia -20 029 €
- 13 : tržby 89 773 €, výsledok hospodárenia 44 834 €
- 14 : tržby 358 729 €, výsledok hospodárenia 53 625 €
- 15 : tržby 107 153 €, výsledok hospodárenia -37 464 €
- 16 : tržby 1 452 027 €, výsledok hospodárenia 717 €
- 17 : tržby 526 163 €, výsledok hospodárenia 34 610 €
- 18 : tržby 1 053 572 €, výsledok hospodárenia 114 892 €
- 19 : tržby 901 317 €, výsledok hospodárenia 18 645 €
- 20 : tržby 736 519 €, výsledok hospodárenia -1 138 €
- 21 : tržby 738 783 €, výsledok hospodárenia 724 €
- 22 : tržby 341 401 €, výsledok hospodárenia -165 254 €
- 23 : tržby 579 784 €, výsledok hospodárenia 13 167 €
- 24 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -15 520 €
- 25 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -340 €
Denak plus, s.r.o. (IČO 36307955), sídlo Nové Mesto nad Váhom, je v registri zapísaná od 23. 4. 1999 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 6. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2023.
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci Denak plus
osobné náklady v roku 2024 boli 5 599 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2024 | — | 5 599 € | — |
| 2023 | — | 38 563 € | 25 330 € |
| 2022 | — | 205 769 € | 150 202 € |
| 2021 | — | 159 827 € | 114 979 € |
| 2020 | — | 225 996 € | 163 234 € |
| 2019 | — | 231 478 € | 168 491 € |
| 2018 | — | 161 505 € | 116 915 € |
| 2017 | — | 66 646 € | 48 191 € |
| 2016 | — | 55 744 € | 40 231 € |
| 2015 | — | 38 329 € | 27 461 € |
| 2014 | — | 104 905 € | 76 824 € |
| 2013 | — | 31 213 € | 22 983 € |
| 2012 | — | 23 131 € | 17 169 € |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2024 v RÚZ.
Náklady: výkaz ziskov a strát 2024 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 11. 10. 2026.
Konateľ Denak plus
Podľa Registra právnických osôb koná za Denak plus 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 10. 2026.
Spoločník Denak plus
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- CDI - FRIMCOM - JANISTAV s. r. o.100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| CDI - FRIMCOM - JANISTAV s. r. o.od 29. 3. 2022 | 16 598 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok Denak plus
Za rok 2023 má Denak plus v závierke tržby 579 784 €, o 69,8 % viac než v roku 2022, a výsledok hospodárenia +13 167 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2016: 1 452 027 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát Denak plus
Najvyššie tržby: rok 2016, 1 452 027 €. Najnižšie: rok 2012, 35 015 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | — |
| 2024 | — |
| 2023 | 579 784 € |
| 2022 | 341 401 € |
| 2021 | 738 783 € |
| 2020 | 736 519 € |
| 2019 | 901 317 € |
| 2018 | 1 053 572 € |
| 2017 | 526 163 € |
| 2016 | 1 452 027 € |
| 2015 | 107 153 € |
| 2014 | 358 729 € |
| 2013 | 89 773 € |
| 2012 | 35 015 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 8 rokoch, strata v 6 rokoch z 14 rokov. Súčet za celé obdobie: 41 469 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −340 € |
| 2024 | −15 520 € |
| 2023 | 13 167 € |
| 2022 | −165 254 € |
| 2021 | 724 € |
| 2020 | −1 138 € |
| 2019 | 18 645 € |
| 2018 | 114 892 € |
| 2017 | 34 610 € |
| 2016 | 717 € |
| 2015 | −37 464 € |
| 2014 | 53 625 € |
| 2013 | 44 834 € |
| 2012 | −20 029 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Denak plus
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +2,3 %, medián odvetvia +2,0 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Denak plus | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | — | +4,2 % |
| 2024 | — | +3,0 % |
| 2023 | +2,3 % | +2,0 % |
| 2022 | −48,4 % | +1,7 % |
| 2021 | +0,1 % | +1,6 % |
| 2020 | −0,2 % | +1,6 % |
| 2019 | +2,1 % | +1,9 % |
| 2018 | +10,9 % | +2,3 % |
| 2017 | +6,6 % | +3,3 % |
| 2016 | 0,0 % | +3,3 % |
| 2015 | −35,0 % | +2,7 % |
| 2014 | +14,9 % | — |
| 2013 | +49,9 % | — |
| 2012 | −57,2 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 5 z 10 rokov, najviac v roku 2014 (+299,6 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | — |
| 2024 | — |
| 2023 | +69,8 % |
| 2022 | −53,8 % |
| 2021 | +0,3 % |
| 2020 | −18,3 % |
| 2019 | −14,5 % |
| 2018 | +100,2 % |
| 2017 | −63,8 % |
| 2016 | +1 255,1 % |
| 2015 | −70,1 % |
| 2014 | +299,6 % |
| 2013 | +156,4 % |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Denak plus
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 179 617 €, vlastné imanie −37 511 € a záväzky 217 128 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 179 617 € | −37 511 € | 217 128 € |
| 2024 | 179 617 € | −37 171 € | 216 788 € |
| 2023 | 231 243 € | 29 465 € | 201 778 € |
| 2022 | 212 135 € | 16 299 € | 195 836 € |
| 2021 | 380 147 € | 181 553 € | 198 594 € |
| 2020 | 277 957 € | 180 829 € | 97 128 € |
| 2019 | 338 332 € | 181 967 € | 156 365 € |
| 2018 | 360 505 € | 163 322 € | 196 279 € |
| 2017 | 224 906 € | 48 431 € | 176 475 € |
| 2016 | 386 755 € | 14 720 € | 372 035 € |
| 2015 | 238 299 € | 14 003 € | 224 296 € |
| 2014 | 167 917 € | 51 467 € | 116 450 € |
| 2013 | 43 442 € | −2 158 € | 45 600 € |
| 2012 | — | — | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Denak plus (14 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | −340 € | 179 617 € | −37 511 € | 217 128 € | — | — |
| 2024 | — | −15 520 € | 179 617 € | −37 171 € | 216 788 € | — | — |
| 2023 | 579 784 € | 13 167 € | 231 243 € | 29 465 € | 201 778 € | 157 636 € | +2,3 % |
| 2022 | 341 401 € | −165 254 € | 212 135 € | 16 299 € | 195 836 € | 43 059 € | −48,4 % |
| 2021 | 738 783 € | 724 € | 380 147 € | 181 553 € | 198 594 € | 131 537 € | +0,1 % |
| 2020 | 736 519 € | −1 138 € | 277 957 € | 180 829 € | 97 128 € | 161 351 € | −0,2 % |
| 2019 | 901 317 € | 18 645 € | 338 332 € | 181 967 € | 156 365 € | 272 384 € | +2,1 % |
| 2018 | 1 053 572 € | 114 892 € | 360 505 € | 163 322 € | 196 279 € | 302 600 € | +10,9 % |
| 2017 | 526 163 € | 34 610 € | 224 906 € | 48 431 € | 176 475 € | 117 793 € | +6,6 % |
| 2016 | 1 452 027 € | 717 € | 386 755 € | 14 720 € | 372 035 € | 49 057 € | 0,0 % |
| 2015 | 107 153 € | −37 464 € | 238 299 € | 14 003 € | 224 296 € | 21 243 € | −35,0 % |
| 2014 | 358 729 € | 53 625 € | 167 917 € | 51 467 € | 116 450 € | 174 701 € | +14,9 % |
| 2013 | 89 773 € | 44 834 € | 43 442 € | −2 158 € | 45 600 € | 81 070 € | +49,9 % |
| 2012 | 35 015 € | −20 029 € | — | — | — | −2 152 € | −57,2 % |
Riziko: zaplatí Denak plus?
Denak plus a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 5 zmlúv s dodávateľom Denak plus v objeme 97 934 € z rokov 2018 až 2020. Najväčší objem je s odberateľom Slovenská technická univerzita v Bratislave: 50 923 € v 2 zmluvách.
Rok s najväčším objemom: 2018, 50 923 € v 2 zmluvách.
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmlúv | Objem |
|---|---|---|
| 2020 | 1 | 480 € |
| 2019 | 2 | 46 531 € |
| 2018 | 2 | 50 923 € |
Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk); nezmyselné sumy vynechané, výpočet Štatistiky.sk.
História firmy Denak plus
Dátum vzniku Denak plus je 23. 4. 1999, teda pred 27 rokmi. Skoršie obchodné meno: SMART SERVIS, s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 12 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/11486/R
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 35 015 €
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Slovenská technická univerzita v Bratislave, hodnota zmluvy 27 108 €. Firma vznikla 23. 4. 1999.
- Nový spoločník: CDI - FRIMCOM - JANISTAV s. r. o.Spoločník v.o.s. / s.r.o.
- Nový štatutár: Marcel FrimmelKonateľ
- Zmena obchodného menaPredtým SMART SERVIS, s.r.o., odvtedy Denak plus, s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Denak plus
- sprostredkovanie obchodu a služieb
- kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti v rozsahu voľných ohlasovacích živností
- kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľných ohlasovacích živností
- verejné stravovanie
- prenájom nehnuteľností spojený s inými než základnými službami
- ukutočňovanie stavieb a ich zmien
- podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 10. 2026.
Denak plus v odvetví špecializované stavebné práce
Denak plus je v registri v odvetví Špecializované stavebné práce (SK NACE 43), činnosť inštalácia kanalizačných, výhrevných a klimatizačných zariadení. Medián tržieb odvetvia za rok 2023 je 84 804 € (12 841 závierok), Denak plus má 579 784 €, čo je 6,8-násobok mediánu. V okrese Nové Mesto nad Váhom je v tomto odvetví 1 352 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Denak plus 21. z 133.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 26 360 €, polovica do 84 804 €, tri štvrtiny do 305 296 €; 10 % firiem má viac než 933 518 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 7 283 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 26 360 € |
| medián | 84 804 € |
| horný kvartil | 305 296 € |
| 10 % firiem má viac než | 933 518 € |
| Denak plus | 579 784 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Denak plus
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Denak plus s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Denak plus | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | — | 71 962 € |
| 2024 | — | 79 060 € |
| 2023 | 579 784 € | 84 804 € |
| 2022 | 341 401 € | 86 381 € |
| 2021 | 738 783 € | 76 841 € |
| 2020 | 736 519 € | 75 514 € |
| 2019 | 901 317 € | 86 111 € |
| 2018 | 1 053 572 € | 83 125 € |
| 2017 | 526 163 € | 79 649 € |
| 2016 | 1 452 027 € | 74 208 € |
| 2015 | 107 153 € | 71 979 € |
| 2014 | 358 729 € | — |
| 2013 | 89 773 € | — |
| 2012 | 35 015 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2023.
Čísla v tabuľke
| Denak plus | 579 784 € |
|---|---|
| medián okresu Nové Mesto nad Váhom | 64 881 € |
| medián kraja | 87 714 € |
| medián Slovenska | 84 804 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- INŠTALATHERM s.r.o.Bardejov · tržby 1 283 840 € (2025)
- CONROOF, s. r. o.Stropkov · tržby 1 280 639 € (2025)
- B.S Group s.r.o.Nitra · tržby 1 278 809 € (2025)
- ELEKTRO FILKÁSZ, s. r.o.Kostolná pri Dunaji · tržby 1 275 905 € (2025)
- VhS - stav s. r. o.Malacky · tržby 1 273 770 € (2025)
- SYSTEM ALARM, s. r. o.Prešov · tržby 1 272 180 € (2025)
- ARBE, s.r.o.Bratislava - mestská časť Rača · tržby 1 272 095 € (2025)
- Ready 4 s.r.o.Raková · tržby 1 268 234 € (2025)
- ELMIJA s. r. o.Michalovce · tržby 1 267 085 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Denak plus, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Denak plus: Nové Mesto nad Váhom
Denak plus sídli na adrese Pri vode 6491/1, 915 01 Nové Mesto nad Váhom, okres Nové Mesto nad Váhom. V obci Nové Mesto nad Váhom je 3 814 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 10 790. Na tej istej adrese je zapísaných 6 aktívnych subjektov.
Nové Mesto nad Váhom: obyvatelia a dáta ›Okres Nové Mesto nad Váhom ›Adresár firiem v okrese Nové Mesto nad Váhom ›
Denak plus: IČO, sídlo a základné údaje
Denak plus, s.r.o. (IČO 36307955) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Nové Mesto nad Váhom, okres Nové Mesto nad Váhom. Dátum vzniku je 23. 4. 1999, na trhu je 27 rokov a štatutárom je Marcel Frimmel. Za rok 2023 sú v závierke tržby 579 784 € a výsledok hospodárenia +13 167 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Inštalácia kanalizačných, výhrevných a klimatizačných zariadení (SK NACE 4322) |
| Základné imanie | 16 598 € |
| Vznik | 23. 4. 1999 |
| Skoršie názvy | SMART SERVIS, s.r.o. |
| Obec | Nové Mesto nad Váhom |
| Okres | Okres Nové Mesto nad Váhom |
| Vyrubená daň z príjmov | 340 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 15 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví špecializované stavebné práce (SK NACE 43) Denak plus, s.r.o. patrí tržbami do štvrtiny najväčších firiem: za rok 2023 mala 579 784 €, typická firma odvetvia 84 804 €, čo je 6,8-násobok mediánu (medián z 12 841 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Nové Mesto nad Váhom ›Špecializované stavebné práce: tržby a mzdy ›Špecializované stavebné práce v Trenčianskom kraji ›Mzdy v okrese Nové Mesto nad Váhom ›
Sieť prepojení firmy Denak plus
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Denak plus
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Denak plus
- Tendre102súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,5 mil. €
- Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 184 tis. €
- Končiace zmluvy39zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 108 tis. €
- Výhry konkurentov379firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 658 tis. €
- Diery na trhu9odvetví chýba v meste Nové Mesto nad Váhomtypický nepokrytý dopyt 387 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.196 zmlúv za 3 roky · 261 031 € · naposledy 29. 9. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny191 zmlúv za 3 roky · 1 730 630 € · naposledy 1. 10. 2026Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.67 zmlúv za 3 roky · 4 694 660 € · naposledy 23. 9. 2026 Všetkých 893 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
BBC Real Estate s. r. o.CDI - FRIMCOM - JANISTAV s. r. o.GARTUS, s.r.o.JANISTAV s.r.o.
Najväčšie firmy v obci Nové Mesto nad Váhom
Vertiv Slovakia, a. s.ZF Active Safety Slovakia s.r.o.MAGNA SLOVTECA, s.r.o.Bidfood Slovakia s. r. o.Silgan Metal Packaging Nove Mesto a. s.Všetky firmy v obci Nové Mesto nad Váhom ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 43.99) v okrese Nové Mesto nad Váhom
Taty s.r.o.WIREX s.r.o.REALSTAV Čachtice s.r.o.Greškostav - EU, s.r.o.JOPA stav s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.