VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Houcon Trade and Investment Slovakia s.r.o. - "v likvidácii"

Bratislava - Staré Mesto

82 869 €tržby 2014 ▲ 213 %−84 312 €strata 2014

Fakturačné údaje

Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 27. 7. 2021. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 16. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 9. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

82 869 €tržby 2014 ▲ 213 %
−84 312 €strata 2014
  1. 12 : tržby 32 584 €, výsledok hospodárenia -5 615 €
  2. 13 : tržby 26 448 €, výsledok hospodárenia 9 808 €
  3. 14 : tržby 82 869 €, výsledok hospodárenia -84 312 €
  4. 15 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -11 860 €
  5. 20 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 3 480 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Houcon Trade and Investment Slovakia s.r.o. - "v likvidácii" (IČO 36286354), sídlo Bratislava - mestská časť Staré Mesto, je v registri zapísaná od 16. 3. 2006 do 27. 7. 2021 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 9. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2014.

Prejsť na časť profilu 10

Ľudia a vlastníci Houcon Trade and Investment Slovakia s.r.o. - "v likvidácii"

Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.

Tržby, zisk a majetok Houcon Trade and Investment Slovakia s.r.o. - "v likvidácii"

Za rok 2014 má Houcon Trade and Investment Slovakia s.r.o. - "v likvidácii" v závierke tržby 82 869 €, o 213,3 % viac než v roku 2013, a výsledok hospodárenia −84 312 €. Závierky máme za 5 rokov (2012 až 2020), najvyššie tržby sú z roku 2014: 82 869 €.

Tržby 201483 tis. €▲ +213,3 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2014−84 tis. €strata
Majetok (aktíva) 20202 147 €
Vlastné imanie 20201 845 €
Záväzky 2020302 €14,1 % majetku
Pridaná hodnota 20202 500 €
Zisková marža 2014−101,7 %výsledok k tržbám
Súčet výsledkov za 5 rokov−88 tis. €2012 až 2020

Výkaz ziskov a strát Houcon Trade and Investment Slovakia s.r.o. - "v likvidácii"

Súvaha Houcon Trade and Investment Slovakia s.r.o. - "v likvidácii"

Všetky čísla zo závierok Houcon Trade and Investment Slovakia s.r.o. - "v likvidácii" (5 rokov)
Čísla zo závierok Houcon Trade and Investment Slovakia s.r.o. - "v likvidácii" po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2020—3 480 €2 147 €1 845 €302 €2 500 €—
2015—−11 860 €2 304 €−1 636 €3 940 €−2 785 €—
201482 869 €−84 312 €170 409 €−106 123 €276 532 €−72 114 €−101,7 %
201326 448 €9 808 €265 699 €−21 811 €287 510 €21 572 €+37,1 %
201232 584 €−5 615 €236 984 €−31 619 €268 603 €28 557 €−17,2 %

Riziko: zaplatí Houcon Trade and Investment Slovakia s.r.o. - "v likvidácii"?

Peniaze od štátu: Houcon Trade and Investment Slovakia s.r.o. - "v likvidácii"

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy Houcon Trade and Investment Slovakia s.r.o. - "v likvidácii"

Dátum vzniku Houcon Trade and Investment Slovakia s.r.o. - "v likvidácii" je 16. 3. 2006. Závierky v registri máme od roku 2012.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/113617/B
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 32 584 € · majetok 236 984 €
  3. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2020Závierok máme 5.
  4. Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Houcon Trade and Investment Slovakia s.r.o. - "v likvidácii" v odvetví veľkoobchod

Houcon Trade and Investment Slovakia s.r.o. - "v likvidácii" je v registri v odvetví Veľkoobchod (SK NACE 46). V okrese Bratislava I je v tomto odvetví 1 950 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Houcon Trade and Investment Slovakia s.r.o. - "v likvidácii" 519. z 935.

V odvetví v okrese Bratislava I1 950aktívnych subjektov

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Houcon Trade and Investment Slovakia s.r.o. - "v likvidácii", posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Bratislava I ›

Sídlo Houcon Trade and Investment Slovakia s.r.o. - "v likvidácii": Bratislava - Staré Mesto

Houcon Trade and Investment Slovakia s.r.o. - "v likvidácii" sídli na adrese Cintorínska 3/a, 811 08 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, okres Bratislava I. V obci Bratislava - Staré Mesto je 45 970 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 45 859. Na tej istej adrese je zapísaných 5 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Staré Mesto45 970aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava I45 859aktívnych
V tom istom odvetví1 950okres Bratislava I
Na tej istej adrese5aktívnych subjektov

Bratislava - Staré Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava I ›Adresár firiem v okrese Bratislava I ›

Houcon Trade and Investment Slovakia s.r.o. - "v likvidácii": IČO, sídlo a základné údaje

Houcon Trade and Investment Slovakia s.r.o. - "v likvidácii" (IČO 36286354) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Staré Mesto, okres Bratislava I. Dátum vzniku je 16. 3. 2006, zánik je v registri zapísaný ku dňu 27. 7. 2021, po 15 rokoch. Za rok 2014 sú v závierke tržby 82 869 € a výsledok hospodárenia −84 312 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieSK NACE 46900
Vznik16. 3. 2006
Zánik27. 7. 2021
ObecBratislava - Staré Mesto
OkresOkres Bratislava I
Účtovných závierok v registri4

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

Sieť prepojení firmy Houcon Trade and Investment Slovakia s.r.o. - "v likvidácii"

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Houcon Trade and Investment Slovakia s.r.o. - "v likvidácii"

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Houcon Trade and Investment Slovakia s.r.o. - "v likvidácii"

  • Tendre10súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 44 tis. €
  • Granty a dotácie68výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 201 tis. €
  • Končiace zmluvy612zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 15 tis. €
  • Výhry konkurentov82firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 11 tis. €
  • Diery na trhu1odvetvie chýba v meste Bratislava - Staré Mestotypický nepokrytý dopyt 2 800 €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto

Energetika Slovensko, a. s.Západoslovenská distribučná, a.s.Rascon Europe central s. r. o.Torreol, s. r. o.O2 Slovakia, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 46.90) v okrese Bratislava I

Caeles Trade, s. r. o.ECO PRODUKT s. r. o.TICHELMANN SK s. r. o.SDS - Smart Delivery Service SK, s.r.o.LOGREK s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk