OJEGA Slovensko a.s., v likvidácii
Hrnčiarovce nad Parnou
zaniknutá 8. 3. 2019
Fakturačné údaje
Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 8. 3. 2019. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.
RPO ŠÚ SR a FS, 17. 10. 2026
Tržby a zisk
OJEGA Slovensko a.s., v likvidácii: subjekt je zrušený ku dňu 8. 3. 2019, tržby v registri nemá.
OJEGA Slovensko a.s., v likvidácii (IČO 36268429), sídlo Hrnčiarovce nad Parnou, je v registri zapísaná od 5. 2. 2005 do 8. 3. 2019 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 17. 10. 2026).
Prejsť na časť profilu 10
Ľudia a vlastníci OJEGA Slovensko a.s.
Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.
Tržby, zisk a majetok OJEGA Slovensko a.s.
Závierky máme za 7 rokov (2012 až 2018), riadok s tržbami v nich nie je vyplnený.
Výkaz ziskov a strát OJEGA Slovensko a.s.
Zisk v 0 rokoch, strata v 7 rokoch z 7 rokov. Súčet za celé obdobie: −8 663 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2018 | −251 € |
| 2017 | −767 € |
| 2016 | −2 948 € |
| 2015 | −1 263 € |
| 2014 | −1 395 € |
| 2013 | −1 155 € |
| 2012 | −884 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha OJEGA Slovensko a.s.
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2018 mala súvaha majetok 0 €, vlastné imanie 0 € a záväzky —.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2018 | 0 € | 0 € | — |
| 2017 | 7 370 € | 6 890 € | 480 € |
| 2016 | 1 618 € | 1 018 € | 600 € |
| 2015 | 4 777 € | 4 177 € | 600 € |
| 2014 | 3 115 € | −735 € | 3 850 € |
| 2013 | 4 807 € | 1 487 € | 3 320 € |
| 2012 | 3 242 € | 2 982 € | 260 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok OJEGA Slovensko a.s. (7 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018 | — | −251 € | 0 € | 0 € | — | −71 € | — |
| 2017 | — | −767 € | 7 370 € | 6 890 € | 480 € | −100 € | — |
| 2016 | — | −2 948 € | 1 618 € | 1 018 € | 600 € | −280 € | — |
| 2015 | — | −1 263 € | 4 777 € | 4 177 € | 600 € | −678 € | — |
| 2014 | — | −1 395 € | 3 115 € | −735 € | 3 850 € | −728 € | — |
| 2013 | — | −1 155 € | 4 807 € | 1 487 € | 3 320 € | −948 € | — |
| 2012 | — | −884 € | 3 242 € | 2 982 € | 260 € | −678 € | — |
Riziko: zaplatí OJEGA Slovensko a.s.?
Peniaze od štátu: OJEGA Slovensko a.s.
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy OJEGA Slovensko a.s.
Dátum vzniku OJEGA Slovensko a.s. je 5. 2. 2005. Závierky v registri máme od roku 2012.
- Vznik spoločnostiAkciová spoločnosť · Sa/10373/T
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012majetok 3 242 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2018Závierok máme 7.
- Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
OJEGA Slovensko a.s. v odvetví maloobchod
OJEGA Slovensko a.s. je v registri v odvetví Maloobchod (SK NACE 47). V okrese Trnava je v tomto odvetví 1 602 aktívnych subjektov.
Sídlo OJEGA Slovensko a.s.: Hrnčiarovce nad Parnou
OJEGA Slovensko a.s. sídli na adrese Dlhé lúky 2, 919 35 Hrnčiarovce nad Parnou, okres Trnava. V obci Hrnčiarovce nad Parnou je 556 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 27 708.
Hrnčiarovce nad Parnou: obyvatelia a dáta ›Okres Trnava ›Adresár firiem v okrese Trnava ›
OJEGA Slovensko a.s.: IČO, sídlo a základné údaje
OJEGA Slovensko a.s., v likvidácii (IČO 36268429) je akciová spoločnosť so sídlom v obci Hrnčiarovce nad Parnou, okres Trnava. Dátum vzniku je 5. 2. 2005, zánik je v registri zapísaný ku dňu 8. 3. 2019, po 14 rokoch.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Akciová spoločnosť |
|---|---|
| Odvetvie | SK NACE 47910 |
| Vznik | 5. 2. 2005 |
| Zánik | 8. 3. 2019 |
| Obec | Hrnčiarovce nad Parnou |
| Okres | Okres Trnava |
| Účtovných závierok v registri | 6 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy OJEGA Slovensko a.s.
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu OJEGA Slovensko a.s.
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu OJEGA Slovensko a.s.
- Tendre13súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 2 900 €
- Granty a dotácie71výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 158 tis. €
- Končiace zmluvy779zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 10 000 €
- Výhry konkurentov68firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 500 €
- Diery na trhu0odvetví chýba v obci Hrnčiarovce nad Parnou
Najbližší tender zadarmo
MenovkyMinisterstvo obrany Slovenskej republikylehota 20. 10. 2026, 13:15 · odhad 4 000 € · EKSKto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Zvolen82 zmlúv za 3 roky · 1 194 368 € · naposledy 18. 9. 2026Železničná spoločnosť Cargo Slovakia, a.s.13 zmlúv za 3 roky · 11 119 € · naposledy 1. 1. 2026Slovenská inovačná a energetická agentúra*12 zmlúv za 3 roky · 144 075 € · naposledy 24. 11. 2025 Všetkých 177 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Hrnčiarovce nad Parnou
AJ Metal Design a.s.Arcus Signum, s.r.o.MediLife s.r.o.INŠTALEX, s. r. o.Podielnicke družstvo v HrnčiarovciachVšetky firmy v obci Hrnčiarovce nad Parnou ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 47.91) v okrese Trnava
quadrofixing s.r.o.Vjem Nutrition s. r. o.CHRVALA SK s. r. o.successo, s.r.o.Bomba s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.