Prvá Bánovská Informačná spol. s r.o.
Piešťany
30 899 €tržby 2020 ▼ 83 %−12 529 €strata 2020zaniknutá 14. 1. 2022
Fakturačné údaje
Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 14. 1. 2022. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.
RPO ŠÚ SR a FS, 9. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 13 : tržby 352 223 €, výsledok hospodárenia -52 744 €
- 14 : tržby 386 903 €, výsledok hospodárenia -69 137 €
- 15 : tržby 344 964 €, výsledok hospodárenia -106 787 €
- 16 : tržby 349 881 €, výsledok hospodárenia 23 303 €
- 17 : tržby 320 971 €, výsledok hospodárenia 6 893 €
- 18 : tržby 300 744 €, výsledok hospodárenia 28 990 €
- 19 : tržby 180 999 €, výsledok hospodárenia 482 944 €
- 20 : tržby 30 899 €, výsledok hospodárenia -12 529 €
- 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -19 508 €
Prvá Bánovská Informačná spol. s r.o. (IČO 36297771), sídlo Piešťany, je v registri zapísaná od 14. 8. 1997 do 14. 1. 2022 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 9. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2020.
Prejsť na časť profilu 11
Zamestnanci Prvá Bánovská Informačná
osobné náklady v roku 2020 boli 17 219 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2020 | — | 17 219 € | 12 188 € |
| 2019 | — | 66 040 € | 47 195 € |
| 2018 | — | 105 579 € | 75 326 € |
| 2017 | — | 109 065 € | 77 902 € |
| 2016 | — | 110 977 € | 80 042 € |
| 2015 | — | 85 000 € | 59 771 € |
| 2014 | — | 83 836 € | 53 167 € |
| 2013 | — | 65 106 € | 46 570 € |
Na čo išli osobné náklady v roku 2020
- Mzdy 71 % 12 188 €
- Odvody zamestnávateľa 25 % 4 290 €
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2020 v RÚZ.
Náklady: výkaz ziskov a strát 2020 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 5. 10. 2026.
Ľudia a vlastníci Prvá Bánovská Informačná
Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.
Tržby, zisk a majetok Prvá Bánovská Informačná
Za rok 2020 má Prvá Bánovská Informačná v závierke tržby 30 899 €, o 82,9 % menej než v roku 2019, a výsledok hospodárenia −12 529 €. Závierky máme za 9 rokov (2013 až 2021), najvyššie tržby sú z roku 2014: 386 903 €.
Výkaz ziskov a strát Prvá Bánovská Informačná
Najvyššie tržby: rok 2014, 386 903 €. Najnižšie: rok 2020, 30 899 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2021 | — |
| 2020 | 30 899 € |
| 2019 | 180 999 € |
| 2018 | 300 744 € |
| 2017 | 320 971 € |
| 2016 | 349 881 € |
| 2015 | 344 964 € |
| 2014 | 386 903 € |
| 2013 | 352 223 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 4 rokoch, strata v 5 rokoch z 9 rokov. Súčet za celé obdobie: 281 425 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2021 | −19 508 € |
| 2020 | −12 529 € |
| 2019 | 482 944 € |
| 2018 | 28 990 € |
| 2017 | 6 893 € |
| 2016 | 23 303 € |
| 2015 | −106 787 € |
| 2014 | −69 137 € |
| 2013 | −52 744 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Prvá Bánovská Informačná
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −40,5 %, medián odvetvia +3,0 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Prvá Bánovská Informačná | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2021 | — | +2,9 % |
| 2020 | −40,5 % | +3,0 % |
| 2019 | — | +2,8 % |
| 2018 | +9,6 % | +2,7 % |
| 2017 | +2,1 % | +2,7 % |
| 2016 | +6,7 % | +3,2 % |
| 2015 | −31,0 % | +3,6 % |
| 2014 | −17,9 % | — |
| 2013 | −15,0 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 2 z 7 rokov, najviac v roku 2014 (+9,8 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2021 | — |
| 2020 | −82,9 % |
| 2019 | −39,8 % |
| 2018 | −6,3 % |
| 2017 | −8,3 % |
| 2016 | +1,4 % |
| 2015 | −10,8 % |
| 2014 | +9,8 % |
| 2013 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Prvá Bánovská Informačná
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2021 mala súvaha majetok 12 501 €, vlastné imanie 1 218 € a záväzky 11 283 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2021 | 12 501 € | 1 218 € | 11 283 € |
| 2020 | 27 723 € | 14 154 € | 13 569 € |
| 2019 | 43 001 € | 26 684 € | 16 317 € |
| 2018 | 51 905 € | −457 126 € | 509 031 € |
| 2017 | 43 284 € | −486 115 € | 529 399 € |
| 2016 | 56 729 € | −510 281 € | 567 010 € |
| 2015 | 82 446 € | −533 584 € | 616 030 € |
| 2014 | 108 888 € | −426 798 € | 535 686 € |
| 2013 | 83 182 € | −357 660 € | 440 431 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Prvá Bánovská Informačná (9 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021 | — | −19 508 € | 12 501 € | 1 218 € | 11 283 € | −4 322 € | — |
| 2020 | 30 899 € | −12 529 € | 27 723 € | 14 154 € | 13 569 € | 4 884 € | −40,5 % |
| 2019 | 180 999 € | 482 944 € | 43 001 € | 26 684 € | 16 317 € | 76 493 € | +266,8 % |
| 2018 | 300 744 € | 28 990 € | 51 905 € | −457 126 € | 509 031 € | 153 974 € | +9,6 % |
| 2017 | 320 971 € | 6 893 € | 43 284 € | −486 115 € | 529 399 € | 164 798 € | +2,1 % |
| 2016 | 349 881 € | 23 303 € | 56 729 € | −510 281 € | 567 010 € | 178 432 € | +6,7 % |
| 2015 | 344 964 € | −106 787 € | 82 446 € | −533 584 € | 616 030 € | 38 869 € | −31,0 % |
| 2014 | 386 903 € | −69 137 € | 108 888 € | −426 798 € | 535 686 € | 40 003 € | −17,9 % |
| 2013 | 352 223 € | −52 744 € | 83 182 € | −357 660 € | 440 431 € | 31 691 € | −15,0 % |
Riziko: zaplatí Prvá Bánovská Informačná?
