M & F Service spol. s r. o.
Most pri Bratislave · Prenájom a lízing ostatných strojov, zariadení a iného hmotného majetku i. n.
172 449 €tržby 2025 ▼ 4 %−843 €strata 2025aktívna 21 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 10. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 13 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia neuvedený
- 14 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -480 €
- 15 : tržby 6 630 €, výsledok hospodárenia 1 937 €
- 16 : tržby 32 763 €, výsledok hospodárenia 117 €
- 17 : tržby 35 053 €, výsledok hospodárenia -12 103 €
- 18 : tržby 26 351 €, výsledok hospodárenia -17 571 €
- 19 : tržby 30 195 €, výsledok hospodárenia -28 663 €
- 20 : tržby 9 466 €, výsledok hospodárenia -11 622 €
- 21 : tržby 11 848 €, výsledok hospodárenia 7 635 €
- 22 : tržby 32 223 €, výsledok hospodárenia 7 545 €
- 23 : tržby 69 074 €, výsledok hospodárenia -15 453 €
- 24 : tržby 179 683 €, výsledok hospodárenia -960 €
- 25 : tržby 172 449 €, výsledok hospodárenia -843 €
M & F Service spol. s r. o. (IČO 36266540) mala v roku 2025 tržby 172 449 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci M & F Service
osobné náklady v roku 2025 boli 5 376 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | — | 5 376 € | — |
| 2024 | — | 6 100 € | — |
| 2023 | — | 4 021 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2025 v RÚZ.
Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 30. 9. 2026.
Konateľ M & F Service
Podľa Registra právnických osôb koná za M & F Service 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 10. 10. 2026.
Spoločník M & F Service
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Milan Furička100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Milan Furičkaod 18. 3. 2015 | 6 639 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok M & F Service
Za rok 2025 má M & F Service v závierke tržby 172 449 €, o 4,0 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −843 €. Závierky máme za 13 rokov (2013 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2024: 179 683 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 960 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát M & F Service
Najvyššie tržby: rok 2024, 179 683 €. Najnižšie: rok 2015, 6 630 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 172 449 € |
| 2024 | 179 683 € |
| 2023 | 69 074 € |
| 2022 | 32 223 € |
| 2021 | 11 848 € |
| 2020 | 9 466 € |
| 2019 | 30 195 € |
| 2018 | 26 351 € |
| 2017 | 35 053 € |
| 2016 | 32 763 € |
| 2015 | 6 630 € |
| 2014 | — |
| 2013 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 4 rokoch, strata v 8 rokoch z 12 rokov. Súčet za celé obdobie: −70 461 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −843 € |
| 2024 | −960 € |
| 2023 | −15 453 € |
| 2022 | 7 545 € |
| 2021 | 7 635 € |
| 2020 | −11 622 € |
| 2019 | −28 663 € |
| 2018 | −17 571 € |
| 2017 | −12 103 € |
| 2016 | 117 € |
| 2015 | 1 937 € |
| 2014 | −480 € |
| 2013 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- M & F Service
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −0,5 %, medián odvetvia +4,7 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | M & F Service | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | −0,5 % | +4,7 % |
| 2024 | −0,5 % | +3,1 % |
| 2023 | −22,4 % | +1,8 % |
| 2022 | +23,4 % | +2,2 % |
| 2021 | +64,4 % | +1,6 % |
| 2020 | — | +1,7 % |
| 2019 | −94,9 % | +1,5 % |
| 2018 | −66,7 % | +1,5 % |
| 2017 | −34,5 % | +2,7 % |
| 2016 | +0,4 % | +2,5 % |
| 2015 | +29,2 % | +2,3 % |
| 2014 | — | — |
| 2013 | — | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 7 z 10 rokov, najviac v roku 2016 (+394,2 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | −4,0 % |
| 2024 | +160,1 % |
| 2023 | +114,4 % |
| 2022 | +172,0 % |
| 2021 | +25,2 % |
| 2020 | −68,7 % |
| 2019 | +14,6 % |
| 2018 | −24,8 % |
| 2017 | +7,0 % |
| 2016 | +394,2 % |
| 2015 | — |
| 2014 | — |
| 2013 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha M & F Service
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 204 066 €, vlastné imanie −71 561 € a záväzky 275 627 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 204 066 € | −71 561 € | 275 627 € |
| 2024 | 107 434 € | 5 611 € | 101 823 € |
| 2023 | 89 696 € | 6 570 € | 83 126 € |
| 2022 | 18 121 € | 3 008 € | 15 113 € |
| 2021 | 29 788 € | −4 537 € | 34 325 € |
| 2020 | 22 501 € | −62 172 € | 84 673 € |
| 2019 | 72 428 € | −50 551 € | 122 979 € |
| 2018 | 49 159 € | −21 887 € | 71 046 € |
| 2017 | 40 912 € | −4 317 € | 45 229 € |
| 2016 | 31 853 € | 7 787 € | 24 066 € |
| 2015 | 31 424 € | 7 664 € | 23 760 € |
| 2014 | 6 207 € | 5 727 € | 480 € |
| 2013 | 6 207 € | 6 207 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok M & F Service (13 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 172 449 € | −843 € | 204 066 € | −71 561 € | 275 627 € | 26 378 € | −0,5 % |
| 2024 | 179 683 € | −960 € | 107 434 € | 5 611 € | 101 823 € | 55 333 € | −0,5 % |
| 2023 | 69 074 € | −15 453 € | 89 696 € | 6 570 € | 83 126 € | −8 918 € | −22,4 % |
| 2022 | 32 223 € | 7 545 € | 18 121 € | 3 008 € | 15 113 € | −1 027 € | +23,4 % |
| 2021 | 11 848 € | 7 635 € | 29 788 € | −4 537 € | 34 325 € | −13 935 € | +64,4 % |
| 2020 | 9 466 € | −11 622 € | 22 501 € | −62 172 € | 84 673 € | −34 333 € | −122,8 % |
| 2019 | 30 195 € | −28 663 € | 72 428 € | −50 551 € | 122 979 € | −2 702 € | −94,9 % |
| 2018 | 26 351 € | −17 571 € | 49 159 € | −21 887 € | 71 046 € | −3 795 € | −66,7 % |
| 2017 | 35 053 € | −12 103 € | 40 912 € | −4 317 € | 45 229 € | 5 468 € | −34,5 % |
| 2016 | 32 763 € | 117 € | 31 853 € | 7 787 € | 24 066 € | 7 764 € | +0,4 % |
| 2015 | 6 630 € | 1 937 € | 31 424 € | 7 664 € | 23 760 € | 2 983 € | +29,2 % |
| 2014 | — | −480 € | 6 207 € | 5 727 € | 480 € | — | — |
| 2013 | — | — | 6 207 € | 6 207 € | — | — | — |
Riziko: zaplatí M & F Service?
Peniaze od štátu: M & F Service
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy M & F Service
Dátum vzniku M & F Service je 4. 12. 2004, teda pred 21 rokmi. Skoršie obchodné meno: TERWALDS, s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2013. Na časovej osi je spolu 12 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/103641/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013majetok 6 207 €
- Nový štatutár: Milan FuričkaKonateľ
- Zmena obchodného menaPredtým TERWALDS, s.r.o., odvtedy M & F Service spol. s r. o.
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2021915225
- Nový spoločník: Milan FuričkaSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 13, posledné tržby 172 449 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti M & F Service
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti
- kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti
- sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti
- prenájom strojov, prístrojov a zariadení
- prenájom dopravných prostriedkov
- prenájom kancelárskej a výpočtovej techniky
- skladovanie a prekladištia nákladov okrem verejných skladov
- osobná cestná doprava vykonávaná cestnými osobnými vozidlami, ktorých celková obsaditeľnosť nepresahuje 9 osôb vrátane vodiča s výnimkou taxislužby
- nákladná cestná doprava vykonávaná cestnými nákladnými vozidlami do celkovej hmotnosti 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- prenájom kancelárskej a výpočtovej techniky
- poskytovanie služby vedenia cudzieho motorového vozidla
- služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- prípravné práce k realizácii stavby
- Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu, prevádzkovanie výdajne stravy
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 10. 10. 2026.
M & F Service v odvetví prenájom a lízing
M & F Service je v registri v odvetví Prenájom a lízing (SK NACE 77), činnosť prenájom a lízing ostatných strojov, zariadení a iného hmotného majetku i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 50 726 € (2 280 závierok), M & F Service má 172 449 €, čo je 3,4-násobok mediánu. V okrese Senec je v tomto odvetví 140 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je M & F Service 18. z 73.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 17 313 €, polovica do 50 726 €, tri štvrtiny do 219 589 €; 10 % firiem má viac než 792 285 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 4 342 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 17 313 € |
| medián | 50 726 € |
| horný kvartil | 219 589 € |
| 10 % firiem má viac než | 792 285 € |
| M & F Service | 172 449 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- M & F Service
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby M & F Service s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | M & F Service | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 172 449 € | 50 726 € |
| 2024 | 179 683 € | 49 095 € |
| 2023 | 69 074 € | 47 056 € |
| 2022 | 32 223 € | 46 417 € |
| 2021 | 11 848 € | 43 735 € |
| 2020 | 9 466 € | 42 074 € |
| 2019 | 30 195 € | 45 314 € |
| 2018 | 26 351 € | 45 163 € |
| 2017 | 35 053 € | 43 133 € |
| 2016 | 32 763 € | 45 574 € |
| 2015 | 6 630 € | 42 903 € |
| 2014 | — | — |
| 2013 | — | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| M & F Service | 172 449 € |
|---|---|
| medián okresu Senec | 47 100 € |
| medián kraja | 69 302 € |
| medián Slovenska | 50 726 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Lodenica - LM, s. r. o.Liptovský Mikuláš · tržby 414 834 € (2025)
- Comfor s.r.o.Marianka · tržby 414 316 € (2025)
- Foxbau s.r.o.Nitra · tržby 413 855 € (2025)
- KLC service, s. r. o.Bratislava - mestská časť Rača · tržby 413 520 € (2024)
- EMNIK, s.r.o.Malá Ida · tržby 413 492 € (2025)
- Building & Machinery s.r.o.Komárno · tržby 413 370 € (2022)
- PEMA, spol. s r.o.Žilina · tržby 410 828 € (2025)
- BICYKLORAJ s.r.o.Trenčín · tržby 409 853 € (2025)
- AWL, s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 408 903 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb M & F Service, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo M & F Service: Most pri Bratislave
M & F Service sídli na adrese Športová 444/69, 900 46 Most pri Bratislave, okres Senec. V obci Most pri Bratislave je 924 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 24 364. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.
Most pri Bratislave: obyvatelia a dáta ›Okres Senec ›Adresár firiem v okrese Senec ›
M & F Service: IČO, sídlo a základné údaje
M & F Service spol. s r. o. (IČO 36266540) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Most pri Bratislave, okres Senec. Dátum vzniku je 4. 12. 2004, na trhu je 21 rokov a štatutárom je Milan Furička. Za rok 2025 sú v závierke tržby 172 449 € a výsledok hospodárenia −843 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 10. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Prenájom a lízing ostatných strojov, zariadení a iného hmotného majetku i. n. (SK NACE 7739) |
| Základné imanie | 6 639 € |
| Vznik | 4. 12. 2004 |
| Skoršie názvy | TERWALDS, s.r.o. |
| Obec | Most pri Bratislave |
| Okres | Okres Senec |
| Vyrubená daň z príjmov | 960 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 12 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví prenájom a lízing (SK NACE 77) M & F Service spol. s r. o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 172 449 €, typická firma odvetvia 50 726 €, čo je 3,4-násobok mediánu (medián z 2 280 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Senec ›Prenájom a lízing: tržby a mzdy ›Prenájom a lízing v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Senec ›
Sieť prepojení firmy M & F Service
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu M & F Service
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu M & F Service
- Tendre0súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiaca
- Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 200 tis. €
- Končiace zmluvy13zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 6 600 €
- Výhry konkurentov1firma vyhrala súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 371 tis. €
- Diery na trhu1odvetvie chýba v obci Most pri Bratislavetypický nepokrytý dopyt 1,4 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.42 zmlúv za 3 roky · 5 125 € · naposledy 7. 8. 2026Ministerstvo obrany SR40 zmlúv za 3 roky · 664 363 € · naposledy 7. 10. 2026Slovenská televízia a rozhlas30 zmlúv za 3 roky · 127 192 € · naposledy 8. 9. 2026 Všetkých 242 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Kávička kaviareň s. r. o.Fuf agency s. r. o.MFKK s. r. o.
Najväčšie firmy v obci Most pri Bratislave
ACAN, s.r.o.Trade thirty-two, s. r. o.ESC sk s.r.o.Roľnícke družstvo podielníkovPROFIMET SLOVAKIA s.r.o.Všetky firmy v obci Most pri Bratislave ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 77.39) v okrese Senec
HAKI Central Europe s. r. o.Safetykleen Slovakia, s. r. o.PROFI - KOV, s.r.o.EUROPLAN SK s.r.o.JOPI-TRANS s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.