RTA, s.r.o.
Bratislava - Rača · Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce
664 103 €tržby 2024 ▼ 32 %+17 923 €zisk 2024aktívna 22 rokov5 až 9 zamestnancov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 12. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 698 231 €, výsledok hospodárenia 1 958 €
- 13 : tržby 242 656 €, výsledok hospodárenia -9 757 €
- 14 : tržby 318 694 €, výsledok hospodárenia 3 750 €
- 15 : tržby 467 985 €, výsledok hospodárenia 683 €
- 16 : tržby 612 340 €, výsledok hospodárenia 1 598 €
- 17 : tržby 571 845 €, výsledok hospodárenia 7 609 €
- 18 : tržby 740 703 €, výsledok hospodárenia 33 564 €
- 19 : tržby 751 146 €, výsledok hospodárenia 8 385 €
- 20 : tržby 494 829 €, výsledok hospodárenia 8 569 €
- 21 : tržby 523 904 €, výsledok hospodárenia 11 838 €
- 22 : tržby 767 081 €, výsledok hospodárenia 8 594 €
- 23 : tržby 975 201 €, výsledok hospodárenia 3 701 €
- 24 : tržby 664 103 €, výsledok hospodárenia 17 923 €
RTA, s.r.o. (IČO 36263273) mala v roku 2024 tržby 664 103 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2024, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci RTA
RTA má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 5 až 9 zamestnancov, osobné náklady v roku 2024 boli 23 015 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2024 | — | 23 015 € | 14 626 € |
| 2023 | — | 23 667 € | 15 740 € |
| 2022 | — | 16 333 € | 10 305 € |
| 2021 | — | 17 279 € | 11 652 € |
| 2020 | — | 15 871 € | 9 917 € |
| 2019 | — | 18 427 € | 13 812 € |
| 2018 | — | 17 228 € | 12 904 € |
| 2017 | — | 11 426 € | 8 792 € |
| 2016 | — | 16 088 € | 12 105 € |
| 2015 | — | 17 836 € | 13 300 € |
| 2014 | — | 16 667 € | 12 342 € |
| 2013 | — | 17 547 € | 13 167 € |
| 2012 | — | 12 875 € | 10 257 € |
Na čo išli osobné náklady v roku 2024
- Mzdy 64 % 14 626 €
- Odvody zamestnávateľa 20 % 4 532 €
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2024 v RÚZ.
Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2024 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 28. 9. 2026.
Konateľ RTA
Podľa Registra právnických osôb koná za RTA 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.
Spoločník RTA
V registri je zapísaný 1 spoločník.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok RTA
Za rok 2024 má RTA v závierke tržby 664 103 €, o 31,9 % menej než v roku 2023, a výsledok hospodárenia +17 923 €. Závierky máme za 13 rokov (2012 až 2024), najvyššie tržby sú z roku 2023: 975 201 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát RTA
Najvyššie tržby: rok 2023, 975 201 €. Najnižšie: rok 2013, 242 656 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2024 | 664 103 € |
| 2023 | 975 201 € |
| 2022 | 767 081 € |
| 2021 | 523 904 € |
| 2020 | 494 829 € |
| 2019 | 751 146 € |
| 2018 | 740 703 € |
| 2017 | 571 845 € |
| 2016 | 612 340 € |
| 2015 | 467 985 € |
| 2014 | 318 694 € |
| 2013 | 242 656 € |
| 2012 | 698 231 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 12 rokoch, strata v 1 roku z 13 rokov. Súčet za celé obdobie: 98 415 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2024 | 17 923 € |
| 2023 | 3 701 € |
| 2022 | 8 594 € |
| 2021 | 11 838 € |
| 2020 | 8 569 € |
| 2019 | 8 385 € |
| 2018 | 33 564 € |
| 2017 | 7 609 € |
| 2016 | 1 598 € |
| 2015 | 683 € |
| 2014 | 3 750 € |
| 2013 | −9 757 € |
| 2012 | 1 958 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- RTA
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +2,7 %, medián odvetvia +3,0 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | RTA | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2024 | +2,7 % | +3,0 % |
| 2023 | +0,4 % | +2,0 % |
| 2022 | +1,1 % | +1,7 % |
| 2021 | +2,3 % | +1,6 % |
| 2020 | +1,7 % | +1,7 % |
| 2019 | +1,1 % | +1,9 % |
| 2018 | +4,5 % | +2,3 % |
| 2017 | +1,3 % | +3,3 % |
| 2016 | +0,3 % | +3,3 % |
| 2015 | +0,1 % | +2,7 % |
| 2014 | +1,2 % | — |
| 2013 | −4,0 % | — |
| 2012 | +0,3 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 8 z 12 rokov, najviac v roku 2015 (+46,8 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2024 | −31,9 % |
| 2023 | +27,1 % |
| 2022 | +46,4 % |
| 2021 | +5,9 % |
| 2020 | −34,1 % |
| 2019 | +1,4 % |
| 2018 | +29,5 % |
| 2017 | −6,6 % |
| 2016 | +30,8 % |
| 2015 | +46,8 % |
| 2014 | +31,3 % |
| 2013 | −65,2 % |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha RTA
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2024 mala súvaha majetok 460 293 €, vlastné imanie 99 746 € a záväzky 360 547 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2024 | 460 293 € | 99 746 € | 360 547 € |
| 2023 | 479 923 € | 81 823 € | 396 076 € |
| 2022 | 419 123 € | 84 196 € | 333 649 € |
| 2021 | 431 940 € | 75 602 € | 355 748 € |
| 2020 | 364 947 € | 63 764 € | 300 463 € |
| 2019 | 226 089 € | 55 195 € | 170 163 € |
| 2018 | 147 975 € | 64 145 € | 83 830 € |
| 2017 | 160 232 € | 30 581 € | 129 651 € |
| 2016 | 102 256 € | 22 778 € | 79 478 € |
| 2015 | 155 274 € | 21 180 € | 134 094 € |
| 2014 | 118 817 € | 24 264 € | 94 553 € |
| 2013 | 82 101 € | 20 644 € | 61 457 € |
| 2012 | 315 209 € | 30 365 € | 284 844 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok RTA (13 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 664 103 € | 17 923 € | 460 293 € | 99 746 € | 360 547 € | 123 775 € | +2,7 % |
| 2023 | 975 201 € | 3 701 € | 479 923 € | 81 823 € | 396 076 € | 90 897 € | +0,4 % |
| 2022 | 767 081 € | 8 594 € | 419 123 € | 84 196 € | 333 649 € | 49 085 € | +1,1 % |
| 2021 | 523 904 € | 11 838 € | 431 940 € | 75 602 € | 355 748 € | 57 458 € | +2,3 % |
| 2020 | 494 829 € | 8 569 € | 364 947 € | 63 764 € | 300 463 € | 74 274 € | +1,7 % |
| 2019 | 751 146 € | 8 385 € | 226 089 € | 55 195 € | 170 163 € | 56 859 € | +1,1 % |
| 2018 | 740 703 € | 33 564 € | 147 975 € | 64 145 € | 83 830 € | 72 825 € | +4,5 % |
| 2017 | 571 845 € | 7 609 € | 160 232 € | 30 581 € | 129 651 € | 33 747 € | +1,3 % |
| 2016 | 612 340 € | 1 598 € | 102 256 € | 22 778 € | 79 478 € | 24 546 € | +0,3 % |
| 2015 | 467 985 € | 683 € | 155 274 € | 21 180 € | 134 094 € | 36 059 € | +0,1 % |
| 2014 | 318 694 € | 3 750 € | 118 817 € | 24 264 € | 94 553 € | 33 633 € | +1,2 % |
| 2013 | 242 656 € | −9 757 € | 82 101 € | 20 644 € | 61 457 € | 26 196 € | −4,0 % |
| 2012 | 698 231 € | 1 958 € | 315 209 € | 30 365 € | 284 844 € | 17 762 € | +0,3 % |
Riziko: zaplatí RTA?
RTA a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 35 zmlúv s dodávateľom RTA v objeme 2 241 223 € z rokov 2012 až 2025. Najväčší objem je s odberateľom Mesto STUPAVA: 1 331 401 € v 8 zmluvách.
Rok s najväčším objemom: 2024, 662 502 € v 3 zmluvách.
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmlúv | Objem |
|---|---|---|
| 2025 | 6 | 303 618 € |
| 2024 | 3 | 662 502 € |
| 2023 | 1 | 486 828 € |
| 2022 | 8 | 423 720 € |
| 2021 | 3 | 118 988 € |
| 2020 | 1 | 16 631 € |
| 2019 | 6 | 144 766 € |
| 2018 | 2 | 17 806 € |
| 2017 | 1 | 5 160 € |
| 2016 | 1 | 23 760 € |
| 2013 | 2 | 16 745 € |
| 2012 | 1 | 20 699 € |
Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk); nezmyselné sumy vynechané, výpočet Štatistiky.sk.
História firmy RTA
Dátum vzniku RTA je 30. 7. 2004, teda pred 22 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 12 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/154464/B
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2021856540
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Plemenárske služby Slovenskej republiky, š. p.. Firma vznikla 30. 7. 2004.
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 698 231 € · majetok 315 209 €
- Nový spoločník: Miroslav BalúnSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Najväčšia verejná zmluva: 662 502 €Objednávateľ Mesto STUPAVA. Uskutočnenie stavebných prác na stavbe Prístavba materskej školy na Ru
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2024Závierok máme 13, posledné tržby 664 103 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti RTA
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti
- kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti
- sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti
- reklamná a propagačná činnosť
- organizovanie a technické zabezpečenie kultúrno-spoločenských podujatí
- vydavateľská činnosť
- odborné prehliadky a skúšky tlakových zariadení
- odborné prehliadky a odborné skúšky plynových zariadení
- výroba, montáž, oprava, údržba, odborné prehliadky a odborné skúšky elektrických zariadení
- elektroinštalatérstvo
- montáž, rekonštrukcia, oprava a údržba plynových zariadení
- plynoinštalatérstvo
- kúrenárske práce
- vypracovanie dokumentácie a projektu technického, technologického a energetického vybavenia týchto stavieb
- odborné činnosti vo výstavbe v kategórii technické, technologické a energetické vybavenie stavieb v rozsahu oprávnenia tepelné zariadenia
- pohostinská činnosť
- predaj na priamu konzumáciu nealkoholických a priemyselne vyrábaných mliečnych nápojov, koktailov, piva, vína a destilátov
- predaj na priamu konzumáciu tepelne rýchlo upravovaných mäsových výrobkov a obvyklých príloh ako aj bezmäsitých jedál
- ubytovacie služby v ubytovacích zariadeniach s prevádzkovaním pohostinských činností v týchto zariadeniach a v chatovej osade triedy 3, v kempingoch triedy 3 a 4
- prevádzkovanie cestovnej kancelárie
- prevádzkovanie cestovnej agentúry
- čistiace a upratovacie práce
- zámočníctvo
- zváračské práce
- ubytovacie služby v rozsahu voľnej živnosti
- vypracovanie dokumentácie a projektu jednoduchých stavieb, drobných stavieb a zmien týchto stavieb
- uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- uskutočňovanie jednoduchých stavieb, drobných stavieb a ich zmien
- výkon činnosti vedenia uskutočňovania stavieb na individuálnu rekreáciu, prízemných stavieb a stavieb zariadenia staveniska, ak ich zastavaná plocha nepresahuje 300m2 a výšku 15m, drobných stavieb a ich zmien
- výkon činnosti stavebného dozoru - pozemné stavby
- výkon činnosti stavbyvedúceho - pozemné stavby - jednoduché stavby
- výkon činnosti stavbyvedúceho - inžinierske stavby - energetické a iné líniové stavby technické, technologické a energetické vybavenie stavieb - elektrotechnické zariadenia, tepelné zariadenia, plynové zariadenia
- montáž, rekonštrukcia, oprava a údržba vyhradených tlakových zariadení
- podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.
RTA v odvetví špecializované stavebné práce
RTA je v registri v odvetví Špecializované stavebné práce (SK NACE 43), činnosť ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce. Medián tržieb odvetvia za rok 2024 je 79 000 € (13 658 závierok), RTA má 664 103 €, čo je 8,4-násobok mediánu. V okrese Bratislava III je v tomto odvetví 3 302 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je RTA 107. z 680.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 26 152 €, polovica do 79 000 €, tri štvrtiny do 293 214 €; 10 % firiem má viac než 878 869 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 7 644 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 26 152 € |
| medián | 79 000 € |
| horný kvartil | 293 214 € |
| 10 % firiem má viac než | 878 869 € |
| RTA | 664 103 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- RTA
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby RTA s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | RTA | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2024 | 664 103 € | 79 000 € |
| 2023 | 975 201 € | 84 532 € |
| 2022 | 767 081 € | 86 176 € |
| 2021 | 523 904 € | 76 761 € |
| 2020 | 494 829 € | 75 261 € |
| 2019 | 751 146 € | 85 855 € |
| 2018 | 740 703 € | 82 714 € |
| 2017 | 571 845 € | 79 434 € |
| 2016 | 612 340 € | 74 015 € |
| 2015 | 467 985 € | 71 913 € |
| 2014 | 318 694 € | — |
| 2013 | 242 656 € | — |
| 2012 | 698 231 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2024.
Čísla v tabuľke
| RTA | 664 103 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava III | 79 623 € |
| medián kraja | 75 913 € |
| medián Slovenska | 79 000 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- LIFT TECH s.r.o.Zvolen · tržby 1 476 988 € (2025)
- Industrie Elektrik s. r. o.Stará Ľubovňa · tržby 1 476 566 € (2025)
- VENDA STAV, s.r.o.Nitra · tržby 1 476 394 € (2025)
- DuVa-Technology s. r. o.Prešov · tržby 1 475 839 € (2025)
- Esline spol. s r.o.Nižné Nemecké · tržby 1 474 784 € (2025)
- Best HeCo s. r. o.Nové Zámky · tržby 1 474 415 € (2025)
- BK TECH, spol. s r.o.Banská Bystrica · tržby 1 472 122 € (2025)
- GEMERSTAV s.r.o.Rimavská Sobota · tržby 1 471 712 € (2025)
- EMS KOMPLET, s.r.o.Prievidza · tržby 1 471 498 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb RTA, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo RTA: Bratislava - Rača
RTA sídli na adrese Stupavská 6641/30, 831 06 Bratislava - mestská časť Rača, okres Bratislava III. V obci Bratislava - Rača je 20 829 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 46 969. Na tej istej adrese je zapísaných 3 aktívnych subjektov.
Bratislava - Rača: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava III ›Adresár firiem v okrese Bratislava III ›
RTA: IČO, sídlo a základné údaje
RTA, s.r.o. (IČO 36263273) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Rača, okres Bratislava III. Dátum vzniku je 30. 7. 2004, na trhu je 22 rokov a štatutárom je Miroslav Balún. Za rok 2024 sú v závierke tržby 664 103 € a výsledok hospodárenia +17 923 €, počet zamestnancov podľa registra je 5 až 9.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce (SK NACE 4335) |
| Základné imanie | 6 640 € |
| Vznik | 30. 7. 2004 |
| Obec | Bratislava - Rača |
| Okres | Okres Bratislava III |
| Vyrubená daň z príjmov | 340 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 15 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví špecializované stavebné práce (SK NACE 43) RTA, s.r.o. patrí tržbami do štvrtiny najväčších firiem: za rok 2024 mala 664 103 €, typická firma odvetvia 79 000 €, čo je 8,4-násobok mediánu (medián z 13 658 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava III ›Špecializované stavebné práce: tržby a mzdy ›Špecializované stavebné práce v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava III ›
Sieť prepojení firmy RTA
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu RTA
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu RTA
- Tendre50súťaží štátu podľa webu firmy s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,2 mil. €
- Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 184 tis. €
- Končiace zmluvy76zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 57 tis. €
- Výhry konkurentov409firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 595 tis. €
- Diery na trhu0odvetví chýba v meste Bratislava - Rača
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.804 zmlúv za 3 roky · 1 007 247 € · naposledy 30. 9. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava709 zmlúv za 3 roky · 11 099 246 € · naposledy 9. 10. 2026Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.135 zmlúv za 3 roky · 1 734 972 € · naposledy 10. 9. 2026 Všetkých 3 229 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Komunitné centrum SAURISLE Rača
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Rača
PHOENIX Zdravotnícke zásobovanie, a.s.Slovenská Grafia a.s.TURAN TRADE s.r.o.Automobilové opravovne Ministerstva vnútra…Blaguss Slovakia s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Rača ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 43.39) v okrese Bratislava III
NOVADACH s.r.o.PS STAVBY, s.r.o.ARMAPLAST spol. s r.o.ELTOB s.r.o.LTO TRADE s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.