VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

GAGAKO-STAV, s.r.o.

Dunajská Streda · Výstavba obytných a neobytných budov

502 742 €tržby 2025 ▲ 190 %+15 224 €zisk 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 14. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

502 742 €tržby 2025 ▲ 190 %
+15 224 €zisk 2025
  1. 12 : tržby 256 085 €, výsledok hospodárenia 3 470 €
  2. 13 : tržby 86 675 €, výsledok hospodárenia -10 954 €
  3. 14 : tržby 331 803 €, výsledok hospodárenia 4 453 €
  4. 15 : tržby 302 039 €, výsledok hospodárenia 6 188 €
  5. 16 : tržby 340 988 €, výsledok hospodárenia 14 673 €
  6. 17 : tržby 58 615 €, výsledok hospodárenia -13 115 €
  7. 18 : tržby 41 884 €, výsledok hospodárenia -29 762 €
  8. 19 : tržby 70 835 €, výsledok hospodárenia -6 608 €
  9. 20 : tržby 503 049 €, výsledok hospodárenia -2 675 €
  10. 21 : tržby 224 329 €, výsledok hospodárenia 10 673 €
  11. 22 : tržby 130 852 €, výsledok hospodárenia 3 597 €
  12. 23 : tržby 91 544 €, výsledok hospodárenia -27 853 €
  13. 24 : tržby 173 582 €, výsledok hospodárenia 1 108 €
  14. 25 : tržby 502 742 €, výsledok hospodárenia 15 224 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

GAGAKO-STAV, s.r.o. (IČO 36246182) mala v roku 2025 tržby 502 742 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci GAGAKO-STAV

GAGAKO-STAV má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 1 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 17 462 €.

Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 28. 9. 2026.

Konateľ GAGAKO-STAV

Podľa Registra právnických osôb koná za GAGAKO-STAV 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.

Spoločníci GAGAKO-STAV

V registri sú zapísaní 2 spoločníci.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.

Tržby, zisk a majetok GAGAKO-STAV

Za rok 2025 má GAGAKO-STAV v závierke tržby 502 742 €, o 189,6 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +15 224 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2020: 503 049 €.

Tržby 2025503 tis. €▲ +189,6 % medziročne
Výsledok hospodárenia 202515 tis. €zisk
Majetok (aktíva) 2025421 tis. €
Vlastné imanie 2025236 tis. €
Záväzky 2025185 tis. €43,9 % majetku
Pridaná hodnota 2025140 tis. €
Zisková marža 2025+3,0 %medián odvetvia +4,2 %
Súčet výsledkov za 14 rokov−32 tis. €2012 až 2025

Výkaz ziskov a strát GAGAKO-STAV

Súvaha GAGAKO-STAV

Všetky čísla zo závierok GAGAKO-STAV (14 rokov)
Čísla zo závierok GAGAKO-STAV po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025502 742 €15 224 €421 003 €236 372 €184 631 €140 338 €+3,0 %
2024173 582 €1 108 €421 135 €221 148 €199 987 €66 377 €+0,6 %
202391 544 €−27 853 €350 427 €220 040 €130 387 €24 956 €−30,4 %
2022130 852 €3 597 €381 356 €248 103 €133 253 €47 166 €+2,7 %
2021224 329 €10 673 €326 882 €244 506 €82 376 €43 246 €+4,8 %
2020503 049 €−2 675 €339 574 €233 832 €105 742 €36 207 €−0,5 %
201970 835 €−6 608 €482 604 €85 585 €397 019 €34 378 €−9,3 %
201841 884 €−29 762 €419 046 €43 944 €375 102 €−638 €−71,1 %
201758 615 €−13 115 €385 833 €22 531 €363 302 €4 035 €−22,4 %
2016340 988 €14 673 €300 112 €35 791 €264 321 €33 027 €+4,3 %
2015302 039 €6 188 €376 549 €21 118 €355 431 €23 728 €+2,0 %
2014331 803 €4 453 €255 633 €14 870 €240 763 €18 276 €+1,3 %
201386 675 €−10 954 €217 393 €10 418 €206 975 €5 439 €−12,6 %
2012256 085 €3 470 €———19 439 €+1,4 %

Riziko: zaplatí GAGAKO-STAV?

GAGAKO-STAV a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv je 8 zmlúv s dodávateľom GAGAKO-STAV v objeme 644 780 € z rokov 2018 až 2025. Najväčší objem je s odberateľom Obec Okoč: 491 706 € v 4 zmluvách.

