VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

SLOV-KAMAR-OIL s.r.o.

Trnava · Inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 12. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 11. 10. 2026

Tržby a zisk

SLOV-KAMAR-OIL s.r.o.: závierky v registri má, ale bez riadku s tržbami.

na trhu26 rokov
zmluvy so štátom0

SLOV-KAMAR-OIL s.r.o. (IČO 36235300), sídlo Trnava, je v registri zapísaná od 6. 3. 2000 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 11. 10. 2026).

Prejsť na časť profilu 11

Konateľ SLOV-KAMAR-OIL

Podľa Registra právnických osôb koná za SLOV-KAMAR-OIL 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026.

Spoločníci SLOV-KAMAR-OIL

V registri sú zapísaní 8 spoločníkov.

Podiely spoločníkov na vkladoch SLOV-KAMAR-OIL
Podiely spoločníkov na vkladoch SLOV-KAMAR-OIL Ľuboš Kurek 22,2 %, Adam Piotrowski 11,1 %, Anton Sklárčik 11,1 %, Cyril Magula 11,1 %, Elzbieta Róza Wojtaszek-Zielińska 11,1 %, Ján Belica 11,1 %, Ostatní spoločníci (2) 22,2 %. Spolu 8 962 €. Ľuboš Kurek: 1 992 €, 22,2 %Adam Piotrowski: 996 €, 11,1 %Anton Sklárčik: 996 €, 11,1 %Cyril Magula: 996 €, 11,1 %Elzbieta Róza Wojtaszek-Zielińska: 996 €, 11,1 %Ján Belica: 996 €, 11,1 %Ostatní spoločníci (2): 1 992 €, 22,2 %22,2 % najväčší podiel
  • Ľuboš Kurek22,2 %
  • Adam Piotrowski11,1 %
  • Anton Sklárčik11,1 %
  • Cyril Magula11,1 %
  • Elzbieta Róza Wojtaszek-Zielińska11,1 %
  • Ján Belica11,1 %
  • Ostatní spoločníci (2)22,2 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod. Vklady v registri dávajú dokopy 8 962 €, teda viac než zapísané základné imanie 7 967 €. Podiely počítame zo súčtu vkladov.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Ľuboš Kurekod 21. 5. 2010 1 992 €22,2 %
Adam Piotrowskiod 21. 5. 2010 996 €11,1 %
Anton Sklárčikod 21. 5. 2010 996 €11,1 %
Cyril Magulaod 21. 5. 2010 996 €11,1 %
Elzbieta Róza Wojtaszek-Zielińskaod 21. 5. 2010 996 €11,1 %
Ján Belicaod 21. 5. 2010 996 €11,1 %
Kazimierz Edward Stefaniakod 21. 5. 2010 996 €11,1 %
Tadeus Wladyslaw Hamczykod 21. 5. 2010 996 €11,1 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok SLOV-KAMAR-OIL

Závierky máme za 2 roky (2012 až 2013), riadok s tržbami v nich nie je vyplnený.

Súčet výsledkov za 2 roky0 €2012 až 2013

Výkaz ziskov a strát SLOV-KAMAR-OIL

Všetky čísla zo závierok SLOV-KAMAR-OIL (2 roky)
Čísla zo závierok SLOV-KAMAR-OIL po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2013—0 €—————
2012—0 €—————

Riziko: zaplatí SLOV-KAMAR-OIL?

Peniaze od štátu: SLOV-KAMAR-OIL

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy SLOV-KAMAR-OIL

Dátum vzniku SLOV-KAMAR-OIL je 6. 3. 2000, teda pred 26 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 9 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/11929/T
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012
  3. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013Závierok máme 2.
  4. Nový spoločník: Ján BelicaSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  5. Nový štatutár: Anton SklárčikKonateľ

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti SLOV-KAMAR-OIL

  • kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod), alebo za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti
  • sprostredkovateľská činnosť (s výnimkou činností vylúčených z pôsobnosti živnostenského zákona)
  • obchodné a podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľnej živnosti
  • prieskum trhu
  • sprostredkovanie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností
  • vypracovávanie technológií a technologických postupov v oblasti priemyslu
  • inžinierska činnosť v rozsahu voľnej živnosti

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026.

SLOV-KAMAR-OIL v odvetví architektonické a inžinierske činnosti

SLOV-KAMAR-OIL je v registri v odvetví Architektonické a inžinierske činnosti (SK NACE 71), činnosť inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo. V okrese Trnava je v tomto odvetví 1 530 aktívnych subjektov.

V odvetví v okrese Trnava1 530aktívnych subjektov

Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Trnava ›

Sídlo SLOV-KAMAR-OIL: Trnava

SLOV-KAMAR-OIL sídli na adrese Kollárova 8, 917 00 Trnava, okres Trnava. V obci Trnava je 15 933 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 27 418. Na tej istej adrese je zapísaných 4 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Trnava15 933aktívnych
Subjektov v okrese Trnava27 418aktívnych
V tom istom odvetví1 530okres Trnava
Na tej istej adrese4aktívnych subjektov

Trnava: obyvatelia a dáta ›Okres Trnava ›Adresár firiem v okrese Trnava ›

SLOV-KAMAR-OIL: IČO, sídlo a základné údaje

SLOV-KAMAR-OIL s.r.o. (IČO 36235300) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Trnava, okres Trnava. Dátum vzniku je 6. 3. 2000, na trhu je 26 rokov a štatutárom je Anton Sklárčik.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieInžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo (SK NACE 7112)
Základné imanie7 967 €
Vznik6. 3. 2000
ObecTrnava
OkresOkres Trnava
Účtovných závierok v registri1

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

Sieť prepojení firmy SLOV-KAMAR-OIL

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu SLOV-KAMAR-OIL

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu SLOV-KAMAR-OIL

  • Tendre13súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 46 tis. €
  • Granty a dotácie81výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 149 tis. €
  • Končiace zmluvy133zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 16 tis. €
  • Výhry konkurentov106firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 39 tis. €
  • Diery na trhu7odvetví chýba v meste Trnavatypický nepokrytý dopyt 1,2 mil. €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

alc INVEST, s.r.o.Poľovnícke združenie KarolSKLABAR ZO, a.s.

Najväčšie firmy v obci Trnava

PCA Slovakia, s.r.o.ZF Slovakia, a.s.INTERAGROS, a. s.BOGE Elastmetall Slovakia, a.s.Agropodnik a. s. TrnavaVšetky firmy v obci Trnava ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 71.12) v okrese Trnava

VUJE, a.s.BetónRacio, s.r.o.Nuclear Power, a.s.CBWEE Europe s. r. o.DS Systems, s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk