VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

LUNTA INŽENIRING Slovakia, s.r.o.

Šterusy · Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.

972 738 €tržby 2025 ▼ 32 %+77 089 €zisk 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 15. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

972 738 €tržby 2025 ▼ 32 %
+77 089 €zisk 2025
  1. 12 : tržby 36 553 €, výsledok hospodárenia -1 821 €
  2. 13 : tržby 96 167 €, výsledok hospodárenia -788 €
  3. 14 : tržby 123 849 €, výsledok hospodárenia 10 397 €
  4. 15 : tržby 149 110 €, výsledok hospodárenia 7 547 €
  5. 16 : tržby 508 600 €, výsledok hospodárenia 66 534 €
  6. 17 : tržby 319 338 €, výsledok hospodárenia 22 919 €
  7. 18 : tržby 323 397 €, výsledok hospodárenia 11 979 €
  8. 19 : tržby 509 635 €, výsledok hospodárenia 6 693 €
  9. 20 : tržby 414 630 €, výsledok hospodárenia -8 389 €
  10. 21 : tržby 527 972 €, výsledok hospodárenia -26 878 €
  11. 22 : tržby 930 819 €, výsledok hospodárenia 5 399 €
  12. 23 : tržby 828 595 €, výsledok hospodárenia 12 368 €
  13. 24 : tržby 1 439 201 €, výsledok hospodárenia 151 822 €
  14. 25 : tržby 972 738 €, výsledok hospodárenia 77 089 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

LUNTA INŽENIRING Slovakia, s.r.o. (IČO 36277380) mala v roku 2025 tržby 972 738 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci LUNTA INŽENIRING Slovakia

V roku 2025 mala LUNTA INŽENIRING Slovakia priemerne 4 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 127 861 €. Mzdové náklady na zamestnanca vychádzajú 1 915 € mesačne, priemerná hrubá mzda v odvetví Administratívne služby v okrese Piešťany bola v roku 2025 1 950 €.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 28. 9. 2026.

Konateľ LUNTA INŽENIRING Slovakia

Podľa Registra právnických osôb koná za LUNTA INŽENIRING Slovakia 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.

Spoločník LUNTA INŽENIRING Slovakia

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.

Tržby, zisk a majetok LUNTA INŽENIRING Slovakia

Za rok 2025 má LUNTA INŽENIRING Slovakia v závierke tržby 972 738 €, o 32,4 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +77 089 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2024: 1 439 201 €.

Tržby 2025973 tis. €▼ −32,4 % medziročne
Výsledok hospodárenia 202577 tis. €zisk
Majetok (aktíva) 2025731 tis. €
Vlastné imanie 2025351 tis. €
Záväzky 2025381 tis. €52,1 % majetku
Pridaná hodnota 2025139 tis. €
Zisková marža 2025+7,9 %medián odvetvia +8,4 %
Súčet výsledkov za 14 rokov335 tis. €2012 až 2025

Výkaz ziskov a strát LUNTA INŽENIRING Slovakia

Súvaha LUNTA INŽENIRING Slovakia

Všetky čísla zo závierok LUNTA INŽENIRING Slovakia (14 rokov)
Čísla zo závierok LUNTA INŽENIRING Slovakia po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025972 738 €77 089 €731 379 €350 589 €380 790 €139 243 €+7,9 %
20241 439 201 €151 822 €814 297 €273 500 €540 797 €358 065 €+10,5 %
2023828 595 €12 368 €606 598 €121 677 €484 921 €158 806 €+1,5 %
2022930 819 €5 399 €603 101 €109 309 €493 792 €186 544 €+0,6 %
2021527 972 €−26 878 €406 288 €103 910 €302 378 €60 237 €−5,1 %
2020414 630 €−8 389 €400 618 €130 788 €269 830 €76 439 €−2,0 %
2019509 635 €6 693 €337 836 €139 176 €198 660 €79 573 €+1,3 %
2018323 397 €11 979 €257 502 €132 482 €125 020 €67 139 €+3,7 %
2017319 338 €22 919 €211 501 €120 502 €90 999 €74 251 €+7,2 %
2016508 600 €66 534 €196 920 €97 583 €99 337 €107 725 €+13,1 %
2015149 110 €7 547 €106 955 €31 050 €75 905 €24 447 €+5,1 %
2014123 849 €10 397 €97 368 €23 503 €73 865 €14 107 €+8,4 %
201396 167 €−788 €58 805 €12 536 €46 269 €10 183 €−0,8 %
201236 553 €−1 821 €31 674 €13 324 €18 350 €3 518 €−5,0 %

Riziko: zaplatí LUNTA INŽENIRING Slovakia?