Zmluvy so štátom8Centrálny register zmlúv
Objem zmlúv645 tis. €spolu za všetky roky
Prvá zmluva201821. 12. 2018

História firmy GAGAKO-STAV

Dátum vzniku GAGAKO-STAV je 19. 11. 2001, teda pred 24 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 13 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/13101/T
  2. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2020198554
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 256 085 €
  4. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Dunajská Streda, hodnota zmluvy 6 452 €. Firma vznikla 19. 11. 2001.
  5. Nový spoločník: Štefan GajerSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  6. Najväčšia verejná zmluva: 314 926 €Objednávateľ Obec Okoč. Zmluva o dielo
  7. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 502 742 €.
  8. Nový štatutár: Iveta HorsiczaováKonateľ

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti GAGAKO-STAV

  • uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • uskutočňovanie jednoduchých stavieb, drobných stavieb a ich zmien
  • výkon činnosti vedenia uskutočňovania stavieb na individuálnu rekreáciu, prízemných stavieb a stavieb zariadenia staveniska, ak ich zastavaná plocha nepresahuje 300 m2 na výšku 15 m, drobných stavieb a ich zmien
  • vypracovanie dokumentáciu a projektu jednoduchých stavieb, drobných stavieb a ich zmien
  • pomocné stavebné práce - úprava terénu pre stavebnými prácami
  • búracie a demolačné práce (bez použitia výbušnín)
  • výkon činnosti stavbyvedúceho - pozemné stavby
  • výkon činnosti stavebného dozoru - pozemné stavby
  • cestná nákladná doprava
  • poradenská činnosť v rozsahu voľnej živnosti
  • výskum trhu a verejnej mienky
  • prenájom strojov, prístrojov, strojných zariadení, potrebného, priemyselného tovaru a motorových vozidiel
  • prenájom nehnuteľností spojený s doplnkovými službami - obstarávateľské služby spojené s prenájmom
  • skladovanie tovarov
  • výkopové zemné práce
  • kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti
  • sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti
  • reklamná a propagačná činnosť

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.

GAGAKO-STAV v odvetví výstavba budov

GAGAKO-STAV je v registri v odvetví Výstavba budov (SK NACE 41), činnosť výstavba obytných a neobytných budov. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 61 729 € (9 889 závierok), GAGAKO-STAV má 502 742 €, čo je 8,1-násobok mediánu. V okrese Dunajská Streda je v tomto odvetví 745 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je GAGAKO-STAV 54. z 345.

V odvetví v okrese Dunajská Streda745aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou9 889Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia62 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+4,2 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb GAGAKO-STAV, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Stavebníctvo v okrese Dunajská Streda ›

Sídlo GAGAKO-STAV: Dunajská Streda

GAGAKO-STAV sídli na adrese Ružová 265, 929 01 Dunajská Streda, okres Dunajská Streda. V obci Dunajská Streda je 6 635 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 24 238. Na tej istej adrese je zapísaných 3 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Dunajská Streda6 635aktívnych
Subjektov v okrese Dunajská Streda24 238aktívnych
V tom istom odvetví745okres Dunajská Streda
Na tej istej adrese3aktívnych subjektov

Dunajská Streda: obyvatelia a dáta ›Okres Dunajská Streda ›Adresár firiem v okrese Dunajská Streda ›

GAGAKO-STAV: IČO, sídlo a základné údaje

GAGAKO-STAV, s.r.o. (IČO 36246182) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Dunajská Streda, okres Dunajská Streda. Dátum vzniku je 19. 11. 2001, na trhu je 24 rokov a štatutárom je Iveta Horsiczaová. Za rok 2025 sú v závierke tržby 502 742 € a výsledok hospodárenia +15 224 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieVýstavba obytných a neobytných budov (SK NACE 4100)
Základné imanie6 639 €
Vznik19. 11. 2001
ObecDunajská Streda
OkresOkres Dunajská Streda
Účtovných závierok v registri14

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví výstavba budov (SK NACE 41) GAGAKO-STAV, s.r.o. patrí tržbami do štvrtiny najväčších firiem: za rok 2025 mala 502 742 €, typická firma odvetvia 61 729 €, čo je 8,1-násobok mediánu (medián z 9 889 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Dunajská Streda ›Výstavba budov: tržby a mzdy ›Výstavba budov v Trnavskom kraji ›Mzdy v okrese Dunajská Streda ›

Sieť prepojení firmy GAGAKO-STAV

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu GAGAKO-STAV

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu GAGAKO-STAV

  • Tendre111súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,5 mil. €
  • Granty a dotácie80výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 184 tis. €
  • Končiace zmluvy174zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 46 tis. €
  • Výhry konkurentov401firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 609 tis. €
  • Diery na trhu5odvetví chýba v meste Dunajská Stredatypický nepokrytý dopyt 2,1 mil. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Dunajská Streda

METRANS /Danubia/, a.s.SCHINDLER ESKALÁTORY, s.r.o.DS - CAR, s.r.o.ISTERMEAT a.s.MINIT SLOVAKIA, spol. s r.o.Všetky firmy v obci Dunajská Streda ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 41.20) v okrese Dunajská Streda

Dunstav D.S., s.r.o.BALA, a.s.STRIGA s.r.o.EUROPROJEKTDS -PLUS s.r.o.OSP DANUBIUS DS s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk