VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

LIPÁK s.r.o.

Skalica · Veľkoobchod s parfumérskym a kozmetickým tovarom

34 731 €tržby 2025 ▲ 30 %−24 452 €strata 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 5. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

34 731 €tržby 2025 ▲ 30 %
−24 452 €strata 2025
  1. 12 : tržby 225 616 €, výsledok hospodárenia -28 049 €
  2. 13 : tržby 136 205 €, výsledok hospodárenia 7 637 €
  3. 14 : tržby 238 054 €, výsledok hospodárenia 6 958 €
  4. 15 : tržby 55 909 €, výsledok hospodárenia -13 164 €
  5. 16 : tržby 57 412 €, výsledok hospodárenia -13 158 €
  6. 17 : tržby 82 288 €, výsledok hospodárenia 14 083 €
  7. 18 : tržby 59 068 €, výsledok hospodárenia -18 910 €
  8. 19 : tržby 57 599 €, výsledok hospodárenia 8 829 €
  9. 20 : tržby 52 868 €, výsledok hospodárenia -22 425 €
  10. 21 : tržby 47 128 €, výsledok hospodárenia 1 068 €
  11. 22 : tržby 93 462 €, výsledok hospodárenia 16 326 €
  12. 23 : tržby 77 138 €, výsledok hospodárenia -45 705 €
  13. 24 : tržby 26 631 €, výsledok hospodárenia -45 691 €
  14. 25 : tržby 34 731 €, výsledok hospodárenia -24 452 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

LIPÁK s.r.o. (IČO 36258750) mala v roku 2025 tržby 34 731 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci LIPÁK

V roku 2025 mala LIPÁK priemerne 0 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 13 915 €.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 5. 10. 2026.

Konateľ LIPÁK

Podľa Registra právnických osôb koná za LIPÁK 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 10. 2026.

Spoločník LIPÁK

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch LIPÁK
Podiely spoločníkov na vkladoch LIPÁK Miroslav Lipa 100,0 %. Spolu 6 639 €. Miroslav Lipa: 6 639 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Miroslav Lipa100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Miroslav Lipaod 13. 10. 2009 6 639 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok LIPÁK

Za rok 2025 má LIPÁK v závierke tržby 34 731 €, o 30,4 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −24 452 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2014: 238 054 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 202535 tis. €▲ +30,4 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2025−24 tis. €strata
Majetok (aktíva) 202590 tis. €
Vlastné imanie 2025−113 tis. €
Záväzky 2025203 tis. €225,2 % majetku
Pridaná hodnota 2025−7 119 €
Zisková marža 2025−70,4 %medián odvetvia +2,4 %
Súčet výsledkov za 14 rokov−157 tis. €2012 až 2025
Vyrubená daň z príjmov340 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát LIPÁK

Súvaha LIPÁK

Všetky čísla zo závierok LIPÁK (14 rokov)
Čísla zo závierok LIPÁK po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202534 731 €−24 452 €90 129 €−112 833 €202 962 €−7 119 €−70,4 %
202426 631 €−45 691 €114 257 €−88 381 €202 638 €−15 644 €−171,6 %
202377 138 €−45 705 €161 939 €−42 690 €204 629 €−23 265 €−59,3 %
202293 462 €16 326 €138 858 €3 014 €135 844 €34 810 €+17,5 %
202147 128 €1 068 €460 256 €139 434 €320 822 €−2 369 €+2,3 %
202052 868 €−22 425 €462 754 €138 366 €324 388 €16 027 €−42,4 %
201957 599 €8 829 €453 573 €160 791 €292 782 €17 813 €+15,3 %
201859 068 €−18 910 €418 361 €152 116 €266 245 €11 921 €−32,0 %
201782 288 €14 083 €434 028 €171 026 €263 002 €21 122 €+17,1 %
201657 412 €−13 158 €424 846 €156 943 €267 903 €14 797 €−22,9 %
201555 909 €−13 164 €446 658 €20 159 €426 499 €12 183 €−23,5 %
2014238 054 €6 958 €653 949 €35 187 €618 762 €29 833 €+2,9 %
2013136 205 €7 637 €535 285 €51 416 €483 869 €32 951 €+5,6 %
2012225 616 €−28 049 €560 560 €43 779 €515 298 €29 491 €−12,4 %

Riziko: zaplatí LIPÁK?

Peniaze od štátu: LIPÁK

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy LIPÁK

Dátum vzniku LIPÁK je 20. 2. 2004, teda pred 22 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 8 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/14639/T
  2. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2021791673
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 225 616 € · majetok 560 560 €
  4. Nový spoločník: Miroslav LipaSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  5. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 34 731 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti LIPÁK

  • kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti
  • kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti
  • maloobchod s odevmi
  • sprostredkovateľská činnosť
  • výroba a predaj rýchlo upravovaných mäsitých a bezmäsitých jedál
  • upratovacie práce
  • natieračstvo
  • krajčírstvo
  • výroba a predaj pracovných pomôcok
  • výroba a predaj reklamných predmetov
  • voskovanie podláh
  • prenájom a prevádzkovanie nápojových automatov
  • prenájom a prevádzkovanie automatov slúžiacich na občerstvenie
  • predaj na priamu konzumáciu nealkoholických nápojov a priemyselne vyrábaných mliečnych nápojov, piva, vína, destilátov
  • prenájom nehnuteľností, bytových a nebytových priestorov s poskytovaním aj iných ako základných služieb spojených s prenájmom
  • maliarske práce
  • zabezpečenie služieb potrebných na prevádzku objektov, zariadení a budov
  • sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť)
  • Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 10. 2026.

LIPÁK v odvetví veľkoobchod

LIPÁK je v registri v odvetví Veľkoobchod (SK NACE 46), činnosť veľkoobchod s parfumérskym a kozmetickým tovarom. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 138 877 € (14 214 závierok), LIPÁK má 34 731 €, čo je 25 % mediánu. V okrese Skalica je v tomto odvetví 210 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je LIPÁK 64. z 83.

V odvetví v okrese Skalica210aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou14 214Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia139 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+2,4 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb LIPÁK, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Skalica ›

Sídlo LIPÁK: Skalica

LIPÁK sídli na adrese Sudoměřická 2451/19, 909 01 Skalica, okres Skalica. V obci Skalica je 2 313 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 6 169. Na tej istej adrese je zapísaných 3 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Skalica2 313aktívnych
Subjektov v okrese Skalica6 169aktívnych
V tom istom odvetví210okres Skalica
Na tej istej adrese3aktívnych subjektov

Skalica: obyvatelia a dáta ›Okres Skalica ›Adresár firiem v okrese Skalica ›

LIPÁK: IČO, sídlo a základné údaje

LIPÁK s.r.o. (IČO 36258750) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Skalica, okres Skalica. Dátum vzniku je 20. 2. 2004, na trhu je 22 rokov a štatutárom je Miroslav Lipa. Za rok 2025 sú v závierke tržby 34 731 € a výsledok hospodárenia −24 452 €, počet zamestnancov podľa registra je 2.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieVeľkoobchod s parfumérskym a kozmetickým tovarom (SK NACE 4645)
Základné imanie6 639 €
Vznik20. 2. 2004
ObecSkalica
OkresOkres Skalica
Vyrubená daň z príjmov340 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri13

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví veľkoobchod (SK NACE 46) LIPÁK s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 34 731 €, typická firma odvetvia 138 877 € (medián z 14 214 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Skalica ›Veľkoobchod: tržby a mzdy ›Veľkoobchod v Trnavskom kraji ›Mzdy v okrese Skalica ›

Sieť prepojení firmy LIPÁK

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu LIPÁK

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu LIPÁK

  • Tendre35súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 447 tis. €
  • Granty a dotácie81výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 201 tis. €
  • Končiace zmluvy1 671zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 15 tis. €
  • Výhry konkurentov160firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 18 tis. €
  • Diery na trhu12odvetví chýba v meste Skalicatypický nepokrytý dopyt 839 tis. €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

BellGASS a.s.Kapil, s.r.o.ROTUNDA SI, s.r.o.REALITY ML, s.r.o.

Najväčšie firmy v obci Skalica

Vaillant Industrial Slovakia s.r.o.PROTHERM PRODUCTION s.r.o.VAILLANT GROUP Heat Pump Production s.r.o.GRAFOBAL, akciová spoločnosťVaillant Group Slovakia, s.r.o.Všetky firmy v obci Skalica ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 46.45) v okrese Skalica

IMPRESS s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk