SOS-MEDITRANS SLOVAKIA, s.r.o.
Trenčín · Preprava pacientov sanitnými vozidlami
aktívna 28 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 18. 10. 2026
Tržby a zisk
SOS-MEDITRANS SLOVAKIA, s.r.o.: závierky v registri má, ale bez riadku s tržbami.
SOS-MEDITRANS SLOVAKIA, s.r.o. (IČO 36305111), sídlo Trenčín, je v registri zapísaná od 22. 7. 1998 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 18. 10. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Konateľ SOS-MEDITRANS SLOVAKIA
Podľa Registra právnických osôb koná za SOS-MEDITRANS SLOVAKIA 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026.
Spoločníci SOS-MEDITRANS SLOVAKIA
V registri sú zapísaní 2 spoločníci.
- AMBULANCE MEDITRANS s.r.o.51,0 %
- Kamil Kučerka49,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| AMBULANCE MEDITRANS s.r.o.od 26. 5. 2026 | 3 417 € | 51,0 % |
| Kamil Kučerkaod 26. 5. 2026 | 3 283 € | 49,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok SOS-MEDITRANS SLOVAKIA
Závierky máme za 13 rokov (2013 až 2025), riadok s tržbami v nich nie je vyplnený.
Výkaz ziskov a strát SOS-MEDITRANS SLOVAKIA
Zisk v 0 rokoch, strata v 7 rokoch z 13 rokov. Súčet za celé obdobie: −3 160 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −340 € |
| 2024 | −340 € |
| 2023 | 0 € |
| 2022 | 0 € |
| 2021 | 0 € |
| 2020 | 0 € |
| 2019 | 0 € |
| 2018 | 0 € |
| 2017 | −480 € |
| 2016 | −480 € |
| 2015 | −480 € |
| 2014 | −480 € |
| 2013 | −560 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha SOS-MEDITRANS SLOVAKIA
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 5 797 €, vlastné imanie 3 811 € a záväzky 1 986 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 5 797 € | 3 811 € | 1 986 € |
| 2024 | 6 137 € | 4 151 € | 1 986 € |
| 2023 | 6 137 € | 4 491 € | 1 646 € |
| 2022 | 6 137 € | 4 491 € | 1 646 € |
| 2021 | 6 137 € | 4 491 € | 1 646 € |
| 2020 | 6 137 € | 4 491 € | 1 646 € |
| 2019 | 6 137 € | 4 491 € | 1 646 € |
| 2018 | 6 137 € | 4 491 € | 1 646 € |
| 2017 | 6 137 € | 4 491 € | 1 646 € |
| 2016 | 6 137 € | 4 971 € | 1 166 € |
| 2015 | 6 429 € | 5 451 € | 978 € |
| 2014 | 6 429 € | 5 931 € | 498 € |
| 2013 | 6 429 € | 6 411 € | 18 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok SOS-MEDITRANS SLOVAKIA (13 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | −340 € | 5 797 € | 3 811 € | 1 986 € | — | — |
| 2024 | — | −340 € | 6 137 € | 4 151 € | 1 986 € | — | — |
| 2023 | — | 0 € | 6 137 € | 4 491 € | 1 646 € | — | — |
| 2022 | — | 0 € | 6 137 € | 4 491 € | 1 646 € | — | — |
| 2021 | — | 0 € | 6 137 € | 4 491 € | 1 646 € | — | — |
| 2020 | — | 0 € | 6 137 € | 4 491 € | 1 646 € | — | — |
| 2019 | — | 0 € | 6 137 € | 4 491 € | 1 646 € | — | — |
| 2018 | — | 0 € | 6 137 € | 4 491 € | 1 646 € | — | — |
| 2017 | — | −480 € | 6 137 € | 4 491 € | 1 646 € | — | — |
| 2016 | — | −480 € | 6 137 € | 4 971 € | 1 166 € | — | — |
| 2015 | — | −480 € | 6 429 € | 5 451 € | 978 € | — | — |
| 2014 | — | −480 € | 6 429 € | 5 931 € | 498 € | — | — |
| 2013 | — | −560 € | 6 429 € | 6 411 € | 18 € | — | — |
Riziko: zaplatí SOS-MEDITRANS SLOVAKIA?
Peniaze od štátu: SOS-MEDITRANS SLOVAKIA
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy SOS-MEDITRANS SLOVAKIA
Dátum vzniku SOS-MEDITRANS SLOVAKIA je 22. 7. 1998, teda pred 28 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2013. Na časovej osi je spolu 7 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/11190/R
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013majetok 6 429 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 13.
- Nový spoločník: AMBULANCE MEDITRANS s.r.o.Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti SOS-MEDITRANS SLOVAKIA
- - dopravná zdravotná služba
- - sprostredkovanie obchodu a služieb
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026.
SOS-MEDITRANS SLOVAKIA v odvetví zdravotníctvo
SOS-MEDITRANS SLOVAKIA je v registri v odvetví Zdravotníctvo (SK NACE 86), činnosť preprava pacientov sanitnými vozidlami. V okrese Trenčín je v tomto odvetví 243 aktívnych subjektov.
Sídlo SOS-MEDITRANS SLOVAKIA: Trenčín
SOS-MEDITRANS SLOVAKIA sídli na adrese Legionárska 28, 911 71 Trenčín, okres Trenčín. V obci Trenčín je 12 280 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 19 848. Na tej istej adrese je zapísaných 9 aktívnych subjektov.
Trenčín: obyvatelia a dáta ›Okres Trenčín ›Adresár firiem v okrese Trenčín ›
SOS-MEDITRANS SLOVAKIA: IČO, sídlo a základné údaje
SOS-MEDITRANS SLOVAKIA, s.r.o. (IČO 36305111) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Trenčín, okres Trenčín. Dátum vzniku je 22. 7. 1998, na trhu je 28 rokov a štatutárom je Kamil Kučerka.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Preprava pacientov sanitnými vozidlami (SK NACE 8692) |
| Základné imanie | 6 700 € |
| Vznik | 22. 7. 1998 |
| Obec | Trenčín |
| Okres | Okres Trenčín |
| Účtovných závierok v registri | 13 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy SOS-MEDITRANS SLOVAKIA
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu SOS-MEDITRANS SLOVAKIA
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu SOS-MEDITRANS SLOVAKIA
- Tendre39súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 375 tis. €
- Granty a dotácie79výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 385 tis. €
- Končiace zmluvy62zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 8 000 €
- Výhry konkurentov179firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 15 tis. €
- Diery na trhu6odvetví chýba v meste Trenčíntypický nepokrytý dopyt 855 tis. €
Najbližší tender zadarmo
BUROSUMABDetská fakultná nemocnica Košicelehota 23. 10. 2026 · odhad 618 tis. € · ÚVOKto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.1 651 zmlúv za 3 roky · 167 963 € · naposledy 15. 10. 2026Slovenská televízia a rozhlas149 zmlúv za 3 roky · 68 950 € · naposledy 7. 10. 2026Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Zvolen125 zmlúv za 3 roky · 1 424 081 € · naposledy 9. 9. 2026 Všetkých 619 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Najväčšie firmy v obci Trenčín
4MP International, s.r.o.MSM LAND SYSTEMS s.r.o.DEFENCE TRADE SLOVAKIA, s.r.o.LEONI Wiring Systems Slovakia, spol. s r. o.A R A V E R a. s.Všetky firmy v obci Trenčín ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 86.90) v okrese Trenčín
Kúpele Trenčianske Teplice, a.s.RZP, a.s.Iskierka nádeje SD, n.o.RAGA partners s. r. o.ŠEBÁŇ - MEDICAL, s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.