ApexPro s. r. o.
Matúškovo · Skladovanie a uskladňovanie
12 500 €tržby 2025 ▲ 183 %+7 443 €zisk 2025aktívna 24 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 8. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 688 €
- 13 : tržby 5 342 €, výsledok hospodárenia 142 €
- 14 : tržby 4 847 €, výsledok hospodárenia 153 €
- 15 : tržby 4 697 €, výsledok hospodárenia 221 €
- 16 : tržby 4 486 €, výsledok hospodárenia 377 €
- 17 : tržby 4 415 €, výsledok hospodárenia 339 €
- 25 : tržby 12 500 €, výsledok hospodárenia 7 443 €
ApexPro s. r. o. (IČO 36246573) mala v roku 2025 tržby 12 500 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Konateľ ApexPro
Podľa Registra právnických osôb koná za ApexPro 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026.
Spoločník ApexPro
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Ing. Peter Vnučko100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Ing. Peter Vnučkood 9. 10. 2025 | 6 640 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok ApexPro
Za rok 2025 má ApexPro v závierke tržby 12 500 €, o 183,1 % viac než v roku 2017, a výsledok hospodárenia +7 443 €. Závierky máme za 7 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 12 500 €.
Výkaz ziskov a strát ApexPro
Najvyššie tržby: rok 2025, 12 500 €. Najnižšie: rok 2017, 4 415 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 12 500 € |
| 2017 | 4 415 € |
| 2016 | 4 486 € |
| 2015 | 4 697 € |
| 2014 | 4 847 € |
| 2013 | 5 342 € |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 7 rokoch, strata v 0 rokoch z 7 rokov. Súčet za celé obdobie: 9 363 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 7 443 € |
| 2017 | 339 € |
| 2016 | 377 € |
| 2015 | 221 € |
| 2014 | 153 € |
| 2013 | 142 € |
| 2012 | 688 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- ApexPro
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +59,5 %, medián odvetvia +3,3 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | ApexPro | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +59,5 % | +3,3 % |
| 2017 | +7,7 % | +1,7 % |
| 2016 | +8,4 % | +1,8 % |
| 2015 | +4,7 % | +1,6 % |
| 2014 | +3,2 % | — |
| 2013 | +2,7 % | — |
| 2012 | — | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 1 z 5 rokov, najviac v roku 2025 (+183,1 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | +183,1 % |
| 2017 | −1,6 % |
| 2016 | −4,5 % |
| 2015 | −3,1 % |
| 2014 | −9,3 % |
| 2013 | — |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha ApexPro
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 27 303 €, vlastné imanie 16 303 € a záväzky 11 000 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 27 303 € | 16 303 € | 11 000 € |
| 2017 | 49 052 € | 10 949 € | 38 103 € |
| 2016 | 53 517 € | 10 609 € | 42 908 € |
| 2015 | 57 999 € | 9 482 € | 48 517 € |
| 2014 | 62 893 € | 10 011 € | 52 882 € |
| 2013 | 67 586 € | 9 858 € | 42 € |
| 2012 | 72 906 € | 9 716 € | 161 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok ApexPro (7 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 12 500 € | 7 443 € | 27 303 € | 16 303 € | 11 000 € | 8 487 € | +59,5 % |
| 2017 | 4 415 € | 339 € | 49 052 € | 10 949 € | 38 103 € | 429 € | +7,7 % |
| 2016 | 4 486 € | 377 € | 53 517 € | 10 609 € | 42 908 € | 483 € | +8,4 % |
| 2015 | 4 697 € | 221 € | 57 999 € | 9 482 € | 48 517 € | 283 € | +4,7 % |
| 2014 | 4 847 € | 153 € | 62 893 € | 10 011 € | 52 882 € | 196 € | +3,2 % |
| 2013 | 5 342 € | 142 € | 67 586 € | 9 858 € | 42 € | 184 € | +2,7 % |
| 2012 | — | 688 € | 72 906 € | 9 716 € | 161 € | — | — |
Riziko: zaplatí ApexPro?
Peniaze od štátu: ApexPro
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy ApexPro
Dátum vzniku ApexPro je 12. 12. 2001, teda pred 24 rokmi. Skoršie obchodné meno: ARCHEIA, s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 10 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/13148/T
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012majetok 72 906 €
- Nový štatutár: Ing. Peter VnučkoKonateľ
- Zmena obchodného menaPredtým ARCHEIA, s.r.o., odvtedy ApexPro s. r. o.
- Nový spoločník: Ing. Peter VnučkoSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 7, posledné tržby 12 500 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti ApexPro
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti
- kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti
- vedenie účtovníctva
- Opracovanie drevnej hmoty, výroba komponentov z dreva a výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby
- Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce
- Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok
- Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno-hospodárskej povahy
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí
- Mimoškolská vzdelávacia činnosť
- Prevádzkovanie jaslí
- Poskytovanie sociálnych služieb
- Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- Poskytovanie služieb osobného charakteru
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026.
ApexPro v odvetví skladovanie a služby v doprave
ApexPro je v registri v odvetví Skladovanie a služby v doprave (SK NACE 52), činnosť skladovanie a uskladňovanie. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 108 295 € (1 825 závierok), ApexPro má 12 500 €, čo je 12 % mediánu. V okrese Galanta je v tomto odvetví 365 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je ApexPro 59. z 66.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 29 804 €, polovica do 108 295 €, tri štvrtiny do 715 541 €; 10 % firiem má viac než 2 973 545 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 6 716 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 29 804 € |
| medián | 108 295 € |
| horný kvartil | 715 541 € |
| 10 % firiem má viac než | 2 973 545 € |
| ApexPro | 12 500 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- ApexPro
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby ApexPro s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | ApexPro | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 12 500 € | 108 295 € |
| 2017 | 4 415 € | 162 681 € |
| 2016 | 4 486 € | 187 852 € |
| 2015 | 4 697 € | 208 197 € |
| 2014 | 4 847 € | — |
| 2013 | 5 342 € | — |
| 2012 | — | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| ApexPro | 12 500 € |
|---|---|
| medián okresu Galanta | 145 478 € |
| medián kraja | 105 024 € |
| medián Slovenska | 108 295 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- LK Therm s. r. o.Horná Lehota · tržby 29 422 € (2025)
- SOVIA Logistik s. r. o.Trebišov · tržby 29 395 € (2025)
- Garáže Astra spol. s r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 29 307 € (2025)
- RAVASZ Wine s.r.o.Jelka · tržby 29 268 € (2025)
- Parallax, spol. s. r. o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 29 038 € (2025)
- GROUP A-KERAMIKA CERSA s. r. o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 28 956 € (2025)
- MOVEO, s.r.o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 28 889 € (2025)
- MK Benefits s. r. o.Lehnice · tržby 28 675 € (2025)
- Alika property plan s. r. o.Liptovský Mikuláš · tržby 28 644 € (2024)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb ApexPro, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo ApexPro: Matúškovo
ApexPro sídli na adrese Hlavná 122, 925 01 Matúškovo, okres Galanta. V obci Matúškovo je 466 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 16 152.
Matúškovo: obyvatelia a dáta ›Okres Galanta ›Adresár firiem v okrese Galanta ›
ApexPro: IČO, sídlo a základné údaje
ApexPro s. r. o. (IČO 36246573) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Matúškovo, okres Galanta. Dátum vzniku je 12. 12. 2001, na trhu je 24 rokov a štatutárom je Ing. Peter Vnučko. Za rok 2025 sú v závierke tržby 12 500 € a výsledok hospodárenia +7 443 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Skladovanie a uskladňovanie (SK NACE 5210) |
| Základné imanie | 6 640 € |
| Vznik | 12. 12. 2001 |
| Skoršie názvy | ARCHEIA, s.r.o. |
| Obec | Matúškovo |
| Okres | Okres Galanta |
| Účtovných závierok v registri | 11 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví skladovanie a služby v doprave (SK NACE 52) ApexPro s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 12 500 €, typická firma odvetvia 108 295 € (medián z 1 825 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Galanta ›Skladovanie a služby v doprave: tržby a mzdy ›Skladovanie a služby v doprave v Trnavskom kraji ›Mzdy v okrese Galanta ›
Sieť prepojení firmy ApexPro
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu ApexPro
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu ApexPro
- Tendre39súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 223 tis. €
- Granty a dotácie83výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 1,5 mil. €
- Končiace zmluvy23zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 38 tis. €
- Výhry konkurentov157firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 700 €
- Diery na trhu1odvetvie chýba v obci Matúškovotypický nepokrytý dopyt 96 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.130 zmlúv za 3 roky · 82 008 € · naposledy 29. 9. 2026Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Trenčín62 zmlúv za 3 roky · 1 590 267 € · naposledy 25. 9. 2026Mesto Žilina26 zmlúv za 3 roky · 12 099 730 € · naposledy 18. 8. 2026 Všetkých 260 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Najväčšie firmy v obci Matúškovo
JP-AUTO, s. r. o.JASPLASTIK-SK spol. s r.o.B.C.B., s.r.o.AQUAMONT spol. s r. o.SKH plastic, spol. s r.o.Všetky firmy v obci Matúškovo ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 52.10) v okrese Galanta
Amazon Fulfillment Slovakia s. r. o.FM SLOVENSKÁ, s.r.o.LPP Logistics Slovakia s. r. o.T&T PARTNERS Slovakia s. r. o.Poľnonákup Galanta, a.s.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.