SBS - AMR - Security, spol. s r.o.
Trnava · Pátracie a súkromné bezpečnostné služby
170 643 €tržby 2025 ▼ 5 %−2 531 €strata 2025aktívna 23 rokov7 zamestnancov (2025)
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 12. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 248 291 €, výsledok hospodárenia 203 €
- 13 : tržby 138 247 €, výsledok hospodárenia -6 393 €
- 14 : tržby 168 487 €, výsledok hospodárenia 1 345 €
- 15 : tržby 201 208 €, výsledok hospodárenia 3 530 €
- 16 : tržby 184 404 €, výsledok hospodárenia 2 789 €
- 17 : tržby 192 570 €, výsledok hospodárenia 4 678 €
- 18 : tržby 232 901 €, výsledok hospodárenia 9 372 €
- 19 : tržby 246 691 €, výsledok hospodárenia -14 809 €
- 20 : tržby 221 765 €, výsledok hospodárenia 7 317 €
- 21 : tržby 223 724 €, výsledok hospodárenia -5 131 €
- 22 : tržby 223 651 €, výsledok hospodárenia 3 990 €
- 23 : tržby 202 629 €, výsledok hospodárenia -8 568 €
- 24 : tržby 180 408 €, výsledok hospodárenia -3 445 €
- 25 : tržby 170 643 €, výsledok hospodárenia -2 531 €
SBS - AMR - Security, spol. s r.o. (IČO 36255491) mala v roku 2025 tržby 170 643 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci SBS - AMR - Security
V roku 2025 mala SBS - AMR - Security priemerne 7 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 107 234 €. Odhad hrubej mzdy zo závierky vychádzajú 937 € mesačne, priemerná hrubá mzda v odvetví Administratívne služby v okrese Trnava bola v roku 2025 1 682 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | 7 | 107 234 € | — |
| 2024 | — | 133 650 € | — |
| 2023 | — | 153 922 € | — |
| 2022 | — | 165 019 € | — |
| 2021 | — | 178 708 € | — |
| 2020 | — | 148 253 € | — |
| 2019 | — | 210 375 € | — |
| 2018 | — | 170 338 € | — |
| 2017 | — | 137 447 € | — |
| 2016 | — | 135 419 € | — |
| 2015 | — | 140 314 € | — |
| 2014 | — | 114 243 € | 85 283 € |
| 2013 | — | 106 555 € | 76 094 € |
| 2012 | — | 209 689 € | 156 235 € |
Mesačne na zamestnanca v roku 2025 a priemerná hrubá mzda
- SBS - AMR - Security, odhad zo závierky937 €
- Administratívne služby v okrese Trnava1 682 €
- Všetky odvetvia v okrese Trnava1 982 €
- Administratívne služby na Slovensku1 532 €
Firma: osobné náklady mikro závierky delené 1,362 (odvody zamestnávateľa), počtom a 12 mesiacmi. Mzdy: ŠÚ SR, DATAcube np3110rr, rok 2025, zber 11. 9. 2026. Odbor podľa registra je Administratívne služby, porovnanie je preto orientačné.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2025 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 30. 9. 2026.
Konateľ SBS - AMR - Security
Podľa Registra právnických osôb koná za SBS - AMR - Security 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.
Spoločník SBS - AMR - Security
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Martin Rieger100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Martin Riegerod 14. 7. 2017 | 9 960 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok SBS - AMR - Security
Za rok 2025 má SBS - AMR - Security v závierke tržby 170 643 €, o 5,4 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −2 531 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2012: 248 291 €.
Výkaz ziskov a strát SBS - AMR - Security
Najvyššie tržby: rok 2012, 248 291 €. Najnižšie: rok 2013, 138 247 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 170 643 € |
| 2024 | 180 408 € |
| 2023 | 202 629 € |
| 2022 | 223 651 € |
| 2021 | 223 724 € |
| 2020 | 221 765 € |
| 2019 | 246 691 € |
| 2018 | 232 901 € |
| 2017 | 192 570 € |
| 2016 | 184 404 € |
| 2015 | 201 208 € |
| 2014 | 168 487 € |
| 2013 | 138 247 € |
| 2012 | 248 291 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 8 rokoch, strata v 6 rokoch z 14 rokov. Súčet za celé obdobie: −7 653 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −2 531 € |
| 2024 | −3 445 € |
| 2023 | −8 568 € |
| 2022 | 3 990 € |
| 2021 | −5 131 € |
| 2020 | 7 317 € |
| 2019 | −14 809 € |
| 2018 | 9 372 € |
| 2017 | 4 678 € |
| 2016 | 2 789 € |
| 2015 | 3 530 € |
| 2014 | 1 345 € |
| 2013 | −6 393 € |
| 2012 | 203 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- SBS - AMR - Security
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −1,5 %, medián odvetvia +4,4 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | SBS - AMR - Security | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | −1,5 % | +4,4 % |
| 2024 | −1,9 % | +3,1 % |
| 2023 | −4,2 % | +2,5 % |
| 2022 | +1,8 % | +2,3 % |
| 2021 | −2,3 % | +2,2 % |
| 2020 | +3,3 % | +2,6 % |
| 2019 | −6,0 % | +2,7 % |
| 2018 | +4,0 % | +2,3 % |
| 2017 | +2,4 % | +3,2 % |
| 2016 | +1,5 % | +2,3 % |
| 2015 | +1,8 % | +2,2 % |
| 2014 | +0,8 % | — |
| 2013 | −4,6 % | — |
| 2012 | +0,1 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 6 z 13 rokov, najviac v roku 2014 (+21,9 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | −5,4 % |
| 2024 | −11,0 % |
| 2023 | −9,4 % |
| 2022 | 0,0 % |
| 2021 | +0,9 % |
| 2020 | −10,1 % |
| 2019 | +5,9 % |
| 2018 | +20,9 % |
| 2017 | +4,4 % |
| 2016 | −8,4 % |
| 2015 | +19,4 % |
| 2014 | +21,9 % |
| 2013 | −44,3 % |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha SBS - AMR - Security
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 44 337 €, vlastné imanie 4 856 € a záväzky 39 481 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 44 337 € | 4 856 € | 39 481 € |
| 2024 | 26 076 € | 7 386 € | 18 690 € |
| 2023 | 34 124 € | 10 831 € | 23 293 € |
| 2022 | 44 452 € | 19 399 € | 25 053 € |
| 2021 | 42 569 € | 15 408 € | 27 161 € |
| 2020 | 53 945 € | 20 539 € | 33 406 € |
| 2019 | 54 972 € | 13 221 € | 41 751 € |
| 2018 | 66 454 € | 28 029 € | 38 425 € |
| 2017 | 58 729 € | 18 659 € | 40 070 € |
| 2016 | 56 790 € | 17 115 € | 39 675 € |
| 2015 | 50 186 € | 14 327 € | 35 859 € |
| 2014 | 58 025 € | 10 797 € | 47 228 € |
| 2013 | 56 912 € | 9 452 € | 47 460 € |
| 2012 | 77 264 € | 15 845 € | 61 419 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok SBS - AMR - Security (14 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 170 643 € | −2 531 € | 44 337 € | 4 856 € | 39 481 € | 123 264 € | −1,5 % |
| 2024 | 180 408 € | −3 445 € | 26 076 € | 7 386 € | 18 690 € | 135 667 € | −1,9 % |
| 2023 | 202 629 € | −8 568 € | 34 124 € | 10 831 € | 23 293 € | 144 550 € | −4,2 % |
| 2022 | 223 651 € | 3 990 € | 44 452 € | 19 399 € | 25 053 € | 175 532 € | +1,8 % |
| 2021 | 223 724 € | −5 131 € | 42 569 € | 15 408 € | 27 161 € | 177 375 € | −2,3 % |
| 2020 | 221 765 € | 7 317 € | 53 945 € | 20 539 € | 33 406 € | 162 748 € | +3,3 % |
| 2019 | 246 691 € | −14 809 € | 54 972 € | 13 221 € | 41 751 € | 202 439 € | −6,0 % |
| 2018 | 232 901 € | 9 372 € | 66 454 € | 28 029 € | 38 425 € | 188 920 € | +4,0 % |
| 2017 | 192 570 € | 4 678 € | 58 729 € | 18 659 € | 40 070 € | 150 201 € | +2,4 % |
| 2016 | 184 404 € | 2 789 € | 56 790 € | 17 115 € | 39 675 € | 154 324 € | +1,5 % |
| 2015 | 201 208 € | 3 530 € | 50 186 € | 14 327 € | 35 859 € | 160 127 € | +1,8 % |
| 2014 | 168 487 € | 1 345 € | 58 025 € | 10 797 € | 47 228 € | 130 874 € | +0,8 % |
| 2013 | 138 247 € | −6 393 € | 56 912 € | 9 452 € | 47 460 € | 111 979 € | −4,6 % |
| 2012 | 248 291 € | 203 € | 77 264 € | 15 845 € | 61 419 € | 213 134 € | +0,1 % |
Riziko: zaplatí SBS - AMR - Security?
SBS - AMR - Security a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom SBS - AMR - Security z roku 2020.
História firmy SBS - AMR - Security
Dátum vzniku SBS - AMR - Security je 30. 7. 2003, teda pred 23 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 10 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/14257/T
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2021737432
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 248 291 € · majetok 77 264 €
- Nový štatutár: Martin RiegerKonateľ
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Trnava. Firma vznikla 30. 7. 2003.
- Nový spoločník: Martin RiegerSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 170 643 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti SBS - AMR - Security
- prevádzkovanie strážnej služby v rozsahu § 3 písm. a),b),c),d),)e),f),g) zákona č. 473/2005 Z.z. v znení neskorších predpisov
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Prenájom hnuteľných vecí
- Čistiace a upratovacie služby
- Nákladná cestná doprava vykonávaná s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Vedenie účtovníctva
- Administratívne služby
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Reklamné a marketingové služby
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Faktoring a forfaiting
- Prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu
- Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.
SBS - AMR - Security v odvetví bezpečnostné a pátracie služby
SBS - AMR - Security je v registri v odvetví Bezpečnostné a pátracie služby (SK NACE 80), činnosť pátracie a súkromné bezpečnostné služby. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 152 962 € (523 závierok), SBS - AMR - Security má 170 643 €, čo je 1,1-násobok mediánu. V okrese Trnava je v tomto odvetví 19 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je SBS - AMR - Security 6. z 11.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 41 756 €, polovica do 152 962 €, tri štvrtiny do 645 733 €; 10 % firiem má viac než 2 214 992 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 12 840 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 41 756 € |
| medián | 152 962 € |
| horný kvartil | 645 733 € |
| 10 % firiem má viac než | 2 214 992 € |
| SBS - AMR - Security | 170 643 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- SBS - AMR - Security
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby SBS - AMR - Security s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | SBS - AMR - Security | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 170 643 € | 152 962 € |
| 2024 | 180 408 € | 146 961 € |
| 2023 | 202 629 € | 144 694 € |
| 2022 | 223 651 € | 152 798 € |
| 2021 | 223 724 € | 133 825 € |
| 2020 | 221 765 € | 145 353 € |
| 2019 | 246 691 € | 145 992 € |
| 2018 | 232 901 € | 136 432 € |
| 2017 | 192 570 € | 122 512 € |
| 2016 | 184 404 € | 116 239 € |
| 2015 | 201 208 € | 111 190 € |
| 2014 | 168 487 € | — |
| 2013 | 138 247 € | — |
| 2012 | 248 291 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| SBS - AMR - Security | 170 643 € |
|---|---|
| medián okresu Trnava | 170 643 € |
| medián kraja | 100 356 € |
| medián Slovenska | 152 962 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- TetraSec s.r.o.Bernolákovo · tržby 415 889 € (2026)
- JÁGER - ochrana osôb a majetku, s.r.o.Liptovský Mikuláš · tržby 393 956 € (2025)
- BIONEK s.r.o.Veľký Krtíš · tržby 382 815 € (2025)
- CASO TRADE 1, s. r. o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 374 775 € (2023)
- INDUSTRIAL SECURITY, s.r.o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 373 356 € (2023)
- FAFY, s.r.o.Stará Turá · tržby 372 454 € (2025)
- GRIFF Security Agency, s.r.o.Komárno · tržby 369 049 € (2025)
- B.O.P. Slovakia Services, s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 368 388 € (2025)
- Pannon Guard Security International, s.r.o.Šaľa · tržby 368 052 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb SBS - AMR - Security, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo SBS - AMR - Security: Trnava
SBS - AMR - Security sídli na adrese Coburgova 82, 917 02 Trnava, okres Trnava. V obci Trnava je 16 094 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 27 708. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.
Trnava: obyvatelia a dáta ›Okres Trnava ›Adresár firiem v okrese Trnava ›
SBS - AMR - Security: IČO, sídlo a základné údaje
SBS - AMR - Security, spol. s r.o. (IČO 36255491) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Trnava, okres Trnava. Dátum vzniku je 30. 7. 2003, na trhu je 23 rokov a štatutárom je Martin Rieger. Za rok 2025 sú v závierke tržby 170 643 € a výsledok hospodárenia −2 531 €, počet zamestnancov podľa registra je 2.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Pátracie a súkromné bezpečnostné služby (SK NACE 8001) |
| Základné imanie | 9 960 € |
| Vznik | 30. 7. 2003 |
| Obec | Trnava |
| Okres | Okres Trnava |
| Účtovných závierok v registri | 13 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví bezpečnostné a pátracie služby (SK NACE 80) SBS - AMR - Security, spol. s r.o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 170 643 €, typická firma odvetvia 152 962 € (medián z 523 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Trnava ›Bezpečnostné a pátracie služby: tržby a mzdy ›Bezpečnostné a pátracie služby v Trnavskom kraji ›Mzdy v okrese Trnava ›
Sieť prepojení firmy SBS - AMR - Security
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu SBS - AMR - Security
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu SBS - AMR - Security
- Tendre3súťaže štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 489 tis. €
- Granty a dotácie77výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 128 tis. €
- Končiace zmluvy83zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 23 tis. €
- Výhry konkurentov55firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 3 300 €
- Diery na trhu7odvetví chýba v meste Trnavatypický nepokrytý dopyt 1,2 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny530 zmlúv za 3 roky · 36 243 179 € · naposledy 12. 10. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.19 zmlúv za 3 roky · 2 636 993 € · naposledy 8. 7. 2026Mestská časť Bratislava-Petržalka16 zmlúv za 3 roky · 90 650 € · naposledy 6. 10. 2026 Všetkých 606 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Trnava
PCA Slovakia, s.r.o.ZF Slovakia, a.s.INTERAGROS, a. s.BOGE Elastmetall Slovakia, a.s.Agropodnik a. s. TrnavaVšetky firmy v obci Trnava ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 80.10) v okrese Trnava
Agentúra S + L s.r.o.ŽOS Bezpečnosť, spol. s r.o.BOA - S spol. s r.o. v konkurzePožiarno - bezpečnostná agentúra, spol. s…L&B Business, s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.