H & H Co., s.r.o.
Galanta
3 206 €tržby 2015 ▲ 7 %−4 317 €strata 2015zaniknutá 5. 5. 2016
Fakturačné údaje
Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 5. 5. 2016. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.
RPO ŠÚ SR a FS, 16. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 8 572 €, výsledok hospodárenia -2 713 €
- 13 : tržby 7 045 €, výsledok hospodárenia -360 €
- 14 : tržby 3 008 €, výsledok hospodárenia -2 824 €
- 15 : tržby 3 206 €, výsledok hospodárenia -4 317 €
H & H Co., s.r.o. (IČO 36277738), sídlo Galanta, je v registri zapísaná od 10. 12. 2005 do 5. 5. 2016 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 16. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2015.
Prejsť na časť profilu 11
Zamestnanci H & H Co.
osobné náklady v roku 2013 boli 2 242 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2013 | — | 2 242 € | 1 654 € |
| 2012 | — | 3 624 € | 2 682 € |
Na čo išli osobné náklady v roku 2013
- Mzdy 74 % 1 654 €
- Odvody zamestnávateľa 26 % 578 €
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2013 v RÚZ.
Náklady: výkaz ziskov a strát 2013 (Výkaz ziskov a strát Úč POD 2-01) v Registri účtovných závierok, zber 17. 10. 2026.
Ľudia a vlastníci H & H Co.
Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.
Tržby, zisk a majetok H & H Co.
Za rok 2015 má H & H Co. v závierke tržby 3 206 €, o 6,6 % viac než v roku 2014, a výsledok hospodárenia −4 317 €. Závierky máme za 4 roky (2012 až 2015), najvyššie tržby sú z roku 2012: 8 572 €.
Výkaz ziskov a strát H & H Co.
Najvyššie tržby: rok 2012, 8 572 €. Najnižšie: rok 2014, 3 008 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2015 | 3 206 € |
| 2014 | 3 008 € |
| 2013 | 7 045 € |
| 2012 | 8 572 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 0 rokoch, strata v 4 rokoch z 4 roky. Súčet za celé obdobie: −10 214 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2015 | −4 317 € |
| 2014 | −2 824 € |
| 2013 | −360 € |
| 2012 | −2 713 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- H & H Co.
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −93,9 %, medián odvetvia +1,3 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | H & H Co. |
|---|---|
| 2015 | — |
| 2014 | −93,9 % |
| 2013 | −5,1 % |
| 2012 | −31,6 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 1 z 3 roky, najviac v roku 2015 (+6,6 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2015 | +6,6 % |
| 2014 | −57,3 % |
| 2013 | −17,8 % |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha H & H Co.
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2015 mala súvaha majetok 38 €, vlastné imanie −13 901 € a záväzky 13 939 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2015 | 38 € | −13 901 € | 13 939 € |
| 2014 | 185 € | −9 584 € | 9 769 € |
| 2013 | 177 € | −6 760 € | 6 937 € |
| 2012 | 137 € | −6 399 € | 6 536 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok H & H Co. (4 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2015 | 3 206 € | −4 317 € | 38 € | −13 901 € | 13 939 € | −2 154 € | −134,7 % |
| 2014 | 3 008 € | −2 824 € | 185 € | −9 584 € | 9 769 € | −463 € | −93,9 % |
| 2013 | 7 045 € | −360 € | 177 € | −6 760 € | 6 937 € | 2 405 € | −5,1 % |
| 2012 | 8 572 € | −2 713 € | 137 € | −6 399 € | 6 536 € | 970 € | −31,6 % |
Riziko: zaplatí H & H Co.?
Peniaze od štátu: H & H Co.
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy H & H Co.
Dátum vzniku H & H Co. je 10. 12. 2005. Závierky v registri máme od roku 2012.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/17833/T
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 8 572 € · majetok 137 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2015Závierok máme 4, posledné tržby 3 206 €.
- Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
H & H Co. v odvetví maloobchod
H & H Co. je v registri v odvetví Maloobchod (SK NACE 47). Medián tržieb odvetvia za rok 2015 je 73 013 € (17 772 závierok), H & H Co. má 3 206 €, čo je 4 % mediánu. V okrese Galanta je v tomto odvetví 1 184 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je H & H Co. 244. z 254.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 18 721 €, polovica do 73 013 €, tri štvrtiny do 337 443 €; 10 % firiem má viac než 1 044 108 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 4 200 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 18 721 € |
| medián | 73 013 € |
| horný kvartil | 337 443 € |
| 10 % firiem má viac než | 1 044 108 € |
| H & H Co. | 3 206 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026; mierka je logaritmická.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2015.
Čísla v tabuľke
| H & H Co. | 3 206 € |
|---|---|
| medián okresu Galanta | 106 519 € |
| medián kraja | 97 980 € |
| medián Slovenska | 73 013 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- WILLIS AUTO PLUS, s.r.o.Košice - mestská časť Šaca · tržby 7 290 € (2015)
- zuape s.r.o.Trenčín · tržby 7 289 € (2025)
- Grimy s.r.o.Námestovo · tržby 7 286 € (2025)
- Z.S. auto s. r. o.Šurany · tržby 7 283 € (2025)
- PARS s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 7 277 € (2024)
- eMarket SK, s.r.o.Michalovce · tržby 7 277 € (2025)
- Drive Net s.r.o.Banská Bystrica · tržby 7 275 € (2025)
- LEDO BN s. r. o.Bánovce nad Bebravou · tržby 7 273 € (2025)
- LineaFurn s.r.o.Nová Baňa · tržby 7 271 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb H & H Co., posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Galanta ›
Sídlo H & H Co.: Galanta
H & H Co. sídli na adrese Revolučná štvrť 957/4, 924 01 Galanta, okres Galanta. V obci Galanta je 3 527 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 16 311. Na tej istej adrese je zapísaných 6 aktívnych subjektov.
Galanta: obyvatelia a dáta ›Okres Galanta ›Adresár firiem v okrese Galanta ›
H & H Co.: IČO, sídlo a základné údaje
H & H Co., s.r.o. (IČO 36277738) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Galanta, okres Galanta. Dátum vzniku je 10. 12. 2005, zánik je v registri zapísaný ku dňu 5. 5. 2016, po 10 rokoch. Za rok 2015 sú v závierke tržby 3 206 € a výsledok hospodárenia −4 317 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | SK NACE 47789 |
| Vznik | 10. 12. 2005 |
| Zánik | 5. 5. 2016 |
| Obec | Galanta |
| Okres | Okres Galanta |
| Účtovných závierok v registri | 3 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy H & H Co.
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu H & H Co.
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu H & H Co.
- Tendre51súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 2 200 €
- Granty a dotácie71výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 158 tis. €
- Končiace zmluvy64zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 6 100 €
- Výhry konkurentov93firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 700 €
- Diery na trhu5odvetví chýba v meste Galantatypický nepokrytý dopyt 188 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Úrad pre investície a akvizície MO SR519 zmlúv za 3 roky · 3 432 626 € · naposledy 14. 10. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny, Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Nitra369 zmlúv za 3 roky · 2 874 310 € · naposledy 1. 10. 2026Žilinská univerzita v Žiline358 zmlúv za 3 roky · 2 963 367 € · naposledy 14. 10. 2026 Všetkých 1 056 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Galanta
SAMSUNG Electronics Slovakia s.r.o.Samsung SDS Global SCL Slovakia, s.r.o.COOP Jednota Galanta, spotrebné družstvoAutoprofit, s.r.o.KL Logistic Service spol. s r.o.Všetky firmy v obci Galanta ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 47.78) v okrese Galanta
PETOMAR s. r. o.AKD s.r.o.ABC Diskont, s.r.o.fishmaster s.r.o.JOSTAV RS, s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.