Peniaze od štátu: LUNTA INŽENIRING Slovakia

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy LUNTA INŽENIRING Slovakia

Dátum vzniku LUNTA INŽENIRING Slovakia je 2. 12. 2005, teda pred 20 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 8 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/17789/T
  2. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2022089784
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 36 553 € · majetok 31 674 €
  4. Nový spoločník: Uroš KokovnikSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  5. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 972 738 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti LUNTA INŽENIRING Slovakia

  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi ( maloobchod ) v rozsahu voľnej živnosti
  • kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti ( veľkoobchod ) v rozsahu voľnej živnosti
  • organizovanie kurzov, seminárov a školení
  • prieskum trhu a poradenská činnosť v rozsahu voľnej živnosti
  • reklamná činnosť
  • inzertná a propagačná činnosť
  • kancelárske a sekretárske služby
  • činnosť organizačných poradcov
  • sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.

LUNTA INŽENIRING Slovakia v odvetví administratívne a kancelárske služby

LUNTA INŽENIRING Slovakia je v registri v odvetví Administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82), činnosť ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 42 000 € (24 401 závierok), LUNTA INŽENIRING Slovakia má 972 738 €, čo je 23-násobok mediánu. V okrese Piešťany je v tomto odvetví 683 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je LUNTA INŽENIRING Slovakia 15. z 268.

V odvetví v okrese Piešťany683aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou24 401Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia42 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+8,4 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb LUNTA INŽENIRING Slovakia, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Administratívne a podporné služby v okrese Piešťany ›

Sídlo LUNTA INŽENIRING Slovakia: Šterusy

LUNTA INŽENIRING Slovakia sídli na adrese 33, 922 03 Šterusy, okres Piešťany. V obci Šterusy je 58 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 10 573.

Subjektov v obci Šterusy58aktívnych
Subjektov v okrese Piešťany10 573aktívnych
V tom istom odvetví683okres Piešťany

Šterusy: obyvatelia a dáta ›Okres Piešťany ›Adresár firiem v okrese Piešťany ›

LUNTA INŽENIRING Slovakia: IČO, sídlo a základné údaje

LUNTA INŽENIRING Slovakia, s.r.o. (IČO 36277380) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Šterusy, okres Piešťany. Dátum vzniku je 2. 12. 2005, na trhu je 20 rokov a štatutárom je Ľubomír Radošínský. Za rok 2025 sú v závierke tržby 972 738 € a výsledok hospodárenia +77 089 €, počet zamestnancov podľa registra je 3 až 4.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieOstatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299)
Základné imanie6 639 €
Vznik2. 12. 2005
ObecŠterusy
OkresOkres Piešťany
Účtovných závierok v registri13

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82) LUNTA INŽENIRING Slovakia, s.r.o. patrí tržbami medzi 10 % najväčších firiem: za rok 2025 mala 972 738 €, typická firma odvetvia 42 000 €, čo je 23-násobok mediánu (medián z 24 401 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Piešťany ›Administratívne a kancelárske služby: tržby a mzdy ›Administratívne a kancelárske služby v Trnavskom kraji ›Mzdy v okrese Piešťany ›

Sieť prepojení firmy LUNTA INŽENIRING Slovakia

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu LUNTA INŽENIRING Slovakia

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu LUNTA INŽENIRING Slovakia

  • Tendre6súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 800 €
  • Granty a dotácie77výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 197 tis. €
  • Končiace zmluvy386zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 700 €
  • Výhry konkurentov74firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 800 €
  • Diery na trhu1odvetvie chýba v obci Šterusytypický nepokrytý dopyt 1 100 €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Šterusy

Poľnohospodárske výrobné a obchodné…BEAL, s.r.o.M&T - servis s.r.o.MaK s.r.o.APO-DREVEKON s. r. o.Všetky firmy v obci Šterusy ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 82.99) v okrese Piešťany

Vlado express s.r.o.CS-MTRADE SK s. r. o.ALTEVITA Group, s. r. o.JRK holding, s. r. o.DT city, s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk