Bytový podnik Piešťany, s.r.o.
Piešťany · Dodávka pary a rozvod studeného vzduchu
5 260 097 €tržby 2025 ▲ 1 %+5 115 €zisk 2025aktívna 27 rokov27 zamestnancov (2025)
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 13. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 5 593 631 €, výsledok hospodárenia 129 540 €
- 13 : tržby 5 506 552 €, výsledok hospodárenia 101 210 €
- 14 : tržby 4 975 878 €, výsledok hospodárenia 99 185 €
- 15 : tržby 4 957 220 €, výsledok hospodárenia 100 209 €
- 16 : tržby 4 671 773 €, výsledok hospodárenia 160 165 €
- 17 : tržby 4 063 568 €, výsledok hospodárenia 35 494 €
- 18 : tržby 4 162 661 €, výsledok hospodárenia 64 024 €
- 19 : tržby 4 331 067 €, výsledok hospodárenia 50 052 €
- 20 : tržby 3 950 292 €, výsledok hospodárenia 5 716 €
- 21 : tržby 3 368 240 €, výsledok hospodárenia -130 587 €
- 22 : tržby 4 681 275 €, výsledok hospodárenia -969 218 €
- 23 : tržby 6 169 139 €, výsledok hospodárenia 25 146 €
- 24 : tržby 5 222 526 €, výsledok hospodárenia -551 093 €
- 25 : tržby 5 260 097 €, výsledok hospodárenia 5 115 €
Bytový podnik Piešťany, s.r.o. (IČO 36232700) mala v roku 2025 tržby 5 260 097 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci Bytový podnik Piešťany
V roku 2025 mala Bytový podnik Piešťany priemerne 26,50 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 756 045 €. Mzdové náklady na zamestnanca vychádzajú 1 543 € mesačne, priemerná hrubá mzda v odvetví Energetika v okrese Piešťany bola v roku 2025 2 408 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | 26,50 | 756 045 € | 490 571 € |
| 2024 | 28 | 812 683 € | 547 217 € |
| 2023 | 28 | 701 327 € | 471 917 € |
| 2022 | 28 | 597 410 € | 405 106 € |
| 2021 | 28 | 549 258 € | 355 673 € |
| 2020 | 32 | 637 000 € | 408 224 € |
| 2019 | — | 637 373 € | 413 897 € |
| 2018 | — | 654 116 € | 425 434 € |
| 2017 | — | 641 399 € | 386 720 € |
| 2016 | — | 626 662 € | 414 070 € |
| 2015 | — | 632 967 € | 421 695 € |
| 2014 | — | 582 924 € | 384 388 € |
| 2013 | — | 595 923 € | 401 646 € |
| 2012 | — | 582 926 € | 401 968 € |
Mesačne na zamestnanca v roku 2025 a priemerná hrubá mzda
- Bytový podnik Piešťany, mzdové náklady na zamestnanca1 543 €
- Energetika v okrese Piešťany2 408 €
- Všetky odvetvia v okrese Piešťany1 683 €
- Energetika na Slovensku2 831 €
Firma: mzdové náklady zo závierky (účty 521 a 522) delené priemerným počtom a 12 mesiacmi. Mzdy: ŠÚ SR, DATAcube np3110rr, rok 2025, zber 11. 9. 2026. Odbor podľa registra je Energetika, porovnanie je preto orientačné.
Na čo išli osobné náklady v roku 2025
- Mzdy 65 % 490 571 €
- Odvody zamestnávateľa 27 % 202 810 €
- Odmeny členom orgánov 0,9 % 6 883 €
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2025 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 28. 9. 2026.
Konateľ Bytový podnik Piešťany
Podľa Registra právnických osôb koná za Bytový podnik Piešťany 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026.
Spoločníci Bytový podnik Piešťany
V registri sú zapísaní 6 spoločníkov.
- Mesto Piešťany100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Mesto Piešťanyod 1. 1. 2009 | 2 243 412 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok Bytový podnik Piešťany
Za rok 2025 má Bytový podnik Piešťany v závierke tržby 5 260 097 €, o 0,7 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +5 115 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2023: 6 169 139 €.
Výkaz ziskov a strát Bytový podnik Piešťany
Najvyššie tržby: rok 2023, 6 169 139 €. Najnižšie: rok 2021, 3 368 240 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 5 260 097 € |
| 2024 | 5 222 526 € |
| 2023 | 6 169 139 € |
| 2022 | 4 681 275 € |
| 2021 | 3 368 240 € |
| 2020 | 3 950 292 € |
| 2019 | 4 331 067 € |
| 2018 | 4 162 661 € |
| 2017 | 4 063 568 € |
| 2016 | 4 671 773 € |
| 2015 | 4 957 220 € |
| 2014 | 4 975 878 € |
| 2013 | 5 506 552 € |
| 2012 | 5 593 631 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 11 rokoch, strata v 3 rokoch z 14 rokov. Súčet za celé obdobie: −875 042 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 5 115 € |
| 2024 | −551 093 € |
| 2023 | 25 146 € |
| 2022 | −969 218 € |
| 2021 | −130 587 € |
| 2020 | 5 716 € |
| 2019 | 50 052 € |
| 2018 | 64 024 € |
| 2017 | 35 494 € |
| 2016 | 160 165 € |
| 2015 | 100 209 € |
| 2014 | 99 185 € |
| 2013 | 101 210 € |
| 2012 | 129 540 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Bytový podnik Piešťany
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +0,1 %, medián odvetvia +3,3 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Bytový podnik Piešťany | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +0,1 % | +3,3 % |
| 2024 | −10,6 % | +4,0 % |
| 2023 | +0,4 % | +4,9 % |
| 2022 | −20,7 % | +1,9 % |
| 2021 | −3,9 % | +5,3 % |
| 2020 | +0,1 % | +5,5 % |
| 2019 | +1,2 % | +3,9 % |
| 2018 | +1,5 % | +4,1 % |
| 2017 | +0,9 % | +4,7 % |
| 2016 | +3,4 % | +3,9 % |
| 2015 | +2,0 % | +1,8 % |
| 2014 | +2,0 % | — |
| 2013 | +1,8 % | — |
| 2012 | +2,3 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 5 z 13 rokov, najviac v roku 2022 (+39,0 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | +0,7 % |
| 2024 | −15,3 % |
| 2023 | +31,8 % |
| 2022 | +39,0 % |
| 2021 | −14,7 % |
| 2020 | −8,8 % |
| 2019 | +4,0 % |
| 2018 | +2,4 % |
| 2017 | −13,0 % |
| 2016 | −5,8 % |
| 2015 | −0,4 % |
| 2014 | −9,6 % |
| 2013 | −1,6 % |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Bytový podnik Piešťany
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 3 938 737 €, vlastné imanie 1 228 417 € a záväzky 2 624 428 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 3 938 737 € | 1 228 417 € | 2 624 428 € |
| 2024 | 4 976 540 € | 1 085 994 € | 738 512 € |
| 2023 | 8 139 358 € | 1 660 845 € | 549 672 € |
| 2022 | 3 020 333 € | 1 636 018 € | 1 001 191 € |
| 2021 | 3 448 163 € | 2 605 234 € | 729 125 € |
| 2020 | 4 409 234 € | 2 741 252 € | 1 104 447 € |
| 2019 | 5 031 343 € | 2 782 685 € | 1 041 968 € |
| 2018 | 5 108 210 € | 2 761 546 € | 776 571 € |
| 2017 | 5 538 471 € | 2 723 982 € | 903 700 € |
| 2016 | 5 492 381 € | 2 885 472 € | 906 800 € |
| 2015 | 5 216 443 € | 2 815 207 € | 828 170 € |
| 2014 | 4 719 190 € | 2 785 498 € | 381 733 € |
| 2013 | 4 250 650 € | 2 758 313 € | 378 783 € |
| 2012 | 4 440 729 € | 2 742 103 € | 531 446 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Bytový podnik Piešťany (14 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 5 260 097 € | 5 115 € | 3 938 737 € | 1 228 417 € | 2 624 428 € | 1 091 076 € | +0,1 % |
| 2024 | 5 222 526 € | −551 093 € | 4 976 540 € | 1 085 994 € | 738 512 € | 628 439 € | −10,6 % |
| 2023 | 6 169 139 € | 25 146 € | 8 139 358 € | 1 660 845 € | 549 672 € | 1 149 985 € | +0,4 % |
| 2022 | 4 681 275 € | −969 218 € | 3 020 333 € | 1 636 018 € | 1 001 191 € | 69 524 € | −20,7 % |
| 2021 | 3 368 240 € | −130 587 € | 3 448 163 € | 2 605 234 € | 729 125 € | 932 634 € | −3,9 % |
| 2020 | 3 950 292 € | 5 716 € | 4 409 234 € | 2 741 252 € | 1 104 447 € | 1 089 009 € | +0,1 % |
| 2019 | 4 331 067 € | 50 052 € | 5 031 343 € | 2 782 685 € | 1 041 968 € | 1 149 569 € | +1,2 % |
| 2018 | 4 162 661 € | 64 024 € | 5 108 210 € | 2 761 546 € | 776 571 € | 1 168 194 € | +1,5 % |
| 2017 | 4 063 568 € | 35 494 € | 5 538 471 € | 2 723 982 € | 903 700 € | 1 334 257 € | +0,9 % |
| 2016 | 4 671 773 € | 160 165 € | 5 492 381 € | 2 885 472 € | 906 800 € | 1 436 197 € | +3,4 % |
| 2015 | 4 957 220 € | 100 209 € | 5 216 443 € | 2 815 207 € | 828 170 € | 1 446 224 € | +2,0 % |
| 2014 | 4 975 878 € | 99 185 € | 4 719 190 € | 2 785 498 € | 381 733 € | 1 443 195 € | +2,0 % |
| 2013 | 5 506 552 € | 101 210 € | 4 250 650 € | 2 758 313 € | 378 783 € | 1 522 319 € | +1,8 % |
| 2012 | 5 593 631 € | 129 540 € | 4 440 729 € | 2 742 103 € | 531 446 € | 1 540 754 € | +2,3 % |
Riziko: zaplatí Bytový podnik Piešťany?
Bytový podnik Piešťany a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 117 zmlúv s dodávateľom Bytový podnik Piešťany v objeme 9 297 681 € z rokov 2013 až 2026. Najväčší objem je s odberateľom Štátny fond rozvoja bývania: 8 529 414 € v 54 zmluvách.
Rok s najväčším objemom: 2013, 1 373 104 € v 6 zmluvách.
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmlúv | Objem |
|---|---|---|
| 2026 | 26 | 287 720 € |
| 2025 | 22 | 1 115 364 € |
| 2024 | 12 | 420 650 € |
| 2023 | 11 | 704 199 € |
| 2022 | 6 | 199 126 € |
| 2020 | 2 | 41 049 € |
| 2019 | 3 | 598 216 € |
| 2018 | 11 | 1 116 956 € |
| 2017 | 5 | 643 520 € |
| 2016 | 3 | 1 097 420 € |
| 2015 | 4 | 1 096 660 € |
| 2014 | 4 | 603 630 € |
| 2013 | 6 | 1 373 104 € |
Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk); nezmyselné sumy vynechané, výpočet Štatistiky.sk.
História firmy Bytový podnik Piešťany
Dátum vzniku Bytový podnik Piešťany je 1. 7. 1999, teda pred 27 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 15 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/11528/T
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2020170031
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 5 593 631 € · majetok 4 440 729 €
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Štátny fond rozvoja bývania, hodnota zmluvy 151 330 €. Firma vznikla 1. 7. 1999.
- Najväčšia verejná zmluva: 442 880 €Objednávateľ Štátny fond rozvoja bývania. Zmluva o úvere
- Nový zápis v registri: PhDr. Martin CifraČlen dozorného orgánu
- Nový zápis v registri: RNDr. Ján ŠmídaČlen dozorného orgánu
- Nový zápis v registri: Jarmila MiškovičováČlen dozorného orgánu
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 5 260 097 €.
- Nový štatutár: Mgr. Naďa RybárikováKonateľ
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Bytový podnik Piešťany
- vodoinštalatérstvo
- prenájom, strojov, prístrojov a dopravných prostriedkov
- kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) s tovarom v rozsahu voľnej živnosti
- sprostredkovateľská činnosť
- výroba tepla, rozvod tepla
- správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností
- reklamné a marketingové služby
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Montáž určených meradiel: bytový vodomer na a) studenú vodu, b) teplú vodu; vodomer na a) studenú vodu, b) teplú vodu; merač tepla a jeho členy
- Opravy vyhradených technických zariadení plynových
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026.
Bytový podnik Piešťany v odvetví dodávka elektriny, plynu a pary
Bytový podnik Piešťany je v registri v odvetví Dodávka elektriny, plynu a pary (SK NACE 35), činnosť dodávka pary a rozvod studeného vzduchu. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 336 424 € (511 závierok), Bytový podnik Piešťany má 5 260 097 €, čo je 16-násobok mediánu. V okrese Piešťany je v tomto odvetví 12 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Bytový podnik Piešťany 2. z 5.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 195 704 €, polovica do 336 424 €, tri štvrtiny do 2 816 345 €; 10 % firiem má viac než 14 893 236 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 35 272 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 195 704 € |
| medián | 336 424 € |
| horný kvartil | 2 816 345 € |
| 10 % firiem má viac než | 14 893 236 € |
| Bytový podnik Piešťany | 5 260 097 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Bytový podnik Piešťany
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Bytový podnik Piešťany s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Bytový podnik Piešťany | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 5 260 097 € | 336 424 € |
| 2024 | 5 222 526 € | 333 144 € |
| 2023 | 6 169 139 € | 335 355 € |
| 2022 | 4 681 275 € | 354 574 € |
| 2021 | 3 368 240 € | 497 813 € |
| 2020 | 3 950 292 € | 492 560 € |
| 2019 | 4 331 067 € | 508 993 € |
| 2018 | 4 162 661 € | 487 602 € |
| 2017 | 4 063 568 € | 492 001 € |
| 2016 | 4 671 773 € | 474 860 € |
| 2015 | 4 957 220 € | 473 725 € |
| 2014 | 4 975 878 € | — |
| 2013 | 5 506 552 € | — |
| 2012 | 5 593 631 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Bytový podnik Piešťany | 5 260 097 € |
|---|---|
| medián kraja | 1 147 434 € |
| medián Slovenska | 336 424 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Prvá rozvojová spoločnosť, a.s.Bratislava - mestská časť Dúbravka · tržby 11 427 082 € (2025)
- EMKOBEL, a.s.Spišská Nová Ves · tržby 11 335 254 € (2025)
- ENERGY ONE, s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 11 276 511 € (2025)
- Duslo Energy, s.r.o.Šaľa · tržby 10 903 745 € (2025)
- STEFE THS, s.r.o.Revúca · tržby 10 856 085 € (2025)
- P M, s.r.o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 10 572 539 € (2025)
- KLF-ENERGETIKA, a.s.Kysucké Nové Mesto · tržby 10 088 467 € (2025)
- DOMSPRÁV s.r.o. byty, teplo a iné službyMichalovce · tržby 9 372 312 € (2025)
- ISTROCENTRUM s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 9 084 726 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Bytový podnik Piešťany, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Bytový podnik Piešťany: Piešťany
Bytový podnik Piešťany sídli na adrese Školská 19, 921 01 Piešťany, okres Piešťany. V obci Piešťany je 5 574 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 10 484.
Piešťany: obyvatelia a dáta ›Okres Piešťany ›Adresár firiem v okrese Piešťany ›
Bytový podnik Piešťany: IČO, sídlo a základné údaje
Bytový podnik Piešťany, s.r.o. (IČO 36232700) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Piešťany, okres Piešťany. Dátum vzniku je 1. 7. 1999, na trhu je 27 rokov a štatutárom je Mgr. Naďa Rybáriková. Za rok 2025 sú v závierke tržby 5 260 097 € a výsledok hospodárenia +5 115 €, počet zamestnancov podľa registra je 25 až 49.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Dodávka pary a rozvod studeného vzduchu (SK NACE 3530) |
| Základné imanie | 2 243 412 € |
| Vznik | 1. 7. 1999 |
| Obec | Piešťany |
| Okres | Okres Piešťany |
| Účtovných závierok v registri | 17 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví dodávka elektriny, plynu a pary (SK NACE 35) Bytový podnik Piešťany, s.r.o. patrí tržbami do štvrtiny najväčších firiem: za rok 2025 mala 5 260 097 €, typická firma odvetvia 336 424 €, čo je 16-násobok mediánu (medián z 511 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Piešťany ›Dodávka elektriny, plynu a pary: tržby a mzdy ›Dodávka elektriny, plynu a pary v Trnavskom kraji ›Mzdy v okrese Piešťany ›
Sieť prepojení firmy Bytový podnik Piešťany
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Bytový podnik Piešťany
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Bytový podnik Piešťany
- Tendre21súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 531 tis. €
- Granty a dotácie80výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 1,4 mil. €
- Končiace zmluvy172zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 5 700 €
- Výhry konkurentov34firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 40 tis. €
- Diery na trhu11odvetví chýba v meste Piešťanytypický nepokrytý dopyt 447 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Štátny fond rozvoja bývania307 zmlúv za 3 roky · 80 140 450 € · naposledy 1. 10. 2026Environmentálny fond90 zmlúv za 3 roky · 137 182 401 € · naposledy 30. 9. 2026Centrum podporných služieb, Starohájska ulica 6868/10, Trnava73 zmlúv za 3 roky · 348 816 € · naposledy 30. 6. 2026 Všetkých 3 875 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Zdravá župa, s. r. o.Zariadenie pre seniorov
Najväčšie firmy v obci Piešťany
MAGNA ENERGIA a.s.SLOVENSKÉ LIEČEBNÉ KÚPELE PIEŠŤANY, a.s.Respect Slovakia, s.r.o.LEGUSEM pt, a.s.TIP travel a.s.Všetky firmy v obci Piešťany ›
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.