Peniaze od štátu: Prvá Bánovská Informačná
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Prvá Bánovská Informačná
Dátum vzniku Prvá Bánovská Informačná je 14. 8. 1997. Závierky v registri máme od roku 2013.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/43474/T
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013tržby 352 223 € · majetok 83 182 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021Závierok máme 9.
- Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Prvá Bánovská Informačná v odvetví telekomunikácie
Prvá Bánovská Informačná je v registri v odvetví Telekomunikácie (SK NACE 61). Medián tržieb odvetvia za rok 2020 je 106 663 € (272 závierok), Prvá Bánovská Informačná má 30 899 €, čo je 29 % mediánu. V okrese Piešťany je v tomto odvetví 3 aktívnych subjekty.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 37 614 €, polovica do 106 663 €, tri štvrtiny do 697 690 €; 10 % firiem má viac než 3 032 115 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 12 520 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 37 614 € |
| medián | 106 663 € |
| horný kvartil | 697 690 € |
| 10 % firiem má viac než | 3 032 115 € |
| Prvá Bánovská Informačná | 30 899 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Prvá Bánovská Informačná
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Prvá Bánovská Informačná s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Prvá Bánovská Informačná | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2021 | — | 110 973 € |
| 2020 | 30 899 € | 106 663 € |
| 2019 | 180 999 € | 106 753 € |
| 2018 | 300 744 € | 95 362 € |
| 2017 | 320 971 € | 92 621 € |
| 2016 | 349 881 € | 66 693 € |
| 2015 | 344 964 € | 69 320 € |
| 2014 | 386 903 € | — |
| 2013 | 352 223 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- TTA - Telekomunikačná technika, alarmy s.r.o.; skrátený názov: TTA s.r.o.Banská Bystrica · tržby 66 376 € (2025)
- Unient Communications SK, s.r.o.Skalica · tržby 65 629 € (2025)
- MLOK-Levice, s.r.o.Levice · tržby 64 710 € (2025)
- PRESNET s.r.o.Prešov · tržby 64 174 € (2025)
- RuposTel s.r.o.Rimavská Sobota · tržby 64 115 € (2025)
- JV+JV, s.r.o.Mikušovce · tržby 60 704 € (2025)
- netNZ, s.r.o.Nové Zámky · tržby 58 944 € (2025)
- KABEL NEWS, spol. s r.o.Banská Bystrica · tržby 57 280 € (2025)
- ETROM, s.r.o.Sabinov · tržby 56 501 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Prvá Bánovská Informačná, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Prvá Bánovská Informačná: Piešťany
Prvá Bánovská Informačná sídli na adrese Pod Párovcami 7271/157, 921 01 Piešťany, okres Piešťany. V obci Piešťany je 5 574 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 10 484. Na tej istej adrese je zapísaných 9 aktívnych subjektov.
Piešťany: obyvatelia a dáta ›Okres Piešťany ›Adresár firiem v okrese Piešťany ›
Prvá Bánovská Informačná: IČO, sídlo a základné údaje
Prvá Bánovská Informačná spol. s r.o. (IČO 36297771) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Piešťany, okres Piešťany. Dátum vzniku je 14. 8. 1997, zánik je v registri zapísaný ku dňu 14. 1. 2022, po 24 rokoch. Za rok 2020 sú v závierke tržby 30 899 € a výsledok hospodárenia −12 529 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | SK NACE 61200 |
| Vznik | 14. 8. 1997 |
| Zánik | 14. 1. 2022 |
| Obec | Piešťany |
| Okres | Okres Piešťany |
| Účtovných závierok v registri | 9 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy Prvá Bánovská Informačná
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Prvá Bánovská Informačná
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Prvá Bánovská Informačná
- Tendre12súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 142 tis. €
- Granty a dotácie84výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 2,5 mil. €
- Končiace zmluvy269zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 500 €
- Výhry konkurentov52firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 14 tis. €
- Diery na trhu10odvetví chýba v meste Piešťanytypický nepokrytý dopyt 513 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Slovenská elektrizačná prenosová sústava, a.s.745 zmlúv za 3 roky · 477 657 € · naposledy 21. 9. 2026Univerzita veterinárskeho lekárstva a farmácie v Košiciach149 zmlúv za 3 roky · 30 811 € · naposledy 7. 8. 2026Slovenská republika zastúpená Ministerstvom vnútra Slovenskej Republiky148 zmlúv za 3 roky · 4 287 309 € · naposledy 6. 10. 2026 Všetkých 1 838 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Piešťany
MAGNA ENERGIA a.s.SLOVENSKÉ LIEČEBNÉ KÚPELE PIEŠŤANY, a.s.Respect Slovakia, s.r.o.LEGUSEM pt, a.s.TIP travel a.s.Všetky firmy v obci Piešťany ›
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.